of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Arnhem Velperpoort in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Arnhem Velperpoort in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:36 7711 ma di wo do vr Doetinchem (06:08) Winterswijk (06:46)
05:46 4310 ma di wo do vr Zutphen (06:17) Deventer (06:38) Zwolle (07:07)
06:10 6713 ma di wo do vr Doetinchem (06:43)
06:25 4321 ma di wo do vr za Arnhem (06:29) Nijmegen (06:46) 's Hertogenbosch (07:24) Tilburg (07:52) Breda (08:09) Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
06:25 4612 ma di wo do vr za Zutphen (06:55) Deventer (07:16) Zwolle (07:40)
06:28 7715 ma di wo do vr za Doetinchem (06:59) Winterswijk (07:38)
06:41 6716 ma di wo do vr Arnhem (06:44)
06:45 1315 ma di wo do vr Dieren (06:59)
06:45 1315 ma di wo do vr Zutphen (07:12)
06:52 6717 ma di wo do vr za Doetinchem (07:24)
06:56 4623 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:00) Nijmegen (07:18) 's Hertogenbosch (07:55) Tilburg (08:22) Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
07:01 7718 za Arnhem (07:04)
07:01 7718 ma di wo do vr Arnhem (07:04)
07:03 4314 ma di wo do vr za Zutphen (07:32) Deventer (07:47) Zwolle (08:11)
07:22 9016 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:51)
07:25 4325 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:28) Nijmegen (07:46) 's Hertogenbosch (08:24) Tilburg (08:52) Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
07:27 7719 ma di wo do vr za zo Doetinchem (08:05) Winterswijk (08:43)
07:39 6720 ma di wo do vr Arnhem (07:42)
07:40 4616 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
07:46 4425 ma di wo do vr Arnhem (07:49)
07:51 6722 za Arnhem (07:54)
07:56 4627 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:59) Nijmegen (08:19) 's Hertogenbosch (08:58) Tilburg (09:22) Breda (09:42) Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
08:03 4318 ma di wo do vr za Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
08:03 4318 zo Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
08:06 1324 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09) Ede- Wageningen (08:25) Utrecht Centraal (08:57) Amsterdam Centraal (09:39)
08:06 1324 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09)
08:07 6721 ma di wo do vr za Doetinchem (08:41)
08:10 7722 ma di wo do vr za Arnhem (08:13)
08:10 7722 zo Arnhem (08:13)
08:21 6724 ma di wo do vr za Arnhem (08:24)
08:27 4329 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:31) Nijmegen (08:49) 's Hertogenbosch (09:28) Tilburg (09:52) Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
08:27 1323 ma di wo do vr za zo Dieren (08:45)
08:34 7723 ma di wo do vr za zo Doetinchem (09:06) Winterswijk (09:43)
08:45 9031 ma di wo do vr za Arnhem (08:49)
08:45 9020 ma di wo do vr za Zutphen (09:14)
08:55 7726 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:58)
08:58 4322 ma di wo do vr za Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
08:58 4322 zo Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
09:07 6725 ma di wo do vr za Doetinchem (09:40)
09:07 1328 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:10) Ede- Wageningen (09:26) Utrecht Centraal (09:58) Amsterdam Centraal (10:39)
09:21 6728 ma di wo do vr za Arnhem (09:24)
09:27 4333 zo Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:27 1327 ma di wo do vr za zo Dieren (09:46)
09:27 4333 ma di wo do vr za Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:34 7727 ma di wo do vr za zo Doetinchem (10:06) Winterswijk (10:43)
09:45 9024 ma di wo do vr za Zutphen (10:14)
09:47 9035 ma di wo do vr za Arnhem (09:51)
09:56 7730 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:59)
10:03 4326 ma di wo do vr za Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
10:03 4326 zo Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
10:07 6729 ma di wo do vr za Doetinchem (10:40)
10:07 1332 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:10) Ede- Wageningen (10:26) Utrecht Centraal (10:58) Amsterdam Centraal (11:39)
10:20 6732 ma di wo do vr za Arnhem (10:23)
10:27 4337 zo Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:27 1331 ma di wo do vr za zo Dieren (10:45)
10:27 4337 ma di wo do vr za Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:34 7731 ma di wo do vr za zo Doetinchem (11:06) Winterswijk (11:43)
10:45 9028 ma di wo do vr za Zutphen (11:14)
10:47 9039 ma di wo do vr za Arnhem (10:51)
10:56 7734 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:59)
11:03 4330 zo Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
11:03 4330 ma di wo do vr za Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
11:07 6733 ma di wo do vr za Doetinchem (11:40)
11:07 1336 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:10) Ede- Wageningen (11:26) Utrecht Centraal (11:58) Amsterdam Centraal (12:39)
11:20 6736 ma di wo do vr za Arnhem (11:23)
11:27 1335 ma di wo do vr za zo Dieren (11:45)
11:27 4341 ma di wo do vr za Arnhem (11:31) Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
11:34 7735 ma di wo do vr za zo Doetinchem (12:06) Winterswijk (12:43)
11:45 9032 ma di wo do vr za Zutphen (12:14)
11:47 9043 ma di wo do vr za Arnhem (11:51)
11:56 7738 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:59)
12:03 4334 ma di wo do vr za Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
12:03 4334 zo Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
12:07 1340 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:10) Ede- Wageningen (12:26) Utrecht Centraal (12:58) Amsterdam Centraal (13:39)
12:07 6737 ma di wo do vr za Doetinchem (12:40)
12:20 6740 ma di wo do vr za Arnhem (12:23)
12:27 4345 zo Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:27 4345 ma di wo do vr za Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:27 1339 ma di wo do vr za zo Dieren (12:45)
12:27 4341 zo Arnhem (12:31)
12:34 7739 ma di wo do vr za zo Doetinchem (13:06) Winterswijk (13:43)
12:45 9036 ma di wo do vr za Zutphen (13:14)
12:47 9047 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:51)
12:56 7742 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:59)
13:03 4338 zo Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
13:03 4338 ma di wo do vr za Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
13:07 6741 ma di wo do vr za Doetinchem (13:40)
13:07 1344 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:10) Ede- Wageningen (13:26) Utrecht Centraal (13:58) Amsterdam Centraal (14:39)
13:20 6744 ma di wo do vr za Arnhem (13:23)
13:27 1343 ma di wo do vr za zo Dieren (13:45)
13:27 4349 ma di wo do vr za Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:27 4349 zo Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:34 7743 ma di wo do vr za zo Doetinchem (14:06) Winterswijk (14:43)
13:45 9040 ma di wo do vr za Zutphen (14:14)
13:46 9051 ma di wo do vr za Arnhem (13:50)
13:56 7746 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:59)
14:03 4342 ma di wo do vr za Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
14:03 4342 zo Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
14:07 6745 ma di wo do vr za Doetinchem (14:40)
14:07 1348 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:10) Ede- Wageningen (14:26) Utrecht Centraal (14:58) Amsterdam Centraal (15:37)
14:20 6748 ma di wo do vr za Arnhem (14:23)
14:27 4353 zo Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:27 4353 ma di wo do vr za Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:27 1347 ma di wo do vr za zo Dieren (14:45)
14:34 7747 ma di wo do vr za zo Doetinchem (15:06) Winterswijk (15:43)
14:44 9044 ma di wo do vr za Zutphen (15:13)
14:47 9055 ma di wo do vr za Arnhem (14:51)
14:56 7750 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:59)
15:03 4346 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
15:07 6749 ma di wo do vr za Doetinchem (15:40)
15:07 1352 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:10) Ede- Wageningen (15:26) Utrecht Centraal (15:58) Amsterdam Centraal (16:37)
15:20 6752 ma di wo do vr za Arnhem (15:23)
15:27 1351 ma di wo do vr za zo Dieren (15:45)
15:27 4357 zo Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:27 4357 ma di wo do vr za Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:34 7751 ma di wo do vr za zo Doetinchem (16:06) Winterswijk (16:43)
15:45 9048 ma di wo do vr za Zutphen (16:14)
15:47 9059 ma di wo do vr za Arnhem (15:51)
15:56 7754 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:59)
16:03 4350 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
16:07 1356 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:10) Ede- Wageningen (16:26) Utrecht Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:37)
16:07 6753 ma di wo do vr za zo Doetinchem (16:40)
16:20 6756 ma di wo do vr za Arnhem (16:23)
16:27 4361 ma di wo do vr za Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:27 4361 zo Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:27 1355 ma di wo do vr za zo Dieren (16:45)
16:34 7755 ma di wo do vr za zo Doetinchem (17:06) Winterswijk (17:43)
16:45 9052 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:14)
16:47 9063 ma di wo do vr za Arnhem (16:51)
16:56 7758 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:59)
16:59 6755 ma di wo do vr Zevenaar (17:08)
17:03 4354 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
17:07 6757 ma di wo do vr za zo Doetinchem (17:40)
17:07 1360 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:10) Ede- Wageningen (17:26) Utrecht Centraal (17:58) Amsterdam Centraal (18:37)
17:20 6760 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:23)
17:23 6762 ma di wo do vr Arnhem (17:26)
17:27 1359 ma di wo do vr za zo Dieren (17:45)
17:27 4365 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:31) Nijmegen (17:47) 's Hertogenbosch (18:28) Tilburg (18:52) Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
17:33 7759 ma di wo do vr za zo Doetinchem (18:06) Winterswijk (18:44)
17:45 9056 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:14)
17:47 9067 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:51)
17:47 6791 ma di wo do vr Didam (18:02)
17:56 7762 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:59)
18:03 4358 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
18:07 6761 ma di wo do vr za zo Doetinchem (18:40)
18:07 1364 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:10) Ede- Wageningen (18:26) Utrecht Centraal (18:58) Amsterdam Centraal (19:37)
18:20 6764 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:23)
18:27 4369 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:31) Nijmegen (18:49) 's Hertogenbosch (19:28) Tilburg (19:52) Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
18:27 1363 ma di wo do vr za zo Dieren (18:45)
18:34 7763 ma di wo do vr za zo Doetinchem (19:06) Winterswijk (19:43)
18:44 9060 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:13)
18:49 9071 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:53)
18:56 7766 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:59)
19:03 4362 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
19:07 1368 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:10) Ede- Wageningen (19:26) Utrecht Centraal (19:58) Amsterdam Centraal (20:42)
19:07 6765 ma di wo do vr za zo Doetinchem (19:40)
19:20 6768 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:23)
19:27 4373 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:31) Nijmegen (19:49) 's Hertogenbosch (20:28) Tilburg (20:52) Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
19:27 1367 ma di wo do vr za zo Dieren (19:45)
19:34 7767 ma di wo do vr za zo Doetinchem (20:06) Winterswijk (20:43)
19:44 9064 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:13)
19:47 9075 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:51)
19:56 7770 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:59)
20:03 4366 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
20:07 6769 vr zo Doetinchem (20:40)
20:07 1372 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:10) Ede- Wageningen (20:26) Utrecht Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:42)
20:20 6772 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:23)
20:27 4377 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:31) Nijmegen (20:49) 's Hertogenbosch (21:28) Tilburg (21:52) Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
20:27 1371 ma di wo do vr za zo Dieren (20:45)
20:34 7771 ma di wo do vr za zo Doetinchem (21:06) Winterswijk (21:43)
20:45 9068 zo Zutphen (21:14)
20:45 9079 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:49)
20:56 7774 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:59)
21:03 4370 zo Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
21:07 6773 zo Doetinchem (21:40)
21:07 1376 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:10) Ede- Wageningen (21:26) Utrecht Centraal (21:58) Amsterdam Centraal (22:42)
21:20 6776 vr zo Arnhem (21:23)
21:27 1375 ma di wo do vr za zo Dieren (21:45)
21:27 4381 zo Arnhem (21:31) Nijmegen (21:47) 's Hertogenbosch (22:28) Tilburg (22:52) Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
21:33 7775 ma di wo do vr za zo Doetinchem (22:06) Winterswijk (22:43)
21:45 9072 zo Zutphen (22:14)
21:47 9083 zo Arnhem (21:51)
21:56 7778 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:59)
22:03 4374 zo Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
22:07 6777 zo Doetinchem (22:40)
22:07 1380 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:10) Ede- Wageningen (22:26) Utrecht Centraal (22:58) Amsterdam Centraal (23:42)
22:20 6780 zo Arnhem (22:23) Ede- Wageningen (22:39) Utrecht Centraal (23:08)
22:27 1379 ma di wo do vr za zo Dieren (22:45)
22:27 4385 zo Arnhem (22:31) Nijmegen (22:48) 's Hertogenbosch (23:28) Tilburg (23:52) Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
22:35 7779 ma di wo do vr za zo Doetinchem (23:06) Winterswijk (23:43)
22:47 9087 zo Arnhem (22:51)
22:56 7782 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:59)
23:03 4378 ma di wo do vr za zo Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
23:07 1384 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:10) Ede- Wageningen (23:26) Utrecht Centraal (23:58)
23:07 6781 zo Doetinchem (23:40)
23:20 6784 zo Arnhem (23:23)
23:27 4389 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:31)
23:33 4680 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:03)
23:36 7783 ma di wo do vr za Doetinchem (00:10)
23:36 7783 zo Doetinchem (00:10) Winterswijk (00:46)
00:00 4691 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:03)
00:07 9080 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:38)
00:12 7786 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:15)