of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rheden in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Rheden in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:56 4310 ma di wo do vr Zutphen (06:17) Deventer (06:38) Zwolle (07:07)
06:14 4321 ma di wo do vr za Arnhem (06:29) Nijmegen (06:46) 's Hertogenbosch (07:24) Tilburg (07:52) Breda (08:09) Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
06:35 4612 ma di wo do vr za Zutphen (06:55) Deventer (07:16) Zwolle (07:40)
06:45 4623 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:00) Nijmegen (07:18) 's Hertogenbosch (07:55) Tilburg (08:22) Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
06:55 1315 ma di wo do vr Dieren (06:59)
06:55 1315 ma di wo do vr Zutphen (07:12)
07:13 4325 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:28) Nijmegen (07:46) 's Hertogenbosch (08:24) Tilburg (08:52) Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
07:13 4314 ma di wo do vr za Zutphen (07:32) Deventer (07:47) Zwolle (08:11)
07:32 9016 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:51)
07:56 1324 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09)
07:56 1324 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09) Ede- Wageningen (08:25) Utrecht Centraal (08:57) Amsterdam Centraal (09:39)
08:13 4318 zo Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
08:13 4318 ma di wo do vr za Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
08:16 4329 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:31) Nijmegen (08:49) 's Hertogenbosch (09:28) Tilburg (09:52) Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
08:34 9031 ma di wo do vr za Arnhem (08:49)
08:40 1323 ma di wo do vr za zo Dieren (08:45)
08:55 9020 ma di wo do vr za Zutphen (09:14)
08:57 1328 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:10) Ede- Wageningen (09:26) Utrecht Centraal (09:58) Amsterdam Centraal (10:39)
09:11 4322 zo Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
09:11 4322 ma di wo do vr za Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
09:16 4333 zo Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:16 4333 ma di wo do vr za Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:36 9035 ma di wo do vr za Arnhem (09:51)
09:40 1327 ma di wo do vr za zo Dieren (09:46)
09:55 9024 ma di wo do vr za Zutphen (10:14)
09:57 1332 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:10) Ede- Wageningen (10:26) Utrecht Centraal (10:58) Amsterdam Centraal (11:39)
10:13 4326 zo Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
10:13 4326 ma di wo do vr za Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
10:16 4337 zo Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:16 4337 ma di wo do vr za Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:36 9039 ma di wo do vr za Arnhem (10:51)
10:39 1331 ma di wo do vr za zo Dieren (10:45)
10:55 9028 ma di wo do vr za Zutphen (11:14)
10:57 1336 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:10) Ede- Wageningen (11:26) Utrecht Centraal (11:58) Amsterdam Centraal (12:39)
11:13 4330 zo Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
11:13 4330 ma di wo do vr za Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
11:16 4341 ma di wo do vr za Arnhem (11:31) Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
11:36 9043 ma di wo do vr za Arnhem (11:51)
11:39 1335 ma di wo do vr za zo Dieren (11:45)
11:55 9032 ma di wo do vr za Zutphen (12:14)
11:57 1340 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:10) Ede- Wageningen (12:26) Utrecht Centraal (12:58) Amsterdam Centraal (13:39)
12:13 4334 zo Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
12:13 4334 ma di wo do vr za Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
12:16 4341 zo Arnhem (12:31)
12:16 4345 zo Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:16 4345 ma di wo do vr za Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:36 9047 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:51)
12:39 1339 ma di wo do vr za zo Dieren (12:45)
12:55 9036 ma di wo do vr za Zutphen (13:14)
12:57 1344 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:10) Ede- Wageningen (13:26) Utrecht Centraal (13:58) Amsterdam Centraal (14:39)
13:13 4338 zo Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
13:13 4338 ma di wo do vr za Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
13:16 4349 ma di wo do vr za Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:16 4349 zo Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:35 9051 ma di wo do vr za Arnhem (13:50)
13:39 1343 ma di wo do vr za zo Dieren (13:45)
13:55 9040 ma di wo do vr za Zutphen (14:14)
13:57 1348 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:10) Ede- Wageningen (14:26) Utrecht Centraal (14:58) Amsterdam Centraal (15:37)
14:13 4342 zo Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
14:13 4342 ma di wo do vr za Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
14:16 4353 ma di wo do vr za Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:16 4353 zo Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:36 9055 ma di wo do vr za Arnhem (14:51)
14:39 1347 ma di wo do vr za zo Dieren (14:45)
14:54 9044 ma di wo do vr za Zutphen (15:13)
14:57 1352 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:10) Ede- Wageningen (15:26) Utrecht Centraal (15:58) Amsterdam Centraal (16:37)
15:13 4346 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
15:16 4357 zo Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:16 4357 ma di wo do vr za Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:36 9059 ma di wo do vr za Arnhem (15:51)
15:39 1351 ma di wo do vr za zo Dieren (15:45)
15:55 9048 ma di wo do vr za Zutphen (16:14)
15:57 1356 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:10) Ede- Wageningen (16:26) Utrecht Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:37)
16:13 4350 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
16:16 4361 zo Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:16 4361 ma di wo do vr za Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:36 9063 ma di wo do vr za Arnhem (16:51)
16:39 1355 ma di wo do vr za zo Dieren (16:45)
16:55 9052 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:14)
16:57 1360 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:10) Ede- Wageningen (17:26) Utrecht Centraal (17:58) Amsterdam Centraal (18:37)
17:13 4354 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
17:16 4365 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:31) Nijmegen (17:47) 's Hertogenbosch (18:28) Tilburg (18:52) Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
17:36 9067 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:51)
17:39 1359 ma di wo do vr za zo Dieren (17:45)
17:55 9056 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:14)
17:57 1364 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:10) Ede- Wageningen (18:26) Utrecht Centraal (18:58) Amsterdam Centraal (19:37)
18:13 4358 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
18:16 4369 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:31) Nijmegen (18:49) 's Hertogenbosch (19:28) Tilburg (19:52) Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
18:38 9071 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:53)
18:39 1363 ma di wo do vr za zo Dieren (18:45)
18:54 9060 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:13)
18:57 1368 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:10) Ede- Wageningen (19:26) Utrecht Centraal (19:58) Amsterdam Centraal (20:42)
19:13 4362 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
19:16 4373 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:31) Nijmegen (19:49) 's Hertogenbosch (20:28) Tilburg (20:52) Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
19:36 9075 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:51)
19:39 1367 ma di wo do vr za zo Dieren (19:45)
19:54 9064 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:13)
19:57 1372 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:10) Ede- Wageningen (20:26) Utrecht Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:42)
20:13 4366 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
20:16 4377 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:31) Nijmegen (20:49) 's Hertogenbosch (21:28) Tilburg (21:52) Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
20:34 9079 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:49)
20:39 1371 ma di wo do vr za zo Dieren (20:45)
20:55 9068 zo Zutphen (21:14)
20:57 1376 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:10) Ede- Wageningen (21:26) Utrecht Centraal (21:58) Amsterdam Centraal (22:42)
21:13 4370 zo Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
21:16 4381 zo Arnhem (21:31) Nijmegen (21:47) 's Hertogenbosch (22:28) Tilburg (22:52) Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
21:36 9083 zo Arnhem (21:51)
21:39 1375 ma di wo do vr za zo Dieren (21:45)
21:55 9072 zo Zutphen (22:14)
21:57 1380 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:10) Ede- Wageningen (22:26) Utrecht Centraal (22:58) Amsterdam Centraal (23:42)
22:13 4374 zo Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
22:16 4385 zo Arnhem (22:31) Nijmegen (22:48) 's Hertogenbosch (23:28) Tilburg (23:52) Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
22:36 9087 zo Arnhem (22:51)
22:39 1379 ma di wo do vr za zo Dieren (22:45)
22:57 1384 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:10) Ede- Wageningen (23:26) Utrecht Centraal (23:58)
23:13 4378 ma di wo do vr za zo Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
23:16 4389 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:31)
23:43 4680 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:03)
23:49 4691 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:03)
00:18 9080 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:38)