of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zwolle in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Zwolle in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:38 8011 ma di wo do vr Mariënberg (06:07) Hardenberg (06:20) Emmen (06:59)
05:45 8511 ma di wo do vr Kampen (05:56)
05:47 311 ma di wo do vr Meppel (06:02) Assen (06:36) Groningen (06:57)
05:51 311 ma di wo do vr Leeuwarden (06:59)
05:51 1816 ma di wo do vr Amersfoort (06:44) Amsterdam Centraal (07:26)
05:56 7909 ma di wo do vr Almelo (06:41) Hengelo (07:00) Enschede (07:10)
06:18 16 ma di wo do vr za Amersfoort (06:54) Utrecht Centraal (07:11) Gouda (07:37) Rotterdam Centraal (07:54)
06:20 4325 ma di wo do vr za zo Deventer (06:43) Zutphen (06:55) Arnhem (07:28) Nijmegen (07:46) 's Hertogenbosch (08:24) Tilburg (08:52) Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
06:20 8513 ma di wo do vr za Kampen (06:31)
06:21 4513 ma di wo do vr Meppel (06:38) Assen (07:11) Groningen (07:33)
06:22 1618 ma di wo do vr za Amersfoort (07:12) Utrecht Centraal (07:38)
06:24 7911 ma di wo do vr Almelo (07:09)
06:26 4915 ma di wo do vr Leeuwarden (07:39)
06:47 318 ma di wo do vr za Amersfoort (07:22) Amsterdam Centraal (08:06)
06:48 8515 ma di wo do vr Kampen (06:59)
06:48 315 ma di wo do vr za Meppel (07:03) Assen (07:36) Groningen (07:57)
06:50 1820 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:40) Amsterdam Centraal (08:26)
06:51 4627 ma di wo do vr za zo Deventer (07:16) Zutphen (07:30) Arnhem (07:59) Nijmegen (08:19) 's Hertogenbosch (08:58) Tilburg (09:22) Breda (09:42) Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
06:51 315 ma di wo do vr za Leeuwarden (07:59)
06:54 8015 ma di wo do vr za Mariënberg (07:25) Hardenberg (07:37) Emmen (08:13)
07:01 7915 ma di wo do vr za Almelo (07:47) Hengelo (08:04) Enschede (08:14)
07:15 17 ma di wo do vr Assen (07:57) Groningen (08:15)
07:17 20 ma di wo do vr za Amersfoort (07:52) Utrecht Centraal (08:10) Gouda (08:32) Rotterdam Centraal (08:52)
07:18 17 ma di wo do vr Leeuwarden (08:19)
07:19 4329 ma di wo do vr za zo Deventer (07:42) Zutphen (07:56) Arnhem (08:31) Nijmegen (08:49) 's Hertogenbosch (09:28) Tilburg (09:52) Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
07:20 8517 ma di wo do vr za zo Kampen (07:31)
07:21 4517 ma di wo do vr za Meppel (07:37) Assen (08:10) Groningen (08:32)
07:24 1622 ma di wo do vr za Amersfoort (08:12) Utrecht Centraal (08:36)
07:40 6229 za Deventer (08:01) Zutphen (08:13) Arnhem (08:36) Nijmegen (08:53) Venray (09:28) Venlo (09:48) Roermond (10:11) Maastricht (10:42) Valkenburg (11:16)
07:41 320 ma Amersfoort (08:19) Utrecht Centraal (08:39)
07:47 322 ma di wo do vr za Amersfoort (08:22) Amsterdam Centraal (09:04)
07:48 319 ma di wo do vr za zo Meppel (08:03) Assen (08:36) Groningen (08:57)
07:51 319 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (08:59)
07:52 8519 ma di wo do vr za Kampen (08:03)
07:53 4631 ma di wo do vr za zo Deventer (08:16) Zutphen (08:30) Arnhem (08:52) Nijmegen (09:21) 's Hertogenbosch (09:58) Tilburg (10:22) Breda (10:42) Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
07:53 1824 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:43) Amsterdam Centraal (09:26)
07:56 8019 ma di wo do vr za zo Mariënberg (08:24) Hardenberg (08:33) Emmen (09:04)
08:06 7919 ma di wo do vr za Almelo (08:50) Hengelo (09:08) Enschede (09:18)
08:15 21 ma di wo do vr za Assen (08:57) Groningen (09:15)
08:16 22 ma Amersfoort (08:50) Utrecht Centraal (09:10)
08:18 21 ma di wo do vr Leeuwarden (09:18)
08:20 8521 ma di wo do vr za zo Kampen (08:31)
08:21 24 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:56) Utrecht Centraal (09:13) Rotterdam Centraal (09:54)
08:21 4521 ma di wo do vr za zo Meppel (08:37) Assen (09:10) Groningen (09:32)
08:23 4333 ma di wo do vr za Deventer (08:42) Zutphen (08:55) Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
08:24 1626 ma di wo do vr za Amersfoort (09:12) Utrecht Centraal (09:38)
08:41 324 ma Amersfoort (09:19) Utrecht Centraal (09:40)
08:48 323 ma di wo do vr za zo Meppel (09:03) Assen (09:36) Groningen (09:57)
08:48 326 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:22) Amsterdam Centraal (10:04)
08:51 323 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (09:59)
08:52 8523 ma di wo do vr za zo Kampen (09:03)
08:53 1828 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:43) Amsterdam Centraal (10:26)
08:53 4635 ma di wo do vr za zo Deventer (09:16) Zutphen (09:30) Arnhem (09:54) Nijmegen (10:21) 's Hertogenbosch (10:58) Tilburg (11:22) Breda (11:42) Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
08:54 8023 ma di wo do vr za zo Mariënberg (09:25) Hardenberg (09:33) Emmen (10:04)
09:05 7923 ma di wo do vr za zo Almelo (09:52) Hengelo (10:09) Enschede (10:19)
09:15 25 ma di wo do vr za Assen (09:57) Groningen (10:15)
09:18 25 ma di wo do vr za Leeuwarden (10:18)
09:20 8525 ma di wo do vr za Kampen (09:31)
09:21 4525 ma di wo do vr za zo Meppel (09:37) Assen (10:10) Groningen (10:32)
09:21 28 ma di wo do vr za Amersfoort (09:56) Utrecht Centraal (10:13) Den Haag Centraal (10:56)
09:23 4337 ma di wo do vr za Deventer (09:42) Zutphen (09:55) Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
09:24 1630 ma di wo do vr za Amersfoort (10:12) Utrecht Centraal (10:38)
09:48 330 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:22) Amsterdam Centraal (11:04)
09:48 327 ma di wo do vr za zo Meppel (10:03) Assen (10:36) Groningen (10:57)
09:51 327 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:59)
09:52 8527 ma di wo do vr za zo Kampen (10:03)
09:53 1832 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:43) Amsterdam Centraal (11:26)
09:53 4639 ma di wo do vr za zo Deventer (10:16) Zutphen (10:30) Arnhem (10:54) Nijmegen (11:21) 's Hertogenbosch (11:58) Tilburg (12:22) Breda (12:42) Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
09:54 8027 ma di wo do vr za zo Mariënberg (10:25) Hardenberg (10:33) Emmen (11:04)
10:05 7927 ma di wo do vr za zo Almelo (10:49) Hengelo (11:08) Enschede (11:18)
10:15 29 ma di wo do vr za Assen (10:57) Groningen (11:15)
10:18 29 ma di wo do vr za Leeuwarden (11:18)
10:21 4529 ma di wo do vr za zo Meppel (10:37) Assen (11:10) Groningen (11:32)
10:21 32 ma di wo do vr za Amersfoort (10:56) Utrecht Centraal (11:13) Den Haag Centraal (11:56)
10:23 4341 ma di wo do vr za Deventer (10:42) Zutphen (10:55) Arnhem (11:31) Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
10:24 1634 ma di wo do vr za Amersfoort (11:12) Utrecht Centraal (11:38)
10:48 334 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:22) Amsterdam Centraal (12:04)
10:48 331 ma di wo do vr za zo Meppel (11:03) Assen (11:36) Groningen (11:57)
10:51 331 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (11:59)
10:52 8531 ma di wo do vr za zo Kampen (11:03)
10:53 4643 ma di wo do vr za zo Deventer (11:16) Zutphen (11:30) Arnhem (11:54) Nijmegen (12:21) 's Hertogenbosch (12:58) Tilburg (13:22) Breda (13:42) Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
10:53 1836 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:43) Amsterdam Centraal (12:26)
10:54 8031 ma di wo do vr za zo Mariënberg (11:25) Hardenberg (11:33) Emmen (12:04)
11:05 7931 ma di wo do vr za zo Almelo (11:49) Hengelo (12:08) Enschede (12:18)
11:15 33 ma di wo do vr za Assen (11:57) Groningen (12:15)
11:18 33 ma di wo do vr za Leeuwarden (12:18)
11:20 8533 ma di wo do vr za Kampen (11:31)
11:21 36 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:56) Utrecht Centraal (12:13) Den Haag Centraal (12:56)
11:21 4533 ma di wo do vr za zo Meppel (11:37) Assen (12:10) Groningen (12:32)
11:23 4345 ma di wo do vr za Deventer (11:42) Zutphen (11:55) Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
11:24 1638 ma di wo do vr za Amersfoort (12:12) Utrecht Centraal (12:38)
11:27 8235 za Leeuwarden (12:29) Harlingen (13:05) Harlingen haven (13:12)
11:48 338 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:22) Amsterdam Centraal (13:04)
11:48 335 ma di wo do vr za zo Meppel (12:03) Assen (12:36) Groningen (12:57)
11:51 335 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:59)
11:52 8535 ma di wo do vr za zo Kampen (12:03)
11:53 1840 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:43) Amsterdam Centraal (13:26)
11:53 4647 ma di wo do vr za zo Deventer (12:16) Zutphen (12:30) Arnhem (12:54) Nijmegen (13:21) 's Hertogenbosch (13:58) Tilburg (14:22) Breda (14:42) Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
11:54 8035 ma di wo do vr za zo Mariënberg (12:25) Hardenberg (12:33) Emmen (13:04)
12:05 7935 ma di wo do vr za zo Almelo (12:49) Hengelo (13:08) Enschede (13:18)
12:15 37 ma di wo do vr za Assen (12:57) Groningen (13:15)
12:18 37 ma di wo do vr za Leeuwarden (13:18)
12:20 8537 ma di wo do vr za Kampen (12:31)
12:21 4537 ma di wo do vr za zo Meppel (12:37) Assen (13:10) Groningen (13:32)
12:21 40 ma di wo do vr za Amersfoort (12:56) Utrecht Centraal (13:13) Den Haag Centraal (13:56)
12:23 4349 ma di wo do vr za Deventer (12:42) Zutphen (12:55) Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
12:24 1642 ma di wo do vr za Amersfoort (13:12) Utrecht Centraal (13:38)
12:48 342 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:22) Amsterdam Centraal (14:04)
12:48 339 ma di wo do vr za zo Meppel (13:03) Assen (13:36) Groningen (13:57)
12:51 339 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (13:59)
12:52 8539 ma di wo do vr za zo Kampen (13:03)
12:52 8539 ma di wo do vr za zo Kampen (13:03)
12:53 4651 ma di wo do vr za zo Deventer (13:16) Zutphen (13:30) Arnhem (13:54) Nijmegen (14:21) 's Hertogenbosch (14:58) Tilburg (15:22) Breda (15:42) Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
12:53 1844 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:43) Amsterdam Centraal (14:26)
12:54 8039 ma di wo do vr za zo Mariënberg (13:25) Hardenberg (13:33) Emmen (14:04)
13:05 7939 ma di wo do vr za zo Almelo (13:49) Hengelo (14:08) Enschede (14:18)
13:15 41 ma di wo do vr za Assen (13:57) Groningen (14:15)
13:18 41 ma di wo do vr za Leeuwarden (14:18)
13:20 8541 ma di wo do vr za Kampen (13:31)
13:20 8541 ma di wo do vr za Kampen (13:31)
13:21 44 ma di wo do vr za Amersfoort (13:56) Utrecht Centraal (14:13) Den Haag Centraal (14:56)
13:21 4541 ma di wo do vr za zo Meppel (13:37) Assen (14:10) Groningen (14:32)
13:23 4353 ma di wo do vr za Deventer (13:42) Zutphen (13:55) Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
13:24 1646 ma di wo do vr za Amersfoort (14:12) Utrecht Centraal (14:38)
13:48 346 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:22) Amsterdam Centraal (15:04)
13:48 343 ma di wo do vr za zo Meppel (14:03) Assen (14:36) Groningen (14:57)
13:51 343 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (14:59)
13:52 8543 ma di wo do vr za zo Kampen (14:03)
13:53 1848 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:43) Amsterdam Centraal (15:26)
13:53 4655 ma di wo do vr za zo Deventer (14:16) Zutphen (14:30) Arnhem (14:54) Nijmegen (15:21) 's Hertogenbosch (15:58) Tilburg (16:22) Breda (16:42) Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
13:54 8043 ma di wo do vr za zo Mariënberg (14:25) Hardenberg (14:33) Emmen (15:04)
14:05 7943 ma di wo do vr za zo Almelo (14:49) Hengelo (15:08) Enschede (15:18)
14:15 45 ma di wo do vr za Assen (14:57) Groningen (15:15)
14:18 45 ma di wo do vr za Leeuwarden (15:18)
14:20 8545 ma di wo do vr za Kampen (14:31)
14:21 48 ma di wo do vr za Amersfoort (14:56) Utrecht Centraal (15:13) Den Haag Centraal (15:56)
14:21 4545 ma di wo do vr za zo Meppel (14:37) Assen (15:10) Groningen (15:32)
14:23 4357 ma di wo do vr za Deventer (14:42) Zutphen (14:55) Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
14:24 1650 ma di wo do vr za Amersfoort (15:12) Utrecht Centraal (15:38)
14:48 347 ma di wo do vr za zo Meppel (15:03) Assen (15:36) Groningen (15:57)
14:48 350 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:22) Amsterdam Centraal (16:04)
14:51 347 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:59)
14:52 8547 ma di wo do vr za zo Kampen (15:03)
14:53 1852 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:43) Amsterdam Centraal (16:26)
14:53 4659 za zo Deventer (15:16) Zutphen (15:30) Arnhem (15:54) Nijmegen (16:20) 's Hertogenbosch (16:58) Tilburg (17:22) Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
14:53 4659 ma di wo do vr Deventer (15:16) Zutphen (15:30) Arnhem (15:54) Nijmegen (16:20) 's Hertogenbosch (16:58) Tilburg (17:22) Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
14:54 8047 ma di wo do vr za zo Mariënberg (15:25) Hardenberg (15:33) Emmen (16:04)
15:05 7947 ma di wo do vr za zo Almelo (15:49) Hengelo (16:08) Enschede (16:18)
15:15 49 ma di wo do vr za Assen (15:57) Groningen (16:15)
15:18 49 ma di wo do vr za Leeuwarden (16:18)
15:20 8549 ma di wo do vr za Kampen (15:31)
15:21 4549 ma di wo do vr za zo Meppel (15:37) Assen (16:10) Groningen (16:32)
15:21 52 ma di wo do vr za Amersfoort (15:56) Utrecht Centraal (16:13) Den Haag Centraal (16:56)
15:23 4361 ma di wo do vr za Deventer (15:42) Zutphen (15:55) Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
15:24 1654 ma di wo do vr za Amersfoort (16:12) Utrecht Centraal (16:38)
15:48 354 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:22) Amsterdam Centraal (17:04)
15:48 351 ma di wo do vr za zo Meppel (16:03) Assen (16:36) Groningen (16:57)
15:51 351 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (16:59)
15:52 8551 ma di wo do vr za zo Kampen (16:03)
15:53 1856 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:43) Amsterdam Centraal (17:26)
15:53 4663 ma di wo do vr za zo Deventer (16:16) Zutphen (16:30) Arnhem (16:54) Nijmegen (17:21) 's Hertogenbosch (17:58) Tilburg (18:22) Breda (18:42) Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
15:54 8051 ma di wo do vr za zo Mariënberg (16:25) Hardenberg (16:33) Emmen (17:04)
16:05 7951 ma di wo do vr za zo Almelo (16:49) Hengelo (17:07) Enschede (17:18)
16:15 53 ma di wo do vr za Assen (16:57) Groningen (17:15)
16:19 53 ma di wo do vr za Leeuwarden (17:18)
16:20 8553 ma di wo do vr za zo Kampen (16:31)
16:21 56 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:56) Utrecht Centraal (17:13) Den Haag Centraal (17:56)
16:22 4553 ma di wo do vr za zo Meppel (16:40) Assen (17:16) Groningen (17:40)
16:23 4365 ma di wo do vr za zo Deventer (16:42) Zutphen (16:55) Arnhem (17:31) Nijmegen (17:47) 's Hertogenbosch (18:28) Tilburg (18:52) Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
16:24 1658 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:12) Utrecht Centraal (17:38)
16:45 8258 za Arnhem (17:39)
16:48 358 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:22) Amsterdam Centraal (18:04)
16:48 355 ma di wo do vr za zo Meppel (17:03) Assen (17:36) Groningen (17:57)
16:51 355 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (17:59)
16:52 8555 ma di wo do vr za zo Kampen (17:03)
16:53 4667 ma di wo do vr za zo Deventer (17:16) Zutphen (17:30) Arnhem (17:54) Nijmegen (18:17) 's Hertogenbosch (18:58) Tilburg (19:22) Breda (19:42) Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
16:53 1860 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:43) Amsterdam Centraal (18:26)
16:54 8055 ma di wo do vr za zo Mariënberg (17:25) Hardenberg (17:33) Emmen (18:04)
17:05 7955 ma di wo do vr za zo Almelo (17:49) Hengelo (18:08) Enschede (18:18)
17:15 57 ma di wo do vr za zo Assen (17:57) Groningen (18:15)
17:18 57 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:18)
17:19 4369 ma di wo do vr za zo Deventer (17:42) Zutphen (17:55) Arnhem (18:31) Nijmegen (18:49) 's Hertogenbosch (19:28) Tilburg (19:52) Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
17:20 8557 ma di wo do vr za zo Kampen (17:31)
17:21 4557 ma di wo do vr za zo Meppel (17:37) Assen (18:10) Groningen (18:32)
17:21 60 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:56) Utrecht Centraal (18:13) Den Haag Centraal (18:56)
17:24 1662 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:12) Utrecht Centraal (18:38)
17:34 8057 ma di wo do vr Mariënberg (18:05) Hardenberg (18:14) Emmen (18:45)
17:41 360 vr Amersfoort (18:19)
17:47 362 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:22) Amsterdam Centraal (19:04)
17:48 359 ma di wo do vr za zo Meppel (18:03) Assen (18:36) Groningen (18:57)
17:51 359 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:59)
17:52 8559 ma di wo do vr za zo Kampen (18:03)
17:53 1864 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:43) Amsterdam Centraal (19:26)
17:53 4671 ma di wo do vr za zo Deventer (18:16) Zutphen (18:30) Arnhem (18:54) Nijmegen (19:17) 's Hertogenbosch (19:58) Tilburg (20:22) Breda (20:42) Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
17:54 8059 ma di wo do vr za zo Mariënberg (18:25) Hardenberg (18:33) Emmen (19:04)
18:05 7959 ma di wo do vr za zo Almelo (18:49) Hengelo (19:08) Enschede (19:18)
18:15 61 ma di wo do vr za zo Assen (18:54) Groningen (19:15)
18:18 61 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:18)
18:20 8561 ma di wo do vr za zo Kampen (18:31)
18:21 4561 ma di wo do vr za zo Meppel (18:37) Assen (19:10) Groningen (19:32)
18:21 64 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:56) Utrecht Centraal (19:14) Den Haag Centraal (19:56)
18:23 4373 ma di wo do vr za zo Deventer (18:42) Zutphen (18:55) Arnhem (19:31) Nijmegen (19:49) 's Hertogenbosch (20:28) Tilburg (20:52) Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
18:24 1666 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:12) Utrecht Centraal (19:38)
18:48 366 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:22) Amsterdam Centraal (20:04)
18:48 363 ma di wo do vr za zo Meppel (19:03) Assen (19:36) Groningen (19:57)
18:51 363 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:59)
18:52 8563 ma di wo do vr za zo Kampen (19:03)
18:53 1868 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:43) Amsterdam Centraal (20:26)
18:53 4675 ma di wo do vr za zo Deventer (19:16) Zutphen (19:30) Arnhem (19:54) Nijmegen (20:20) 's Hertogenbosch (20:58) Tilburg (21:22) Breda (21:42) Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
18:54 8063 ma di wo do vr za zo Mariënberg (19:25) Hardenberg (19:33) Emmen (20:04)
19:05 7963 ma di wo do vr za zo Almelo (19:49) Hengelo (20:08) Enschede (20:18)
19:15 65 ma di wo do vr za zo Assen (19:54) Groningen (20:15)
19:18 65 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:18)
19:20 8565 ma di wo do vr za zo Kampen (19:31)
19:21 68 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:56) Utrecht Centraal (20:13) Den Haag Centraal (20:56)
19:21 4565 ma di wo do vr za zo Meppel (19:37) Assen (20:10) Groningen (20:32)
19:23 4377 ma di wo do vr za zo Deventer (19:42) Zutphen (19:55) Arnhem (20:31) Nijmegen (20:49) 's Hertogenbosch (21:28) Tilburg (21:52) Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
19:24 1670 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:12) Utrecht Centraal (20:38)
19:48 370 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:22) Amsterdam Centraal (21:04)
19:48 367 ma di wo do vr za zo Meppel (20:03) Assen (20:36) Groningen (20:57)
19:51 367 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:59)
19:52 8567 ma di wo do vr za zo Kampen (20:03)
19:53 1872 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:43) Amsterdam Centraal (21:26)
19:53 4679 ma di wo do vr za zo Deventer (20:16) Zutphen (20:30) Arnhem (20:54) Nijmegen (21:21) 's Hertogenbosch (21:58) Tilburg (22:22) Breda (22:44) Roosendaal (23:02)
19:54 8067 ma di wo do vr za zo Mariënberg (20:25) Hardenberg (20:33) Emmen (21:04)
20:05 7967 ma di wo do vr za zo Almelo (20:49) Hengelo (21:08) Enschede (21:18)
20:15 69 ma di wo do vr za zo Assen (20:57) Groningen (21:15)
20:18 69 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (21:18)
20:20 8569 ma di wo do vr za zo Kampen (20:31)
20:21 72 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:56) Utrecht Centraal (21:13) Den Haag Centraal (21:56)
20:21 4569 ma di wo do vr za zo Meppel (20:37) Assen (21:10) Groningen (21:32)
20:23 4381 zo Deventer (20:42) Zutphen (20:55) Arnhem (21:31) Nijmegen (21:47) 's Hertogenbosch (22:28) Tilburg (22:52) Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
20:24 1674 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:12) Utrecht Centraal (21:38)
20:41 372 zo Amersfoort (21:19) Utrecht Centraal (21:40)
20:48 374 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
20:48 371 ma di wo do vr za zo Meppel (21:03) Assen (21:36) Groningen (21:57)
20:51 371 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (21:59)
20:52 8571 ma di wo do vr za zo Kampen (21:03)
20:53 1876 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:43) Amsterdam Centraal (22:26)
20:53 4683 ma di wo do vr za zo Deventer (21:16) Zutphen (21:30) Arnhem (21:54) Nijmegen (22:21) 's Hertogenbosch (22:58) Tilburg (23:22) Breda (23:42) Roosendaal (00:00)
20:54 8071 ma di wo do vr za zo Mariënberg (21:25) Hardenberg (21:33) Emmen (22:04)
21:05 7971 ma di wo do vr za zo Almelo (21:49) Hengelo (22:06) Enschede (22:15)
21:15 73 ma di wo do vr za zo Assen (21:57) Groningen (22:15)
21:18 73 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (22:18)
21:20 8573 vr zo Kampen (21:31)
21:21 76 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:56) Utrecht Centraal (22:13) Den Haag Centraal (22:56)
21:23 4385 zo Deventer (21:42) Zutphen (21:55) Arnhem (22:31) Nijmegen (22:48) 's Hertogenbosch (23:28) Tilburg (23:52) Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
21:23 4573 ma di wo do vr za zo Meppel (21:38) Assen (22:11) Groningen (22:33)
21:24 1678 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:12) Utrecht Centraal (22:38)
21:41 376 zo Amersfoort (22:19) Utrecht Centraal (22:40)
21:47 378 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:22) Amsterdam Centraal (23:04)
21:48 375 ma di wo do vr za zo Meppel (22:03) Assen (22:36) Groningen (22:57)
21:51 375 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (22:59)
21:52 8575 ma di wo do vr za zo Kampen (22:03)
21:53 4687 ma di wo do vr za zo Deventer (22:16) Zutphen (22:30) Arnhem (22:54) Nijmegen (23:21) 's Hertogenbosch (23:58)
21:53 1880 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:43) Amsterdam Centraal (23:26)
21:54 8075 ma di wo do vr za zo Mariënberg (22:25) Hardenberg (22:33) Emmen (23:04)
22:05 7975 ma di wo do vr za zo Almelo (22:49) Hengelo (23:08) Enschede (23:18)
22:15 77 zo Assen (22:57) Groningen (23:15)
22:18 77 zo Leeuwarden (23:18)
22:20 8577 zo Kampen (22:31)
22:21 80 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:56) Utrecht Centraal (23:13) Den Haag Centraal (23:56)
22:21 4577 ma di wo do vr za zo Meppel (22:37) Assen (23:10) Groningen (23:32)
22:23 4389 ma di wo do vr za zo Deventer (22:42) Zutphen (22:55) Arnhem (23:31)
22:24 1682 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:12) Utrecht Centraal (23:38)
22:48 382 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:22) Utrecht Centraal (23:43) Woerden (23:59) Gouda (00:10) Rotterdam Centraal (00:35)
22:48 379 ma di wo do vr za zo Meppel (23:03) Assen (23:36) Groningen (23:57)
22:51 379 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (23:59)
22:52 8579 ma di wo do vr za zo Kampen (23:03)
22:53 4691 ma di wo do vr za zo Deventer (23:16) Zutphen (23:30) Arnhem (00:03)
22:56 8079 ma di wo do vr za zo Mariënberg (23:25) Hardenberg (23:35) Emmen (00:06)
23:05 7979 ma di wo do vr za zo Almelo (23:49) Hengelo (00:08) Enschede (00:18)
23:15 81 zo Assen (23:57) Groningen (00:15)
23:15 1686 ma di wo do vr za zo Amersfoort (00:05) Utrecht Centraal (00:29)
23:18 81 zo Leeuwarden (00:18)
23:20 8581 ma di wo do vr za zo Kampen (23:31)
23:20 4393 ma di wo do vr za zo Deventer (23:43) Zutphen (23:58)
23:51 383 ma di wo do vr za zo Meppel (00:06) Assen (00:39) Groningen (01:02)
23:54 383 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (01:04)
23:54 8583 ma di wo do vr za zo Kampen (00:05)