of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Venlo in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Venlo in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:47 1218 ma di wo do vr Helmond (06:16) Eindhoven (06:27) Tilburg (07:01) Breda (07:20) Dordrecht (07:40) Rotterdam Centraal (08:01) Schiedam Centrum (08:15) Den Haag HS (08:31) Leiden Centraal (08:45) Amsterdam Centraal (09:21)
05:51 6214 ma di wo do vr Venray (06:06) Nijmegen (06:39)
06:10 6216 ma di wo do vr za Venray (06:25) Nijmegen (07:01)
06:13 6215 ma di wo do vr za Roermond (06:38)
06:20 9920 ma di wo do vr za Helmond (06:49) Eindhoven (07:00) Tilburg (07:31) Breda (07:50) Dordrecht (08:10) Rotterdam Centraal (08:30)
06:40 6218 ma di wo do vr Venray (07:02) Nijmegen (07:34)
06:42 6217 ma di wo do vr Roermond (07:06)
06:50 1222 ma di wo do vr za zo Helmond (07:20) Eindhoven (07:32) Tilburg (08:07) Breda (08:28) Dordrecht (08:52) Rotterdam Centraal (09:08) Schiedam Centrum (09:15) Den Haag HS (09:31) Leiden Centraal (09:45) Amsterdam Centraal (10:22)
07:10 6219 ma di wo do vr za Roermond (07:38)
07:10 6220 ma di wo do vr za Venray (07:26) Nijmegen (08:04)
07:10 6219 zo Roermond (07:38)
07:19 9924 ma di wo do vr za zo Helmond (07:49) Eindhoven (08:01) Tilburg (08:33) Breda (08:50) Dordrecht (09:10) Rotterdam Centraal (09:29)
07:44 6221 ma di wo do vr Roermond (08:10)
07:44 6221 za Roermond (08:10)
07:44 6222 ma di wo do vr za Venray (07:59) Nijmegen (08:32)
07:54 1226 ma di wo do vr za zo Helmond (08:22) Eindhoven (08:33) Tilburg (09:08) Breda (09:29) Dordrecht (09:52) Rotterdam Centraal (10:08) Schiedam Centrum (10:15) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:45) Amsterdam Centraal (11:22)
08:14 6224 ma di wo do vr za zo Venray (08:30) Nijmegen (09:05)
08:17 6223 ma di wo do vr za zo Roermond (08:43)
08:26 9928 ma di wo do vr za zo Helmond (08:48) Eindhoven (09:01) Tilburg (09:31) Breda (09:51) Dordrecht (10:11) Rotterdam Centraal (10:29)
08:46 6226 ma di wo do vr za Venray (09:01) Nijmegen (09:35)
08:47 6225 ma di wo do vr za Roermond (09:10)
08:54 1230 ma di wo do vr za zo Helmond (09:22) Eindhoven (09:33) Tilburg (10:07) Breda (10:28) Dordrecht (10:52) Rotterdam Centraal (11:08) Schiedam Centrum (11:15) Den Haag HS (11:31) Leiden Centraal (11:45) Amsterdam Centraal (12:22)
09:17 6227 ma di wo do vr za zo Roermond (09:43)
09:18 6228 ma di wo do vr za zo Venray (09:33) Nijmegen (10:07)
09:30 1972 ma di wo do vr za zo Helmond (09:52) Eindhoven (10:03) Tilburg (10:33) Breda (10:50) Dordrecht (11:10) Rotterdam Centraal (11:33)
09:49 6229 za Roermond (10:11) Maastricht (10:42) Valkenburg (11:16)
09:49 6429 ma di wo do vr Roermond (10:11)
09:54 1234 ma di wo do vr za zo Helmond (10:22) Eindhoven (10:33) Tilburg (11:07) Breda (11:28) Dordrecht (11:52) Rotterdam Centraal (12:08) Schiedam Centrum (12:15) Den Haag HS (12:31) Leiden Centraal (12:45) Amsterdam Centraal (13:22)
10:16 6232 ma di wo do vr za zo Venray (10:31) Nijmegen (11:05)
10:17 6231 ma di wo do vr za zo Roermond (10:43)
10:30 1974 ma di wo do vr za zo Helmond (10:52) Eindhoven (11:03) Tilburg (11:33) Breda (11:50) Dordrecht (12:10) Rotterdam Centraal (12:29)
10:47 6433 ma di wo do vr za Roermond (11:10)
10:54 1238 ma di wo do vr za zo Helmond (11:22) Eindhoven (11:33) Tilburg (12:07) Breda (12:28) Dordrecht (12:52) Rotterdam Centraal (13:08) Schiedam Centrum (13:15) Den Haag HS (13:31) Leiden Centraal (13:45) Amsterdam Centraal (14:22)
11:16 6236 ma di wo do vr za zo Venray (11:31) Nijmegen (12:05)
11:17 6235 ma di wo do vr za zo Roermond (11:43)
11:30 9940 ma di wo do vr za zo Helmond (11:52) Eindhoven (12:03) Tilburg (12:33) Breda (12:50) Dordrecht (13:10) Rotterdam Centraal (13:29) Schiedam Centrum (13:43) Den Haag HS (14:01) Leiden Centraal (14:15) Amsterdam Centraal (14:51)
11:47 6437 ma di wo do vr za Roermond (12:10)
11:54 1242 ma di wo do vr za zo Helmond (12:22) Eindhoven (12:33) Tilburg (13:07) Breda (13:28) Dordrecht (13:52) Rotterdam Centraal (14:08) Schiedam Centrum (14:15) Den Haag HS (14:31) Leiden Centraal (14:45) Amsterdam Centraal (15:22)
12:16 6240 ma di wo do vr za zo Venray (12:31) Nijmegen (13:05)
12:17 6239 ma di wo do vr za zo Roermond (12:43)
12:30 1978 ma di wo do vr za zo Helmond (12:52) Eindhoven (13:03) Tilburg (13:33) Breda (13:50) Dordrecht (14:10) Rotterdam Centraal (14:29)
12:44 6242 za Venray (12:59) Nijmegen (13:35) Arnhem (13:56) Zutphen (14:26) Deventer (14:39) Zwolle (15:02)
12:47 6441 ma di wo do vr za Roermond (13:10)
12:54 1246 ma di wo do vr za zo Helmond (13:22) Eindhoven (13:33) Tilburg (14:07) Breda (14:28) Dordrecht (14:52) Rotterdam Centraal (15:08) Schiedam Centrum (15:14) Den Haag HS (15:29) Leiden Centraal (15:43) Amsterdam Centraal (16:23)
13:16 6244 ma di wo do vr za zo Venray (13:31) Nijmegen (14:05)
13:17 6243 ma di wo do vr za zo Roermond (13:43)
13:30 9948 ma di wo do vr za zo Helmond (13:52) Eindhoven (14:03) Tilburg (14:33) Breda (14:50) Dordrecht (15:10) Rotterdam Centraal (15:29)
13:47 6445 ma di wo do vr za Roermond (14:12)
13:54 1250 ma di wo do vr za zo Helmond (14:22) Eindhoven (14:33) Tilburg (15:07) Breda (15:28) Dordrecht (15:52) Rotterdam Centraal (16:08) Schiedam Centrum (16:15) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:45) Amsterdam Centraal (17:22)
14:16 6248 ma di wo do vr za zo Venray (14:31) Nijmegen (15:05)
14:17 6247 ma di wo do vr za zo Roermond (14:43)
14:30 1982 ma di wo do vr za zo Helmond (14:52) Eindhoven (15:03) Tilburg (15:33) Breda (15:50) Dordrecht (16:10) Rotterdam Centraal (16:29)
14:47 6449 ma di wo do vr za Roermond (15:10)
14:54 1254 ma di wo do vr za zo Helmond (15:22) Eindhoven (15:33) Tilburg (16:07) Breda (16:28) Dordrecht (16:52) Rotterdam Centraal (17:08) Schiedam Centrum (17:15) Den Haag HS (17:31) Leiden Centraal (17:45) Amsterdam Centraal (18:22)
15:16 6252 ma di wo do vr za zo Venray (15:31) Nijmegen (16:05)
15:17 6251 ma di wo do vr za zo Roermond (15:43)
15:30 9956 ma di wo do vr za zo Helmond (15:52) Eindhoven (16:03) Tilburg (16:33) Breda (16:50) Dordrecht (17:10)
15:47 6453 ma di wo do vr za Roermond (16:10)
15:54 1258 ma di wo do vr za zo Helmond (16:22) Eindhoven (16:33) Tilburg (17:07) Breda (17:28) Dordrecht (17:52) Rotterdam Centraal (18:08) Schiedam Centrum (18:15) Den Haag HS (18:31) Leiden Centraal (18:45) Amsterdam Centraal (19:22)
16:13 6255 ma di wo do vr za zo Roermond (16:38)
16:16 6256 ma di wo do vr za zo Venray (16:31) Nijmegen (17:05)
16:30 1986 ma di wo do vr za zo Helmond (16:52) Eindhoven (17:03) Tilburg (17:33) Breda (17:50) Dordrecht (18:10) Rotterdam Centraal (18:29)
16:46 6457 ma di wo do vr za Roermond (17:09)
16:50 1262 ma di wo do vr za zo Helmond (17:19) Eindhoven (17:31) Tilburg (18:07) Breda (18:28) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:08) Schiedam Centrum (19:15) Den Haag HS (19:31) Leiden Centraal (19:45) Amsterdam Centraal (20:22)
17:16 6260 ma di wo do vr za zo Venray (17:31) Nijmegen (18:05)
17:17 6259 ma di wo do vr za zo Roermond (17:43)
17:30 1988 ma di wo do vr za zo Helmond (17:52) Eindhoven (18:03) Tilburg (18:33) Breda (18:50) Dordrecht (19:10) Rotterdam Centraal (19:29)
17:44 6262 ma di wo do vr za Venray (17:59) Nijmegen (18:33)
17:47 6261 ma di wo do vr za Roermond (18:10)
17:54 1266 ma di wo do vr za zo Helmond (18:22) Eindhoven (18:33) Tilburg (19:07) Breda (19:28) Dordrecht (19:52) Rotterdam Centraal (20:08) Schiedam Centrum (20:15) Den Haag HS (20:31) Leiden Centraal (20:45) Amsterdam Centraal (21:22)
18:16 6264 ma di wo do vr za zo Venray (18:31) Nijmegen (19:05)
18:17 6263 ma di wo do vr za zo Roermond (18:43)
18:30 1990 ma di wo do vr za zo Helmond (18:52) Eindhoven (19:03) Tilburg (19:33) Breda (19:50) Dordrecht (20:20) Rotterdam Centraal (20:37) Schiedam Centrum (20:43) Den Haag HS (21:01) Leiden Centraal (21:15) Amsterdam Centraal (21:51)
18:44 6266 ma di wo do vr za Venray (18:59) Nijmegen (19:33)
18:47 6265 ma di wo do vr za Roermond (19:10)
18:54 1270 ma di wo do vr za zo Helmond (19:22) Eindhoven (19:33) Tilburg (20:07) Breda (20:28) Dordrecht (20:52) Rotterdam Centraal (21:08) Schiedam Centrum (21:15) Den Haag HS (21:31) Leiden Centraal (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
19:16 6268 ma di wo do vr za zo Venray (19:31) Nijmegen (20:05)
19:17 6267 ma di wo do vr za zo Roermond (19:43)
19:30 1992 ma di wo do vr za zo Helmond (19:52) Eindhoven (20:03) Tilburg (20:33) Breda (20:50) Dordrecht (21:10) Rotterdam Centraal (21:29)
19:47 6269 vr Roermond (20:10)
19:47 6469 ma di wo do za Roermond (20:10)
19:48 6270 vr Venray (20:08) Nijmegen (20:36)
19:54 1274 ma di wo do vr za zo Helmond (20:22) Eindhoven (20:33) Tilburg (21:07) Breda (21:28) Dordrecht (21:52) Rotterdam Centraal (22:08) Schiedam Centrum (22:15) Den Haag HS (22:31) Leiden Centraal (22:45) Amsterdam Centraal (23:22)
20:16 6272 ma di wo do vr za zo Venray (20:31) Nijmegen (21:05)
20:17 6271 ma di wo do vr za zo Roermond (20:43)
20:30 9976 ma di wo do vr za zo Helmond (20:52) Eindhoven (21:03) Tilburg (21:33) Breda (21:50) Dordrecht (22:10) Rotterdam Centraal (22:30) Schiedam Centrum (22:44) Den Haag HS (23:02) Leiden Centraal (23:16) Amsterdam Centraal (23:52)
20:54 1278 ma di wo do vr za zo Helmond (21:22) Eindhoven (21:33) Tilburg (22:07) Breda (22:28) Dordrecht (22:52) Rotterdam Centraal (23:08) Schiedam Centrum (23:15) Den Haag HS (23:31) Leiden Centraal (23:45) Amsterdam Centraal (00:22)
21:16 6276 ma di wo do vr za zo Venray (21:31) Nijmegen (22:05)
21:17 6275 ma di wo do vr za zo Roermond (21:43)
21:30 1996 ma di wo do vr za zo Helmond (21:52) Eindhoven (22:03) Tilburg (22:33) Breda (22:50) Dordrecht (23:10) Rotterdam Centraal (23:44)
21:54 1282 ma di wo do vr za zo Helmond (22:22) Eindhoven (22:33) Tilburg (23:07) Breda (23:28) Dordrecht (23:55) Rotterdam Centraal (00:20) Schiedam Centrum (00:28) Den Haag HS (00:48)
22:16 6280 ma di wo do vr za zo Venray (22:31) Nijmegen (23:05)
22:17 6279 ma di wo do vr za zo Roermond (22:43)
22:30 9984 ma di wo do vr za zo Helmond (22:52) Eindhoven (23:03) Tilburg (23:38) Breda (23:59) Dordrecht (00:19) Rotterdam Centraal (00:44) Schiedam Centrum (00:55) Den Haag HS (01:13)
22:54 1286 ma di wo do vr za zo Helmond (23:22) Eindhoven (23:33)
23:16 6284 ma di wo do vr za zo Venray (23:31) Nijmegen (00:05)
23:17 6283 ma di wo do vr za zo Roermond (23:43)