of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zutphen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Zutphen in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:56 4608 ma di wo do vr Deventer (06:07) Zwolle (06:38)
05:57 4321 ma di wo do vr za Arnhem (06:29) Nijmegen (06:46) 's Hertogenbosch (07:24) Tilburg (07:52) Breda (08:09) Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
06:00 7816 ma di wo do vr Apeldoorn (06:17)
06:20 7213 ma di wo do vr Hengelo (07:04) Enschede (07:15)
06:26 4310 ma di wo do vr Deventer (06:38) Zwolle (07:07)
06:28 4623 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:00) Nijmegen (07:18) 's Hertogenbosch (07:55) Tilburg (08:22) Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
06:32 7818 ma di wo do vr Apeldoorn (06:49)
06:52 7815 ma di wo do vr Winterswijk (07:32)
06:56 4325 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:28) Nijmegen (07:46) 's Hertogenbosch (08:24) Tilburg (08:52) Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
07:00 7215 ma di wo do vr za Hengelo (07:42) Enschede (07:52)
07:01 7820 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:15)
07:03 4612 ma di wo do vr za Deventer (07:16) Zwolle (07:40)
07:32 4627 ma di wo do vr za zo Arnhem (07:59) Nijmegen (08:19) 's Hertogenbosch (08:58) Tilburg (09:22) Breda (09:42) Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
07:32 7217 ma di wo do vr Hengelo (08:18) Enschede (08:28)
07:35 4314 ma di wo do vr za Deventer (07:47) Zwolle (08:11)
07:35 7817 ma di wo do vr Winterswijk (08:15)
07:36 7222 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:53)
07:39 1324 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:09)
07:59 7819 ma di wo do vr za zo Winterswijk (08:38)
07:59 4329 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:31) Nijmegen (08:49) 's Hertogenbosch (09:28) Tilburg (09:52) Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
08:00 7219 ma di wo do vr za Hengelo (08:41) Enschede (08:51)
08:01 7824 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:15)
08:03 4616 ma di wo do vr za zo Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
08:14 6229 za Arnhem (08:36) Nijmegen (08:53) Venray (09:28) Venlo (09:48) Roermond (10:11) Maastricht (10:42) Valkenburg (11:16)
08:16 9031 ma di wo do vr za Arnhem (08:49)
08:33 4631 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:52) Nijmegen (09:21) 's Hertogenbosch (09:58) Tilburg (10:22) Breda (10:42) Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
08:35 4318 zo Deventer (08:46)
08:35 4318 ma di wo do vr za Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
08:36 7226 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:52)
08:38 7221 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:17) Enschede (09:27)
08:59 4333 zo Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
08:59 4333 ma di wo do vr za Arnhem (09:31) Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
08:59 7823 ma di wo do vr za zo Winterswijk (09:38)
09:01 7828 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:15)
09:03 4620 ma di wo do vr za zo Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
09:19 9035 ma di wo do vr za Arnhem (09:51)
09:33 4635 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:54) Nijmegen (10:21) 's Hertogenbosch (10:58) Tilburg (11:22) Breda (11:42) Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
09:35 4322 zo Deventer (09:46)
09:35 4322 ma di wo do vr za Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
09:36 7230 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:53)
09:38 7225 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:17) Enschede (10:27)
09:59 4337 ma di wo do vr za Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
09:59 4337 zo Arnhem (10:31) Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
09:59 7827 ma di wo do vr za zo Winterswijk (10:38)
10:01 7832 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:15)
10:03 4624 ma di wo do vr za zo Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
10:19 9039 ma di wo do vr za Arnhem (10:51)
10:33 4639 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:54) Nijmegen (11:21) 's Hertogenbosch (11:58) Tilburg (12:22) Breda (12:42) Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
10:35 4326 ma di wo do vr za Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
10:35 4326 zo Deventer (10:47)
10:36 7234 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:53)
10:38 7229 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:17) Enschede (11:27)
10:59 4341 ma di wo do vr za Arnhem (11:31) Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
10:59 7831 ma di wo do vr za zo Winterswijk (11:38)
11:01 7836 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:15)
11:03 4628 ma di wo do vr za zo Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
11:19 9043 ma di wo do vr za Arnhem (11:51)
11:33 4643 ma di wo do vr za zo Arnhem (11:54) Nijmegen (12:21) 's Hertogenbosch (12:58) Tilburg (13:22) Breda (13:42) Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
11:35 4330 zo Deventer (11:47)
11:35 4330 ma di wo do vr za Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
11:36 7238 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:53)
11:38 7233 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:17) Enschede (12:27)
11:59 4345 ma di wo do vr za Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
11:59 7835 ma di wo do vr za zo Winterswijk (12:38)
11:59 4345 zo Arnhem (12:31) Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
11:59 4341 zo Arnhem (12:31)
12:01 7840 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:15)
12:03 4632 ma di wo do vr za zo Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
12:19 9047 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:51)
12:33 4647 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:54) Nijmegen (13:21) 's Hertogenbosch (13:58) Tilburg (14:22) Breda (14:42) Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
12:35 4334 ma di wo do vr za Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
12:35 4334 zo Deventer (12:47)
12:36 7242 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:53)
12:38 7237 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:17) Enschede (13:27)
12:59 4349 ma di wo do vr za Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
12:59 7839 ma di wo do vr za zo Winterswijk (13:38)
12:59 4349 zo Arnhem (13:31) Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:01 7844 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:15)
13:03 4636 ma di wo do vr za zo Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
13:18 9051 ma di wo do vr za Arnhem (13:50)
13:33 4651 ma di wo do vr za zo Arnhem (13:54) Nijmegen (14:21) 's Hertogenbosch (14:58) Tilburg (15:22) Breda (15:42) Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
13:35 4338 zo Deventer (13:47)
13:35 4338 ma di wo do vr za Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
13:36 7246 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:53)
13:38 7241 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:17) Enschede (14:27)
13:59 7843 ma di wo do vr za zo Winterswijk (14:38)
13:59 4353 ma di wo do vr za Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
13:59 4353 zo Arnhem (14:31) Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:01 7848 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (14:15)
14:03 4640 ma di wo do vr za zo Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
14:19 9055 ma di wo do vr za Arnhem (14:51)
14:27 6242 za Deventer (14:39) Zwolle (15:02)
14:33 4655 ma di wo do vr za zo Arnhem (14:54) Nijmegen (15:21) 's Hertogenbosch (15:58) Tilburg (16:22) Breda (16:42) Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
14:35 4342 ma di wo do vr za Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
14:35 4342 zo Deventer (14:47)
14:36 7250 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (14:53)
14:38 7245 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:17) Enschede (15:27)
14:59 4357 ma di wo do vr za Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
14:59 4357 zo Arnhem (15:31) Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
14:59 7847 ma di wo do vr za zo Winterswijk (15:38)
15:01 7852 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:15)
15:03 4644 ma di wo do vr za zo Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
15:19 9059 ma di wo do vr za Arnhem (15:51)
15:33 4659 za zo Arnhem (15:54) Nijmegen (16:20) 's Hertogenbosch (16:58) Tilburg (17:22) Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
15:33 4659 ma di wo do vr Arnhem (15:54) Nijmegen (16:20) 's Hertogenbosch (16:58) Tilburg (17:22) Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
15:35 4346 ma di wo do vr za zo Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
15:36 7254 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:53)
15:38 7249 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:17) Enschede (16:27)
15:59 4361 ma di wo do vr za Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
15:59 7851 ma di wo do vr za zo Winterswijk (16:38)
15:59 4361 zo Arnhem (16:31) Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:01 7856 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:15)
16:03 4648 ma di wo do vr za zo Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
16:19 9063 ma di wo do vr za Arnhem (16:51)
16:33 4663 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:54) Nijmegen (17:21) 's Hertogenbosch (17:58) Tilburg (18:22) Breda (18:42) Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
16:35 4350 ma di wo do vr za zo Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
16:36 7258 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:53)
16:38 7253 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:17) Enschede (17:27)
16:57 7255 ma di wo do vr Hengelo (17:37)
16:59 4365 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:31) Nijmegen (17:47) 's Hertogenbosch (18:28) Tilburg (18:52) Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
16:59 7855 ma di wo do vr za zo Winterswijk (17:38)
17:01 7860 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:15)
17:03 4652 ma di wo do vr za zo Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
17:17 7857 ma di wo do vr Winterswijk (17:58)
17:19 9067 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:51)
17:33 4667 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:54) Nijmegen (18:17) 's Hertogenbosch (18:58) Tilburg (19:22) Breda (19:42) Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
17:35 4354 ma di wo do vr za zo Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
17:36 7262 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:53)
17:38 7257 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:18) Enschede (18:28)
17:57 7259 ma di wo do vr Hengelo (18:38)
17:59 7859 ma di wo do vr za zo Winterswijk (18:38)
17:59 4369 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:31) Nijmegen (18:49) 's Hertogenbosch (19:28) Tilburg (19:52) Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
18:01 7864 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:15)
18:03 4656 ma di wo do vr za zo Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
18:15 4458 vr Deventer (18:26) Zwolle (18:59)
18:21 9071 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:53)
18:33 4671 ma di wo do vr za zo Arnhem (18:54) Nijmegen (19:17) 's Hertogenbosch (19:58) Tilburg (20:22) Breda (20:42) Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
18:35 4358 ma di wo do vr za zo Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
18:36 7266 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:53)
18:38 7261 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:18) Enschede (19:28)
18:57 7263 ma di wo do vr Hengelo (19:38)
18:59 4373 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:31) Nijmegen (19:49) 's Hertogenbosch (20:28) Tilburg (20:52) Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
18:59 7863 ma di wo do vr za zo Winterswijk (19:38)
19:01 7868 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:15)
19:03 4660 ma di wo do vr za zo Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
19:19 9075 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:51)
19:33 4675 ma di wo do vr za zo Arnhem (19:54) Nijmegen (20:20) 's Hertogenbosch (20:58) Tilburg (21:22) Breda (21:42) Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
19:35 4362 ma di wo do vr za zo Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
19:36 7270 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:53)
19:38 7265 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:17) Enschede (20:27)
19:59 4377 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:31) Nijmegen (20:49) 's Hertogenbosch (21:28) Tilburg (21:52) Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
19:59 7867 ma di wo do vr za zo Winterswijk (20:38)
20:01 7872 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:15)
20:03 4664 ma di wo do vr za zo Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
20:17 9079 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:49)
20:33 4679 ma di wo do vr za zo Arnhem (20:54) Nijmegen (21:21) 's Hertogenbosch (21:58) Tilburg (22:22) Breda (22:44) Roosendaal (23:02)
20:35 4366 ma di wo do vr za zo Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
20:36 7274 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:53)
20:38 7269 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:17) Enschede (21:27)
20:59 4381 zo Arnhem (21:31) Nijmegen (21:47) 's Hertogenbosch (22:28) Tilburg (22:52) Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
20:59 7871 ma di wo do vr za zo Winterswijk (21:38)
21:01 7876 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:15)
21:03 4668 ma di wo do vr za zo Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
21:19 9083 zo Arnhem (21:51)
21:33 4683 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:54) Nijmegen (22:21) 's Hertogenbosch (22:58) Tilburg (23:22) Breda (23:42) Roosendaal (00:00)
21:35 4370 zo Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
21:36 7278 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:53)
21:38 7273 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:17) Enschede (22:27)
21:59 7875 ma di wo do vr za zo Winterswijk (22:38)
21:59 4385 zo Arnhem (22:31) Nijmegen (22:48) 's Hertogenbosch (23:28) Tilburg (23:52) Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
22:01 7880 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:15)
22:03 4672 ma di wo do vr za zo Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
22:19 9087 zo Arnhem (22:51)
22:33 4687 ma di wo do vr za zo Arnhem (22:54) Nijmegen (23:21) 's Hertogenbosch (23:58)
22:35 4374 zo Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
22:36 7282 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:53)
22:38 7277 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:17) Enschede (23:27)
22:59 7879 ma di wo do vr za zo Winterswijk (23:39)
22:59 4389 ma di wo do vr za zo Arnhem (23:31)
23:01 7884 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:15)
23:03 4676 ma di wo do vr za zo Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
23:32 4691 ma di wo do vr za zo Arnhem (00:03)
23:35 4378 ma di wo do vr za zo Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
23:38 7281 ma di wo do vr za zo Hengelo (00:17) Oldenzaal (00:27)
23:42 7886 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:59)