of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Tegelen in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Tegelen in de Dienstregeling 1971/1972

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:01 6216 ma di wo do vr za Venlo (06:07) Venray (06:25) Nijmegen (07:01)
06:19 6215 ma di wo do vr za Roermond (06:38)
06:49 6217 ma di wo do vr Roermond (07:06)
07:03 6220 ma di wo do vr za Venlo (07:09) Venray (07:26) Nijmegen (08:04)
07:17 6219 ma di wo do vr za Roermond (07:38)
07:17 6219 zo Roermond (07:38)
07:33 6222 ma di wo do vr za Venlo (07:39) Venray (07:59) Nijmegen (08:32)
07:50 6221 ma di wo do vr Roermond (08:10)
07:50 6221 za Roermond (08:10)
08:06 6224 ma di wo do vr za zo Venlo (08:12) Venray (08:30) Nijmegen (09:05)
08:23 6223 ma di wo do vr za zo Roermond (08:43)
08:36 6226 ma di wo do vr za Venlo (08:42) Venray (09:01) Nijmegen (09:35)
08:53 6225 ma di wo do vr za Roermond (09:10)
09:07 6228 ma di wo do vr za zo Venlo (09:13) Venray (09:33) Nijmegen (10:07)
09:23 6227 ma di wo do vr za zo Roermond (09:43)
09:37 6430 ma di wo do vr za Venlo (09:43)
09:55 6229 za Roermond (10:11) Maastricht (10:42) Valkenburg (11:16)
09:55 6429 ma di wo do vr Roermond (10:11)
10:08 6232 ma di wo do vr za zo Venlo (10:14) Venray (10:31) Nijmegen (11:05)
10:23 6231 ma di wo do vr za zo Roermond (10:43)
10:36 6434 ma di wo do vr za Venlo (10:42)
10:53 6433 ma di wo do vr za Roermond (11:10)
11:06 6236 ma di wo do vr za zo Venlo (11:12) Venray (11:31) Nijmegen (12:05)
11:23 6235 ma di wo do vr za zo Roermond (11:43)
11:36 6438 ma di wo do vr za Venlo (11:42)
11:53 6437 ma di wo do vr za Roermond (12:10)
12:06 6240 ma di wo do vr za zo Venlo (12:12) Venray (12:31) Nijmegen (13:05)
12:23 6239 ma di wo do vr za zo Roermond (12:43)
12:36 6242 za Venlo (12:42) Venray (12:59) Nijmegen (13:35) Arnhem (13:56) Zutphen (14:26) Deventer (14:39) Zwolle (15:02)
12:36 6442 ma di wo do vr Venlo (12:42)
12:53 6441 ma di wo do vr za Roermond (13:10)
13:06 6244 ma di wo do vr za zo Venlo (13:12) Venray (13:31) Nijmegen (14:05)
13:23 6243 ma di wo do vr za zo Roermond (13:43)
13:36 6446 ma di wo do vr za Venlo (13:42)
13:53 6445 ma di wo do vr za Roermond (14:12)
14:06 6248 ma di wo do vr za zo Venlo (14:12) Venray (14:31) Nijmegen (15:05)
14:23 6247 ma di wo do vr za zo Roermond (14:43)
14:36 6450 ma di wo do vr za Venlo (14:42)
14:53 6449 ma di wo do vr za Roermond (15:10)
15:06 6252 ma di wo do vr za zo Venlo (15:12) Venray (15:31) Nijmegen (16:05)
15:23 6251 ma di wo do vr za zo Roermond (15:43)
15:36 6454 ma di wo do vr za Venlo (15:42)
15:53 6453 ma di wo do vr za Roermond (16:10)
16:06 6256 ma di wo do vr za zo Venlo (16:12) Venray (16:31) Nijmegen (17:05)
16:19 6255 ma di wo do vr za zo Roermond (16:38)
16:35 6458 ma di wo do vr za Venlo (16:41)
16:52 6457 ma di wo do vr za Roermond (17:09)
17:06 6260 ma di wo do vr za zo Venlo (17:12) Venray (17:31) Nijmegen (18:05)
17:23 6259 ma di wo do vr za zo Roermond (17:43)
17:36 6262 ma di wo do vr za Venlo (17:42) Venray (17:59) Nijmegen (18:33)
17:53 6261 ma di wo do vr za Roermond (18:10)
18:06 6264 ma di wo do vr za zo Venlo (18:12) Venray (18:31) Nijmegen (19:05)
18:23 6263 ma di wo do vr za zo Roermond (18:43)
18:36 6266 ma di wo do vr za Venlo (18:42) Venray (18:59) Nijmegen (19:33)
18:53 6265 ma di wo do vr za Roermond (19:10)
19:06 6268 ma di wo do vr za zo Venlo (19:12) Venray (19:31) Nijmegen (20:05)
19:23 6267 ma di wo do vr za zo Roermond (19:43)
19:36 6470 ma di wo do za Venlo (19:42)
19:36 6270 vr Venlo (19:42) Venray (20:08) Nijmegen (20:36)
19:53 6269 vr Roermond (20:10)
19:53 6469 ma di wo do za Roermond (20:10)
20:06 6272 ma di wo do vr za zo Venlo (20:12) Venray (20:31) Nijmegen (21:05)
20:23 6271 ma di wo do vr za zo Roermond (20:43)
21:06 6276 ma di wo do vr za zo Venlo (21:12) Venray (21:31) Nijmegen (22:05)
21:23 6275 ma di wo do vr za zo Roermond (21:43)
22:06 6280 ma di wo do vr za zo Venlo (22:12) Venray (22:31) Nijmegen (23:05)
22:23 6279 ma di wo do vr za zo Roermond (22:43)
23:06 6284 ma di wo do vr za zo Venlo (23:12) Venray (23:31) Nijmegen (00:05)
23:23 6283 ma di wo do vr za zo Roermond (23:43)
00:06 6288 ma di wo do vr za zo Venlo (00:12)