of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Roosendaal in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Roosendaal in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:23 4616 ma di wo do vr za zo Breda (05:40) Tilburg (05:59) 's Hertogenbosch (06:15) Nijmegen (07:03) Arnhem (07:26) Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
05:29 4607 ma di wo do vr Vlissingen (06:32)
05:31 3310 ma di wo do vr Dordrecht (06:02) Rotterdam Centraal (06:29)
05:52 1112 ma di wo do vr Dordrecht (06:15) Rotterdam Centraal (06:31) Den Haag HS (06:50) Leiden Centraal (07:02) Amsterdam Centraal (07:34)
05:55 4318 zo Breda (06:13) Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
05:55 4318 ma di wo do vr za Breda (06:13) Tilburg (06:32) 's Hertogenbosch (06:49) Nijmegen (07:35) Arnhem (07:52) Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
05:58 164 ma di wo do vr Dordrecht (06:28) Rotterdam Centraal (06:55) Den Haag HS (07:19) Leiden Centraal (07:31) Amsterdam Centraal (08:06)
06:27 3314 ma di wo do vr Dordrecht (06:58) Rotterdam Centraal (07:26) Schiedam Centrum (07:32) Den Haag HS (07:50)
06:27 4611 ma di wo do vr za zo Vlissingen (07:32)
06:29 4620 ma di wo do vr za zo Breda (06:46) Tilburg (07:05) 's Hertogenbosch (07:21) Nijmegen (08:07) Arnhem (08:26) Zutphen (08:57) Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
06:44 1116 za zo Dordrecht (07:07) Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
06:44 1116 ma di wo do vr Dordrecht (07:07) Rotterdam Centraal (07:33) Den Haag HS (07:53) Leiden Centraal (08:05) Amsterdam Centraal (08:39)
06:53 1016 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:22) Rotterdam Centraal (07:50) Schiedam Centrum (07:56) Den Haag HS (08:14) Leiden Centraal (08:31) Amsterdam Centraal (09:11)
06:56 4322 zo Breda (07:13) Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Arnhem (08:53) Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
06:56 4322 ma di wo do vr za Breda (07:13) Tilburg (07:32) 's Hertogenbosch (07:53) Nijmegen (08:36) Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
07:05 3223 ma di wo do vr Breda (07:20) Tilburg (07:36)
07:15 4615 ma di wo do vr za Vlissingen (08:18)
07:22 168 ma di wo do vr za Dordrecht (07:47) Rotterdam Centraal (08:04) Den Haag HS (08:24) Leiden Centraal (08:36) Amsterdam Centraal (09:11)
07:25 3318 ma di wo do vr Dordrecht (07:56) Rotterdam Centraal (08:23)
07:31 4624 ma di wo do vr za zo Breda (07:48) Tilburg (08:07) 's Hertogenbosch (08:23) Nijmegen (09:08) Arnhem (09:26) Zutphen (09:57) Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
07:33 4317 ma di wo do vr Bergen op Zoom (07:43)
07:48 1123 ma di wo do vr za Vlissingen (08:39)
07:53 110 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:16) Rotterdam Centraal (08:34) Den Haag HS (08:53) Leiden Centraal (09:07) Amsterdam Centraal (09:43)
08:01 4326 ma di wo do vr za Breda (08:20) Tilburg (08:36) 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
08:01 4326 zo Breda (08:20) Tilburg (08:36) 's Hertogenbosch (08:53) Nijmegen (09:36) Arnhem (09:56) Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
08:03 3320 ma di wo do vr Dordrecht (08:32)
08:16 4619 ma di wo do vr za zo Vlissingen (09:18)
08:23 172 za zo Dordrecht (08:48) Rotterdam Centraal (09:04) Den Haag HS (09:22) Leiden Centraal (09:34) Amsterdam Centraal (10:06)
08:23 172 ma di wo do vr Dordrecht (08:48) Rotterdam Centraal (09:04) Den Haag HS (09:22) Leiden Centraal (09:34) Amsterdam Centraal (10:06)
08:30 4628 ma di wo do vr za zo Breda (08:47) Tilburg (09:06) 's Hertogenbosch (09:23) Nijmegen (10:08) Arnhem (10:26) Zutphen (10:57) Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
08:31 4321 ma di wo do vr za Bergen op Zoom (08:41)
08:31 3322 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:01)
08:41 1127 ma di wo do vr za Vlissingen (09:33)
08:54 112 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:15) Rotterdam Centraal (09:33) Den Haag HS (09:52) Leiden Centraal (10:04) Amsterdam Centraal (10:36)
09:02 4330 ma di wo do vr za Breda (09:20) Tilburg (09:36) 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
09:02 4330 zo Breda (09:20) Tilburg (09:36) 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (10:36) Arnhem (10:53) Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
09:02 5324 ma di wo do vr Dordrecht (09:32)
09:16 4623 ma di wo do vr za zo Vlissingen (10:18)
09:23 176 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:47) Rotterdam Centraal (10:04) Den Haag HS (10:22) Leiden Centraal (10:34) Amsterdam Centraal (11:06)
09:27 3326 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:58)
09:30 4632 ma di wo do vr za zo Breda (09:47) Tilburg (10:06) 's Hertogenbosch (10:23) Nijmegen (11:08) Arnhem (11:26) Zutphen (11:57) Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
09:31 4325 ma di wo do vr za zo Bergen op Zoom (09:41)
09:50 1131 ma di wo do vr za Vlissingen (10:42)
09:53 114 ma di wo do vr za Dordrecht (10:16) Rotterdam Centraal (10:33) Den Haag HS (10:52) Leiden Centraal (11:04) Amsterdam Centraal (11:36)
10:02 4334 zo Breda (10:20) Tilburg (10:36) 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Arnhem (11:53) Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
10:02 4334 ma di wo do vr za Breda (10:20) Tilburg (10:36) 's Hertogenbosch (10:53) Nijmegen (11:36) Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
10:16 4627 ma di wo do vr za zo Vlissingen (11:18)
10:23 116 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:47) Rotterdam Centraal (11:04) Den Haag HS (11:22) Leiden Centraal (11:34) Amsterdam Centraal (12:06)
10:30 4636 ma di wo do vr za zo Breda (10:47) Tilburg (11:06) 's Hertogenbosch (11:23) Nijmegen (12:08) Arnhem (12:26) Zutphen (12:57) Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
10:35 3330 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:06)
10:44 1135 ma di wo do vr za Vlissingen (11:36)
10:48 1132 ma di wo do vr za Dordrecht (11:10) Rotterdam Centraal (11:26) Den Haag HS (11:52) Leiden Centraal (12:04) Amsterdam Centraal (12:36)
11:02 4338 zo Breda (11:20) Tilburg (11:36) 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Arnhem (12:53) Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
11:02 4338 ma di wo do vr za Breda (11:20) Tilburg (11:36) 's Hertogenbosch (11:53) Nijmegen (12:36) Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
11:16 4631 ma di wo do vr za zo Vlissingen (12:18)
11:23 118 ma di wo do vr za Dordrecht (11:47) Rotterdam Centraal (12:04) Den Haag HS (12:22) Leiden Centraal (12:34) Amsterdam Centraal (13:06)
11:27 3334 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:58)
11:30 4640 ma di wo do vr za zo Breda (11:47) Tilburg (12:06) 's Hertogenbosch (12:23) Nijmegen (13:08) Arnhem (13:26) Zutphen (13:57) Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
11:41 1139 ma di wo do vr za Vlissingen (12:33)
11:53 1970 za Vlissingen (12:45)
11:53 1136 ma di wo do vr za Dordrecht (12:16) Rotterdam Centraal (12:33) Den Haag HS (12:52) Leiden Centraal (13:04) Amsterdam Centraal (13:36)
12:02 4342 ma di wo do vr za Breda (12:20) Tilburg (12:36) 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
12:02 4342 zo Breda (12:20) Tilburg (12:36) 's Hertogenbosch (12:53) Nijmegen (13:36) Arnhem (13:53) Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
12:16 4635 ma di wo do vr za zo Vlissingen (13:18)
12:23 120 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:47) Rotterdam Centraal (13:04) Den Haag HS (13:22) Leiden Centraal (13:34) Amsterdam Centraal (14:06)
12:27 3338 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:58)
12:30 4644 ma di wo do vr za zo Breda (12:47) Tilburg (13:06) 's Hertogenbosch (13:23) Nijmegen (14:08) Arnhem (14:26) Zutphen (14:57) Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
12:52 1143 ma di wo do vr za Vlissingen (13:45)
12:53 1140 ma di wo do vr za Dordrecht (13:16) Rotterdam Centraal (13:33) Den Haag HS (13:52) Leiden Centraal (14:04) Amsterdam Centraal (14:36)
13:02 4346 ma di wo do vr za zo Breda (13:20) Tilburg (13:36) 's Hertogenbosch (13:53) Nijmegen (14:36) Arnhem (14:53) Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
13:16 4639 ma di wo do vr za zo Vlissingen (14:18)
13:16 4639 ma di wo do vr za zo Vlissingen (14:18)
13:23 122 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:47) Rotterdam Centraal (14:04) Den Haag HS (14:22) Leiden Centraal (14:34) Amsterdam Centraal (15:06)
13:27 3342 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:58)
13:30 4648 ma di wo do vr za zo Breda (13:47) Tilburg (14:06) 's Hertogenbosch (14:23) Nijmegen (15:08) Arnhem (15:26) Zutphen (15:57) Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
13:41 1147 ma di wo do vr za Vlissingen (14:33)
13:53 1144 ma di wo do vr za Dordrecht (14:16) Rotterdam Centraal (14:33) Den Haag HS (14:52) Leiden Centraal (15:04) Amsterdam Centraal (15:36)
14:02 4350 ma di wo do vr za zo Breda (14:20) Tilburg (14:36) 's Hertogenbosch (14:53) Nijmegen (15:36) Arnhem (15:53) Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
14:16 4643 ma di wo do vr za zo Vlissingen (15:18)
14:16 4643 ma di wo do vr za zo Vlissingen (15:18)
14:23 124 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:47) Rotterdam Centraal (15:04) Den Haag HS (15:22) Leiden Centraal (15:34) Amsterdam Centraal (16:06)
14:27 3346 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:58)
14:30 4652 ma di wo do vr za zo Breda (14:47) Tilburg (15:06) 's Hertogenbosch (15:23) Nijmegen (16:08) Arnhem (16:26) Zutphen (16:57) Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
14:41 1151 ma di wo do vr za Vlissingen (15:33)
14:53 1148 ma di wo do vr za Dordrecht (15:16) Rotterdam Centraal (15:34) Den Haag HS (15:53) Leiden Centraal (16:06) Amsterdam Centraal (16:38)
15:01 4354 ma di wo do vr za zo Breda (15:18) Tilburg (15:34) 's Hertogenbosch (15:52) Nijmegen (16:36) Arnhem (16:53) Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
15:16 4647 ma di wo do vr za zo Vlissingen (16:18)
15:23 126 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:47) Rotterdam Centraal (16:04) Den Haag HS (16:22) Leiden Centraal (16:34) Amsterdam Centraal (17:06)
15:27 3350 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:58)
15:30 4656 ma di wo do vr za zo Breda (15:47) Tilburg (16:06) 's Hertogenbosch (16:23) Nijmegen (17:08) Arnhem (17:26) Zutphen (17:57) Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
15:41 1155 ma di wo do vr za Vlissingen (16:34)
15:53 1152 zo Dordrecht (16:15) Rotterdam Centraal (16:34) Den Haag HS (16:53) Leiden Centraal (17:06) Amsterdam Centraal (17:38)
16:01 5352 ma di wo do vr Dordrecht (16:31)
16:02 4358 ma di wo do vr za zo Breda (16:20) Tilburg (16:36) 's Hertogenbosch (16:53) Nijmegen (17:36) Arnhem (17:53) Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
16:16 4651 ma di wo do vr za zo Vlissingen (17:19)
16:23 128 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:47) Rotterdam Centraal (17:03) Den Haag HS (17:27) Leiden Centraal (17:39) Amsterdam Centraal (18:13)
16:26 3354 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:57)
16:29 4660 ma di wo do vr za zo Breda (16:46) Tilburg (17:05) 's Hertogenbosch (17:22) Nijmegen (18:08) Arnhem (18:26) Zutphen (18:57) Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
16:41 1159 ma di wo do vr za zo Vlissingen (17:34)
16:53 1156 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:15) Rotterdam Centraal (17:32) Den Haag HS (17:51) Leiden Centraal (18:03) Amsterdam Centraal (18:38)
17:00 4362 ma di wo do vr za zo Breda (17:17) Tilburg (17:36) 's Hertogenbosch (17:52) Nijmegen (18:36) Arnhem (18:57) Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
17:01 5356 ma di wo do vr Dordrecht (17:31)
17:16 4655 ma di wo do vr za zo Vlissingen (18:18)
17:23 130 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:47) Rotterdam Centraal (18:04) Den Haag HS (18:22) Leiden Centraal (18:34) Amsterdam Centraal (19:06)
17:26 3358 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:57)
17:30 4664 ma di wo do vr za zo Breda (17:47) Tilburg (18:06) 's Hertogenbosch (18:24) Nijmegen (19:08) Arnhem (19:26) Zutphen (19:57) Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
17:50 1163 ma di wo do vr za zo Vlissingen (18:42)
17:53 1160 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:16) Rotterdam Centraal (18:34) Den Haag HS (18:53) Leiden Centraal (19:06) Amsterdam Centraal (19:38)
18:00 4366 ma di wo do vr za zo Breda (18:17) Tilburg (18:33) 's Hertogenbosch (18:53) Nijmegen (19:36) Arnhem (19:53) Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
18:02 5360 ma di wo do vr Dordrecht (18:35)
18:09 4659 ma di wo do vr Vlissingen (19:03)
18:20 135 ma di wo do vr za zo Vlissingen (19:22)
18:20 4659 za zo Bergen op Zoom (18:29)
18:23 132 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:47) Rotterdam Centraal (19:04) Den Haag HS (19:22) Leiden Centraal (19:34) Amsterdam Centraal (20:06)
18:27 3362 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:58)
18:30 4668 ma di wo do vr za zo Breda (18:47) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:24) Nijmegen (20:08) Arnhem (20:26) Zutphen (20:57) Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
18:34 3260 ma di wo do vr Bergen op Zoom (18:44)
18:52 1167 ma di wo do vr za zo Vlissingen (19:44)
18:53 1164 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:16) Rotterdam Centraal (19:34) Den Haag HS (19:53) Leiden Centraal (20:06) Amsterdam Centraal (20:38)
19:02 4370 zo Breda (19:20) Tilburg (19:36) 's Hertogenbosch (19:53) Nijmegen (20:36) Arnhem (20:56) Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
19:16 4663 ma di wo do vr za zo Vlissingen (20:18)
19:23 134 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:47) Rotterdam Centraal (20:04) Den Haag HS (20:22) Leiden Centraal (20:34) Amsterdam Centraal (21:06)
19:27 3366 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:58)
19:30 4672 ma di wo do vr za zo Breda (19:47) Tilburg (20:06) 's Hertogenbosch (20:24) Nijmegen (21:09) Arnhem (21:26) Zutphen (21:57) Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
19:31 4365 ma di wo do vr za zo Bergen op Zoom (19:41)
19:48 1168 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:10) Rotterdam Centraal (20:25) Den Haag HS (20:42) Leiden Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:35)
19:52 1171 ma di wo do vr za zo Vlissingen (20:44)
20:02 4374 zo Breda (20:20) Tilburg (20:36) 's Hertogenbosch (20:53) Nijmegen (21:36) Arnhem (21:57) Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
20:16 4667 ma di wo do vr za zo Vlissingen (21:18)
20:23 136 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:47) Rotterdam Centraal (21:04) Den Haag HS (21:22) Leiden Centraal (21:34) Amsterdam Centraal (22:06)
20:27 3370 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:58)
20:30 4676 ma di wo do vr za zo Breda (20:47) Tilburg (21:06) 's Hertogenbosch (21:24) Nijmegen (22:09) Arnhem (22:26) Zutphen (22:57) Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
20:41 1175 ma di wo do vr za zo Vlissingen (21:33)
20:53 1172 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:16) Rotterdam Centraal (21:34) Den Haag HS (21:53) Leiden Centraal (22:06) Amsterdam Centraal (22:38)
21:02 4378 ma di wo do vr za zo Breda (21:20) Tilburg (21:36) 's Hertogenbosch (21:53) Nijmegen (22:36) Arnhem (22:57) Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
21:02 4378 ma di wo do vr za Breda (21:20) Tilburg (21:36) 's Hertogenbosch (21:53)
21:16 4671 ma di wo do vr za zo Vlissingen (22:18)
21:23 138 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:47) Rotterdam Centraal (22:04) Den Haag HS (22:22) Leiden Centraal (22:34) Amsterdam Centraal (23:06)
21:27 3374 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:58)
21:30 4680 ma di wo do vr Breda (21:47) Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08)
21:30 4680 ma di wo do vr za zo Breda (21:47) Tilburg (22:06) 's Hertogenbosch (22:24) Nijmegen (23:08) Arnhem (23:27) Zutphen (00:03)
21:43 1179 ma di wo do vr za zo Vlissingen (22:35)
21:53 1176 zo Dordrecht (22:16) Rotterdam Centraal (22:34) Den Haag HS (22:53) Leiden Centraal (23:06) Amsterdam Centraal (23:38)
22:02 4382 ma di wo do vr za Breda (22:20) Tilburg (22:36) 's Hertogenbosch (22:53)
22:02 10282 zo Breda (22:20) Tilburg (22:36) 's Hertogenbosch (22:53) Utrecht Centraal (23:27) Amersfoort (23:51) Zwolle (00:54)
22:12 4382 zo Breda (22:29) Tilburg (22:47) 's Hertogenbosch (23:03) Nijmegen (23:37) Arnhem (23:58)
22:16 4675 ma di wo do vr za zo Vlissingen (23:18)
22:23 140 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:47) Rotterdam Centraal (23:04) Den Haag HS (23:22) Leiden Centraal (23:34) Amsterdam Centraal (00:06)
22:27 3378 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:58)
22:30 4684 ma di wo do vr za zo Breda (22:47) Tilburg (23:06) 's Hertogenbosch (23:24) Nijmegen (00:17) Arnhem (00:33)
22:41 1183 zo Vlissingen (23:33)
22:53 1180 zo Dordrecht (23:16) Rotterdam Centraal (23:34) Den Haag HS (23:53) Leiden Centraal (00:06) Amsterdam Centraal (00:38)
23:02 4386 ma di wo do vr za zo Breda (23:20) Tilburg (23:36) 's Hertogenbosch (23:53)
23:08 5380 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:38)
23:16 5385 ma di wo do vr za zo Vlissingen (00:18)
23:30 142 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:51) Rotterdam Centraal (00:11) Den Haag HS (00:27)
23:32 4688 ma di wo do vr za zo Breda (23:49) Tilburg (00:08) 's Hertogenbosch (00:23)
23:54 10283 ma di wo do vr za zo Bergen op Zoom (00:05)
00:07 1187 zo Vlissingen (01:00)