of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Roermond in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Roermond in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:40 4716 ma Eindhoven (06:19)
05:40 4716 di wo do vr Eindhoven (06:19)
05:41 6216 ma di wo do vr za Venlo (06:07) Venray (06:25) Nijmegen (07:01)
06:11 4713 ma di wo do vr Sittard (06:32) Maastricht (06:56)
06:16 4718 ma Eindhoven (06:56)
06:40 4720 ma di wo do vr Eindhoven (07:19)
06:44 6220 ma di wo do vr za Venlo (07:09) Venray (07:26) Nijmegen (08:04)
06:49 4715 ma di wo do vr Sittard (07:10) Maastricht (07:37)
06:49 4715 za Sittard (07:10) Maastricht (07:37)
06:59 822 ma di wo do vr za zo Eindhoven (07:33) 's Hertogenbosch (07:56) Utrecht Centraal (08:29) Amsterdam Centraal (09:02) Haarlem (09:22) Zandvoort (09:36)
07:09 2722 ma di wo do vr Eindhoven (07:48)
07:16 6222 ma di wo do vr za Venlo (07:39) Venray (07:59) Nijmegen (08:32)
07:19 2717 ma di wo do vr Sittard (07:40) Heerlen (08:11)
07:27 817 ma di wo do vr za Sittard (07:43) Maastricht (07:59)
07:32 924 ma di wo do vr za Eindhoven (08:01) 's Hertogenbosch (08:26) Utrecht Centraal (08:58) Amsterdam Centraal (09:30) Haarlem (09:52) Zandvoort (10:05)
07:44 4724 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:27)
07:46 6224 ma di wo do vr za zo Venlo (08:12) Venray (08:30) Nijmegen (09:05)
07:49 4719 ma di wo do vr za Sittard (08:10) Maastricht (08:39)
07:49 4719 zo Sittard (08:10) Maastricht (08:39)
07:57 919 ma di wo do vr za Sittard (08:13) Heerlen (08:33)
07:58 926 ma Eindhoven (08:19) 's Hertogenbosch (08:44) Utrecht Centraal (09:17) Amsterdam Centraal (09:52)
08:02 826 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:34) 's Hertogenbosch (08:58) Utrecht Centraal (09:29) Amsterdam Centraal (10:02) Haarlem (10:22) Zandvoort (10:35)
08:14 2726 ma di wo do vr za Eindhoven (08:57)
08:16 6226 ma di wo do vr za Venlo (08:42) Venray (09:01) Nijmegen (09:35)
08:19 2721 ma di wo do vr za Sittard (08:40) Heerlen (09:11)
08:27 821 ma di wo do vr zo Sittard (08:43) Maastricht (08:59)
08:27 821 za Sittard (08:43) Maastricht (08:59) Valkenburg (09:30)
08:34 928 ma di wo do vr za Eindhoven (09:03) 's Hertogenbosch (09:27) Utrecht Centraal (09:59) Amsterdam Centraal (10:31) Haarlem (10:52) Zandvoort (11:05)
08:45 4728 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:27)
08:48 6228 ma di wo do vr za zo Venlo (09:13) Venray (09:33) Nijmegen (10:07)
08:49 4723 ma di wo do vr za zo Sittard (09:10) Maastricht (09:39)
08:57 923 ma di wo do vr Sittard (09:13) Heerlen (09:33)
08:57 923 za Sittard (09:13) Heerlen (09:33) Schin op Geul (09:51) Valkenburg (09:57)
09:04 830 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:33) 's Hertogenbosch (09:57) Utrecht Centraal (10:29) Amsterdam Centraal (11:02) Haarlem (11:22) Zandvoort (11:35)
09:14 2730 ma di wo do vr za zo Eindhoven (09:57)
09:19 2725 ma di wo do vr za Sittard (09:40) Heerlen (10:11)
09:19 6430 ma di wo do vr za Venlo (09:43)
09:27 825 za Sittard (09:43) Maastricht (09:59) Valkenburg (10:28)
09:27 825 ma di wo do vr zo Sittard (09:43) Maastricht (09:59)
09:34 932 ma di wo do vr za Eindhoven (10:03) 's Hertogenbosch (10:27) Utrecht Centraal (10:59) Amsterdam Centraal (11:31) Haarlem (11:52) Zandvoort (12:05)
09:45 4732 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:27)
09:48 6232 ma di wo do vr za zo Venlo (10:14) Venray (10:31) Nijmegen (11:05)
09:49 4727 ma di wo do vr za zo Sittard (10:10) Maastricht (10:39)
09:57 927 ma di wo do vr Sittard (10:13) Heerlen (10:33)
09:57 927 za Sittard (10:13) Heerlen (10:33) Schin op Geul (10:51) Valkenburg (10:57)
10:04 834 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:33) 's Hertogenbosch (10:57) Utrecht Centraal (11:29) Amsterdam Centraal (12:02) Haarlem (12:22) Zandvoort (12:35)
10:13 6229 za Maastricht (10:42) Valkenburg (11:16)
10:14 2734 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:57)
10:19 2729 ma di wo do vr za zo Sittard (10:40) Heerlen (11:11)
10:19 6434 ma di wo do vr za Venlo (10:42)
10:27 829 za Sittard (10:43) Maastricht (10:59) Valkenburg (11:30)
10:27 829 ma di wo do vr zo Sittard (10:43) Maastricht (10:59)
10:34 936 ma di wo do vr za Eindhoven (11:03) 's Hertogenbosch (11:27) Utrecht Centraal (11:59) Amsterdam Centraal (12:31) Haarlem (12:52) Zandvoort (13:05)
10:45 4736 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:27)
10:47 6236 ma di wo do vr za zo Venlo (11:12) Venray (11:31) Nijmegen (12:05)
10:49 4731 ma di wo do vr za zo Sittard (11:10) Maastricht (11:39)
10:57 931 ma di wo do vr Sittard (11:13) Heerlen (11:33)
10:57 931 za Sittard (11:13) Heerlen (11:33) Schin op Geul (11:51) Valkenburg (11:57)
11:04 838 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:33) 's Hertogenbosch (11:57) Utrecht Centraal (12:29) Amsterdam Centraal (13:02) Haarlem (13:22) Zandvoort (13:35)
11:14 2738 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:56)
11:19 6438 ma di wo do vr za Venlo (11:42)
11:19 2733 ma di wo do vr za zo Sittard (11:40) Heerlen (12:11)
11:27 833 ma di wo do vr zo Sittard (11:43) Maastricht (11:59)
11:27 833 za Sittard (11:43) Maastricht (11:59) Valkenburg (12:28)
11:34 940 ma di wo do vr za Eindhoven (12:03) 's Hertogenbosch (12:27) Utrecht Centraal (12:59) Amsterdam Centraal (13:31) Haarlem (13:52) Zandvoort (14:05)
11:45 4740 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:23)
11:47 6240 ma di wo do vr za zo Venlo (12:12) Venray (12:31) Nijmegen (13:05)
11:49 4735 ma di wo do vr za zo Sittard (12:10) Maastricht (12:39)
11:57 935 ma di wo do vr Sittard (12:13) Heerlen (12:33)
11:57 935 za Sittard (12:13) Heerlen (12:33) Schin op Geul (12:51) Valkenburg (12:57)
12:04 842 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:33) 's Hertogenbosch (12:57) Utrecht Centraal (13:29) Amsterdam Centraal (14:02) Haarlem (14:22) Zandvoort (14:35)
12:14 2742 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:57)
12:19 6442 ma di wo do vr Venlo (12:42)
12:19 2737 ma di wo do vr za zo Sittard (12:40) Heerlen (13:11)
12:19 6242 za Venlo (12:42) Venray (12:59) Nijmegen (13:35) Arnhem (13:56) Zutphen (14:26) Deventer (14:39) Zwolle (15:02)
12:27 837 za Sittard (12:43) Maastricht (12:59) Valkenburg (13:28)
12:27 837 ma di wo do vr zo Sittard (12:43) Maastricht (12:59)
12:34 944 ma di wo do vr za Eindhoven (13:03) 's Hertogenbosch (13:27) Utrecht Centraal (13:59) Amsterdam Centraal (14:31) Haarlem (14:52) Zandvoort (15:05)
12:45 4744 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:27)
12:47 6244 ma di wo do vr za zo Venlo (13:12) Venray (13:31) Nijmegen (14:05)
12:49 4739 ma di wo do vr za zo Sittard (13:10) Maastricht (13:39)
12:57 939 za Sittard (13:13) Heerlen (13:33) Schin op Geul (13:51) Valkenburg (13:57)
12:57 939 ma di wo do vr Sittard (13:13) Heerlen (13:33)
13:04 846 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:33) 's Hertogenbosch (13:57) Utrecht Centraal (14:29) Amsterdam Centraal (15:02) Haarlem (15:22) Zandvoort (15:35)
13:12 297 ma di wo do vr za zo Sittard (13:27) Maastricht (13:42) Visé (14:04) Luik (14:26)
13:14 2746 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:57)
13:19 6446 ma di wo do vr za Venlo (13:42)
13:19 2741 ma di wo do vr za zo Sittard (13:40) Heerlen (14:11)
13:27 841 ma di wo do vr za zo Sittard (13:43) Maastricht (13:59)
13:34 948 ma di wo do vr za Eindhoven (14:03) 's Hertogenbosch (14:27) Utrecht Centraal (14:59) Amsterdam Centraal (15:31) Haarlem (15:54) Zandvoort (16:06)
13:45 4748 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:27)
13:47 6248 ma di wo do vr za zo Venlo (14:12) Venray (14:31) Nijmegen (15:05)
13:49 4743 ma di wo do vr za zo Sittard (14:10) Maastricht (14:39)
13:57 943 ma di wo do vr za Sittard (14:13) Heerlen (14:33)
14:04 850 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:33) 's Hertogenbosch (14:57) Utrecht Centraal (15:29) Amsterdam Centraal (16:02) Haarlem (16:22) Zandvoort (16:35)
14:14 2750 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:57)
14:17 6450 ma di wo do vr za Venlo (14:42)
14:19 2745 ma di wo do vr za zo Sittard (14:40) Heerlen (15:11)
14:27 845 ma di wo do vr za zo Sittard (14:43) Maastricht (14:59)
14:34 952 ma di wo do vr za Eindhoven (15:03) 's Hertogenbosch (15:27) Utrecht Centraal (15:59) Amsterdam Centraal (16:31) Haarlem (16:52) Zandvoort (17:05)
14:45 4752 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:27)
14:47 6252 ma di wo do vr za zo Venlo (15:12) Venray (15:31) Nijmegen (16:05)
14:49 4747 ma di wo do vr za zo Sittard (15:10) Maastricht (15:39)
14:57 947 ma di wo do vr za Sittard (15:13) Heerlen (15:33)
15:04 854 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:33) 's Hertogenbosch (15:57) Utrecht Centraal (16:29) Amsterdam Centraal (17:02) Haarlem (17:22) Zandvoort (17:35)
15:14 2754 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:57)
15:19 6454 ma di wo do vr za Venlo (15:42)
15:19 2749 ma di wo do vr za zo Sittard (15:40) Heerlen (16:11)
15:27 849 ma di wo do vr za zo Sittard (15:43) Maastricht (15:59)
15:34 956 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:03) 's Hertogenbosch (16:27) Utrecht Centraal (16:59) Amsterdam Centraal (17:33) Haarlem (17:51) Zandvoort (18:09)
15:45 4756 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:27)
15:47 6256 ma di wo do vr za zo Venlo (16:12) Venray (16:31) Nijmegen (17:05)
15:49 4751 ma di wo do vr za zo Sittard (16:10) Maastricht (16:39)
15:57 951 ma di wo do vr za Sittard (16:10) Heerlen (16:32)
16:04 858 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:33) 's Hertogenbosch (16:57) Utrecht Centraal (17:29) Amsterdam Centraal (18:02) Haarlem (18:24) Zandvoort (18:42)
16:14 2758 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:57)
16:16 6458 ma di wo do vr za Venlo (16:41)
16:19 2753 ma di wo do vr za zo Sittard (16:40) Heerlen (17:11)
16:26 853 ma di wo do vr za zo Sittard (16:42) Maastricht (16:58)
16:32 960 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:02) 's Hertogenbosch (17:27) Utrecht Centraal (17:59) Amsterdam Centraal (18:31) Haarlem (18:52) Zandvoort (19:05)
16:40 4760 ma di wo do vr Eindhoven (17:18) Boxtel (17:37) 's Hertogenbosch (17:55)
16:40 4760 za zo Eindhoven (17:18)
16:47 6260 ma di wo do vr za zo Venlo (17:12) Venray (17:31) Nijmegen (18:05)
16:49 4755 ma di wo do vr za zo Sittard (17:10) Maastricht (17:39)
16:57 955 ma di wo do vr za zo Sittard (17:10) Heerlen (17:32)
17:03 862 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:33) 's Hertogenbosch (17:57) Utrecht Centraal (18:29) Amsterdam Centraal (19:02) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:37)
17:13 2762 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:57)
17:15 6262 ma di wo do vr za Venlo (17:42) Venray (17:59) Nijmegen (18:33)
17:19 2757 ma di wo do vr za zo Sittard (17:40) Heerlen (18:11)
17:27 857 ma di wo do vr za zo Sittard (17:43) Maastricht (17:59)
17:31 964 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:03) 's Hertogenbosch (18:27) Utrecht Centraal (18:59) Amsterdam Centraal (19:31) Haarlem (19:52) Zandvoort (20:05)
17:45 4764 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:27)
17:47 6264 ma di wo do vr za zo Venlo (18:12) Venray (18:31) Nijmegen (19:05)
17:49 4759 ma di wo do vr za zo Sittard (18:10) Maastricht (18:41)
17:59 959 ma di wo do vr za zo Sittard (18:14) Heerlen (18:34)
18:04 866 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:33) 's Hertogenbosch (18:57) Utrecht Centraal (19:29) Amsterdam Centraal (20:03) Haarlem (20:24) Zandvoort (20:36)
18:14 2766 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:57)
18:16 6266 ma di wo do vr za Venlo (18:42) Venray (18:59) Nijmegen (19:33)
18:19 2761 ma di wo do vr za zo Sittard (18:40) Heerlen (19:12)
18:29 861 ma di wo do vr za zo Sittard (18:44) Maastricht (19:00)
18:34 968 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:03) 's Hertogenbosch (19:27) Utrecht Centraal (19:59) Amsterdam Centraal (20:31) Haarlem (20:52) Zandvoort (21:05)
18:45 4768 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:27)
18:47 6268 ma di wo do vr za zo Venlo (19:12) Venray (19:31) Nijmegen (20:05)
18:49 4763 ma di wo do vr za zo Sittard (19:10) Maastricht (19:40)
18:57 963 ma di wo do vr za zo Sittard (19:13) Heerlen (19:33)
19:04 870 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:33) 's Hertogenbosch (19:57) Utrecht Centraal (20:29) Amsterdam Centraal (21:01) Haarlem (21:22) Zandvoort (21:35)
19:14 2770 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:57)
19:19 6270 vr Venlo (19:42) Venray (20:08) Nijmegen (20:36)
19:19 6470 ma di wo do za Venlo (19:42)
19:19 2765 ma di wo do vr za zo Sittard (19:40) Heerlen (20:11)
19:27 865 ma di wo do vr za zo Sittard (19:43) Maastricht (19:59)
19:34 972 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:03) 's Hertogenbosch (20:27) Utrecht Centraal (20:59) Amsterdam Centraal (21:32)
19:45 4772 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:27)
19:47 6272 ma di wo do vr za zo Venlo (20:12) Venray (20:31) Nijmegen (21:05)
19:49 4767 ma di wo do vr za zo Sittard (20:10) Maastricht (20:39)
19:57 967 ma di wo do vr za zo Sittard (20:13) Heerlen (20:33)
20:04 874 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:33) 's Hertogenbosch (20:57) Utrecht Centraal (21:29) Amsterdam Centraal (22:01)
20:14 2774 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:57)
20:15 10069 vr Sittard (20:32) Maastricht (20:52)
20:19 2769 ma di wo do vr za zo Sittard (20:40) Heerlen (21:11)
20:27 869 ma di wo do vr za zo Sittard (20:43) Maastricht (20:59)
20:34 976 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:03) 's Hertogenbosch (21:27) Utrecht Centraal (21:59) Amsterdam Centraal (22:32) Haarlem (22:52) Zandvoort (23:05)
20:45 4776 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:27)
20:47 6276 ma di wo do vr za zo Venlo (21:12) Venray (21:31) Nijmegen (22:05)
20:49 4771 ma di wo do vr za zo Sittard (21:10) Maastricht (21:39)
20:57 971 ma di wo do vr za zo Sittard (21:13) Heerlen (21:33)
21:04 878 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:33) 's Hertogenbosch (21:57) Utrecht Centraal (22:29) Amsterdam Centraal (23:01) Haarlem (23:22) Zandvoort (23:35)
21:14 2778 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:57)
21:19 2773 ma di wo do vr za zo Sittard (21:40) Heerlen (22:11)
21:27 873 ma di wo do vr za zo Sittard (21:43) Maastricht (21:59)
21:34 980 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:03) 's Hertogenbosch (22:27) Utrecht Centraal (22:59) Amsterdam Centraal (23:31) Haarlem (23:52) Zandvoort (00:05)
21:45 4780 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:27)
21:47 6280 ma di wo do vr za zo Venlo (22:12) Venray (22:31) Nijmegen (23:05)
21:49 4775 ma di wo do vr za zo Sittard (22:10) Maastricht (22:39)
21:50 10280 zo Eindhoven (22:20) Utrecht Centraal (23:18)
21:57 975 ma di wo do vr za zo Sittard (22:13) Heerlen (22:33)
22:04 882 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:33) 's Hertogenbosch (22:57) Utrecht Centraal (23:29) Amsterdam Centraal (00:01)
22:14 2782 ma di wo do vr za zo Eindhoven (22:57)
22:19 2777 ma di wo do vr za zo Sittard (22:40) Heerlen (23:11)
22:27 877 ma di wo do vr za zo Sittard (22:43) Maastricht (22:59)
22:34 984 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:03) 's Hertogenbosch (23:27) Utrecht Centraal (23:59) Amsterdam Centraal (00:36)
22:45 4784 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:22)
22:47 6284 ma di wo do vr za zo Venlo (23:12) Venray (23:31) Nijmegen (00:05)
22:49 4779 ma di wo do vr za zo Sittard (23:10) Maastricht (23:39)
22:57 979 zo Sittard (23:13) Heerlen (23:33)
23:04 886 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:33)
23:14 2786 ma di wo do vr za zo Eindhoven (23:52)
23:19 2781 ma di wo do vr za zo Sittard (23:40) Heerlen (00:11)
23:27 881 ma di wo do vr za zo Sittard (23:43) Maastricht (23:59)
23:47 6288 ma di wo do vr za zo Venlo (00:12)
23:49 4783 ma di wo do vr za Sittard (00:10) Maastricht (00:35)
23:49 4783 zo Sittard (00:10) Maastricht (00:41)
23:57 883 zo Sittard (00:13) Maastricht (00:29)