of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Arnhem in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Arnhem in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:26 1312 ma di wo do vr Ede- Wageningen (05:37) Utrecht Centraal (06:04) Amsterdam Centraal (06:46)
05:31 9514 ma di wo do vr Ede- Wageningen (05:45) Utrecht Centraal (06:22) Woerden (06:41) Gouda (06:52) Rotterdam Centraal (07:15)
05:33 7711 ma di wo do vr Doetinchem (06:08) Winterswijk (06:46)
05:40 1416 ma di wo do vr Ede- Wageningen (05:55) Amersfoort (06:33)
05:43 4310 ma di wo do vr Zutphen (06:17) Deventer (06:38) Zwolle (07:07)
05:59 4619 ma di wo do vr za zo Nijmegen (06:14) 's Hertogenbosch (06:52) Tilburg (07:22) Breda (07:42) Roosendaal (08:01) Vlissingen (09:18)
06:07 6713 ma di wo do vr Doetinchem (06:43)
06:16 1418 ma di wo do vr Ede- Wageningen (06:31) Amersfoort (07:09)
06:21 6118 ma di wo do vr Tiel (07:03) Geldermalsen (07:14) Utrecht Centraal (07:41)
06:22 4612 ma di wo do vr za Zutphen (06:55) Deventer (07:16) Zwolle (07:40)
06:25 7715 ma di wo do vr za Doetinchem (06:59) Winterswijk (07:38)
06:27 716 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (06:38) Utrecht Centraal (07:08) Amsterdam Centraal (07:44)
06:31 4321 ma di wo do vr za Nijmegen (06:46) 's Hertogenbosch (07:24) Tilburg (07:52) Breda (08:09) Roosendaal (08:28) Bergen op Zoom (08:41)
06:33 1318 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (06:48) Utrecht Centraal (07:23)
06:42 1315 ma di wo do vr Dieren (06:59)
06:42 1315 ma di wo do vr Zutphen (07:12)
06:49 6717 ma di wo do vr za Doetinchem (07:24)
06:49 9518 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:00) Utrecht Centraal (07:27) Woerden (07:42) Gouda (07:53) Rotterdam Centraal (08:18)
06:53 518 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:04) Utrecht Centraal (07:42) Amsterdam Centraal (08:21)
07:00 4314 ma di wo do vr za Zutphen (07:32) Deventer (07:47) Zwolle (08:11)
07:03 4623 ma di wo do vr za zo Nijmegen (07:18) 's Hertogenbosch (07:55) Tilburg (08:22) Breda (08:42) Roosendaal (09:01) Vlissingen (10:18)
07:08 1320 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:21) Utrecht Centraal (07:53) Amsterdam Centraal (08:31)
07:18 1422 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:33) Amersfoort (08:09)
07:19 9016 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:51)
07:22 6122 ma di wo do vr za zo Tiel (08:04) Geldermalsen (08:16) Utrecht Centraal (08:40)
07:24 7719 ma di wo do vr za zo Doetinchem (08:05) Winterswijk (08:43)
07:31 4325 ma di wo do vr za zo Nijmegen (07:46) 's Hertogenbosch (08:24) Tilburg (08:52) Breda (09:09) Roosendaal (09:28) Bergen op Zoom (09:41)
07:32 720 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:43) Utrecht Centraal (08:10) Amsterdam Centraal (08:50)
07:35 9522 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (07:48) Utrecht Centraal (08:23) Woerden (08:43) Gouda (08:55) Rotterdam Centraal (09:18)
07:37 4616 ma di wo do vr za zo Zutphen (07:57) Deventer (08:14) Zwolle (08:41)
07:45 519 ma di wo do vr za Nijmegen (07:58)
07:50 1424 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:03) Amersfoort (08:40)
08:00 4318 ma di wo do vr za Zutphen (08:32) Deventer (08:46) Zwolle (09:08)
08:00 4318 zo Zutphen (08:32) Deventer (08:46)
08:03 4627 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:19) 's Hertogenbosch (08:58) Tilburg (09:22) Breda (09:42) Roosendaal (10:02) Vlissingen (11:18)
08:04 522 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (08:15) Utrecht Centraal (08:43) Amsterdam Centraal (09:19)
08:04 6721 ma di wo do vr za Doetinchem (08:41)
08:08 521 za Nijmegen (08:22)
08:08 521 ma di wo do vr Nijmegen (08:22)
08:11 1324 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:25) Utrecht Centraal (08:57) Amsterdam Centraal (09:39)
08:19 1426 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (08:32) Amersfoort (09:09)
08:24 1323 ma di wo do vr za zo Dieren (08:45)
08:25 D200 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:00) Amsterdam Centraal (09:34)
08:31 7723 ma di wo do vr za zo Doetinchem (09:06) Winterswijk (09:43)
08:33 4329 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:49) 's Hertogenbosch (09:28) Tilburg (09:52) Breda (10:09) Roosendaal (10:28)
08:37 4620 ma di wo do vr za zo Zutphen (08:57) Deventer (09:14) Zwolle (09:40)
08:38 6229 za Nijmegen (08:53) Venray (09:28) Venlo (09:48) Roermond (10:11) Maastricht (10:42) Valkenburg (11:16)
08:38 524 zo Ede- Wageningen (08:49) Utrecht Centraal (09:14) Amsterdam Centraal (09:48)
08:38 524 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (08:49) Utrecht Centraal (09:14) Amsterdam Centraal (09:48)
08:42 9020 ma di wo do vr za Zutphen (09:14)
08:43 9526 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (08:53) Utrecht Centraal (09:25) Woerden (09:43) Gouda (09:57) Rotterdam Centraal (10:20)
08:46 9525 ma di wo do vr za zo Nijmegen (08:58)
08:51 1428 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:04) Amersfoort (09:40)
08:55 4322 ma di wo do vr za Zutphen (09:32) Deventer (09:46) Zwolle (10:08)
08:55 4322 zo Zutphen (09:32) Deventer (09:46)
09:03 525 ma di wo do vr za Nijmegen (09:16)
09:04 6725 ma di wo do vr za Doetinchem (09:40)
09:06 4631 ma di wo do vr za zo Nijmegen (09:21) 's Hertogenbosch (09:58) Tilburg (10:22) Breda (10:42) Roosendaal (11:01) Vlissingen (12:18)
09:09 526 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (09:19) Utrecht Centraal (09:44) Amsterdam Centraal (10:20)
09:13 1328 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:26) Utrecht Centraal (09:58) Amsterdam Centraal (10:39)
09:15 6130 ma di wo do vr za zo Tiel (10:03) Geldermalsen (10:16) Utrecht Centraal (10:42)
09:25 1327 ma di wo do vr za zo Dieren (09:46)
09:31 7727 ma di wo do vr za zo Doetinchem (10:06) Winterswijk (10:43)
09:33 4333 ma di wo do vr za Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:33 4333 zo Nijmegen (09:49) 's Hertogenbosch (10:28) Tilburg (10:52) Breda (11:09) Roosendaal (11:28)
09:37 4624 ma di wo do vr za zo Zutphen (09:57) Deventer (10:15) Zwolle (10:40)
09:39 1774 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:49) Utrecht Centraal (10:14) Amsterdam Centraal (10:48)
09:42 9024 ma di wo do vr za Zutphen (10:14)
09:43 9530 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:53) Utrecht Centraal (10:25) Woerden (10:43) Gouda (10:56) Rotterdam Centraal (11:19)
09:55 9529 ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:07)
10:00 4326 zo Zutphen (10:32) Deventer (10:47)
10:00 4326 ma di wo do vr za Zutphen (10:32) Deventer (10:47) Zwolle (11:08)
10:03 529 ma di wo do vr za Nijmegen (10:16)
10:04 6729 ma di wo do vr za Doetinchem (10:40)
10:06 4635 ma di wo do vr za zo Nijmegen (10:21) 's Hertogenbosch (10:58) Tilburg (11:22) Breda (11:42) Roosendaal (12:00) Vlissingen (13:18)
10:09 530 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (10:19) Utrecht Centraal (10:44) Amsterdam Centraal (11:20)
10:13 1332 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:26) Utrecht Centraal (10:58) Amsterdam Centraal (11:39)
10:17 8235 za Deventer (10:51) Zwolle (11:13) Leeuwarden (12:29) Harlingen (13:05) Harlingen haven (13:12)
10:24 1331 ma di wo do vr za zo Dieren (10:45)
10:31 7731 ma di wo do vr za zo Doetinchem (11:06) Winterswijk (11:43)
10:33 4337 zo Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:33 4337 ma di wo do vr za Nijmegen (10:49) 's Hertogenbosch (11:28) Tilburg (11:52) Breda (12:09) Roosendaal (12:28)
10:37 4628 ma di wo do vr za zo Zutphen (10:57) Deventer (11:15) Zwolle (11:40)
10:39 1776 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:49) Utrecht Centraal (11:14) Amsterdam Centraal (11:47)
10:42 9028 ma di wo do vr za Zutphen (11:14)
10:43 9534 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:53) Utrecht Centraal (11:25) Woerden (11:43) Gouda (11:56) Rotterdam Centraal (12:19)
10:48 TEE22 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:22) Amsterdam Centraal (11:51)
10:55 9533 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:07)
11:00 4330 ma di wo do vr za Zutphen (11:32) Deventer (11:47) Zwolle (12:08)
11:00 4330 zo Zutphen (11:32) Deventer (11:47)
11:03 533 ma di wo do vr za Nijmegen (11:16)
11:04 6733 ma di wo do vr za Doetinchem (11:40)
11:06 4639 ma di wo do vr za zo Nijmegen (11:21) 's Hertogenbosch (11:58) Tilburg (12:22) Breda (12:42) Roosendaal (13:00) Vlissingen (14:18)
11:09 534 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (11:19) Utrecht Centraal (11:44) Amsterdam Centraal (12:20)
11:13 1336 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:26) Utrecht Centraal (11:58) Amsterdam Centraal (12:39)
11:15 6138 ma di wo do vr za zo Tiel (12:03) Geldermalsen (12:16) Utrecht Centraal (12:42)
11:24 1335 ma di wo do vr za zo Dieren (11:45)
11:31 7735 ma di wo do vr za zo Doetinchem (12:06) Winterswijk (12:43)
11:33 4341 ma di wo do vr za Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
11:33 4341 zo Nijmegen (11:49) 's Hertogenbosch (12:28) Tilburg (12:52) Breda (13:09) Roosendaal (13:28)
11:37 4632 ma di wo do vr za zo Zutphen (11:57) Deventer (12:15) Zwolle (12:40)
11:39 1778 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:49) Utrecht Centraal (12:14) Amsterdam Centraal (12:47)
11:42 9032 ma di wo do vr za Zutphen (12:14)
11:43 9538 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:53) Utrecht Centraal (12:25) Woerden (12:43) Gouda (12:56) Rotterdam Centraal (13:19)
11:55 9537 ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:07)
12:00 4334 zo Zutphen (12:32) Deventer (12:47)
12:00 4334 ma di wo do vr za Zutphen (12:32) Deventer (12:47) Zwolle (13:08)
12:03 537 ma di wo do vr za Nijmegen (12:16)
12:04 6737 ma di wo do vr za Doetinchem (12:40)
12:06 4643 ma di wo do vr za zo Nijmegen (12:21) 's Hertogenbosch (12:58) Tilburg (13:22) Breda (13:42) Roosendaal (14:00) Vlissingen (15:18)
12:09 538 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (12:19) Utrecht Centraal (12:44) Amsterdam Centraal (13:20)
12:13 1340 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:26) Utrecht Centraal (12:58) Amsterdam Centraal (13:39)
12:24 1339 ma di wo do vr za zo Dieren (12:45)
12:31 7739 ma di wo do vr za zo Doetinchem (13:06) Winterswijk (13:43)
12:33 4345 zo Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:33 4345 ma di wo do vr za Nijmegen (12:49) 's Hertogenbosch (13:28) Tilburg (13:52) Breda (14:09) Roosendaal (14:28)
12:37 D204 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:10) Amsterdam Centraal (13:44)
12:37 4636 ma di wo do vr za zo Zutphen (12:57) Deventer (13:15) Zwolle (13:40)
12:40 740 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:50) Utrecht Centraal (13:15) Amsterdam Centraal (13:48)
12:42 9036 ma di wo do vr za Zutphen (13:14)
12:43 9542 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (12:53) Utrecht Centraal (13:25) Woerden (13:43) Gouda (13:56) Rotterdam Centraal (14:19)
12:55 9541 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:07)
13:00 4338 ma di wo do vr za Zutphen (13:32) Deventer (13:47) Zwolle (14:08)
13:00 4338 zo Zutphen (13:32) Deventer (13:47)
13:03 541 ma di wo do vr za Nijmegen (13:16)
13:04 6741 ma di wo do vr za Doetinchem (13:40)
13:06 4647 ma di wo do vr za zo Nijmegen (13:21) 's Hertogenbosch (13:58) Tilburg (14:22) Breda (14:42) Roosendaal (15:00) Vlissingen (16:18)
13:09 542 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (13:19) Utrecht Centraal (13:44) Amsterdam Centraal (14:23)
13:13 1344 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:26) Utrecht Centraal (13:58) Amsterdam Centraal (14:39)
13:15 6146 ma di wo do vr za zo Tiel (14:03) Geldermalsen (14:16) Utrecht Centraal (14:42)
13:24 1343 ma di wo do vr za zo Dieren (13:45)
13:31 7743 ma di wo do vr za zo Doetinchem (14:06) Winterswijk (14:43)
13:33 4349 zo Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:33 4349 ma di wo do vr za Nijmegen (13:49) 's Hertogenbosch (14:28) Tilburg (14:52) Breda (15:09) Roosendaal (15:28)
13:37 4640 ma di wo do vr za zo Zutphen (13:57) Deventer (14:15) Zwolle (14:40)
13:39 1782 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:49) Utrecht Centraal (14:14) Amsterdam Centraal (14:47)
13:42 9040 ma di wo do vr za Zutphen (14:14)
13:43 9546 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (13:53) Utrecht Centraal (14:25) Woerden (14:43) Gouda (14:56) Rotterdam Centraal (15:19)
13:47 1448 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:01) Amersfoort (14:40)
13:55 9545 ma di wo do vr za zo Nijmegen (14:07)
13:56 D222 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:31) Amsterdam Centraal (15:05)
13:58 6242 za Zutphen (14:26) Deventer (14:39) Zwolle (15:02)
14:00 4342 zo Zutphen (14:32) Deventer (14:47)
14:00 4342 ma di wo do vr za Zutphen (14:32) Deventer (14:47) Zwolle (15:08)
14:03 545 ma di wo do vr za Nijmegen (14:16)
14:04 6745 ma di wo do vr za Doetinchem (14:40)
14:06 4651 ma di wo do vr za zo Nijmegen (14:21) 's Hertogenbosch (14:58) Tilburg (15:22) Breda (15:42) Roosendaal (16:00) Vlissingen (17:19)
14:09 546 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (14:19) Utrecht Centraal (14:44) Amsterdam Centraal (15:20)
14:13 1348 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:26) Utrecht Centraal (14:58) Amsterdam Centraal (15:37)
14:24 1347 ma di wo do vr za zo Dieren (14:45)
14:31 7747 ma di wo do vr za zo Doetinchem (15:06) Winterswijk (15:43)
14:33 4353 ma di wo do vr za Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:33 4353 zo Nijmegen (14:49) 's Hertogenbosch (15:28) Tilburg (15:52) Breda (16:09) Roosendaal (16:28)
14:37 4644 ma di wo do vr za zo Zutphen (14:57) Deventer (15:15) Zwolle (15:40)
14:39 748 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:49) Utrecht Centraal (15:14) Amsterdam Centraal (15:51)
14:41 9044 ma di wo do vr za Zutphen (15:13)
14:43 9550 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:53) Utrecht Centraal (15:25) Woerden (15:43) Gouda (15:56) Rotterdam Centraal (16:19)
14:47 TEE10 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:22) Amsterdam Centraal (15:55)
14:55 9549 ma di wo do vr za zo Nijmegen (15:07)
15:00 4346 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:32) Deventer (15:47) Zwolle (16:08)
15:03 549 ma di wo do vr za Nijmegen (15:16)
15:04 6749 ma di wo do vr za Doetinchem (15:40)
15:06 4655 ma di wo do vr za zo Nijmegen (15:21) 's Hertogenbosch (15:58) Tilburg (16:22) Breda (16:42) Roosendaal (17:00) Vlissingen (18:18)
15:09 550 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (15:19) Utrecht Centraal (15:44) Amsterdam Centraal (16:20)
15:13 1352 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:26) Utrecht Centraal (15:58) Amsterdam Centraal (16:37)
15:15 6154 ma di wo do vr za zo Tiel (16:03) Geldermalsen (16:16) Utrecht Centraal (16:42)
15:24 1351 ma di wo do vr za zo Dieren (15:45)
15:31 7751 ma di wo do vr za zo Doetinchem (16:06) Winterswijk (16:43)
15:33 4357 ma di wo do vr za Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:33 4357 zo Nijmegen (15:49) 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:09) Roosendaal (17:28)
15:37 4648 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:57) Deventer (16:15) Zwolle (16:40)
15:39 1786 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:49) Utrecht Centraal (16:14) Amsterdam Centraal (16:48)
15:42 9048 ma di wo do vr za Zutphen (16:14)
15:43 9554 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:53) Utrecht Centraal (16:25) Woerden (16:43) Gouda (16:56) Rotterdam Centraal (17:19)
15:57 9553 ma di wo do vr za zo Nijmegen (16:10)
16:00 4350 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:32) Deventer (16:47) Zwolle (17:12)
16:03 553 ma di wo do vr za Nijmegen (16:16)
16:04 6753 ma di wo do vr za zo Doetinchem (16:40)
16:05 4659 ma di wo do vr Nijmegen (16:20) 's Hertogenbosch (16:58) Tilburg (17:22) Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Vlissingen (19:03)
16:05 4659 za zo Nijmegen (16:20) 's Hertogenbosch (16:58) Tilburg (17:22) Breda (17:42) Roosendaal (18:01) Bergen op Zoom (18:29)
16:09 554 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:19) Utrecht Centraal (16:44) Amsterdam Centraal (17:20)
16:13 1356 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:26) Utrecht Centraal (16:58) Amsterdam Centraal (17:37)
16:24 1355 ma di wo do vr za zo Dieren (16:45)
16:31 7755 ma di wo do vr za zo Doetinchem (17:06) Winterswijk (17:43)
16:33 4361 ma di wo do vr za Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:33 4361 zo Nijmegen (16:48) 's Hertogenbosch (17:28) Tilburg (17:52) Breda (18:11) Roosendaal (18:29)
16:37 4652 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:57) Deventer (17:15) Zwolle (17:40)
16:39 1788 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:49) Utrecht Centraal (17:14) Amsterdam Centraal (17:48)
16:42 9052 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:14)
16:43 9558 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:54) Utrecht Centraal (17:28) Woerden (17:43) Gouda (17:56) Rotterdam Centraal (18:19)
16:50 1460 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:03) Amersfoort (17:40)
16:55 9557 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:07)
16:56 6755 ma di wo do vr Zevenaar (17:08)
17:00 4354 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:32) Deventer (17:47) Zwolle (18:12)
17:03 557 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:16)
17:04 6757 ma di wo do vr za zo Doetinchem (17:40)
17:06 558 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:16) Utrecht Centraal (17:43) Amsterdam Centraal (18:22)
17:06 4663 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:21) 's Hertogenbosch (17:58) Tilburg (18:22) Breda (18:42) Roosendaal (19:00) Vlissingen (20:18)
17:13 1360 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:26) Utrecht Centraal (17:58) Amsterdam Centraal (18:37)
17:17 6162 ma di wo do vr za zo Tiel (18:04) Geldermalsen (18:16) Utrecht Centraal (18:42)
17:24 1359 ma di wo do vr za zo Dieren (17:45)
17:30 7759 ma di wo do vr za zo Doetinchem (18:06) Winterswijk (18:44)
17:32 4365 ma di wo do vr za zo Nijmegen (17:47) 's Hertogenbosch (18:28) Tilburg (18:52) Breda (19:09) Roosendaal (19:28) Bergen op Zoom (19:41)
17:37 4656 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:57) Deventer (18:15) Zwolle (18:40)
17:39 1790 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:49) Utrecht Centraal (18:14) Amsterdam Centraal (18:48)
17:42 9056 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:14)
17:43 9562 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (17:54) Utrecht Centraal (18:28) Woerden (18:44) Gouda (18:56) Rotterdam Centraal (19:19)
17:44 6791 ma di wo do vr Didam (18:02)
17:49 1464 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:02) Amersfoort (18:40)
17:50 4458 vr Zutphen (18:14) Deventer (18:26) Zwolle (18:59)
17:56 9561 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:08)
18:00 4358 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:32) Deventer (18:47) Zwolle (19:08)
18:02 4667 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:17) 's Hertogenbosch (18:58) Tilburg (19:22) Breda (19:42) Roosendaal (20:00) Vlissingen (21:18)
18:04 6761 ma di wo do vr za zo Doetinchem (18:40)
18:06 562 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:16) Utrecht Centraal (18:43) Amsterdam Centraal (19:22)
18:06 561 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:20)
18:13 1364 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:26) Utrecht Centraal (18:58) Amsterdam Centraal (19:37)
18:24 1363 ma di wo do vr za zo Dieren (18:45)
18:31 7763 ma di wo do vr za zo Doetinchem (19:06) Winterswijk (19:43)
18:33 4369 ma di wo do vr za zo Nijmegen (18:49) 's Hertogenbosch (19:28) Tilburg (19:52) Breda (20:09) Roosendaal (20:28)
18:37 4660 ma di wo do vr za zo Zutphen (18:57) Deventer (19:15) Zwolle (19:40)
18:39 1792 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:49) Utrecht Centraal (19:14) Amsterdam Centraal (19:48)
18:41 9060 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:13)
18:43 9566 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:53) Utrecht Centraal (19:25) Woerden (19:44) Gouda (19:56) Rotterdam Centraal (20:19)
18:53 D1126 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:28)
18:56 9565 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:08)
19:00 4362 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:32) Deventer (19:47) Zwolle (20:08)
19:02 4671 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:17) 's Hertogenbosch (19:58) Tilburg (20:22) Breda (20:42) Roosendaal (21:00) Vlissingen (22:18)
19:04 6765 ma di wo do vr za zo Doetinchem (19:40)
19:06 566 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:16) Utrecht Centraal (19:43) Amsterdam Centraal (20:22)
19:07 565 ma di wo do vr Nijmegen (19:21)
19:07 565 za zo Nijmegen (19:21)
19:13 1368 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:26) Utrecht Centraal (19:58) Amsterdam Centraal (20:42)
19:15 6170 ma di wo do vr za zo Tiel (20:03) Geldermalsen (20:16) Utrecht Centraal (20:44)
19:24 1367 ma di wo do vr za zo Dieren (19:45)
19:31 7767 ma di wo do vr za zo Doetinchem (20:06) Winterswijk (20:43)
19:33 4373 ma di wo do vr za zo Nijmegen (19:49) 's Hertogenbosch (20:28) Tilburg (20:52) Breda (21:09) Roosendaal (21:28)
19:37 4664 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:57) Deventer (20:15) Zwolle (20:40)
19:39 1794 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:49) Utrecht Centraal (20:14) Amsterdam Centraal (20:48)
19:41 9064 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:13)
19:43 9570 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (19:53) Utrecht Centraal (20:25) Woerden (20:43) Gouda (20:54) Rotterdam Centraal (21:17)
19:56 9569 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:08)
20:00 4366 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:32) Deventer (20:47) Zwolle (21:08)
20:03 569 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:16)
20:04 6769 vr zo Doetinchem (20:40)
20:05 4675 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:20) 's Hertogenbosch (20:58) Tilburg (21:22) Breda (21:42) Roosendaal (22:01) Vlissingen (23:18)
20:09 570 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:19) Utrecht Centraal (20:44) Amsterdam Centraal (21:20)
20:13 1372 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:26) Utrecht Centraal (20:58) Amsterdam Centraal (21:42)
20:24 1371 ma di wo do vr za zo Dieren (20:45)
20:28 D1002 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:03) Amsterdam Centraal (21:44)
20:31 7771 ma di wo do vr za zo Doetinchem (21:06) Winterswijk (21:43)
20:33 4377 ma di wo do vr za zo Nijmegen (20:49) 's Hertogenbosch (21:28) Tilburg (21:52) Breda (22:09) Roosendaal (22:28)
20:37 4668 ma di wo do vr za zo Zutphen (20:57) Deventer (21:15) Zwolle (21:40)
20:39 772 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:49) Utrecht Centraal (21:14) Amsterdam Centraal (21:48)
20:42 9068 zo Zutphen (21:14)
20:43 9574 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:53) Utrecht Centraal (21:25) Woerden (21:44) Gouda (21:57) Rotterdam Centraal (22:20)
20:53 D214 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:27) Amsterdam Centraal (21:56)
20:56 9573 ma di wo do vr za zo Nijmegen (21:08)
21:00 4370 zo Zutphen (21:32) Deventer (21:47) Zwolle (22:08)
21:03 573 zo Nijmegen (21:16)
21:04 6773 zo Doetinchem (21:40)
21:05 574 zo Ede- Wageningen (21:15) Utrecht Centraal (21:40) Amsterdam Centraal (22:19)
21:06 4679 ma di wo do vr za zo Nijmegen (21:21) 's Hertogenbosch (21:58) Tilburg (22:22) Breda (22:44) Roosendaal (23:02)
21:09 TEE6 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:43) Amsterdam Centraal (22:23)
21:13 1376 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:26) Utrecht Centraal (21:58) Amsterdam Centraal (22:42)
21:15 6178 ma di wo do vr za zo Tiel (22:03) Geldermalsen (22:16) Utrecht Centraal (22:42)
21:24 1375 ma di wo do vr za zo Dieren (21:45)
21:30 7775 ma di wo do vr za zo Doetinchem (22:06) Winterswijk (22:43)
21:32 4381 zo Nijmegen (21:47) 's Hertogenbosch (22:28) Tilburg (22:52) Breda (23:09) Roosendaal (23:30)
21:37 4672 ma di wo do vr za zo Zutphen (21:57) Deventer (22:15) Zwolle (22:40)
21:39 1796 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:49) Utrecht Centraal (22:14) Amsterdam Centraal (22:48)
21:42 9072 zo Zutphen (22:14)
21:43 9578 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:53) Utrecht Centraal (22:25) Woerden (22:44) Gouda (22:57) Rotterdam Centraal (23:20)
21:56 9577 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:08)
22:00 4374 zo Zutphen (22:32) Deventer (22:47) Zwolle (23:08)
22:03 577 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:16)
22:04 6777 zo Doetinchem (22:40)
22:06 4683 ma di wo do vr za zo Nijmegen (22:21) 's Hertogenbosch (22:58) Tilburg (23:22) Breda (23:42) Roosendaal (00:00)
22:09 578 zo Ede- Wageningen (22:19) Utrecht Centraal (22:44) Amsterdam Centraal (23:20)
22:13 1380 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:26) Utrecht Centraal (22:58) Amsterdam Centraal (23:42)
22:24 1379 ma di wo do vr za zo Dieren (22:45)
22:28 6780 zo Ede- Wageningen (22:39) Utrecht Centraal (23:08)
22:32 7779 ma di wo do vr za zo Doetinchem (23:06) Winterswijk (23:43)
22:33 4385 zo Nijmegen (22:48) 's Hertogenbosch (23:28) Tilburg (23:52) Breda (00:12) Roosendaal (00:31)
22:37 4676 ma di wo do vr za zo Zutphen (22:57) Deventer (23:15) Zwolle (23:40)
22:39 780 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:49) Utrecht Centraal (23:14) Amsterdam Centraal (23:48)
22:43 9582 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (22:53) Utrecht Centraal (23:25) Woerden (23:44) Gouda (23:57) Rotterdam Centraal (00:20)
22:56 9581 ma di wo do vr za zo Nijmegen (23:08)
23:00 4378 ma di wo do vr za zo Zutphen (23:32) Deventer (23:47) Zwolle (00:12)
23:03 581 zo Nijmegen (23:16)
23:04 6781 zo Doetinchem (23:40)
23:06 1798 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:16) Utrecht Centraal (23:41) Amsterdam Centraal (00:27)
23:06 4687 ma di wo do vr za zo Nijmegen (23:21) 's Hertogenbosch (23:58)
23:13 1384 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:26) Utrecht Centraal (23:58)
23:30 4680 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:03)
23:33 7783 ma di wo do vr za Doetinchem (00:10)
23:33 7783 zo Doetinchem (00:10) Winterswijk (00:46)
23:44 9586 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:54) Utrecht Centraal (00:26)
23:55 9585 ma di wo do vr za zo Nijmegen (00:07)
00:04 9080 ma di wo do vr za zo Zutphen (00:38)
00:09 4382 zo Ede- Wageningen (00:22)