of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Mariƫnberg in de Dienstregeling 1971/1972 Vertrekstaat station Mariƫnberg in de Dienstregeling 1971/1972

Aankomststaat Dienstregeling 1971/1972
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:07 8018 ma di wo do vr Zwolle (06:36)
06:09 8011 ma di wo do vr Hardenberg (06:20) Emmen (06:59)
06:09 6018 ma di wo do vr Almelo (06:33)
06:28 6020 ma di wo do vr Almelo (06:52)
07:04 8022 ma di wo do vr za Zwolle (07:35)
07:09 6022 ma di wo do vr za zo Almelo (07:33)
07:27 8015 ma di wo do vr za Hardenberg (07:37) Emmen (08:13)
07:29 8024 ma di wo do vr Zwolle (08:01)
07:30 6024 ma di wo do vr Almelo (07:55) Hengelo (08:12) Enschede (08:23)
08:04 8026 ma di wo do vr za Zwolle (08:34)
08:25 8019 ma di wo do vr za zo Hardenberg (08:33) Emmen (09:04)
08:30 6028 ma di wo do vr Almelo (08:55)
09:08 8030 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:37)
09:09 6030 ma di wo do vr za zo Almelo (09:33)
09:26 8023 ma di wo do vr za zo Hardenberg (09:33) Emmen (10:04)
09:30 6023 ma di wo do vr za zo Hardenberg (09:40)
10:08 8034 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:37)
10:09 6034 ma di wo do vr za zo Almelo (10:33)
10:26 8027 ma di wo do vr za zo Hardenberg (10:33) Emmen (11:04)
10:30 6027 ma di wo do vr za zo Hardenberg (10:40)
11:08 8038 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:37)
11:09 6038 ma di wo do vr za zo Almelo (11:33)
11:26 8031 ma di wo do vr za zo Hardenberg (11:33) Emmen (12:04)
11:30 6031 ma di wo do vr za zo Hardenberg (11:40)
12:08 8042 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:37)
12:09 6042 ma di wo do vr za zo Almelo (12:33)
12:26 8035 ma di wo do vr za zo Hardenberg (12:33) Emmen (13:04)
12:30 6035 ma di wo do vr za zo Hardenberg (12:40)
13:08 8046 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:37)
13:09 6046 ma di wo do vr za zo Almelo (13:33)
13:26 8039 ma di wo do vr za zo Hardenberg (13:33) Emmen (14:04)
13:30 6039 ma di wo do vr za zo Hardenberg (13:40)
14:08 8050 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:37)
14:09 6050 ma di wo do vr za zo Almelo (14:33)
14:26 8043 ma di wo do vr za zo Hardenberg (14:33) Emmen (15:04)
14:30 6043 ma di wo do vr za zo Hardenberg (14:40)
15:08 8054 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:37)
15:09 6054 ma di wo do vr za zo Almelo (15:33)
15:26 8047 ma di wo do vr za zo Hardenberg (15:33) Emmen (16:04)
15:30 6047 ma di wo do vr za zo Hardenberg (15:40)
16:08 8058 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:37)
16:09 6058 ma di wo do vr za zo Almelo (16:33)
16:26 8051 ma di wo do vr za zo Hardenberg (16:33) Emmen (17:04)
16:30 6051 ma di wo do vr za zo Hardenberg (16:40)
17:08 8062 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:41)
17:09 6062 ma di wo do vr za zo Almelo (17:33)
17:26 8055 ma di wo do vr za zo Hardenberg (17:33) Emmen (18:04)
17:30 6055 ma di wo do vr za zo Hardenberg (17:40)
18:07 8057 ma di wo do vr Hardenberg (18:14) Emmen (18:45)
18:08 8066 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:37)
18:09 6066 ma di wo do vr za zo Almelo (18:33)
18:26 8059 ma di wo do vr za zo Hardenberg (18:33) Emmen (19:04)
18:30 6059 ma di wo do vr za zo Hardenberg (18:40)
19:08 8070 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:37)
19:09 6070 ma di wo do vr za zo Almelo (19:33)
19:27 8063 ma di wo do vr za zo Hardenberg (19:33) Emmen (20:04)
19:31 6063 ma di wo do vr za zo Hardenberg (19:41)
20:08 8074 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:41)
20:09 6074 ma di wo do vr za zo Almelo (20:33)
20:27 8067 ma di wo do vr za zo Hardenberg (20:33) Emmen (21:04)
20:31 6067 ma di wo do vr za zo Hardenberg (20:41)
21:08 8078 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:41)
21:09 6078 ma di wo do vr za zo Almelo (21:33)
21:26 8071 ma di wo do vr za zo Hardenberg (21:33) Emmen (22:04)
21:30 6071 ma di wo do vr za zo Hardenberg (21:40)
22:08 8082 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:37)
22:09 6082 ma di wo do vr za zo Almelo (22:33)
22:27 8075 ma di wo do vr za zo Hardenberg (22:33) Emmen (23:04)
22:31 6075 ma di wo do vr za zo Hardenberg (22:41)
23:08 8086 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:37)
23:09 6086 ma di wo do vr za zo Almelo (23:33)
23:26 8079 ma di wo do vr za zo Hardenberg (23:35) Emmen (00:06)