of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Delft in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Delft in de Zomerdienstregeling 1957

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:33 1109 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (05:42) Rotterdam Centraal (05:49) Dordrecht (06:20) Lage Zwaluwe (06:35) Roosendaal (06:57) Bergen op Zoom (07:13) Goes (07:49) Middelburg (08:03) Vlissingen (08:11)
05:54 1000 ma di wo do vr za Den Haag HS (06:01) Leiden Centraal (06:18) Haarlem (06:42) Amsterdam Centraal (06:58)
06:17 1001 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:26) Rotterdam Centraal (06:33)
06:18 1002 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (06:25) Leiden Centraal (06:39) Haarlem (07:03) Amsterdam Centraal (07:19)
06:32 1111 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:41) Rotterdam Centraal (06:48) Dordrecht (07:22) Lage Zwaluwe (07:36) Roosendaal (07:58) Bergen op Zoom (08:13) Goes (08:48) Middelburg (09:02) Vlissingen (09:10)
06:49 1003 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:58) Rotterdam Centraal (07:05)
06:54 1106 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:01) Leiden Centraal (07:17) Haarlem (07:42) Amsterdam Centraal (07:58)
06:59 1005 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:08) Rotterdam Centraal (07:15) Dordrecht (07:49)
07:03 1010 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:24)
07:14 1213 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:23) Rotterdam Centraal (07:30) Dordrecht (07:55) Lage Zwaluwe (08:13) Breda (08:24) Tilburg (08:43) Boxtel (08:59) Eindhoven (09:12) Helmond (09:36) Deurne (09:45) Venlo (10:09)
07:19 1012 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:26) Leiden Centraal (07:40) Haarlem (08:04) Amsterdam Centraal (08:20)
07:28 1208 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:35) Leiden Centraal (07:51) Haarlem (08:16) Amsterdam Centraal (08:34)
07:28 1007 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:37) Rotterdam Centraal (07:45) Dordrecht (08:07)
07:38 1113 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:47) Rotterdam Centraal (07:54) Dordrecht (08:23) Lage Zwaluwe (08:36) Roosendaal (08:58) Bergen op Zoom (09:13) Goes (09:48) Middelburg (10:02) Vlissingen (10:10)
07:44 1014 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:51)
07:53 1009 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:02) Rotterdam Centraal (08:09) Dordrecht (08:31)
07:57 1016 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:04) Leiden Centraal (08:18) Haarlem (08:42) Amsterdam Centraal (08:58)
08:00 1011 ma Schiedam Centrum (08:09) Rotterdam Centraal (08:16) Dordrecht (08:44)
08:05 1018 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:12) Leiden Centraal (08:29)
08:10 1215 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:19) Rotterdam Centraal (08:26) Dordrecht (08:53) Lage Zwaluwe (09:09) Breda (09:20) Tilburg (09:40) Boxtel (09:58) Eindhoven (10:12) Helmond (10:36) Deurne (10:45) Venlo (11:09)
08:12 40 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:19) Leiden Centraal (08:33) Haarlem (08:58) Amsterdam Centraal (09:15)
08:16 1013 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:25) Rotterdam Centraal (08:32)
08:17 1020 di wo do vr za Den Haag HS (08:24)
08:17 1210 ma Den Haag HS (08:24)
08:27 1022 zo Den Haag HS (08:34)
08:32 1212 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:39) Leiden Centraal (08:53) Haarlem (09:14) Amsterdam Centraal (09:30)
08:33 1015 ma di wo do vr Schiedam Centrum (08:42) Rotterdam Centraal (08:49)
08:38 1017 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:47) Rotterdam Centraal (08:54)
08:41 1024 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:48) Leiden Centraal (09:05)
08:43 1115 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:52) Rotterdam Centraal (08:59) Dordrecht (09:26) Lage Zwaluwe (09:38) Bergen op Zoom (10:13) Goes (10:48) Middelburg (11:02) Vlissingen (11:10)
09:00 1019 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:09) Rotterdam Centraal (09:16)
09:01 1026 ma di wo do vr za Den Haag HS (09:08) Leiden Centraal (09:22) Haarlem (09:46) Amsterdam Centraal (10:02)
09:11 1112 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:18) Leiden Centraal (09:32) Haarlem (09:56) Amsterdam Centraal (10:12)
09:12 1217 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:21) Rotterdam Centraal (09:28) Dordrecht (09:55) Lage Zwaluwe (10:08) Breda (10:20) Tilburg (10:40) Boxtel (10:58) Eindhoven (11:12) Helmond (11:36) Deurne (11:45) Venlo (12:09)
09:29 1021 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (09:38) Rotterdam Centraal (09:45)
09:29 1214 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:36) Leiden Centraal (09:50) Haarlem (10:14) Amsterdam Centraal (10:30)
09:43 1117 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:52) Rotterdam Centraal (09:59) Dordrecht (10:28) Lage Zwaluwe (10:40) Roosendaal (11:02) Bergen op Zoom (11:14) Goes (11:49) Middelburg (12:03) Vlissingen (12:11)
09:46 1030 ma Den Haag HS (09:53)
09:58 1114 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:05) Leiden Centraal (10:19) Haarlem (10:43) Amsterdam Centraal (10:59)
10:12 1219 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:21) Rotterdam Centraal (10:28) Dordrecht (10:55) Lage Zwaluwe (11:08) Breda (11:20) Tilburg (11:40) Boxtel (11:58) Eindhoven (12:12) Helmond (12:36) Deurne (12:45) Venlo (13:09)
10:29 1216 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:36) Leiden Centraal (10:50) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:30)
10:43 1119 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:52) Rotterdam Centraal (10:59) Dordrecht (11:23) Lage Zwaluwe (11:35) Roosendaal (11:57) Bergen op Zoom (12:13) Goes (12:48) Middelburg (13:02) Vlissingen (13:10)
10:58 1116 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:05) Leiden Centraal (11:19) Haarlem (11:43) Amsterdam Centraal (11:59)
11:15 1221 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:24) Dordrecht (11:58) Lage Zwaluwe (12:09) Breda (12:20) Tilburg (12:40) Boxtel (12:58) Eindhoven (13:12) Helmond (13:36) Deurne (13:45) Venlo (14:09)
11:29 1220 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:36) Leiden Centraal (11:50) Haarlem (12:14) Amsterdam Centraal (12:30)
11:43 1121 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:52) Rotterdam Centraal (11:59) Dordrecht (12:23) Lage Zwaluwe (12:35) Roosendaal (12:57) Bergen op Zoom (13:13) Goes (13:48) Middelburg (14:02) Vlissingen (14:10)
11:58 1120 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:05) Leiden Centraal (12:19) Haarlem (12:43) Amsterdam Centraal (12:59)
12:12 1223 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:21) Rotterdam Centraal (12:28) Dordrecht (12:55) Lage Zwaluwe (13:08) Breda (13:20) Tilburg (13:40) Boxtel (13:58) Eindhoven (14:12) Helmond (14:36) Deurne (14:45) Venlo (15:09)
12:15 1038 za Den Haag HS (12:22)
12:24 1033 za Schiedam Centrum (12:33) Rotterdam Centraal (12:40)
12:25 1222 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:32) Leiden Centraal (12:46) Haarlem (13:10) Amsterdam Centraal (13:26)
12:43 1123 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:52) Rotterdam Centraal (12:59) Dordrecht (13:23) Lage Zwaluwe (13:35) Bergen op Zoom (14:13) Goes (14:48) Middelburg (15:05) Vlissingen (15:13)
12:46 1042 za Den Haag HS (12:53) Leiden Centraal (13:10) Haarlem (13:32) Amsterdam Centraal (13:50)
12:56 1035 za Schiedam Centrum (13:05) Rotterdam Centraal (13:12) Dordrecht (13:35)
12:58 1122 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:05) Leiden Centraal (13:19) Haarlem (13:43) Amsterdam Centraal (13:59)
13:10 1046 za Den Haag HS (13:17) Leiden Centraal (13:34) Haarlem (13:56) Amsterdam Centraal (14:14)
13:12 1225 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:21) Rotterdam Centraal (13:28) Dordrecht (13:55) Lage Zwaluwe (14:08) Breda (14:20) Tilburg (14:40) Boxtel (14:58) Eindhoven (15:12) Helmond (15:36) Deurne (15:45) Venlo (16:09)
13:17 1048 za Den Haag HS (13:24)
13:22 1037 za Schiedam Centrum (13:31) Rotterdam Centraal (13:38) Dordrecht (14:00)
13:29 1226 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:36) Leiden Centraal (13:50) Haarlem (14:14) Amsterdam Centraal (14:30)
13:38 1039 za Schiedam Centrum (13:47) Rotterdam Centraal (13:54)
13:43 1125 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:52) Rotterdam Centraal (13:59) Dordrecht (14:23) Lage Zwaluwe (14:35) Roosendaal (14:57) Bergen op Zoom (15:13) Goes (15:48) Middelburg (16:02) Vlissingen (16:10)
13:46 1050 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:53) Leiden Centraal (14:10)
13:58 1126 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:05) Leiden Centraal (14:19) Haarlem (14:43) Amsterdam Centraal (14:59)
14:12 1229 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:21) Rotterdam Centraal (14:28) Dordrecht (14:55) Lage Zwaluwe (15:08) Breda (15:20) Tilburg (15:40) Boxtel (15:58) Eindhoven (16:12) Helmond (16:36) Deurne (16:45) Venlo (17:09)
14:12 1052 za Den Haag HS (14:19) Leiden Centraal (14:36) Haarlem (14:58) Amsterdam Centraal (15:16)
14:29 1228 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:36) Leiden Centraal (14:50) Haarlem (15:14) Amsterdam Centraal (15:30)
14:31 1043 za Schiedam Centrum (14:40) Rotterdam Centraal (14:47)
14:43 1129 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:52) Rotterdam Centraal (14:59) Dordrecht (15:23) Lage Zwaluwe (15:35) Roosendaal (15:57) Bergen op Zoom (16:13) Goes (16:48) Middelburg (17:02) Vlissingen (17:10)
14:49 1056 za Den Haag HS (14:56) Leiden Centraal (15:13) Haarlem (15:35) Amsterdam Centraal (15:53)
14:54 1045 ma di wo do vr Schiedam Centrum (15:03) Rotterdam Centraal (15:10)
14:59 1128 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:06) Leiden Centraal (15:20) Haarlem (15:44) Amsterdam Centraal (16:00)
15:12 1231 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:21) Rotterdam Centraal (15:28) Dordrecht (15:55) Lage Zwaluwe (16:08) Breda (16:20) Tilburg (16:40) Boxtel (16:58) Eindhoven (17:12) Helmond (17:36) Deurne (17:45) Venlo (18:09)
15:21 1058 za Den Haag HS (15:28)
15:29 1232 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:36) Leiden Centraal (15:50) Haarlem (16:14) Amsterdam Centraal (16:30)
15:32 1047 za Schiedam Centrum (15:41) Rotterdam Centraal (15:48)
15:43 1131 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:52) Rotterdam Centraal (15:59) Dordrecht (16:23) Lage Zwaluwe (16:35) Bergen op Zoom (17:13) Goes (17:48) Middelburg (18:05) Vlissingen (18:13)
15:46 1060 ma di wo do vr za Den Haag HS (15:53) Leiden Centraal (16:10) Haarlem (16:32) Amsterdam Centraal (16:50)
15:59 1132 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:06) Leiden Centraal (16:20) Haarlem (16:44) Amsterdam Centraal (17:00)
16:12 1235 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:21) Rotterdam Centraal (16:28) Dordrecht (16:55) Lage Zwaluwe (17:08) Breda (17:20) Tilburg (17:40) Boxtel (17:58) Eindhoven (18:12) Helmond (18:36) Deurne (18:45) Venlo (19:09)
16:29 1049 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (16:38) Rotterdam Centraal (16:45)
16:29 1234 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:36) Leiden Centraal (16:50) Haarlem (17:14) Amsterdam Centraal (17:30)
16:43 1135 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:52) Rotterdam Centraal (16:59) Dordrecht (17:23) Lage Zwaluwe (17:35) Roosendaal (17:57) Bergen op Zoom (18:13) Goes (18:48) Middelburg (19:02) Vlissingen (19:10)
16:44 1066 ma di wo do vr za Den Haag HS (16:51) Leiden Centraal (17:08) Haarlem (17:32) Amsterdam Centraal (17:48)
16:59 1134 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:06) Leiden Centraal (17:20) Haarlem (17:44) Amsterdam Centraal (18:00)
16:59 1051 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:08) Rotterdam Centraal (17:15) Dordrecht (17:42)
17:09 1068 ma di wo do vr Den Haag HS (17:16) Leiden Centraal (17:32)
17:12 1237 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:21) Rotterdam Centraal (17:28) Dordrecht (17:55) Lage Zwaluwe (18:08) Breda (18:20) Tilburg (18:40) Boxtel (18:58) Eindhoven (19:12) Helmond (19:36) Deurne (19:45) Venlo (20:09)
17:18 1070 ma di wo do vr Den Haag HS (17:25) Leiden Centraal (17:41) Haarlem (18:05) Amsterdam Centraal (18:21)
17:20 1053 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:29) Rotterdam Centraal (17:36) Dordrecht (18:00)
17:29 1236 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:36) Leiden Centraal (17:50) Haarlem (18:14) Amsterdam Centraal (18:30)
17:31 1057 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (17:40) Rotterdam Centraal (17:47)
17:43 1137 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:52) Rotterdam Centraal (17:59) Dordrecht (18:23) Lage Zwaluwe (18:35) Roosendaal (18:57) Bergen op Zoom (19:13) Goes (19:48) Middelburg (20:02) Vlissingen (20:10)
17:53 1059 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:02) Rotterdam Centraal (18:09)
17:58 1136 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:05) Leiden Centraal (18:19) Haarlem (18:43) Amsterdam Centraal (18:59)
18:02 1061 ma di wo do vr Schiedam Centrum (18:11) Rotterdam Centraal (18:18)
18:10 1076 ma di wo do vr Den Haag HS (18:17) Leiden Centraal (18:33)
18:12 1239 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:21) Rotterdam Centraal (18:28) Dordrecht (18:55) Lage Zwaluwe (19:08) Breda (19:20) Tilburg (19:40) Boxtel (19:58) Eindhoven (20:12) Helmond (20:36) Deurne (20:45) Venlo (21:09)
18:20 1063 ma di wo do vr Schiedam Centrum (18:29) Rotterdam Centraal (18:36)
18:29 1238 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:36) Leiden Centraal (18:50) Haarlem (19:14) Amsterdam Centraal (19:30)
18:32 1065 ma di wo do vr Schiedam Centrum (18:41) Rotterdam Centraal (18:48)
18:40 1078 ma di wo do vr Den Haag HS (18:47) Leiden Centraal (19:03)
18:43 1139 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:52) Rotterdam Centraal (18:59) Dordrecht (19:23) Lage Zwaluwe (19:35) Roosendaal (19:57) Bergen op Zoom (20:13) Goes (20:48) Middelburg (21:02) Vlissingen (21:10)
18:58 1138 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:05) Leiden Centraal (19:19) Haarlem (19:43) Amsterdam Centraal (19:59)
19:02 1067 ma di wo do vr Schiedam Centrum (19:10) Rotterdam Centraal (20:20)
19:12 1241 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:21) Rotterdam Centraal (19:28) Dordrecht (19:55) Lage Zwaluwe (20:08) Breda (20:20) Tilburg (20:40) Boxtel (20:58) Eindhoven (21:12) Helmond (21:36) Deurne (21:45) Venlo (22:09)
19:29 1240 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:36) Leiden Centraal (19:50) Haarlem (20:14) Amsterdam Centraal (20:30)
19:43 1141 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:52) Rotterdam Centraal (19:59) Dordrecht (20:23) Lage Zwaluwe (20:35) Roosendaal (20:57) Bergen op Zoom (21:13) Goes (21:48) Middelburg (22:02) Vlissingen (22:10)
19:58 1140 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:05) Leiden Centraal (20:19) Haarlem (20:43) Amsterdam Centraal (20:59)
20:12 1243 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:21) Rotterdam Centraal (20:28) Dordrecht (20:55) Lage Zwaluwe (21:08) Breda (21:20) Tilburg (21:40) Boxtel (21:58) Eindhoven (22:12) Helmond (22:36) Deurne (22:45) Venlo (23:09)
20:29 1242 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:36) Leiden Centraal (20:50) Haarlem (21:14) Amsterdam Centraal (21:30)
20:40 1086 zo Den Haag HS (20:47) Leiden Centraal (21:01) Haarlem (21:25) Amsterdam Centraal (21:43)
20:43 1143 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:52) Rotterdam Centraal (20:59) Dordrecht (21:23) Lage Zwaluwe (21:35) Bergen op Zoom (22:13) Goes (22:48) Middelburg (23:05) Vlissingen (23:13)
20:56 1077 zo Schiedam Centrum (21:05) Rotterdam Centraal (21:12)
20:59 1142 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:06) Leiden Centraal (21:20) Haarlem (21:44) Amsterdam Centraal (22:00)
21:12 1245 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:21) Rotterdam Centraal (21:28) Dordrecht (21:55) Lage Zwaluwe (22:08) Breda (22:20) Tilburg (22:40) Boxtel (22:58) Eindhoven (23:12) Helmond (23:36)
21:29 1244 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:36) Leiden Centraal (21:50) Haarlem (22:14) Amsterdam Centraal (22:30)
21:30 1079 zo Schiedam Centrum (21:39) Rotterdam Centraal (21:46)
21:40 1090 zo Den Haag HS (21:47) Leiden Centraal (22:01) Haarlem (22:25) Amsterdam Centraal (22:43)
21:43 1145 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:52) Rotterdam Centraal (21:59) Dordrecht (22:23) Lage Zwaluwe (22:35) Roosendaal (22:57) Bergen op Zoom (23:13) Goes (23:48) Middelburg (00:02) Vlissingen (00:10)
21:58 1144 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:05) Leiden Centraal (22:19) Haarlem (22:43) Amsterdam Centraal (22:59)
22:10 1092 zo Den Haag HS (22:17) Leiden Centraal (22:31) Haarlem (22:55) Amsterdam Centraal (23:13)
22:12 1247 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:21) Rotterdam Centraal (22:28) Dordrecht (22:55) Lage Zwaluwe (23:08) Breda (23:20) Tilburg (23:40) Boxtel (23:58) Eindhoven (00:12)
22:22 1246 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:29) Leiden Centraal (22:42)
22:29 1081 zo Schiedam Centrum (22:38) Rotterdam Centraal (22:45)
22:56 1083 zo Schiedam Centrum (23:05) Rotterdam Centraal (23:12)
22:59 1146 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:06) Leiden Centraal (23:20) Haarlem (23:44) Amsterdam Centraal (00:00)
23:12 1085 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:21) Rotterdam Centraal (23:28) Dordrecht (23:55)
23:27 1096 zo Den Haag HS (23:34)
23:31 1087 zo Schiedam Centrum (23:40) Rotterdam Centraal (23:47)
23:36 1248 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:43) Leiden Centraal (23:57) Haarlem (00:22) Amsterdam Centraal (00:42)
23:45 1089 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:54) Rotterdam Centraal (00:01) Dordrecht (00:28)
23:53 1098 zo Den Haag HS (00:00)
23:59 1148 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:06) Leiden Centraal (00:20) Haarlem (00:44) Amsterdam Centraal (01:00)
00:18 1093 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:27) Rotterdam Centraal (00:34)
00:29 1250 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:36)
00:55 1097 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (01:04) Rotterdam Centraal (01:11)