of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rotterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Rotterdam Centraal in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:00 2104 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (05:06) Maassluis (05:21) Hoek van Holland haven (05:32)
05:12 509 ma di wo do vr za zo Gouda (05:31) Woerden (05:44) Utrecht Centraal (05:57) Ede- Wageningen (06:34) Arnhem (06:51) Nijmegen (07:12)
05:24 1209 ma di wo do vr za zo Dordrecht (05:48) Lage Zwaluwe (06:04) Breda (06:16) Tilburg (06:36) Boxtel (06:54) Eindhoven (07:09) Helmond (07:39) Deurne (07:48) Venlo (08:14)
05:33 1000 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (05:39) Den Haag HS (06:01) Leiden Centraal (06:18) Haarlem (06:42) Amsterdam Centraal (06:58)
05:40 403 ma di wo do vr za Gouda (05:59)
05:54 111 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (06:32) Amersfoort (07:02) Zwolle (07:49) Meppel (08:10) Assen (08:48) Groningen (09:08)
05:56 1109 ma di wo do vr za Dordrecht (06:20) Lage Zwaluwe (06:35) Roosendaal (06:57) Bergen op Zoom (07:13) Goes (07:49) Middelburg (08:03) Vlissingen (08:11)
05:57 1002 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:03) Den Haag HS (06:25) Leiden Centraal (06:39) Haarlem (07:03) Amsterdam Centraal (07:19)
06:02 2106 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:08) Maassluis (06:27) Hoek van Holland haven (06:38)
06:10 611 ma di wo do vr za Gouda (06:29) Woerden (06:42) Utrecht Centraal (06:55) Geldermalsen (07:27) 's Hertogenbosch (07:48) Boxtel (08:04) Eindhoven (08:21) Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
06:22 2108 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:28) Maassluis (06:44)
06:24 1211 ma di wo do vr za zo Dordrecht (06:48) Lage Zwaluwe (07:02) Breda (07:13) Tilburg (07:32) Boxtel (07:48) Eindhoven (08:02) Helmond (08:36) Deurne (08:45) Venlo (09:09)
06:36 1106 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:42) Den Haag HS (07:01) Leiden Centraal (07:17) Haarlem (07:42) Amsterdam Centraal (07:58)
06:40 452 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:44)
06:41 2110 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (06:47) Maassluis (07:02) Hoek van Holland haven (07:14)
06:46 1010 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (06:52) Den Haag HS (07:10) Leiden Centraal (07:24)
06:51 21 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:32) Amersfoort (07:58) Apeldoorn (08:29) Deventer (08:44) Almelo (09:11) Hengelo (09:24) Enschede (09:34)
06:55 D10 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:08) Venlo (08:54)
06:57 2112 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:03) Maassluis (07:19)
06:58 1111 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:22) Lage Zwaluwe (07:36) Roosendaal (07:58) Bergen op Zoom (08:13) Goes (08:48) Middelburg (09:02) Vlissingen (09:10)
07:02 1012 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:08) Den Haag HS (07:26) Leiden Centraal (07:40) Haarlem (08:04) Amsterdam Centraal (08:20)
07:11 1208 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:17) Den Haag HS (07:35) Leiden Centraal (07:51) Haarlem (08:16) Amsterdam Centraal (08:34)
07:15 513 ma di wo do vr za zo Gouda (07:34) Woerden (07:47) Utrecht Centraal (08:00) Ede- Wageningen (08:37) Arnhem (08:50) Nijmegen (09:12)
07:16 2114 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:22) Maassluis (07:39) Hoek van Holland haven (07:50)
07:25 1014 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:31) Den Haag HS (07:51)
07:25 1005 ma di wo do vr za Dordrecht (07:49)
07:32 2116 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:38) Maassluis (07:54)
07:33 1213 ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:55) Lage Zwaluwe (08:13) Breda (08:24) Tilburg (08:43) Boxtel (08:59) Eindhoven (09:12) Helmond (09:36) Deurne (09:45) Venlo (10:09)
07:36 1108 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:57) Amsterdam Centraal (08:46)
07:40 1016 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (07:46) Den Haag HS (08:04) Leiden Centraal (08:18) Haarlem (08:42) Amsterdam Centraal (08:58)
07:40 454 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:44)
07:43 D164 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:32) Eindhoven (09:00) Venlo (09:52)
07:46 1018 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (07:52) Den Haag HS (08:12) Leiden Centraal (08:29)
07:48 1007 ma di wo do vr za Dordrecht (08:07)
07:56 63 ma di wo do vr Dordrecht (08:11) Roosendaal (08:34) Bergen op Zoom (08:45) Goes (09:10) Middelburg (09:23) Vlissingen (09:30)
07:59 1113 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:23) Lage Zwaluwe (08:36) Roosendaal (08:58) Bergen op Zoom (09:13) Goes (09:48) Middelburg (10:02) Vlissingen (10:10)
08:00 1020 di wo do vr za Schiedam Centrum (08:06) Den Haag HS (08:24)
08:00 1210 ma Schiedam Centrum (08:06) Den Haag HS (08:24)
08:00 115 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:37) Amersfoort (09:02) Zwolle (09:49) Meppel (10:10) Assen (10:48) Groningen (11:08)
08:04 2118 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:10) Maassluis (08:26)
08:10 1022 zo Schiedam Centrum (08:16) Den Haag HS (08:34)
08:12 1009 ma di wo do vr za Dordrecht (08:31)
08:15 1212 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:21) Den Haag HS (08:39) Leiden Centraal (08:53) Haarlem (09:14) Amsterdam Centraal (09:30)
08:16 615 ma di wo do vr za zo Gouda (08:36) Woerden (08:48) Utrecht Centraal (09:00) Geldermalsen (09:27) 's Hertogenbosch (09:48) Boxtel (10:04) Eindhoven (10:21) Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
08:20 1011 ma Dordrecht (08:44)
08:24 1024 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:30) Den Haag HS (08:48) Leiden Centraal (09:05)
08:29 1215 ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:53) Lage Zwaluwe (09:09) Breda (09:20) Tilburg (09:40) Boxtel (09:58) Eindhoven (10:12) Helmond (10:36) Deurne (10:45) Venlo (11:09)
08:29 2120 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (08:35) Maassluis (08:50) Hoek van Holland strand (09:06)
08:35 D147 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:55) Amsterdam Centraal (09:45)
08:44 456 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:47)
08:44 1026 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:50) Den Haag HS (09:08) Leiden Centraal (09:22) Haarlem (09:46) Amsterdam Centraal (10:02)
08:49 2122 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (08:55) Maassluis (09:09)
08:54 1112 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:00) Den Haag HS (09:18) Leiden Centraal (09:32) Haarlem (09:56) Amsterdam Centraal (10:12)
09:00 217 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:37) Amersfoort (10:02) Apeldoorn (10:35) Deventer (10:50) Almelo (11:22) Hengelo (11:35) Enschede (11:45)
09:01 65 ma di wo do vr Dordrecht (09:16) Roosendaal (09:40) Bergen op Zoom (09:51) Goes (10:16) Middelburg (10:29) Vlissingen (10:36)
09:04 1115 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:26) Lage Zwaluwe (09:38) Bergen op Zoom (10:13) Goes (10:48) Middelburg (11:02) Vlissingen (11:10)
09:12 1214 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:18) Den Haag HS (09:36) Leiden Centraal (09:50) Haarlem (10:14) Amsterdam Centraal (10:30)
09:16 517 ma di wo do vr za zo Gouda (09:30) Gouda (09:36) Woerden (09:42) Woerden (09:48) Utrecht Centraal (09:55) Ede- Wageningen (10:37) Arnhem (10:50) Nijmegen (11:12)
09:17 2124 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:23) Maassluis (09:38) Hoek van Holland strand (09:54)
09:29 1030 ma Schiedam Centrum (09:35) Den Haag HS (09:53)
09:31 1217 ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:55) Lage Zwaluwe (10:08) Breda (10:20) Tilburg (10:40) Boxtel (10:58) Eindhoven (11:12) Helmond (11:36) Deurne (11:45) Venlo (12:09)
09:41 1114 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:47) Den Haag HS (10:05) Leiden Centraal (10:19) Haarlem (10:43) Amsterdam Centraal (10:59)
09:44 458 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:47)
09:47 2126 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (09:53) Maassluis (10:07)
10:00 119 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:37) Amersfoort (11:02) Zwolle (11:49) Meppel (12:10) Assen (12:48) Groningen (13:08)
10:01 67 ma di wo do vr Dordrecht (10:16) Roosendaal (10:40) Bergen op Zoom (10:51) Goes (11:16) Middelburg (11:29) Vlissingen (11:36)
10:04 1117 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:28) Lage Zwaluwe (10:40) Roosendaal (11:02) Bergen op Zoom (11:14) Goes (11:49) Middelburg (12:03) Vlissingen (12:11)
10:12 1216 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:18) Den Haag HS (10:36) Leiden Centraal (10:50) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:30)
10:16 619 ma di wo do vr za zo Gouda (10:36) Woerden (10:48) Utrecht Centraal (11:00) Geldermalsen (11:27) 's Hertogenbosch (11:48) Boxtel (12:04) Eindhoven (12:21) Weert (12:49) Roermond (13:06) Sittard (13:23) Maastricht (13:40)
10:17 2128 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:23) Maassluis (10:38) Hoek van Holland strand (10:54)
10:31 1219 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:55) Lage Zwaluwe (11:08) Breda (11:20) Tilburg (11:40) Boxtel (11:58) Eindhoven (12:12) Helmond (12:36) Deurne (12:45) Venlo (13:09)
10:41 1116 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:47) Den Haag HS (11:05) Leiden Centraal (11:19) Haarlem (11:43) Amsterdam Centraal (11:59)
10:44 460 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:47)
10:47 D751 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (11:12)
10:53 2130 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (10:59) Maassluis (11:13)
11:00 23 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (11:37) Amersfoort (12:02) Apeldoorn (12:35) Deventer (12:50) Almelo (13:18) Hengelo (13:31) Enschede (13:41)
11:02 1119 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:23) Lage Zwaluwe (11:35) Roosendaal (11:57) Bergen op Zoom (12:13) Goes (12:48) Middelburg (13:02) Vlissingen (13:10)
11:12 1220 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:18) Den Haag HS (11:36) Leiden Centraal (11:50) Haarlem (12:14) Amsterdam Centraal (12:30)
11:16 521 ma di wo do vr za zo Gouda (11:36) Woerden (11:48) Utrecht Centraal (12:00) Ede- Wageningen (12:37) Arnhem (12:50) Nijmegen (13:12)
11:22 D251 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (11:45)
11:26 2132 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:32) Maassluis (11:47) Hoek van Holland haven (11:58)
11:34 1221 ma di wo do vr za zo Dordrecht (11:58) Lage Zwaluwe (12:09) Breda (12:20) Tilburg (12:40) Boxtel (12:58) Eindhoven (13:12) Helmond (13:36) Deurne (13:45) Venlo (14:09)
11:41 1120 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (11:47) Den Haag HS (12:05) Leiden Centraal (12:19) Haarlem (12:43) Amsterdam Centraal (12:59)
11:44 462 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:47)
11:44 162 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:47)
11:51 41 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (12:14)
11:55 2134 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (12:01) Maassluis (12:15)
12:00 123 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:37) Amersfoort (13:02) Zwolle (13:49) Meppel (14:10) Assen (14:48) Groningen (15:08)
12:01 1038 za Den Haag HS (12:22)
12:02 1121 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:23) Lage Zwaluwe (12:35) Roosendaal (12:57) Bergen op Zoom (13:13) Goes (13:48) Middelburg (14:02) Vlissingen (14:10)
12:08 1222 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:14) Den Haag HS (12:32) Leiden Centraal (12:46) Haarlem (13:10) Amsterdam Centraal (13:26)
12:09 TEE103 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:29) Amsterdam Centraal (13:12)
12:16 623 ma di wo do vr za zo Gouda (12:36) Woerden (12:48) Utrecht Centraal (13:00) Geldermalsen (13:27) 's Hertogenbosch (13:48) Boxtel (14:04) Eindhoven (14:21) Weert (14:49) Roermond (15:06) Sittard (15:23) Maastricht (15:40)
12:18 2138 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:24) Maassluis (12:39) Hoek van Holland strand (12:55)
12:29 1042 za Schiedam Centrum (12:35) Den Haag HS (12:53) Leiden Centraal (13:10) Haarlem (13:32) Amsterdam Centraal (13:50)
12:31 1223 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:55) Lage Zwaluwe (13:08) Breda (13:20) Tilburg (13:40) Boxtel (13:58) Eindhoven (14:12) Helmond (14:36) Deurne (14:45) Venlo (15:09)
12:35 673 za Gouda (12:54) Utrecht Centraal (13:15)
12:41 1122 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (12:47) Den Haag HS (13:05) Leiden Centraal (13:19) Haarlem (13:43) Amsterdam Centraal (13:59)
12:44 464 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:47)
12:48 2142 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (12:54) Maassluis (13:08)
12:53 1046 za Schiedam Centrum (12:59) Den Haag HS (13:17) Leiden Centraal (13:34) Haarlem (13:56) Amsterdam Centraal (14:14)
13:00 225 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:37) Amersfoort (14:02) Apeldoorn (14:35) Deventer (14:50) Almelo (15:18) Hengelo (15:35) Enschede (15:45)
13:00 1048 za Schiedam Centrum (13:06) Den Haag HS (13:24)
13:02 1123 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:23) Lage Zwaluwe (13:35) Bergen op Zoom (14:13) Goes (14:48) Middelburg (15:05) Vlissingen (15:13)
13:07 2144 za Schiedam Centrum (13:13) Maassluis (13:27)
13:07 575 za Gouda (13:26) Utrecht Centraal (13:50) Ede- Wageningen (14:26) Arnhem (14:42) Nijmegen (15:03)
13:12 1226 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:18) Den Haag HS (13:36) Leiden Centraal (13:50) Haarlem (14:14) Amsterdam Centraal (14:30)
13:15 1035 za Dordrecht (13:35)
13:16 525 ma di wo do vr za zo Gouda (13:36) Woerden (13:48) Utrecht Centraal (14:00) Ede- Wageningen (14:37) Arnhem (14:50) Nijmegen (15:12)
13:17 2146 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:23) Maassluis (13:38) Hoek van Holland strand (13:54)
13:29 1050 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:35) Den Haag HS (13:53) Leiden Centraal (14:10)
13:31 1225 ma di wo do vr za zo Dordrecht (13:55) Lage Zwaluwe (14:08) Breda (14:20) Tilburg (14:40) Boxtel (14:58) Eindhoven (15:12) Helmond (15:36) Deurne (15:45) Venlo (16:09)
13:40 1037 za Dordrecht (14:00)
13:41 1126 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (13:47) Den Haag HS (14:05) Leiden Centraal (14:19) Haarlem (14:43) Amsterdam Centraal (14:59)
13:44 468 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:47)
13:48 2148 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (13:54) Maassluis (14:08)
13:55 1052 za Schiedam Centrum (14:01) Den Haag HS (14:19) Leiden Centraal (14:36) Haarlem (14:58) Amsterdam Centraal (15:16)
14:00 129 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:37) Amersfoort (15:02) Zwolle (15:49) Meppel (16:10) Assen (16:48) Groningen (17:08)
14:02 1125 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:23) Lage Zwaluwe (14:35) Roosendaal (14:57) Bergen op Zoom (15:13) Goes (15:48) Middelburg (16:02) Vlissingen (16:10)
14:12 1228 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:18) Den Haag HS (14:36) Leiden Centraal (14:50) Haarlem (15:14) Amsterdam Centraal (15:30)
14:16 629 ma di wo do vr za zo Gouda (14:36) Woerden (14:48) Utrecht Centraal (15:00) Geldermalsen (15:27) 's Hertogenbosch (15:48) Boxtel (16:04) Eindhoven (16:21) Weert (16:49) Roermond (17:06) Sittard (17:23) Maastricht (17:40)
14:21 2150 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:27) Maassluis (14:42) Hoek van Holland strand (14:58)
14:26 D109 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:48) Haarlem (15:27) Amsterdam Centraal (15:43)
14:31 1229 ma di wo do vr za zo Dordrecht (14:55) Lage Zwaluwe (15:08) Breda (15:20) Tilburg (15:40) Boxtel (15:58) Eindhoven (16:12) Helmond (16:36) Deurne (16:45) Venlo (17:09)
14:31 431 za Gouda (14:51) Woerden (15:04) Utrecht Centraal (15:16)
14:32 1056 za Schiedam Centrum (14:38) Den Haag HS (14:56) Leiden Centraal (15:13) Haarlem (15:35) Amsterdam Centraal (15:53)
14:37 2152 za Schiedam Centrum (14:43) Maassluis (14:57)
14:42 1128 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (14:48) Den Haag HS (15:06) Leiden Centraal (15:20) Haarlem (15:44) Amsterdam Centraal (16:00)
14:44 470 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:47)
14:54 2154 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (15:00) Maassluis (15:14)
15:00 231 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:37) Amersfoort (16:02) Apeldoorn (16:35) Deventer (16:50) Almelo (17:22) Hengelo (17:35) Enschede (17:45)
15:02 1129 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:23) Lage Zwaluwe (15:35) Roosendaal (15:57) Bergen op Zoom (16:13) Goes (16:48) Middelburg (17:02) Vlissingen (17:10)
15:04 1058 za Schiedam Centrum (15:10) Den Haag HS (15:28)
15:12 1232 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:18) Den Haag HS (15:36) Leiden Centraal (15:50) Haarlem (16:14) Amsterdam Centraal (16:30)
15:16 531 ma di wo do vr za zo Gouda (15:36) Woerden (15:48) Utrecht Centraal (16:00) Ede- Wageningen (16:37) Arnhem (16:50) Nijmegen (17:12)
15:17 2156 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:23) Maassluis (15:38) Hoek van Holland strand (15:54)
15:29 1060 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (15:35) Den Haag HS (15:53) Leiden Centraal (16:10) Haarlem (16:32) Amsterdam Centraal (16:50)
15:31 1231 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:55) Lage Zwaluwe (16:08) Breda (16:20) Tilburg (16:40) Boxtel (16:58) Eindhoven (17:12) Helmond (17:36) Deurne (17:45) Venlo (18:09)
15:42 1132 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (15:48) Den Haag HS (16:06) Leiden Centraal (16:20) Haarlem (16:44) Amsterdam Centraal (17:00)
15:44 472 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:47)
15:49 2158 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (15:55) Maassluis (16:09)
16:00 135 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:37) Amersfoort (17:02) Zwolle (17:49) Meppel (18:10) Assen (18:48) Groningen (19:08)
16:02 1131 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:23) Lage Zwaluwe (16:35) Bergen op Zoom (17:13) Goes (17:48) Middelburg (18:05) Vlissingen (18:13)
16:12 1234 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:18) Den Haag HS (16:36) Leiden Centraal (16:50) Haarlem (17:14) Amsterdam Centraal (17:30)
16:16 635 ma di wo do vr za zo Gouda (16:36) Woerden (16:48) Utrecht Centraal (17:00) Geldermalsen (17:27) 's Hertogenbosch (17:48) Boxtel (18:04) Eindhoven (18:21) Weert (18:49) Roermond (19:06)
16:20 2160 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:26) Maassluis (16:41) Hoek van Holland strand (16:57)
16:27 1066 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (16:33) Den Haag HS (16:51) Leiden Centraal (17:08) Haarlem (17:32) Amsterdam Centraal (17:48)
16:31 1235 ma di wo do vr za zo Dordrecht (16:55) Lage Zwaluwe (17:08) Breda (17:20) Tilburg (17:40) Boxtel (17:58) Eindhoven (18:12) Helmond (18:36) Deurne (18:45) Venlo (19:09)
16:32 2162 ma di wo do vr Schiedam Centrum (16:38) Maassluis (16:52)
16:42 1134 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (16:48) Den Haag HS (17:06) Leiden Centraal (17:20) Haarlem (17:44) Amsterdam Centraal (18:00)
16:44 476 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (17:47)
16:46 2164 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (16:52) Maassluis (17:06)
16:52 1068 ma di wo do vr Schiedam Centrum (16:58) Den Haag HS (17:16) Leiden Centraal (17:32)
16:57 27 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:34) Amersfoort (18:02) Apeldoorn (18:35) Deventer (18:50) Almelo (19:18) Hengelo (19:31) Enschede (19:41)
16:59 85 ma di wo do vr Dordrecht (17:14) Roosendaal (17:38) Bergen op Zoom (17:49) Goes (18:14) Middelburg (18:27) Vlissingen (18:34)
17:01 1070 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:07) Den Haag HS (17:25) Leiden Centraal (17:41) Haarlem (18:05) Amsterdam Centraal (18:21)
17:02 1135 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:23) Lage Zwaluwe (17:35) Roosendaal (17:57) Bergen op Zoom (18:13) Goes (18:48) Middelburg (19:02) Vlissingen (19:10)
17:06 2166 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:12) Maassluis (17:26)
17:12 1236 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:18) Den Haag HS (17:36) Leiden Centraal (17:50) Haarlem (18:14) Amsterdam Centraal (18:30)
17:16 537 ma di wo do vr za zo Gouda (17:36) Woerden (17:48) Utrecht Centraal (18:00) Ede- Wageningen (18:37) Arnhem (18:50) Nijmegen (19:12)
17:18 1051 ma di wo do vr Dordrecht (17:42)
17:18 D117 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:43) Amsterdam Centraal (18:34)
17:22 2168 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:28) Maassluis (17:43) Hoek van Holland strand (17:59)
17:31 1237 ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:55) Lage Zwaluwe (18:08) Breda (18:20) Tilburg (18:40) Boxtel (18:58) Eindhoven (19:12) Helmond (19:36) Deurne (19:45) Venlo (20:09)
17:32 437 ma di wo do vr za zo Gouda (17:51) Utrecht Centraal (18:17)
17:40 1053 ma di wo do vr Dordrecht (18:00)
17:41 1136 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (17:47) Den Haag HS (18:05) Leiden Centraal (18:19) Haarlem (18:43) Amsterdam Centraal (18:59)
17:44 478 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:47)
17:47 2170 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (17:53) Maassluis (18:08) Hoek van Holland haven (18:19)
17:48 1055 ma di wo do vr Dordrecht (18:12)
17:53 1076 ma di wo do vr Schiedam Centrum (17:59) Den Haag HS (18:17) Leiden Centraal (18:33)
17:57 139 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:34) Amersfoort (19:02) Zwolle (19:49) Meppel (20:10) Assen (20:48) Groningen (21:08)
18:01 87 ma di wo do vr Dordrecht (18:16) Roosendaal (18:40) Bergen op Zoom (18:51) Goes (19:16) Middelburg (19:29) Vlissingen (19:36)
18:02 1137 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:23) Lage Zwaluwe (18:35) Roosendaal (18:57) Bergen op Zoom (19:13) Goes (19:48) Middelburg (20:02) Vlissingen (20:10)
18:05 2172 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (18:11) Maassluis (18:25)
18:12 1238 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:18) Den Haag HS (18:36) Leiden Centraal (18:50) Haarlem (19:14) Amsterdam Centraal (19:30)
18:16 639 ma di wo do vr za zo Gouda (18:36) Woerden (18:48) Utrecht Centraal (19:00) Geldermalsen (19:27) 's Hertogenbosch (19:48) Boxtel (20:04) Eindhoven (20:21) Weert (20:49) Roermond (21:06) Sittard (21:23) Maastricht (21:40)
18:17 2174 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:23) Maassluis (18:38) Hoek van Holland strand (18:54)
18:23 1078 ma di wo do vr Schiedam Centrum (18:29) Den Haag HS (18:47) Leiden Centraal (19:03)
18:25 D752 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:38) Venlo (20:25)
18:31 1239 ma di wo do vr za zo Dordrecht (18:55) Lage Zwaluwe (19:08) Breda (19:20) Tilburg (19:40) Boxtel (19:58) Eindhoven (20:12) Helmond (20:36) Deurne (20:45) Venlo (21:09)
18:41 1138 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (18:47) Den Haag HS (19:05) Leiden Centraal (19:19) Haarlem (19:43) Amsterdam Centraal (19:59)
18:44 480 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:47)
18:47 2176 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (18:53) Maassluis (19:07)
18:55 D252 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:06) Venlo (20:52)
19:00 241 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:37) Amersfoort (20:02) Apeldoorn (20:35) Deventer (20:50) Almelo (21:18) Hengelo (21:31) Enschede (21:41)
19:02 1139 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:23) Lage Zwaluwe (19:35) Roosendaal (19:57) Bergen op Zoom (20:13) Goes (20:48) Middelburg (21:02) Vlissingen (21:10)
19:12 1240 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:18) Den Haag HS (19:36) Leiden Centraal (19:50) Haarlem (20:14) Amsterdam Centraal (20:30)
19:16 541 ma di wo do vr za zo Gouda (19:36) Woerden (19:48) Utrecht Centraal (20:00) Ede- Wageningen (20:37) Arnhem (20:50) Nijmegen (21:12)
19:17 2178 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:23) Maassluis (19:38) Hoek van Holland strand (19:54)
19:31 1241 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:55) Lage Zwaluwe (20:08) Breda (20:20) Tilburg (20:40) Boxtel (20:58) Eindhoven (21:12) Helmond (21:36) Deurne (21:45) Venlo (22:09)
19:41 1140 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (19:47) Den Haag HS (20:05) Leiden Centraal (20:19) Haarlem (20:43) Amsterdam Centraal (20:59)
19:44 482 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:47)
19:47 2180 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (19:53) Maassluis (20:07)
19:54 D129 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:14) Haarlem (20:47) Amsterdam Centraal (21:03)
20:00 143 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:37) Amersfoort (21:02) Zwolle (21:49) Meppel (22:10) Assen (22:48) Groningen (23:08)
20:02 1141 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:23) Lage Zwaluwe (20:35) Roosendaal (20:57) Bergen op Zoom (21:13) Goes (21:48) Middelburg (22:02) Vlissingen (22:10)
20:12 1242 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:18) Den Haag HS (20:36) Leiden Centraal (20:50) Haarlem (21:14) Amsterdam Centraal (21:30)
20:16 643 ma di wo do vr za zo Gouda (20:35) Woerden (20:48) Utrecht Centraal (21:00) Geldermalsen (21:27) 's Hertogenbosch (21:48) Boxtel (22:04) Eindhoven (22:21) Weert (22:49) Roermond (23:06) Sittard (23:23) Maastricht (23:40)
20:23 1086 zo Schiedam Centrum (20:29) Den Haag HS (20:47) Leiden Centraal (21:01) Haarlem (21:25) Amsterdam Centraal (21:43)
20:31 1243 ma di wo do vr za zo Dordrecht (20:55) Lage Zwaluwe (21:08) Breda (21:20) Tilburg (21:40) Boxtel (21:58) Eindhoven (22:12) Helmond (22:36) Deurne (22:45) Venlo (23:09)
20:35 2182 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:41) Maassluis (20:56) Hoek van Holland haven (21:07)
20:42 1142 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (20:48) Den Haag HS (21:06) Leiden Centraal (21:20) Haarlem (21:44) Amsterdam Centraal (22:00)
20:44 484 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:47)
20:45 TEE30 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:05) Amsterdam Centraal (21:48)
20:54 2184 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:00) Maassluis (21:14)
21:00 245 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:37) Amersfoort (22:02) Apeldoorn (22:35) Deventer (22:50) Almelo (23:22) Hengelo (23:35) Enschede (23:45)
21:02 1143 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:23) Lage Zwaluwe (21:35) Bergen op Zoom (22:13) Goes (22:48) Middelburg (23:05) Vlissingen (23:13)
21:06 2186 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:12) Maassluis (21:27) Hoek van Holland haven (21:38)
21:12 1244 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:18) Den Haag HS (21:36) Leiden Centraal (21:50) Haarlem (22:14) Amsterdam Centraal (22:30)
21:16 545 ma di wo do vr za zo Gouda (21:35) Woerden (21:48) Utrecht Centraal (22:00) Ede- Wageningen (22:37) Arnhem (22:50) Nijmegen (23:12)
21:23 1090 zo Schiedam Centrum (21:29) Den Haag HS (21:47) Leiden Centraal (22:01) Haarlem (22:25) Amsterdam Centraal (22:43)
21:31 1245 ma di wo do vr za zo Dordrecht (21:55) Lage Zwaluwe (22:08) Breda (22:20) Tilburg (22:40) Boxtel (22:58) Eindhoven (23:12) Helmond (23:36)
21:41 1144 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:47) Den Haag HS (22:05) Leiden Centraal (22:19) Haarlem (22:43) Amsterdam Centraal (22:59)
21:44 488 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:47)
21:47 2188 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (21:53) Maassluis (22:07)
21:53 1092 zo Schiedam Centrum (21:59) Den Haag HS (22:17) Leiden Centraal (22:31) Haarlem (22:55) Amsterdam Centraal (23:13)
22:00 147 ma di wo do vr zo Utrecht Centraal (22:37)
22:02 1145 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:23) Lage Zwaluwe (22:35) Roosendaal (22:57) Bergen op Zoom (23:13) Goes (23:48) Middelburg (00:02) Vlissingen (00:10)
22:05 1246 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:11) Den Haag HS (22:29) Leiden Centraal (22:42)
22:11 D163 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (22:34)
22:16 TEE125 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:35) Amsterdam Centraal (23:18)
22:16 647 ma di wo do vr za zo Gouda (22:35) Woerden (22:48) Utrecht Centraal (23:00) Geldermalsen (23:27) 's Hertogenbosch (23:48) Boxtel (00:10) Eindhoven (00:27)
22:21 43 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (22:44)
22:31 1247 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:55) Lage Zwaluwe (23:08) Breda (23:20) Tilburg (23:40) Boxtel (23:58) Eindhoven (00:12)
22:32 2190 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:38) Maassluis (22:53) Hoek van Holland haven (23:04)
22:42 1146 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (22:48) Den Haag HS (23:06) Leiden Centraal (23:20) Haarlem (23:44) Amsterdam Centraal (00:00)
22:44 490 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:47)
22:45 D9 ma di wo do vr za zo Hoek van Holland haven (23:10)
23:00 579 zo Gouda (23:10) Utrecht Centraal (23:32) Ede- Wageningen (00:13) Arnhem (00:26)
23:04 1147 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:28) Lage Zwaluwe (23:40) Roosendaal (00:02)
23:06 2192 ma di wo do vr za Schiedam Centrum (23:12) Maassluis (23:26)
23:08 1096 zo Schiedam Centrum (23:14) Den Haag HS (23:34)
23:19 1248 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:25) Den Haag HS (23:43) Leiden Centraal (23:57) Haarlem (00:22) Amsterdam Centraal (00:42)
23:29 2194 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:35) Maassluis (23:50) Hoek van Holland haven (00:01)
23:30 551 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:07)
23:31 1085 ma di wo do vr za zo Dordrecht (23:55)
23:34 1098 zo Schiedam Centrum (23:40) Den Haag HS (00:00)
23:42 1148 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (23:48) Den Haag HS (00:06) Leiden Centraal (00:20) Haarlem (00:44) Amsterdam Centraal (01:00)
23:54 2196 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:00) Maassluis (00:15) Hoek van Holland haven (00:26)
00:01 492 zo Amsterdam Centraal (01:04)
00:04 1089 ma di wo do vr za zo Dordrecht (00:28)
00:10 1250 ma di wo do vr za zo Schiedam Centrum (00:16) Den Haag HS (00:36)
00:30 2198 za zo Schiedam Centrum (00:36) Maassluis (00:50)