of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Woerden in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Woerden in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:44 606 ma di wo do vr za Gouda (05:55) Rotterdam Centraal (06:17)
05:45 509 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (05:57) Ede- Wageningen (06:34) Arnhem (06:51) Nijmegen (07:12)
05:50 606 ma di wo do vr za Gouda (06:01) Den Haag Centraal (06:26)
06:15 1560 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (06:33) Leiden Centraal (06:46)
06:19 451 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (06:50)
06:43 611 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:55) Geldermalsen (07:27) 's Hertogenbosch (07:48) Boxtel (08:04) Eindhoven (08:21) Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
06:48 508 ma di wo do vr za Gouda (06:58) Rotterdam Centraal (07:21)
07:00 1561 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:15)
07:11 452 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:44)
07:15 1562 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (07:32) Leiden Centraal (07:45)
07:28 453 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (07:59)
07:48 513 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:00) Ede- Wageningen (08:37) Arnhem (08:50) Nijmegen (09:12)
07:49 612 ma di wo do vr za zo Gouda (07:59) Rotterdam Centraal (08:21)
07:58 1564 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (08:14) Leiden Centraal (08:28)
07:59 1563 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:14)
08:11 454 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:44)
08:28 457 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (08:59)
08:34 1566 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (08:50) Leiden Centraal (09:05)
08:36 1565 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:50)
08:43 615 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:55) Geldermalsen (09:27) 's Hertogenbosch (09:48) Boxtel (10:04) Eindhoven (10:21) Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
08:49 615 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:00) Geldermalsen (09:27) 's Hertogenbosch (09:48) Boxtel (10:04) Eindhoven (10:21) Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
08:50 514 ma di wo do vr za zo Gouda (09:00) Rotterdam Centraal (09:21)
09:08 1567 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:22)
09:15 456 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:47)
09:28 459 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (09:59)
09:34 1568 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (09:50) Leiden Centraal (10:05)
09:43 517 ma di wo do vr za zo Woerden (09:48) Utrecht Centraal (09:55) Ede- Wageningen (10:37) Arnhem (10:50) Nijmegen (11:12)
09:49 517 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:55) Ede- Wageningen (10:37) Arnhem (10:50) Nijmegen (11:12)
09:50 616 ma di wo do vr za zo Gouda (10:00) Rotterdam Centraal (10:21)
10:08 1569 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:22)
10:15 458 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:47)
10:28 461 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (10:59)
10:34 1570 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (10:50) Leiden Centraal (11:05)
10:49 619 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:00) Geldermalsen (11:27) 's Hertogenbosch (11:48) Boxtel (12:04) Eindhoven (12:21) Weert (12:49) Roermond (13:06) Sittard (13:23) Maastricht (13:40)
10:50 520 ma di wo do vr za zo Gouda (11:00) Rotterdam Centraal (11:21)
11:08 1571 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:22)
11:15 460 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (11:47)
11:28 465 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:59)
11:34 1572 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (11:50) Leiden Centraal (12:05)
11:49 521 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:00) Ede- Wageningen (12:37) Arnhem (12:50) Nijmegen (13:12)
11:50 622 ma di wo do vr za zo Gouda (12:00) Rotterdam Centraal (12:21)
12:08 1573 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:22)
12:15 162 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:47)
12:15 462 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:47)
12:28 467 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (12:59)
12:34 1574 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (12:50) Leiden Centraal (13:05)
12:49 623 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:00) Geldermalsen (13:27) 's Hertogenbosch (13:48) Boxtel (14:04) Eindhoven (14:21) Weert (14:49) Roermond (15:06) Sittard (15:23) Maastricht (15:40)
12:50 526 ma di wo do vr za zo Gouda (13:00) Rotterdam Centraal (13:21)
13:08 1575 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:22)
13:15 464 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:47)
13:28 469 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (13:59)
13:34 1576 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (13:50) Leiden Centraal (14:05)
13:49 525 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:00) Ede- Wageningen (14:37) Arnhem (14:50) Nijmegen (15:12)
13:50 628 ma di wo do vr za zo Gouda (14:00) Rotterdam Centraal (14:21)
14:08 1577 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:22)
14:15 468 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:47)
14:28 473 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (14:59)
14:34 1578 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (14:50) Leiden Centraal (15:05)
14:49 629 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:00) Geldermalsen (15:27) 's Hertogenbosch (15:48) Boxtel (16:04) Eindhoven (16:21) Weert (16:49) Roermond (17:06) Sittard (17:23) Maastricht (17:40)
14:50 532 ma di wo do vr za zo Gouda (15:00) Rotterdam Centraal (15:21)
15:05 431 za Utrecht Centraal (15:16)
15:08 1579 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:22)
15:15 470 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:47)
15:28 475 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (15:59)
15:34 1580 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (15:50) Leiden Centraal (16:05)
15:49 531 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:00) Ede- Wageningen (16:37) Arnhem (16:50) Nijmegen (17:12)
15:50 634 ma di wo do vr za zo Gouda (16:00) Rotterdam Centraal (16:21)
16:08 1581 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:22)
16:15 472 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:47)
16:28 477 ma di wo do vr za Rotterdam Centraal (16:59)
16:34 1582 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (16:50) Leiden Centraal (17:05)
16:49 635 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:00) Geldermalsen (17:27) 's Hertogenbosch (17:48) Boxtel (18:04) Eindhoven (18:21) Weert (18:49) Roermond (19:06)
16:50 536 ma di wo do vr za zo Gouda (17:00) Rotterdam Centraal (17:21)
17:08 1583 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:22)
17:15 476 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (17:47)
17:34 1584 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (17:50) Leiden Centraal (18:05)
17:43 481 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:14)
17:49 537 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:00) Ede- Wageningen (18:37) Arnhem (18:50) Nijmegen (19:12)
17:50 638 ma di wo do vr za zo Gouda (18:00) Rotterdam Centraal (18:21)
18:08 1585 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:22)
18:15 478 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:47)
18:28 483 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (18:59)
18:34 1586 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (18:50) Leiden Centraal (19:05)
18:49 639 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:00) Geldermalsen (19:27) 's Hertogenbosch (19:48) Boxtel (20:04) Eindhoven (20:21) Weert (20:49) Roermond (21:06) Sittard (21:23) Maastricht (21:40)
18:50 540 ma di wo do vr za zo Gouda (19:00) Rotterdam Centraal (19:21)
18:54 1599 ma di wo do vr Utrecht Centraal (19:07)
19:08 1587 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:22)
19:15 480 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:47)
19:28 485 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (19:59)
19:34 1588 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (19:50) Leiden Centraal (20:05)
19:49 541 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:00) Ede- Wageningen (20:37) Arnhem (20:50) Nijmegen (21:12)
19:50 642 ma di wo do vr za zo Gouda (20:00) Rotterdam Centraal (20:21)
20:08 1589 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:22)
20:15 482 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:47)
20:28 487 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:59)
20:34 1590 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (20:50) Leiden Centraal (21:05)
20:49 643 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:00) Geldermalsen (21:27) 's Hertogenbosch (21:48) Boxtel (22:04) Eindhoven (22:21) Weert (22:49) Roermond (23:06) Sittard (23:23) Maastricht (23:40)
20:50 544 ma di wo do vr za zo Gouda (21:00) Rotterdam Centraal (21:21)
21:08 1591 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:22)
21:15 484 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:47)
21:28 489 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (21:59)
21:34 1592 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (21:50) Leiden Centraal (22:05)
21:49 545 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:00) Ede- Wageningen (22:37) Arnhem (22:50) Nijmegen (23:12)
21:50 646 ma di wo do vr za zo Gouda (22:00) Rotterdam Centraal (22:21)
22:08 1593 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:22)
22:15 488 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:47)
22:28 493 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:59)
22:34 1594 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (22:50) Leiden Centraal (23:05)
22:49 647 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:00) Geldermalsen (23:27) 's Hertogenbosch (23:48) Boxtel (00:10) Eindhoven (00:27)
22:50 548 ma di wo do vr za zo Gouda (23:00) Rotterdam Centraal (23:21)
23:08 1595 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:22)
23:15 490 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:47)
23:28 495 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (23:59)
23:34 1596 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (23:50) Leiden Centraal (00:05)
23:54 650 ma di wo do vr za zo Gouda (00:04) Rotterdam Centraal (00:25)
00:08 1597 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:22)
00:32 492 zo Amsterdam Centraal (01:04)