of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Geldermalsen in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Geldermalsen in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:23 352 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (05:45)
05:27 3100 ma di wo do vr za Leerdam (05:41) Gorinchem (05:57) Dordrecht (06:29)
06:06 608 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:28) Amsterdam Centraal (07:05)
06:09 607 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (06:25) Boxtel (06:40) Eindhoven (06:57) Weert (07:25)
06:17 3102 ma di wo do vr za Leerdam (06:32) Gorinchem (06:47) Dordrecht (07:17)
06:25 609 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (06:44) Boxtel (07:02) Eindhoven (07:20) Weert (07:49) Roermond (08:06) Sittard (08:23) Maastricht (08:40)
06:54 3104 ma di wo do vr za Leerdam (07:08) Gorinchem (07:23) Dordrecht (07:51)
07:06 612 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:28) Woerden (07:48) Gouda (07:59) Rotterdam Centraal (08:21)
07:11 71 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:26) Eindhoven (07:52)
07:14 3153 ma di wo do vr za Tiel (07:24) Nijmegen (08:03)
07:25 356 zo 's Hertogenbosch (07:46) Tilburg (08:13) Breda (08:38) Roosendaal (08:56) Bergen op Zoom (09:09)
07:26 1754 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:47) Gouda (08:11) Rotterdam Centraal (08:33)
07:29 611 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (07:48) Boxtel (08:04) Eindhoven (08:21) Weert (08:49) Roermond (09:06) Sittard (09:28) Maastricht (09:53)
07:32 3106 ma di wo do vr za zo Leerdam (07:46) Gorinchem (08:01) Dordrecht (08:30)
07:34 3155 ma di wo do vr za Tiel (07:44) Arnhem (08:33)
08:11 614 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:32) Amsterdam Centraal (09:13)
08:29 613 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:48) Boxtel (09:04) Eindhoven (09:21) Weert (09:49) Roermond (10:06) Sittard (10:23) Maastricht (10:40)
08:32 3108 ma di wo do vr za zo Leerdam (08:46) Gorinchem (09:01) Dordrecht (09:30)
08:34 3157 ma di wo do vr za zo Tiel (08:44) Nijmegen (09:26)
09:11 616 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:32) Woerden (09:49) Gouda (10:00) Rotterdam Centraal (10:21)
09:29 615 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:48) Boxtel (10:04) Eindhoven (10:21) Weert (10:49) Roermond (11:06) Sittard (11:23) Maastricht (11:40)
09:32 3110 ma di wo do vr za zo Leerdam (09:46) Gorinchem (10:01) Dordrecht (10:30)
09:34 3159 ma di wo do vr za zo Tiel (09:44) Arnhem (10:33)
10:10 1765 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:27) Eindhoven (10:49)
10:11 620 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:32) Amsterdam Centraal (11:13)
10:29 617 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:48) Boxtel (11:04) Eindhoven (11:21) Weert (11:49) Roermond (12:06) Sittard (12:23) Maastricht (12:40)
10:32 3112 ma di wo do vr za zo Leerdam (10:46) Gorinchem (11:01) Dordrecht (11:30)
10:34 3161 ma di wo do vr za zo Tiel (10:44) Nijmegen (11:26)
11:11 622 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:32) Woerden (11:49) Gouda (12:00) Rotterdam Centraal (12:21)
11:29 619 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:48) Boxtel (12:04) Eindhoven (12:21) Weert (12:49) Roermond (13:06) Sittard (13:23) Maastricht (13:40)
11:32 3114 ma di wo do vr za Leerdam (11:46) Gorinchem (12:01) Dordrecht (12:30)
11:34 3163 ma di wo do vr za zo Tiel (11:44) Arnhem (12:33)
12:05 3116 za Leerdam (12:16) Gorinchem (12:31) Dordrecht (13:01)
12:11 626 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:32) Amsterdam Centraal (13:13)
12:29 621 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:48) Boxtel (13:04) Eindhoven (13:21) Weert (13:49) Roermond (14:06) Sittard (14:23) Maastricht (14:40)
12:32 3118 ma di wo do vr za zo Leerdam (12:46) Gorinchem (13:01) Dordrecht (13:30)
12:34 3165 ma di wo do vr za zo Tiel (12:44) Nijmegen (13:26)
13:10 1771 za 's Hertogenbosch (13:27)
13:11 628 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:32) Woerden (13:49) Gouda (14:00) Rotterdam Centraal (14:21)
13:29 623 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:48) Boxtel (14:04) Eindhoven (14:21) Weert (14:49) Roermond (15:06) Sittard (15:23) Maastricht (15:40)
13:32 3120 ma di wo do vr za zo Leerdam (13:46) Gorinchem (14:01) Dordrecht (14:30)
13:34 3167 ma di wo do vr za zo Tiel (13:44) Arnhem (14:33)
13:49 1773 za 's Hertogenbosch (14:07) Boxtel (14:18) Eindhoven (14:34)
14:11 632 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:32) Amsterdam Centraal (15:13)
14:29 625 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:48) Boxtel (15:04) Eindhoven (15:21) Weert (15:49) Roermond (16:06) Sittard (16:23) Maastricht (16:40)
14:32 3124 ma di wo do vr za Leerdam (14:46) Gorinchem (15:01) Dordrecht (15:30)
14:34 3169 ma di wo do vr za zo Tiel (14:44) Nijmegen (15:26)
15:10 1775 za 's Hertogenbosch (15:27)
15:11 634 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:32) Woerden (15:49) Gouda (16:00) Rotterdam Centraal (16:21)
15:29 629 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:48) Boxtel (16:04) Eindhoven (16:21) Weert (16:49) Roermond (17:06) Sittard (17:23) Maastricht (17:40)
15:32 3126 ma di wo do vr za zo Leerdam (15:46) Gorinchem (16:01) Dordrecht (16:30)
15:34 3173 ma di wo do vr za zo Tiel (15:44) Arnhem (16:33)
16:10 1779 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (16:27) Eindhoven (16:49)
16:11 636 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:32) Amsterdam Centraal (17:13)
16:29 631 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:48) Boxtel (17:04) Eindhoven (17:21) Weert (17:49) Roermond (18:06) Sittard (18:23) Maastricht (18:40)
16:32 3128 ma di wo do vr za zo Leerdam (16:46) Gorinchem (17:01) Dordrecht (17:30)
16:34 3177 ma di wo do vr za zo Tiel (16:44) Nijmegen (17:26)
17:07 1731 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:24) Eindhoven (17:46) Weert (18:06) Roermond (18:22) Sittard (18:44) Maastricht (19:09)
17:11 638 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:32) Woerden (17:49) Gouda (18:00) Rotterdam Centraal (18:21)
17:29 635 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:48) Boxtel (18:04) Eindhoven (18:21) Weert (18:49) Roermond (19:06)
17:32 3130 ma di wo do vr za zo Leerdam (17:46) Gorinchem (18:01) Dordrecht (18:30)
17:34 3179 ma di wo do vr za zo Tiel (17:44) Arnhem (18:33)
17:39 1780 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:59) Amsterdam Centraal (18:38)
18:11 640 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:32) Amsterdam Centraal (19:13)
18:15 1785 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (18:32)
18:29 637 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:48) Boxtel (19:04) Eindhoven (19:21) Weert (19:49) Roermond (20:06) Sittard (20:23) Maastricht (20:40)
18:32 3132 ma di wo do vr za zo Leerdam (18:46) Gorinchem (19:01) Dordrecht (19:30)
18:34 3183 ma di wo do vr za zo Tiel (18:44) Nijmegen (19:26)
19:11 642 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:32) Woerden (19:49) Gouda (20:00) Rotterdam Centraal (20:21)
19:28 1784 ma di wo do vr Utrecht Centraal (19:51)
19:29 639 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:48) Boxtel (20:04) Eindhoven (20:21) Weert (20:49) Roermond (21:06) Sittard (21:23) Maastricht (21:40)
19:32 3136 ma di wo do vr za zo Leerdam (19:46) Gorinchem (20:01) Dordrecht (20:30)
19:34 3185 ma di wo do vr za zo Tiel (19:44) Arnhem (20:33)
20:11 644 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:32) Amsterdam Centraal (21:13)
20:29 641 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:48) Boxtel (21:04) Eindhoven (21:21) Weert (21:49) Roermond (22:06) Sittard (22:23) Maastricht (22:40)
20:32 3138 ma di wo do vr za zo Leerdam (20:46) Gorinchem (21:01) Dordrecht (21:30)
20:34 3187 ma di wo do vr za zo Tiel (20:44) Nijmegen (21:26)
21:11 646 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:32) Woerden (21:49) Gouda (22:00) Rotterdam Centraal (22:21)
21:17 1791 zo 's Hertogenbosch (21:35)
21:29 643 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:48) Boxtel (22:04) Eindhoven (22:21) Weert (22:49) Roermond (23:06) Sittard (23:23) Maastricht (23:40)
21:32 3140 ma di wo do vr za zo Leerdam (21:46) Gorinchem (22:01) Dordrecht (22:30)
21:34 3189 ma di wo do vr za zo Tiel (21:44) Arnhem (22:33)
22:00 1788 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:23) Amsterdam Centraal (23:01)
22:11 648 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:32) Amsterdam Centraal (23:13)
22:29 645 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (22:48) Boxtel (23:04) Eindhoven (23:21) Weert (23:49) Roermond (00:06) Sittard (00:23) Maastricht (00:40)
22:32 3142 ma di wo do vr za zo Leerdam (22:46) Gorinchem (23:01) Dordrecht (23:30)
22:34 3191 ma di wo do vr za zo Tiel (22:44) Nijmegen (23:26)
23:09 77 zo 's Hertogenbosch (23:24) Eindhoven (23:46)
23:11 650 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:32) Woerden (23:53) Gouda (00:04) Rotterdam Centraal (00:25)
23:29 647 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:48) Boxtel (00:10) Eindhoven (00:27)
23:32 3144 ma di wo do vr za zo Leerdam (23:46) Gorinchem (00:01) Dordrecht (00:30)
23:34 3193 ma di wo do vr za zo Tiel (23:44)
00:09 79 zo 's Hertogenbosch (00:24) Eindhoven (00:51)