of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hoorn in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Hoorn in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:13 3600 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:55)
06:54 3101 ma di wo do vr za Enkhuizen (07:10)
07:16 3601 ma di wo do vr za Enkhuizen (07:38)
07:16 3602 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:00)
07:19 3116 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:35) Alkmaar (07:43)
07:45 3118 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:58) Alkmaar (08:09)
08:17 3604 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:57)
08:18 3603 ma di wo do vr za Enkhuizen (08:39)
08:18 3120 ma di wo do vr za Heerhugowaard (08:34) Alkmaar (08:42)
08:44 3640 ma Amsterdam Centraal (09:25)
08:54 3122 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (09:10) Alkmaar (09:18)
09:17 3124 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (09:33) Alkmaar (09:41)
09:17 3606 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:57)
09:18 3605 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (09:39)
10:17 3608 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:57)
10:18 3607 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (10:39)
10:20 3128 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (10:36) Alkmaar (10:44)
11:17 3612 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:57)
11:18 3609 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (11:39)
11:20 3136 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (11:36) Alkmaar (11:44)
12:17 3614 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:57)
12:18 3611 ma di wo do vr za Enkhuizen (12:39)
12:20 3140 ma di wo do vr za Heerhugowaard (12:36) Alkmaar (12:44)
13:17 3616 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:57)
13:18 3613 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (13:39)
13:20 3144 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (13:36) Alkmaar (13:44)
14:17 3618 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:57)
14:18 3615 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (14:39)
14:20 3148 ma di wo do vr za Heerhugowaard (14:36) Alkmaar (14:44)
15:17 3620 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:57)
15:18 3617 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (15:39)
15:20 3152 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (15:36) Alkmaar (15:44)
16:17 3622 za Amsterdam Centraal (16:57)
16:18 3160 ma di wo do vr za Heerhugowaard (16:34) Alkmaar (16:42)
16:18 3619 za Enkhuizen (16:39)
16:55 3162 ma di wo do vr za Heerhugowaard (17:11) Alkmaar (17:19)
17:17 3624 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:57)
17:18 3621 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (17:39)
17:26 3164 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (17:42) Alkmaar (17:50)
18:17 3626 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (18:57)
18:18 3623 ma di wo do vr za Enkhuizen (18:39)
18:20 3170 ma di wo do vr za Heerhugowaard (18:36) Alkmaar (18:44)
19:17 3628 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:57)
19:18 3625 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (19:39)
19:20 3174 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (19:36) Alkmaar (19:44)
20:17 3630 ma di wo do vr zo Amsterdam Centraal (20:57)
20:18 3627 ma di wo do vr zo Enkhuizen (20:39)
20:20 3178 ma di wo do vr za Heerhugowaard (20:36) Alkmaar (20:44)
21:17 3632 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:57)
21:18 3629 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (21:39)
21:20 3182 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (21:36) Alkmaar (21:44)
22:17 3634 zo Amsterdam Centraal (22:57)
22:18 3631 zo Enkhuizen (22:39)
22:22 3186 zo Alkmaar (22:40)
22:46 3636 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (23:26)
22:47 3188 ma di wo do vr za Heerhugowaard (23:04) Alkmaar (23:12)
23:17 3638 za zo Amsterdam Centraal (23:57)
23:18 3633 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (23:39)
23:24 3190 zo Heerhugowaard (23:41) Alkmaar (23:49)
00:20 3635 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (00:41)