of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Breukelen in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Breukelen in de Zomerdienstregeling 1957

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:07 1308 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:34)
06:42 608 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:05)
07:06 1311 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:15) Ede- Wageningen (07:57) Arnhem (08:09)
07:11 1310 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:38)
07:51 1312 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:18)
08:06 1303 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:15)
08:10 1314 zo Amsterdam Centraal (08:36)
08:27 1313 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:36) Ede- Wageningen (09:21) Arnhem (09:38)
08:28 1316 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:51)
10:12 58 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:38)
10:34 1317 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:43) Ede- Wageningen (11:21) Arnhem (11:38)
12:12 1326 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:38)
12:27 1321 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:36) Ede- Wageningen (13:21) Arnhem (13:38)
13:15 1773 za Utrecht Centraal (13:27) Geldermalsen (13:48) 's Hertogenbosch (14:07) Boxtel (14:18) Eindhoven (14:34)
13:29 1330 za Amsterdam Centraal (13:55)
14:12 1332 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:38)
14:15 1325 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:27) Ede- Wageningen (15:21) Arnhem (15:38)
14:27 1325 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:21) Arnhem (15:38)
15:15 1327 za Utrecht Centraal (15:25)
16:12 1336 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:38)
16:27 1331 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:36) Ede- Wageningen (17:21) Arnhem (17:38)
17:10 68 ma di wo do vr Amsterdam Centraal (17:36)
17:14 1333 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (17:26) Ede- Wageningen (18:11) Arnhem (18:28) Dieren (18:48) Zutphen (19:01) Deventer (19:17)
17:42 1335 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:51)
18:12 1780 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:38)
18:14 1357 ma di wo do vr Utrecht Centraal (18:26)
18:26 1337 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:35) Driebergen- Zeist (18:46) Ede- Wageningen (19:20) Arnhem (19:38)
19:29 1339 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:38) Ede- Wageningen (20:21) Arnhem (20:38)
20:08 1344 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:34)
20:26 1341 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:35) Ede- Wageningen (21:21) Arnhem (21:38)
21:10 1346 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:36)
22:15 1345 zo Utrecht Centraal (22:24) Ede- Wageningen (23:11) Arnhem (23:24)
22:27 1345 zo Ede- Wageningen (23:11) Arnhem (23:24)
22:35 1788 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:01)
00:39 1349 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (00:48)