of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amersfoort in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Amersfoort in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:17 1804 ma di wo do vr za Baarn (05:25) Hilversum (05:32) Naarden- Bussum (05:40) Amsterdam Centraal (06:02)
05:51 1806 ma di wo do vr za Baarn (05:59) Hilversum (06:06) Naarden- Bussum (06:14) Amsterdam Centraal (06:36)
06:02 1606 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:24)
06:05 1687 ma Apeldoorn (06:31) Deventer (06:44)
06:18 1808 ma di wo do vr za Baarn (06:26) Hilversum (06:34) Naarden- Bussum (06:41) Amsterdam Centraal (07:06)
06:32 1409 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (07:10)
06:33 1608 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (06:55)
06:50 1810 ma di wo do vr za zo Baarn (06:58) Hilversum (07:05) Naarden- Bussum (07:13) Amsterdam Centraal (07:35)
06:58 1612 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:20)
07:02 211 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:30) Deventer (07:47) Almelo (08:19) Hengelo (08:32) Enschede (08:42)
07:10 111 ma di wo do vr za zo Zwolle (07:49) Meppel (08:10) Assen (08:48) Groningen (09:08)
07:24 1812 ma di wo do vr za Baarn (07:32) Hilversum (07:39) Naarden- Bussum (07:46) Amsterdam Centraal (08:10)
07:25 1614 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:47)
07:26 1411 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (08:02) Arnhem (08:20) Dieren (08:47) Zutphen (09:02) Deventer (09:17)
07:34 112 ma di wo do vr za Baarn (07:42) Naarden- Bussum (07:55) Amsterdam Centraal (08:14)
07:35 212 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (07:52) Rotterdam Centraal (08:40)
07:47 1688 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:09)
07:50 1814 ma di wo do vr za zo Baarn (07:58) Hilversum (08:05) Naarden- Bussum (08:13) Amsterdam Centraal (08:35)
08:01 1616 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:23)
08:02 21 ma di wo do vr za Apeldoorn (08:29) Deventer (08:44) Almelo (09:11) Hengelo (09:24) Enschede (09:34)
08:05 832 ma di wo do vr za zo Baarn (08:13) Naarden- Bussum (08:26) Amsterdam Centraal (08:45)
08:05 11 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:47) Assen (09:41) Groningen (10:00)
08:16 1816 ma di wo do vr za zo Baarn (08:24) Hilversum (08:31) Naarden- Bussum (08:38) Amsterdam Centraal (09:02)
08:26 1413 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (09:02)
08:40 D191 ma di wo do vr za zo Deventer (09:20) Oldenzaal (10:15)
08:41 20 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:14)
08:42 10 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:58) Rotterdam Centraal (09:42)
08:50 D391 ma di wo do vr za zo Deventer (09:32) Oldenzaal (10:35)
08:50 1818 ma di wo do vr za zo Baarn (08:58) Hilversum (09:05) Naarden- Bussum (09:13) Amsterdam Centraal (09:35)
08:54 1618 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:14)
09:07 215 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:35) Deventer (09:50) Almelo (10:22) Hengelo (10:39) Enschede (10:49)
09:10 115 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:49) Meppel (10:10) Assen (10:48) Groningen (11:08)
09:10 1620 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:32)
09:18 1820 ma di wo do vr za zo Baarn (09:26) Hilversum (09:33) Naarden- Bussum (09:40) Amsterdam Centraal (10:02)
09:26 D172 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:44) Rotterdam Noord (11:05) Hoek van Holland haven (11:32)
09:33 1615 ma di wo do vr za zo Nunspeet (10:14) Zwolle (10:39)
09:41 116 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:14)
09:41 1415 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (10:15)
09:42 216 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:58) Rotterdam Centraal (10:42)
09:48 1822 ma di wo do vr za zo Baarn (09:56) Hilversum (10:03) Naarden- Bussum (10:10) Amsterdam Centraal (10:32)
09:52 1622 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:12)
09:57 D272 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:18)
10:03 D172 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:36)
10:07 217 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:35) Deventer (10:50) Almelo (11:22) Hengelo (11:35) Enschede (11:45)
10:10 1624 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:32)
10:10 117 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:49) Meppel (11:10) Assen (11:48) Groningen (12:08)
10:18 1824 ma di wo do vr za zo Baarn (10:26) Hilversum (10:33) Naarden- Bussum (10:40) Amsterdam Centraal (11:02)
10:33 1619 ma di wo do vr za zo Nunspeet (11:14) Zwolle (11:39)
10:41 1417 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:15)
10:41 220 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:14)
10:42 120 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:58) Rotterdam Centraal (11:42)
10:48 1826 ma di wo do vr za zo Baarn (10:56) Hilversum (11:03) Naarden- Bussum (11:10) Amsterdam Centraal (11:32)
10:51 1626 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:13)
11:07 219 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:35) Deventer (11:50) Almelo (12:18) Hengelo (12:35) Enschede (12:45)
11:10 119 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:49) Meppel (12:10) Assen (12:48) Groningen (13:08)
11:10 1628 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:32)
11:18 1828 ma di wo do vr za zo Baarn (11:26) Hilversum (11:33) Naarden- Bussum (11:40) Amsterdam Centraal (12:02)
11:33 1623 ma di wo do vr za zo Nunspeet (12:14) Zwolle (12:39)
11:41 1419 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (12:15)
11:41 122 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:14)
11:42 222 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:58) Rotterdam Centraal (12:42)
11:48 1830 ma di wo do vr za zo Baarn (11:56) Hilversum (12:03) Naarden- Bussum (12:10) Amsterdam Centraal (12:32)
11:54 1630 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:14)
12:07 23 ma di wo do vr za Apeldoorn (12:35) Deventer (12:50) Almelo (13:18) Hengelo (13:31) Enschede (13:41)
12:10 1632 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:32)
12:10 13 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:49) Assen (13:42) Groningen (14:01)
12:18 1832 ma di wo do vr za zo Baarn (12:26) Hilversum (12:33) Naarden- Bussum (12:40) Amsterdam Centraal (13:02)
12:33 1627 ma di wo do vr za zo Nunspeet (13:14) Zwolle (13:39)
12:41 22 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (13:14)
12:41 1421 za Ede- Wageningen (13:15) Arnhem (13:28)
12:42 12 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (12:58) Rotterdam Centraal (13:42)
12:48 1834 ma di wo do vr za zo Baarn (12:56) Hilversum (13:03) Naarden- Bussum (13:10) Amsterdam Centraal (13:32)
12:51 1634 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:13)
13:07 223 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:35) Deventer (13:50) Almelo (14:22) Hengelo (14:35) Enschede (14:45)
13:10 1636 zo Utrecht Centraal (13:32)
13:10 123 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:49) Meppel (14:10) Assen (14:48) Groningen (15:08)
13:10 1636 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:32)
13:18 1836 ma di wo do vr za zo Baarn (13:26) Hilversum (13:33) Naarden- Bussum (13:40) Amsterdam Centraal (14:02)
13:33 1631 ma di wo do vr za zo Nunspeet (14:14) Zwolle (14:39)
13:41 1423 za Ede- Wageningen (14:15) Arnhem (14:28)
13:41 128 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:14)
13:42 228 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:58) Rotterdam Centraal (14:42)
13:48 1838 ma di wo do vr za zo Baarn (13:56) Hilversum (14:03) Naarden- Bussum (14:10) Amsterdam Centraal (14:32)
13:51 1638 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:13)
14:07 225 ma di wo do vr za Apeldoorn (14:35) Deventer (14:50) Almelo (15:18) Hengelo (15:35) Enschede (15:45)
14:10 125 ma di wo do vr za Zwolle (14:49) Meppel (15:10) Assen (15:48) Groningen (16:08)
14:10 1640 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (14:32)
14:18 1840 ma di wo do vr za zo Baarn (14:26) Hilversum (14:33) Naarden- Bussum (14:40) Amsterdam Centraal (15:02)
14:33 1635 ma di wo do vr za zo Nunspeet (15:14) Zwolle (15:39)
14:41 1425 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (15:15)
14:41 232 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (15:14)
14:42 132 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:58) Rotterdam Centraal (15:42)
14:48 1842 ma di wo do vr za zo Baarn (14:56) Hilversum (15:03) Naarden- Bussum (15:10) Amsterdam Centraal (15:32)
14:51 1642 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:13)
15:07 229 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:35) Deventer (15:50) Almelo (16:22) Hengelo (16:35) Enschede (16:45)
15:10 1644 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (15:32)
15:10 129 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:49) Meppel (16:10) Assen (16:48) Groningen (17:08)
15:10 1644 zo Utrecht Centraal (15:32)
15:18 1844 ma di wo do vr za zo Baarn (15:26) Hilversum (15:33) Naarden- Bussum (15:40) Amsterdam Centraal (16:02)
15:33 1639 ma di wo do vr za zo Nunspeet (16:14) Zwolle (16:39)
15:41 1429 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (16:15)
15:41 134 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:14)
15:42 234 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:58) Rotterdam Centraal (16:42)
15:48 1846 ma di wo do vr za zo Baarn (15:56) Hilversum (16:03) Naarden- Bussum (16:10) Amsterdam Centraal (16:32)
15:51 1646 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:13)
16:07 231 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:35) Deventer (16:50) Almelo (17:22) Hengelo (17:35) Enschede (17:45)
16:10 1648 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:32)
16:10 131 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:49) Meppel (17:10) Assen (17:48) Groningen (18:08)
16:18 1848 ma di wo do vr za zo Baarn (16:26) Hilversum (16:33) Naarden- Bussum (16:40) Amsterdam Centraal (17:02)
16:33 1643 ma di wo do vr za zo Nunspeet (17:14) Zwolle (17:39)
16:41 1431 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (17:15) Arnhem (17:28) Dieren (17:48) Zutphen (18:01) Deventer (18:17)
16:42 136 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (16:58) Rotterdam Centraal (17:42)
16:42 236 ma di wo do vr za Hilversum (16:55) Amsterdam Centraal (17:16)
16:51 1650 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:13)
16:52 1850 ma di wo do vr za zo Baarn (17:00) Hilversum (17:07) Naarden- Bussum (17:14) Amsterdam Centraal (17:36)
17:07 235 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:35) Deventer (17:50) Almelo (18:18) Hengelo (18:35) Enschede (18:45)
17:10 1652 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (17:32)
17:10 135 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:49) Meppel (18:10) Assen (18:48) Groningen (19:08)
17:10 1652 zo Utrecht Centraal (17:32)
17:18 1852 ma di wo do vr za zo Baarn (17:26) Hilversum (17:33) Naarden- Bussum (17:40) Amsterdam Centraal (18:02)
17:33 1647 ma di wo do vr za zo Nunspeet (18:14) Zwolle (18:39)
17:41 1435 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (18:15)
17:41 138 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:14)
17:42 238 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:58) Rotterdam Centraal (18:42)
17:50 1854 ma di wo do vr za zo Baarn (17:58) Hilversum (18:05) Naarden- Bussum (18:12) Amsterdam Centraal (18:34)
17:54 1654 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:14)
18:07 27 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:35) Deventer (18:50) Almelo (19:18) Hengelo (19:31) Enschede (19:41)
18:10 1656 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:32)
18:10 17 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:49) Assen (19:42) Groningen (20:01)
18:18 1856 ma di wo do vr za zo Baarn (18:26) Hilversum (18:33) Naarden- Bussum (18:40) Amsterdam Centraal (19:02)
18:33 1651 ma di wo do vr za zo Nunspeet (19:14) Zwolle (19:39)
18:41 1437 ma di wo do vr za Ede- Wageningen (19:15) Arnhem (19:29) Dieren (19:48) Zutphen (20:01) Deventer (20:17)
18:41 26 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:14)
18:42 16 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:58) Rotterdam Centraal (19:42)
18:48 1858 ma di wo do vr za zo Baarn (18:56) Hilversum (19:03) Naarden- Bussum (19:10) Amsterdam Centraal (19:32)
18:54 1658 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:14)
19:07 239 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:35) Deventer (19:50) Almelo (20:22) Hengelo (20:35) Enschede (20:45)
19:10 1660 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:32)
19:10 139 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:49) Meppel (20:10) Assen (20:48) Groningen (21:08)
19:18 1860 ma di wo do vr za zo Baarn (19:26) Hilversum (19:33) Naarden- Bussum (19:40) Amsterdam Centraal (20:02)
19:33 1655 ma di wo do vr za zo Nunspeet (20:14) Zwolle (20:39)
19:41 142 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:14)
19:41 1439 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (20:15)
19:42 242 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:58) Rotterdam Centraal (20:42)
19:48 1862 ma di wo do vr za zo Baarn (19:56) Hilversum (20:03) Naarden- Bussum (20:10) Amsterdam Centraal (20:32)
19:51 1662 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:13)
20:07 241 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:35) Deventer (20:50) Almelo (21:18) Hengelo (21:31) Enschede (21:41)
20:10 1664 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:32)
20:10 141 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:49) Meppel (21:10) Assen (21:48) Groningen (22:08)
20:18 1864 ma di wo do vr za zo Baarn (20:26) Hilversum (20:33) Naarden- Bussum (20:40) Amsterdam Centraal (21:02)
20:29 D171 ma di wo do vr za zo Deventer (21:07) Oldenzaal (22:03)
20:33 1659 ma di wo do vr za zo Nunspeet (21:14) Zwolle (21:39)
20:41 1441 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (21:15)
20:41 244 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:14)
20:42 144 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:58) Rotterdam Centraal (21:42)
20:48 1866 ma di wo do vr za zo Baarn (20:56) Hilversum (21:03) Naarden- Bussum (21:10) Amsterdam Centraal (21:32)
20:51 1666 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:13)
21:07 243 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:35) Deventer (21:50) Almelo (22:22) Hengelo (22:39) Enschede (22:49)
21:10 143 ma di wo do vr za zo Zwolle (21:49) Meppel (22:10) Assen (22:48) Groningen (23:08)
21:10 1668 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:32)
21:18 1868 ma di wo do vr za zo Baarn (21:26) Hilversum (21:33) Naarden- Bussum (21:40) Amsterdam Centraal (22:02)
21:19 D392 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:36) Rotterdam Noord (22:22) Hoek van Holland haven (22:52)
21:33 1663 ma di wo do vr za zo Nunspeet (22:14) Zwolle (22:39)
21:41 146 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:14)
21:41 1443 zo Ede- Wageningen (22:15) Arnhem (22:28) Dieren (22:48) Zutphen (23:01) Deventer (23:17)
21:42 246 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:58) Rotterdam Centraal (22:42)
21:48 1870 ma di wo do vr za zo Baarn (21:56) Hilversum (22:03) Naarden- Bussum (22:10) Amsterdam Centraal (22:32)
21:51 1670 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:13)
22:03 D192 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:19) Rotterdam Noord (22:59) Hoek van Holland haven (23:25)
22:07 245 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:35) Deventer (22:50) Almelo (23:22) Hengelo (23:35) Enschede (23:45)
22:09 D192 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:43)
22:10 145 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:49) Meppel (23:10) Assen (23:48) Groningen (00:08)
22:17 1672 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:33)
22:18 1872 ma di wo do vr za zo Baarn (22:26) Hilversum (22:33) Naarden- Bussum (22:40) Amsterdam Centraal (23:02)
22:33 1667 ma di wo do vr za zo Nunspeet (23:14) Zwolle (23:39)
22:36 2999 za Apeldoorn (23:02) Deventer (23:16) Wierden (23:51) Almelo (23:56) Hengelo (00:12) Enschede (00:20)
22:41 248 ma di wo do vr zo Amsterdam Centraal (23:14)
22:42 148 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:58) Rotterdam Centraal (23:42)
22:42 1445 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (23:18) Arnhem (23:36) Dieren (23:58) Zutphen (00:11) Deventer (00:27)
22:48 1874 ma di wo do vr za zo Baarn (22:56) Hilversum (23:03) Naarden- Bussum (23:10) Amsterdam Centraal (23:32)
22:51 1674 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:13)
23:07 247 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:35) Deventer (23:50) Almelo (00:22) Hengelo (00:39) Enschede (00:49)
23:10 1676 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (23:32)
23:18 1876 ma di wo do vr za zo Baarn (23:26) Hilversum (23:33) Naarden- Bussum (23:40) Amsterdam Centraal (00:02)
23:36 1678 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (23:58)
23:41 150 zo Amsterdam Centraal (00:14)
23:42 250 zo Utrecht Centraal (23:58) Rotterdam Centraal (00:42)
23:48 1878 zo Baarn (23:56) Hilversum (00:03) Naarden- Bussum (00:10) Amsterdam Centraal (00:32)
00:10 1680 zo Utrecht Centraal (00:32)