of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Leeuwarden in de Zomerdienstregeling 1957 Vertrekstaat station Leeuwarden in de Zomerdienstregeling 1957

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:10 3269 ma di wo do vr za Groningen (06:17)
05:21 112 ma di wo do vr za Meppel (06:16) Zwolle (06:35) Amersfoort (07:30) Baarn (07:42) Naarden- Bussum (07:55) Amsterdam Centraal (08:14)
06:01 3230 ma di wo do vr za Harlingen (06:28)
06:11 3930 ma di wo do vr za Sneek (06:28)
06:26 3932 ma di wo do vr za Sneek (06:43) Stavoren (07:13)
06:35 10 ma di wo do vr za zo Meppel (07:22) Zwolle (07:41) Amersfoort (08:37) Utrecht Centraal (08:58) Rotterdam Centraal (09:42)
06:39 3232 ma di wo do vr za Harlingen (07:03)
06:48 3631 ma di wo do vr za Groningen (07:51)
07:20 3234 ma di wo do vr za zo Harlingen (07:51) Harlingen haven (08:02)
07:22 3633 ma di wo do vr za Groningen (08:22)
07:23 3934 ma di wo do vr za zo Sneek (07:40) Stavoren (08:18)
07:28 116 ma di wo do vr za zo Meppel (08:23) Zwolle (08:42) Amersfoort (09:37) Amsterdam Centraal (10:14)
08:18 3936 ma di wo do vr za Sneek (08:39)
08:23 3238 ma di wo do vr za zo Harlingen (08:49)
08:25 3635 ma di wo do vr za zo Groningen (09:23)
08:28 120 ma di wo do vr za zo Meppel (09:23) Zwolle (09:42) Amersfoort (10:37) Utrecht Centraal (10:58) Rotterdam Centraal (11:42)
08:31 3936 zo Sneek (08:48)
08:38 3938 ma di wo do vr za Sneek (08:55) Stavoren (09:27)
09:25 3240 ma di wo do vr za zo Harlingen (09:52)
09:25 3639 ma di wo do vr za zo Groningen (10:23)
09:28 122 ma di wo do vr za zo Meppel (10:23) Zwolle (10:42) Amersfoort (11:37) Amsterdam Centraal (12:14)
09:31 3940 zo Sneek (09:48) Stavoren (10:21)
09:31 3940 ma di wo do vr za Sneek (09:48)
10:25 3242 ma di wo do vr za zo Harlingen (10:48)
10:27 3641 ma di wo do vr za Groningen (11:23)
10:31 3942 zo Sneek (10:48)
10:31 3942 ma di wo do vr za Sneek (10:48) Stavoren (11:21)
10:38 12 ma di wo do vr za Meppel (11:23) Zwolle (11:42) Amersfoort (12:37) Utrecht Centraal (12:58) Rotterdam Centraal (13:42)
11:25 3244 ma di wo do vr za Harlingen (11:50)
11:27 3643 ma di wo do vr za zo Groningen (12:23)
11:28 128 ma di wo do vr za zo Meppel (12:23) Zwolle (12:42) Amersfoort (13:37) Amsterdam Centraal (14:14)
11:31 3944 ma di wo do vr za zo Sneek (11:48)
12:25 3248 ma di wo do vr za zo Harlingen (12:52)
12:25 3645 ma di wo do vr za zo Groningen (13:23)
12:28 132 ma di wo do vr za Meppel (13:23) Zwolle (13:42) Amersfoort (14:37) Utrecht Centraal (14:58) Rotterdam Centraal (15:42)
12:31 3948 ma di wo do vr za zo Sneek (12:48) Stavoren (13:21)
12:45 3647 za Groningen (14:04)
12:57 3278 ma di wo do vr za zo
13:25 3250 ma di wo do vr za zo Harlingen (13:52)
13:28 134 ma di wo do vr za zo Meppel (14:23) Zwolle (14:42) Amersfoort (15:37) Amsterdam Centraal (16:14)
13:31 3950 ma di wo do vr za zo Sneek (13:48)
14:25 3252 ma di wo do vr za zo Harlingen (14:48)
14:27 3651 ma di wo do vr za zo Groningen (15:23)
14:28 136 ma di wo do vr za Meppel (15:23) Zwolle (15:42) Amersfoort (16:37) Utrecht Centraal (16:58) Rotterdam Centraal (17:42)
14:31 3952 ma di wo do vr za Sneek (14:48) Stavoren (15:21)
15:25 3254 ma di wo do vr za Harlingen (15:52)
15:27 3653 ma di wo do vr za Groningen (16:23)
15:28 138 ma di wo do vr za zo Meppel (16:23) Zwolle (16:42) Amersfoort (17:37) Amsterdam Centraal (18:14)
15:31 3954 ma di wo do vr Sneek (15:48) Stavoren (16:45)
15:31 3954 za Sneek (15:48) Stavoren (16:27)
16:25 3655 ma di wo do vr za zo Groningen (17:23)
16:25 3258 ma di wo do vr za zo Harlingen (16:52)
16:35 3958 ma di wo do vr za zo Sneek (16:53) Stavoren (17:29)
16:38 16 ma di wo do vr za zo Meppel (17:23) Zwolle (17:42) Amersfoort (18:37) Utrecht Centraal (18:58) Rotterdam Centraal (19:42)
17:24 3657 ma di wo do vr za Groningen (18:36)
17:25 3260 ma di wo do vr za zo Harlingen (17:52)
17:25 3657 zo Groningen (18:23)
17:28 142 ma di wo do vr za zo Meppel (18:23) Zwolle (18:42) Amersfoort (19:37) Amsterdam Centraal (20:14)
17:31 3960 zo Sneek (17:48)
17:31 3960 ma di wo do vr za Sneek (17:48) Stavoren (18:21)
17:56 3290 ma di wo do vr za zo Harlingen (18:25) Harlingen haven (18:36)
18:25 3661 ma di wo do vr za zo Groningen (19:23)
18:28 3262 ma di wo do vr za zo Harlingen (18:55)
18:28 144 ma di wo do vr za zo Meppel (19:23) Zwolle (19:42) Amersfoort (20:37) Utrecht Centraal (20:58) Rotterdam Centraal (21:42)
18:31 3962 ma di wo do vr za zo Sneek (18:48)
19:27 3264 ma di wo do vr za zo Harlingen (19:50)
19:27 3663 ma di wo do vr za zo Groningen (20:23)
19:28 146 ma di wo do vr za zo Meppel (20:23) Zwolle (20:42) Amersfoort (21:37) Amsterdam Centraal (22:14)
19:31 3964 ma di wo do vr za zo Sneek (19:48) Stavoren (20:21)
20:25 3665 ma di wo do vr za zo Groningen (21:23)
20:25 3266 ma di wo do vr za zo Harlingen (20:52)
20:28 148 ma di wo do vr za zo Meppel (21:23) Zwolle (21:42) Amersfoort (22:37) Utrecht Centraal (22:58) Rotterdam Centraal (23:42)
20:31 3966 ma di wo do vr za zo Sneek (20:48)
21:25 3268 ma di wo do vr za zo Harlingen (21:50)
21:27 3667 ma di wo do vr za zo Groningen (22:23)
21:28 1550 ma di wo do vr za zo Meppel (22:23) Zwolle (22:42)
21:31 3968 ma di wo do vr za zo Sneek (21:48) Stavoren (22:21)
22:25 3669 ma di wo do vr za zo Groningen (23:23)
22:25 3270 ma di wo do vr za zo Harlingen (22:52)
22:31 3970 ma di wo do vr za zo Sneek (22:48)
22:39 1552 ma di wo do vr zo Meppel (23:35) Zwolle (23:54)
23:27 3671 za zo Groningen (00:23)
23:30 3272 ma di wo do vr za zo Harlingen (23:57)
23:31 3972 ma di wo do vr za zo Sneek (23:48)