of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Eindhoven in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Eindhoven in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:17 1200 ma di wo do vr za Boxtel (05:38) Tilburg (06:13) Breda (06:41) Lage Zwaluwe (07:10) Dordrecht (07:37) Rotterdam Blaak (08:06) Rotterdam Centraal (08:14)
05:20 3621 ma di wo do vr za Valkenswaard (05:34) Borkel en Schaft (05:46)
06:36 1242 ma di wo do vr za Boxtel (07:04) Tilburg (07:32) Breda (08:03) Lage Zwaluwe (08:57)
06:44 1709 ma di wo do vr za zo Roermond (08:07) Sittard (08:56) Maastricht (09:36)
06:45 3623 ma di wo do vr za Valkenswaard (07:04)
07:10 1245 ma di wo do vr za zo Venlo (08:31)
07:15 182 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:50) Breda (08:13) Lage Zwaluwe (08:32) Dordrecht (08:54) Rotterdam Blaak (09:23) Rotterdam Centraal (09:32) Den Haag HS (10:03) Haarlem (10:45) Amsterdam Centraal (11:06)
07:36 1714 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:05) 's Hertogenbosch (08:31)
08:25 184 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:43) Tilburg (09:02) Breda (09:23) Lage Zwaluwe (09:41) Dordrecht (10:04) Rotterdam Blaak (10:31) Rotterdam Centraal (10:39) Delft (11:00) Den Haag HS (11:12)
08:32 84 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:50) 's Hertogenbosch (09:04) Geldermalsen (09:27) Utrecht Centraal (09:53) Amsterdam Centraal (10:41)
08:51 1247 ma di wo do vr za zo Venlo (10:09)
08:51 83 ma di wo do vr za zo Roermond (09:42) Sittard (10:08) Maastricht (10:35) Eijsden (10:53)
08:56 3625 ma di wo do vr za zo Valkenswaard (09:15)
08:57 7022 di wo do vr za zo Roermond (10:15) Sittard (11:11) Maastricht (12:09)
09:04 1208 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:27)
10:50 3655 ma di wo do vr za zo Helmond (11:08)
10:51 3627 ma di wo do vr za zo Valkenswaard (11:10)
10:51 1717 ma di wo do vr za zo Roermond (12:16)
10:52 D107 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:10) Roosendaal (12:07) Vlissingen (13:14)
11:01 186 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:26) Tilburg (11:49) Breda (12:13) Lage Zwaluwe (12:29) Dordrecht (12:49) Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
11:50 185 ma di wo do vr za zo Roermond (12:41) Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
11:51 662 ma di wo do vr za zo Boxtel (12:11) 's Hertogenbosch (12:35) Geldermalsen (13:14) Utrecht Centraal (13:48) Nieuwersluis- Loenen (14:15) Amsterdam Centraal (14:52)
11:51 1251 ma di wo do vr za zo Venlo (13:02)
12:16 1214 ma di wo do vr za Boxtel (12:44) Tilburg (13:14) Breda (13:44) Lage Zwaluwe (14:24) Dordrecht (14:57) Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
12:21 3629 ma di wo do vr za zo Valkenswaard (12:40)
12:27 3659 ma di wo do vr za zo Helmond (12:45)
13:35 1728 za Boxtel (14:03) 's Hertogenbosch (14:25)
13:35 3661 za Deurne (14:07)
13:39 3631 ma di wo do vr za Valkenswaard (13:58)
13:45 1727 za Weert (14:35)
13:51 3663 ma di wo do vr za zo Helmond (14:08) Deurne (14:21)
13:53 1732 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:27) 's Hertogenbosch (14:54)
14:13 1216 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:50)
14:19 86 za 's Hertogenbosch (14:48) Utrecht Centraal (15:35) Amsterdam Weesperpoort (16:10)
14:51 88 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:09) 's Hertogenbosch (15:23) Utrecht Centraal (16:11) Nieuwersluis- Loenen (16:31) Amsterdam Centraal (17:05)
14:59 188 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:18) Tilburg (15:39) Breda (16:04) Lage Zwaluwe (16:23) Dordrecht (16:46) Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
15:34 85 ma di wo do vr za zo Roermond (16:24)
15:42 87 ma di wo do vr za zo Roermond (16:32) Sittard (16:56) Maastricht (17:21) Eijsden (17:38)
15:43 1255 ma di wo do vr za Venlo (16:51)
16:15 1741 ma di wo do vr za zo Roermond (17:53)
16:17 1738 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:49) 's Hertogenbosch (17:27) Geldermalsen (18:16) Utrecht Centraal (19:23)
16:20 3633 ma di wo do vr za Valkenswaard (16:39)
17:16 229 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:35) 's Hertogenbosch (17:49) Nijmegen (18:45) Arnhem (19:17) Dieren (19:42) Zutphen (20:00) Deventer (20:19) Zwolle (20:48) Meppel (21:37) Heerenveen (22:21) Leeuwarden (22:48)
17:57 1257 ma di wo do vr za zo Venlo (19:09)
18:16 190 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:34) Tilburg (18:55) Breda (19:18) Lage Zwaluwe (19:38) Dordrecht (20:01) Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
18:28 1744 zo Boxtel (18:51) 's Hertogenbosch (19:12)
18:35 1742 ma di wo do vr 's Hertogenbosch (19:10)
18:38 3635 ma di wo do vr za zo Valkenswaard (18:58)
18:40 3669 ma di wo do vr za Deurne (19:12)
18:41 1222 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:04) Tilburg (19:30)
18:45 1747 ma di wo do vr za zo Sittard (21:01) Maastricht (21:45)
18:51 1746 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:17) 's Hertogenbosch (19:41) Geldermalsen (20:34) Utrecht Centraal (21:12)
20:08 3637 ma di wo do vr za zo Valkenswaard (20:24)
20:13 1259 ma di wo do vr za zo Venlo (21:23)
20:40 94 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:58) 's Hertogenbosch (21:12) Utrecht Centraal (21:59)
20:47 194 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:05) Tilburg (21:27) Breda (22:01) Lage Zwaluwe (22:18) Dordrecht (22:39) Rotterdam Blaak (23:07) Rotterdam Centraal (23:14) Delft (23:33) Den Haag HS (23:45)
21:19 D108 ma di wo do vr za zo Venlo (22:04)
22:00 93 ma di wo do vr za zo Roermond (22:51) Sittard (23:15) Maastricht (23:40)
22:03 7021 ma di wo do vr za Boxtel (22:37) 's Hertogenbosch (23:03)
22:03 1263 ma di wo do vr za zo Venlo (23:11)
22:10 3639 ma di wo do vr za zo Valkenswaard (22:29)