of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Almelo in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Almelo in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:45 3672 ma di wo do vr za Rijssen (06:04) Nijverdal Zuid (06:16) Hellendoorn (06:22)
06:13 2805 ma di wo do vr za Hengelo (06:40) Oldenzaal (06:57)
06:28 152 ma di wo do vr za zo Deventer (07:07) Apeldoorn (07:25) Amersfoort (08:08) Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
06:46 2804 ma di wo do vr za zo Deventer (07:49)
06:52 1973 ma di wo do vr za zo Hengelo (07:20) Enschede (07:37)
07:07 3680 ma di wo do vr za Mariënberg (07:38)
07:11 154 zo Deventer (07:50) Apeldoorn (08:18) Amersfoort (09:00) Amsterdam Centraal (09:47)
07:31 1974 ma di wo do vr za Raalte (08:06) Zwolle (08:30)
07:43 2817 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:07)
08:25 3951 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:49) Enschede (09:02) Oldenzaalschestraat (09:06)
08:35 2820 ma di wo do vr za zo Deventer (09:39) Apeldoorn (10:11)
08:39 3682 ma di wo do vr za zo Mariënberg (09:12)
08:42 1978 ma di wo do vr za zo Raalte (09:20) Zwolle (09:47)
09:19 151 ma di wo do vr za Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
09:40 158 ma di wo do vr za zo Deventer (10:15) Apeldoorn (10:34) Amersfoort (11:14) Hilversum (11:39) Amsterdam Centraal (12:14)
10:04 1977 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:24) Oldenzaal (10:42)
10:06 3950 ma di wo do vr za zo Rijssen (10:22) Hellendoorn (10:41)
10:28 155 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
10:40 750 ma di wo do vr za Raalte (11:12) Zwolle (11:31)
10:45 3686 ma di wo do vr za Mariënberg (11:16)
11:18 3955 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:41) Enschede (11:53) Oldenzaalschestraat (11:57)
12:06 1981 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:28) Oldenzaal (12:49)
12:11 1982 zo Raalte (12:51) Zwolle (13:22)
12:13 3952 ma di wo do vr za zo Rijssen (12:30)
12:32 3954 ma di wo do vr za zo Deventer (13:20)
12:45 3957 zo Hengelo (13:09) Enschede (13:22) Oldenzaalschestraat (13:26)
13:01 164 ma di wo do vr za zo Deventer (14:02) Apeldoorn (14:24) Amersfoort (15:12) Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
13:05 3688 ma di wo do vr za zo Mariënberg (13:39)
13:08 3959 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:32)
13:20 1982 ma di wo do vr za Raalte (13:57) Zwolle (14:24)
13:30 3963 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:52) Enschede (14:07) Oldenzaalschestraat (14:11)
13:49 D171 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:03) Oldenzaal (14:18)
14:35 168 ma di wo do vr za zo Deventer (15:13) Apeldoorn (15:35) Amersfoort (16:24) Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
14:37 2853 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:00) Oldenzaal (15:19)
14:54 3690 ma di wo do vr za Mariënberg (15:27)
15:14 3969 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:38) Enschede (15:52) Oldenzaalschestraat (15:56)
15:54 1989 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:14) Oldenzaal (16:40)
16:09 1874 ma di wo do vr za zo Deventer (17:09) Apeldoorn (17:36) Amersfoort (18:46)
16:11 3692 ma di wo do vr za zo Mariënberg (16:43)
16:53 1986 ma di wo do vr za zo Raalte (17:31) Zwolle (17:56)
16:53 1990 ma di wo do vr za zo Raalte (20:28) Zwolle (20:54)
17:12 2865 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:38) Oldenzaal (18:15)
17:39 3976 ma di wo do vr za zo Deventer (18:30)
17:58 2873 ma di wo do vr za Hengelo (18:20) Enschede (18:33)
17:59 3694 ma di wo do vr za Mariënberg (18:37) Coevorden (19:20)
18:07 D172 ma di wo do vr za zo Deventer (18:40) Apeldoorn (18:57) Amersfoort (19:37) Hilversum (19:55) Amsterdam Centraal (20:26)
18:18 167 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:38) Oldenzaal (19:11)
18:23 2872 ma di wo do vr za zo Deventer (19:21)
18:26 3696 ma di wo do vr za Vroomshoop (18:47)
18:32 3694 zo Mariënberg (19:03)
18:46 3983 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:10) Enschede (19:22) Oldenzaalschestraat (19:26)
19:35 753 ma di wo do vr za Hengelo (19:54) Enschede (20:08)
20:16 3695 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:39)
20:32 178 ma di wo do vr za zo Deventer (21:09) Apeldoorn (21:30) Amersfoort (22:15) Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
20:48 3990 ma di wo do vr za zo Deventer (21:42)
21:06 2883 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:30) Enschede (21:45)
21:29 3994 zo Raalte (22:05) Zwolle (22:29)
21:44 3698 ma di wo do vr za zo Mariënberg (22:15)
21:51 3996 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:48)
22:17 2893 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:43) Enschede (23:09)
23:20 177 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:39) Enschede (00:00)