of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Apeldoorn in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Apeldoorn in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:01 1905 ma di wo do vr za Zutphen (06:27) Ruurlo (07:01) Winterswijk (07:35)
06:05 1818 ma di wo do vr za Amersfoort (07:06) Hilversum (07:35) Amsterdam Centraal (08:16)
06:06 2817 ma di wo do vr za zo Deventer (06:33) Almelo (07:38) Hengelo (08:07)
06:49 3500 ma di wo do vr za Dieren (07:24) Arnhem (08:00)
06:54 3503 ma di wo do vr za Zwolle (08:18)
07:27 152 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:08) Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
07:55 3809 ma di wo do vr za zo Deventer (08:22) Raalte (09:16) Ommen (09:53)
07:55 1801 ma di wo do vr za Deventer (08:22)
08:06 3504 ma di wo do vr za zo Dieren (08:40) Arnhem (09:06)
08:20 151 ma di wo do vr za Deventer (08:35) Almelo (09:17) Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
08:23 154 zo Amersfoort (09:00) Amsterdam Centraal (09:47)
08:25 1907 ma di wo do vr za Zutphen (08:51)
08:30 3505 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:45)
09:11 155 ma di wo do vr za zo Deventer (09:25) Almelo (10:26) Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
09:17 155 ma di wo do vr za zo Zutphen (09:43) Ruurlo (10:21) Winterswijk (10:51)
09:17 3508 ma di wo do vr za zo Dieren (09:53)
09:20 3759 ma di wo do vr za zo Deventer (09:47)
09:27 3511 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:38)
10:21 3513 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:35)
10:29 3512 ma di wo do vr za zo Dieren (11:05)
10:38 158 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:14) Hilversum (11:39) Amsterdam Centraal (12:14)
11:28 3519 ma di wo do za zo Zwolle (12:38)
11:28 159 ma di wo do vr za zo Zutphen (11:44) Goor (12:25) Hengelo (12:48) Enschede (13:01)
11:31 2847 ma di wo do vr za zo Deventer (11:55) Almelo (13:02)
12:22 3520 ma di wo do vr za zo Dieren (13:19)
12:27 1825 ma di wo do vr za zo Deventer (12:54)
12:34 1911 ma di wo do vr za zo Zutphen (13:01) Ruurlo (13:31) Winterswijk (14:00)
12:48 3521 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:07)
12:50 1916 ma di wo do vr za zo Amersfoort (13:50) Den Dolder (14:15) Bilthoven (14:21) Utrecht Centraal (14:33)
12:58 D171 ma di wo do vr za zo Deventer (13:12) Almelo (13:47) Hengelo (14:03) Oldenzaal (14:18)
13:37 3522 ma di wo do vr za zo Dieren (14:13)
14:29 3529 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:41)
14:30 164 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:12) Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
14:42 3765 ma di wo do vr za zo Deventer (15:09)
14:46 1949 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:08) Goor (16:01) Hengelo (16:24) Enschede (16:41)
15:41 3531 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:50)
15:41 168 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:24) Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
16:00 1915 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:25) Ruurlo (16:55) Winterswijk (17:26)
16:03 2873 ma di wo do vr za Deventer (16:28) Almelo (17:39) Hengelo (18:20) Enschede (18:33)
16:11 3526 ma di wo do vr za zo Dieren (16:45) Arnhem (17:16)
16:32 3533 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:50)
17:19 167 ma di wo do vr za zo Deventer (17:34) Almelo (18:15) Hengelo (18:38) Oldenzaal (19:11)
17:23 1957 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:48) Goor (18:31) Hengelo (18:54) Enschede (19:07)
17:36 3535 zo Zwolle (18:59)
17:47 3532 ma di wo do vr za zo Dieren (18:24)
17:49 1874 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:46)
17:50 3769 ma di wo do vr za zo Deventer (18:17)
18:46 3534 ma di wo do vr za zo Dieren (19:22)
18:49 3541 zo Zwolle (20:05)
18:59 D172 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:37) Hilversum (19:55) Amsterdam Centraal (20:26)
19:20 3543 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:36)
19:22 2883 ma di wo do vr za zo Deventer (19:47) Almelo (20:59) Hengelo (21:30) Enschede (21:45)
19:26 1919 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:52) Ruurlo (20:32) Winterswijk (21:03)
19:31 3538 zo Dieren (19:58) Arnhem (20:24)
20:18 1928 ma di wo do vr za zo Amersfoort (20:57) Hilversum (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
20:55 1921 ma di wo do vr za zo Deventer (21:22)
20:56 3540 ma di wo do vr za zo Dieren (21:30)
21:00 1921 ma di wo do vr za Zutphen (21:24) Ruurlo (21:53) Winterswijk (22:22)
21:00 3547 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:17)
21:34 178 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:15) Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
21:49 3551 zo Zwolle (23:02)
21:50 D173 ma di wo do vr za zo Deventer (22:05) Hengelo (22:55) Oldenzaal (23:24)
22:20 177 ma di wo do vr za zo Deventer (22:35) Almelo (23:17) Hengelo (23:39) Enschede (00:00)
22:26 1923 ma di wo do vr za zo Zutphen (22:55) Ruurlo (23:27) Winterswijk (23:58)
22:26 3553 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:37)
22:30 3773 zo Deventer (22:57)
23:58 3777 zo Deventer (00:24)