of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Vlake in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Vlake in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:23 4 ma Roosendaal (07:03) Dordrecht (07:51) Rotterdam Blaak (08:17) Rotterdam Centraal (08:25)
07:07 3024 ma di wo do vr za zo Roosendaal (08:13)
07:48 3005 ma di wo do vr za Goes (08:04) Vlissingen (08:55)
07:52 6 ma di wo do vr za Roosendaal (08:31) Lage Zwaluwe (09:02) Dordrecht (09:24) Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
07:58 3024 zo Roosendaal (09:00)
08:53 3009 zo Goes (09:07) Vlissingen (09:52)
10:06 3040 ma di wo do vr za Roosendaal (11:07)
10:23 405 ma di wo do vr za Goes (10:33) Vlissingen (11:03)
11:01 3033 di Goes (11:18)
11:42 303 ma di wo do vr za zo Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
12:33 3052 ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:36) Breda (14:09)
13:51 16 ma za Roosendaal (14:30) Dordrecht (15:18) Rotterdam Blaak (15:44) Rotterdam Centraal (15:52)
13:52 3035 ma di wo do vr za zo Goes (14:06) Vlissingen (14:47)
13:58 18 ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:38) Dordrecht (15:25) Rotterdam Blaak (15:52) Rotterdam Centraal (16:00) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:48) Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
15:07 3045 ma Goes (15:17) Vlissingen (15:47)
15:21 3058 di Roosendaal (16:27)
16:11 21 za Goes (16:21) Vlissingen (16:51)
17:05 3049 ma di wo do vr za zo Goes (17:19) Vlissingen (18:01)
17:08 1677 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:08) Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
18:25 3063 ma di wo do vr za Goes (18:35) Vlissingen (19:05)
19:33 418 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:12) Breda (20:41) Tilburg (21:07) 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
20:30 3078 ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:31) Lage Zwaluwe (22:12)
20:47 3069 ma di wo do vr za zo Goes (21:04) Vlissingen (21:56)
23:13 15 ma di wo do vr za zo Goes (23:23) Vlissingen (23:53)