of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Weesp in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Weesp in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:42 1801 ma di wo do vr za Hilversum (06:02) Amersfoort (06:28) Apeldoorn (07:47) Deventer (08:22)
06:01 1802 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (06:22)
06:43 1804 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:04)
07:09 2017 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:31) Amersfoort (07:56) Kesteren (08:43)
07:12 1808 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (07:33)
07:37 1814 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:58)
07:41 1813 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:01) Lunetten (08:46)
08:00 1818 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:16)
08:32 1822 zo Amsterdam Centraal (08:52)
08:35 1817 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (08:43) Hilversum (09:07) Amersfoort (09:30)
09:08 1824 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:28)
09:15 2813 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:35) Utrecht Centraal (09:58)
09:45 1821 ma di wo do vr za zo Naarden- Bussum (09:56) Hilversum (10:07) Utrecht Maliebaan (10:42)
10:15 1828 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:35)
11:02 1830 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:26)
11:05 1737 ma di wo do vr za Hilversum (11:26) Amersfoort (11:51) Kesteren (12:47) Ressen- Bemmel (13:24) Nijmegen (13:34) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (14:26) Venlo (15:40) Roermond (16:27) Sittard (17:48) Maastricht (18:29)
12:01 1831 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:24) Amersfoort (12:50)
12:40 1839 ma di wo do vr za Hilversum (13:05) Utrecht Maliebaan (13:40)
13:08 161 za Hilversum (13:28) Amersfoort (13:52) Apeldoorn (14:38)
13:13 1836 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:34)
13:24 2041 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:46) Amersfoort (14:11) Kesteren (15:00)
13:32 1840 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:52)
13:53 1842 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:14)
13:54 1847 za zo Hilversum (14:14) Amersfoort (14:39)
14:20 1844 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (14:40)
14:49 1851 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:11) Amersfoort (15:36)
15:11 1848 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:32)
15:28 2053 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:49) Amersfoort (16:13) Kesteren (17:08) Ressen- Bemmel (18:19) Nijmegen (18:33) Groesbeek (18:53)
16:03 164 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:19)
16:37 1854 zo Amsterdam Centraal (16:57)
16:40 1861 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:04) Utrecht Maliebaan (17:44)
16:50 2842 ma di wo do vr za Amsterdam Muiderpoort (17:02)
17:35 1863 ma di wo do vr za Hilversum (17:54)
17:39 2040 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:00)
17:58 1865 ma di wo do vr za Hilversum (18:20)
18:23 1875 ma di wo do vr zo Hilversum (18:45)
18:27 1866 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:48)
18:57 2857 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:17) Utrecht Buurtstation (19:47)
19:14 2044 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:34)
19:39 1881 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:01) Amersfoort (20:26)
20:38 1880 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:58)
20:39 349 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:59) Amersfoort (21:23) Kesteren (22:07) Ressen- Bemmel (22:32) Nijmegen (22:42)
21:15 1884 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:35)
21:48 1887 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:08) Amersfoort (22:31) Apeldoorn (23:44)
22:25 1894 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:45)
22:33 1889 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:55)
23:15 128 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:35)
23:18 1893 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:38) Amersfoort (00:02)
23:52 2058 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (00:13)
00:20 1897 ma di wo do vr za zo Hilversum (00:41) Amersfoort (01:05)