of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Raalte in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Raalte in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:26 3805 ma di wo do vr za Ommen (07:03)
07:46 3951 ma di wo do vr za zo Almelo (08:23) Hengelo (08:49) Enschede (09:02) Oldenzaalschestraat (09:06)
07:57 3806 ma di wo do vr za Deventer (08:35)
08:07 1974 ma di wo do vr za Zwolle (08:30)
09:20 1977 ma di wo do vr za zo Almelo (10:00) Hengelo (10:24) Oldenzaal (10:42)
09:22 1978 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:47)
09:25 3809 ma di wo do vr za zo Ommen (09:53)
11:14 750 ma di wo do vr za Zwolle (11:31)
11:16 1981 ma di wo do vr za zo Almelo (11:56) Hengelo (12:28) Oldenzaal (12:49)
12:09 3957 zo Almelo (12:44) Hengelo (13:09) Enschede (13:22) Oldenzaalschestraat (13:26)
12:11 3810 ma di wo do vr za zo Deventer (13:07)
12:55 3815 ma di wo do vr za zo Ommen (13:25)
12:58 1982 zo Zwolle (13:22)
12:59 1985 ma di wo do vr za zo Almelo (13:37)
13:58 1982 ma di wo do vr za Zwolle (14:24)
14:15 3816 ma di wo do vr za zo Deventer (14:55)
15:19 1989 ma di wo do vr za zo Almelo (15:51) Hengelo (16:14) Oldenzaal (16:40)
17:13 1993 ma di wo do vr za zo Almelo (17:51)
17:14 3819 ma di wo do vr za zo Ommen (17:44)
17:32 1986 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:56)
19:04 753 ma di wo do vr za Almelo (19:34) Hengelo (19:54) Enschede (20:08)
19:05 3820 ma di wo do vr za zo Deventer (19:45) Zutphen (21:13)
20:29 1990 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:54)
22:07 3994 zo Zwolle (22:29)
22:08 1997 ma di wo do vr za zo Almelo (22:50)
22:28 3996 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:48)