of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Groningen in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Groningen in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:01 7332 vr Leeuwarden (06:55)
05:57 3205 ma di wo do vr za Zuidbroek (06:33) Nieuweschans (07:11)
06:16 3212 ma di wo do vr za Leeuwarden (07:52)
07:06 3804 ma di wo do vr za Groningen Noord (07:12) Sauwerd (07:27) Delfzijl (08:20)
07:07 104 ma di wo do vr za Assen (07:32) Meppel (08:20) Zwolle (08:45) Amersfoort (09:49) Utrecht Centraal (10:13) Gouda (10:49) Rotterdam Maas (11:12)
07:15 1510 ma di wo do vr za zo Assen (07:57) Meppel (09:16) Zwolle (09:52)
07:18 3209 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (07:58) Winschoten (08:20)
07:19 3706 ma di wo do vr za Delfzijl (08:43)
07:20 3844 ma di wo do vr za Groningen Noord (07:26) Sauwerd (07:39) Winsum (07:48) Roodeschool (08:38)
08:40 952 ma di wo do vr za Leeuwarden (09:41)
08:50 3213 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (09:31) Winschoten (09:53)
08:52 3806 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (08:58) Sauwerd (09:13) Delfzijl (10:04)
08:55 3234 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (10:32) Harlingen (11:32)
09:08 106 ma di wo do vr za zo Assen (09:33) Zwolle (10:37) Amersfoort (11:40) Utrecht Centraal (12:03) Woerden (12:27) Gouda (12:44) Rotterdam Maas (13:06)
09:20 3846 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (09:26) Sauwerd (09:38) Winsum (09:46) Roodeschool (10:32)
09:27 3708 ma di wo do vr za zo Weiwerd (10:35) Delfzijl (10:43)
09:28 1518 ma di wo do vr za Assen (10:13) Meppel (11:39) Zwolle (12:24) Hattemerbroek (13:16) Nunspeet (13:48) Nijkerk (14:38) Amersfoort (14:56) Den Dolder (15:21) Bilthoven (15:27) Utrecht Centraal (15:39)
09:33 951 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (09:57) Nieuweschans (10:34)
10:37 3808 ma di wo do vr za Groningen Noord (10:43) Sauwerd (10:58) Delfzijl (11:48)
10:38 3223 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (11:12) Nieuweschans (11:46)
10:43 3240 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:04) Harlingen (12:57)
10:51 3710 ma di wo do vr za zo Weiwerd (12:08) Delfzijl (12:17)
11:09 7130 ma di wo do vr za Assen (11:56) Meppel (13:36)
11:39 955 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (12:03) Nieuweschans (12:30)
12:12 3714 ma di wo do vr za Weiwerd (13:38) Delfzijl (13:50)
12:23 3812 ma di wo do vr za Groningen Noord (12:29) Sauwerd (12:44) Delfzijl (13:36)
12:25 360 ma di wo do vr za Leeuwarden (13:21) Sneek (13:51) Stavoren (14:23) Enkhuizen (15:43) Hoorn (16:09) Zaandam (16:47) Amsterdam Centraal (17:02)
12:28 3233 ma di wo do vr za Zuidbroek (13:10) Nieuweschans (13:50)
12:38 1528 ma di wo do vr za Assen (13:19) Meppel (15:20) Zwolle (16:03) Hattemerbroek (16:35) Nunspeet (17:05) Nijkerk (18:09) Amersfoort (18:25) Den Dolder (18:50) Bilthoven (18:56) Utrecht Centraal (19:08)
12:50 3918 ma di wo do vr za Zuidbroek (13:30) Stadskanaal Hoofdstation (14:50) Ter Apel (15:32)
13:02 110 ma di wo do vr za Assen (13:27) Zwolle (14:41) Amersfoort (15:46) Utrecht Centraal (16:10) Gouda (16:49) Rotterdam Maas (17:11)
13:33 3237 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (14:12) Nieuweschans (14:51)
13:35 353 ma di wo do vr za Zuidbroek (13:59) Nieuweschans (14:38)
13:37 3814 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (13:43) Sauwerd (13:58) Delfzijl (14:55)
13:40 3254 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:13)
13:56 3718 ma di wo do vr za zo Weiwerd (15:07) Delfzijl (15:21)
13:59 3854 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (14:05) Sauwerd (14:18) Winsum (14:28) Roodeschool (15:18)
14:00 1534 ma di wo do vr za Assen (14:42)
14:21 1530 zo Assen (14:52) Meppel (15:41) Zwolle (16:12)
14:28 3243 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (15:04) Nieuweschans (15:44)
15:05 116 ma di wo do vr za Assen (15:30) Meppel (16:14) Zwolle (16:40) Amersfoort (17:48) Utrecht Centraal (18:13) Woerden (18:34) Gouda (18:51) Rotterdam Maas (19:13)
15:09 3816 zo Groningen Noord (15:15) Sauwerd (15:29) Delfzijl (16:21)
15:18 3245 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (15:55) Nieuweschans (16:37)
15:23 3856 zo Groningen Noord (15:29) Sauwerd (15:42) Winsum (15:50) Roodeschool (16:37)
15:46 3742 ma di wo do vr za Assen (16:25) Beilen (16:50)
16:23 3720 ma di wo do vr za zo Weiwerd (17:36) Delfzijl (17:46)
16:25 3818 ma di wo do vr za Sauwerd (16:45) Delfzijl (17:38)
16:29 3249 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (17:10) Nieuweschans (17:51)
16:33 120 ma di wo do vr za zo Assen (16:58) Zwolle (18:07) Amersfoort (19:10) Utrecht Centraal (19:34) Gouda (20:12) Rotterdam Maas (20:34)
16:34 366 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (17:29) Sneek (17:57) Stavoren (18:31) Enkhuizen (19:51) Hoorn (20:19) Zaandam (20:59) Amsterdam Centraal (21:14)
16:41 1538 ma di wo do vr za zo Assen (17:25) Meppel (18:47) Zwolle (19:28) Hattemerbroek (20:29) Nunspeet (21:00) Nijkerk (21:48) Amersfoort (22:07) Den Dolder (23:16) Bilthoven (23:22) Utrecht Centraal (23:34)
16:43 3268 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:16)
16:46 3858 ma di wo do vr za Groningen Noord (16:52) Sauwerd (17:05) Winsum (17:13) Roodeschool (18:01)
17:15 3255 ma di wo do vr za Zuidbroek (17:52)
17:38 3257 zo Zuidbroek (18:17) Winschoten (18:40)
17:41 3724 ma di wo do vr za Delfzijl (18:47)
17:52 359 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (18:17) Nieuweschans (18:56)
18:00 7022 ma di wo do vr za Assen (18:43) Meppel (20:02)
18:00 3926 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (18:28) Stadskanaal Hoofdstation (19:06) Ter Apel (19:48)
18:00 3862 ma di wo do vr za Groningen Noord (18:06) Sauwerd (18:21) Winsum (18:29) Roodeschool (19:17)
18:19 3274 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (19:25)
18:26 3726 ma di wo do vr za zo Delfzijl (19:46)
18:34 3259 ma di wo do vr za Zuidbroek (19:13) Winschoten (19:31)
19:20 3864 zo Groningen Noord (19:26) Sauwerd (19:40) Winsum (19:48) Roodeschool (20:35)
19:22 3728 ma di wo do vr za Delfzijl (20:34)
19:27 3265 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (20:07) Nieuweschans (20:47)
19:36 128 ma di wo do vr za zo Assen (20:01) Zwolle (21:15) Amersfoort (22:19) Utrecht Centraal (22:42) Woerden (23:08) Gouda (23:29) Rotterdam Maas (23:51)
19:36 3280 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (21:06)
20:20 3273 ma di wo do vr za Zuidbroek (20:49) Nieuweschans (21:26)
20:29 3730 ma di wo do vr za zo Weiwerd (21:44) Delfzijl (21:54)
20:50 3826 ma di wo do vr za Groningen Noord (20:56) Sauwerd (21:10) Delfzijl (22:00)
21:34 3748 ma di wo do vr za zo Assen (22:12)
21:39 3275 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (22:15) Nieuweschans (22:57)
22:04 3734 ma di wo do vr za zo Delfzijl (23:09)
22:52 3292 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (00:22)
22:53 3279 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (23:28) Nieuweschans (00:04)
22:53 3828 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (22:59) Sauwerd (23:13) Delfzijl (00:04)
22:58 3736 ma di wo do vr za zo Delfzijl (00:16)
23:05 3868 ma di wo do vr za zo Groningen Noord (23:11) Sauwerd (23:24) Winsum (23:32) Roodeschool (00:17)
23:30 3285 zo Zuidbroek (00:04)