of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Borne in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Borne in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:16 152 ma di wo do vr za zo Almelo (06:26) Deventer (07:07) Apeldoorn (07:25) Amersfoort (08:08) Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
06:32 2805 ma di wo do vr za Hengelo (06:40) Oldenzaal (06:57)
06:50 2806 ma di wo do vr za zo Almelo (07:03)
06:59 154 zo Almelo (07:09) Deventer (07:50) Apeldoorn (08:18) Amersfoort (09:00) Amsterdam Centraal (09:47)
07:08 1974 ma di wo do vr za Almelo (07:19) Raalte (08:06) Zwolle (08:30)
07:12 1973 ma di wo do vr za zo Hengelo (07:20) Enschede (07:37)
07:59 2817 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:07)
08:21 2820 ma di wo do vr za zo Almelo (08:32) Deventer (09:39) Apeldoorn (10:11)
08:41 3951 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:49) Enschede (09:02) Oldenzaalschestraat (09:06)
09:30 151 ma di wo do vr za Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
09:47 3950 ma di wo do vr za zo Almelo (10:04) Rijssen (10:22) Hellendoorn (10:41)
10:16 1977 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:24) Oldenzaal (10:42)
10:28 750 ma di wo do vr za Almelo (10:39) Raalte (11:12) Zwolle (11:31)
10:41 155 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
11:15 3952 ma di wo do vr za zo Almelo (11:30) Rijssen (12:30)
11:33 3955 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:41) Enschede (11:53) Oldenzaalschestraat (11:57)
11:55 1982 zo Almelo (12:09) Raalte (12:51) Zwolle (13:22)
12:20 3954 ma di wo do vr za zo Almelo (12:31) Deventer (13:20)
12:20 1981 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:28) Oldenzaal (12:49)
12:41 164 ma di wo do vr za zo Almelo (12:57) Deventer (14:02) Apeldoorn (14:24) Amersfoort (15:12) Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
13:01 3957 zo Hengelo (13:09) Enschede (13:22) Oldenzaalschestraat (13:26)
13:24 3959 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:32)
13:37 2844 ma di wo do vr za zo Almelo (13:47)
13:44 3963 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:52) Enschede (14:07) Oldenzaalschestraat (14:11)
14:22 168 ma di wo do vr za zo Almelo (14:32) Deventer (15:13) Apeldoorn (15:35) Amersfoort (16:24) Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
14:52 2853 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:00) Oldenzaal (15:19)
14:54 3964 ma di wo do vr za zo Almelo (15:09)
15:30 3969 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:38) Enschede (15:52) Oldenzaalschestraat (15:56)
15:52 1874 ma di wo do vr za zo Almelo (16:05) Deventer (17:09) Apeldoorn (17:36) Amersfoort (18:46)
16:06 1989 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:14) Oldenzaal (16:40)
16:38 1986 ma di wo do vr za zo Almelo (16:48) Raalte (17:31) Zwolle (17:56)
16:54 3974 ma di wo do vr za zo Almelo (17:09)
17:24 3976 ma di wo do vr za zo Almelo (17:37) Deventer (18:30)
17:30 2865 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:38) Oldenzaal (18:15)
17:34 2866 ma di wo do vr za Almelo (17:50)
18:08 2872 ma di wo do vr za zo Almelo (18:21) Deventer (19:21)
18:13 2873 ma di wo do vr za Hengelo (18:20) Enschede (18:33)
18:28 2874 ma di wo do vr za Almelo (18:45)
18:30 167 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:38) Oldenzaal (19:11)
19:02 3983 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:10) Enschede (19:22) Oldenzaalschestraat (19:26)
19:38 1990 ma di wo do vr za zo Almelo (19:49)
19:46 753 ma di wo do vr za Hengelo (19:54) Enschede (20:08)
20:20 178 ma di wo do vr za zo Almelo (20:30) Deventer (21:09) Apeldoorn (21:30) Amersfoort (22:15) Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
20:30 3695 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:39)
20:32 3990 ma di wo do vr za zo Almelo (20:46) Deventer (21:42)
21:14 3994 zo Almelo (21:27) Raalte (22:05) Zwolle (22:29)
21:22 2883 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:30) Enschede (21:45)
21:27 3698 ma di wo do vr za zo Almelo (21:42) Mariƫnberg (22:15)
21:39 3996 ma di wo do vr za zo Almelo (21:50) Zwolle (22:48)
22:35 2893 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:43) Enschede (23:09)
23:31 177 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:39) Enschede (00:00)
23:38 2894 ma di wo do vr za zo Almelo (23:51)