of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Rijssen in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Rijssen in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:06 3672 ma di wo do vr za Nijverdal Zuid (06:16) Hellendoorn (06:22)
06:43 152 ma di wo do vr za zo Deventer (07:07) Apeldoorn (07:25) Amersfoort (08:08) Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
07:05 2804 ma di wo do vr za zo Deventer (07:49)
07:20 2817 ma di wo do vr za zo Almelo (07:38) Hengelo (08:07)
07:26 154 zo Deventer (07:50) Apeldoorn (08:18) Amersfoort (09:00) Amsterdam Centraal (09:47)
07:31 3689 ma di wo do vr za Goor West (07:49) Neede (08:14) Winterswijk GOLS (09:06)
08:56 2820 ma di wo do vr za zo Deventer (09:39) Apeldoorn (10:11)
08:57 3678 zo Nijverdal Zuid (09:09) Hellendoorn (09:15)
09:03 151 ma di wo do vr za Almelo (09:17) Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
10:09 155 ma di wo do vr za zo Almelo (10:26) Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
10:13 3693 ma di wo do vr za zo Goor West (10:25) Neede (10:51) Winterswijk GOLS (11:47)
10:25 3950 ma di wo do vr za zo Hellendoorn (10:41)
12:30 3952 ma di wo do vr za Hellendoorn (12:47)
12:43 2847 ma di wo do vr za zo Almelo (13:02)
12:49 3954 ma di wo do vr za zo Deventer (13:20)
13:12 3963 ma di wo do vr za zo Almelo (13:28) Hengelo (13:52) Enschede (14:07) Oldenzaalschestraat (14:11)
13:22 164 ma di wo do vr za zo Deventer (14:02) Apeldoorn (14:24) Amersfoort (15:12) Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
13:24 3701 ma di wo do vr za Goor West (13:41) Neede (14:03) Winterswijk GOLS (14:40)
14:14 2853 ma di wo do vr za zo Almelo (14:32) Hengelo (15:00) Oldenzaal (15:19)
14:49 168 ma di wo do vr za zo Deventer (15:13) Apeldoorn (15:35) Amersfoort (16:24) Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
14:55 5933 ma di wo do vr za Goor West (15:36) Neede (17:03)
15:00 3692 ma di wo do vr za zo Nijverdal Zuid (15:12) Hellendoorn (15:18)
16:28 1874 ma di wo do vr za zo Deventer (17:09) Apeldoorn (17:36) Amersfoort (18:46)
17:21 2873 ma di wo do vr za Almelo (17:39) Hengelo (18:20) Enschede (18:33)
17:55 3976 ma di wo do vr za zo Deventer (18:30)
18:02 167 ma di wo do vr za zo Almelo (18:15) Hengelo (18:38) Oldenzaal (19:11)
18:06 3711 ma di wo do vr za zo Goor West (18:23) Neede (18:47) Winterswijk GOLS (19:27)
18:42 2872 ma di wo do vr za zo Deventer (19:21)
18:44 3698 ma di wo do vr za zo Nijverdal Zuid (18:55) Hellendoorn (19:01)
19:41 3700 ma di wo do vr za zo Nijverdal Zuid (19:53) Hellendoorn (19:59)
19:48 3713 ma di wo do vr za zo Almelo (20:08)
20:41 2883 ma di wo do vr za zo Almelo (20:59) Hengelo (21:30) Enschede (21:45)
20:45 178 ma di wo do vr za zo Deventer (21:09) Apeldoorn (21:30) Amersfoort (22:15) Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
20:48 3715 zo Goor West (21:06) Neede (21:31) Winterswijk GOLS (22:22)
21:05 3990 ma di wo do vr za zo Deventer (21:42)
23:04 177 ma di wo do vr za zo Almelo (23:17) Hengelo (23:39) Enschede (00:00)