of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Leiden Centraal in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Leiden Centraal in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat dienstregeling 1843
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:40 3381 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (06:05) Woerden (06:41) Utrecht Centraal (09:05)
06:16 1001 ma di wo do vr za Den Haag HS (06:31) Delft (06:41) Schiedam Centrum (06:52) Rotterdam Centraal (06:58)
06:35 571 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (06:55) Woerden (07:28) Utrecht Centraal (08:05)
06:36 1008 ma di wo do vr za Haarlem (07:02) Amsterdam Centraal (07:19)
06:54 1005 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:06) Delft (07:15) Schiedam Centrum (07:25) Rotterdam Centraal (07:31)
07:10 1014 ma di wo do vr za Haarlem (07:32) Amsterdam Centraal (07:49)
07:16 3 ma di wo do vr za Den Haag HS (07:31) Delft (07:43) Rotterdam Centraal (08:00) Rotterdam Blaak (08:13) Dordrecht (08:39) Lage Zwaluwe (09:02) Roosendaal (09:27)
07:18 3802 ma di wo do vr za Haarlem (07:52) Amsterdam Centraal (08:09)
07:33 1011 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (07:48) Delft (08:03) Schiedam Centrum (08:14) Rotterdam Centraal (08:20)
07:40 1018 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:02) Amsterdam Centraal (08:19)
07:43 3808 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:16) Amsterdam Centraal (08:35)
07:54 1015 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:06) Delft (08:15) Schiedam Centrum (08:25) Rotterdam Centraal (08:31)
08:10 1020 ma di wo do vr za zo Haarlem (08:32) Amsterdam Centraal (08:49)
08:16 3809 ma di wo do vr za Den Haag HS (08:32) Delft (08:51)
08:18 3385 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (08:37) Woerden (09:10) Utrecht Centraal (09:34)
08:24 1019 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:36) Delft (08:45) Schiedam Centrum (08:55) Rotterdam Centraal (09:01)
08:32 3810 ma di wo do vr za Noordwijkerhout (08:44)
08:39 1021 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (08:51) Rotterdam Centraal (09:12)
08:40 1028 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:02) Amsterdam Centraal (09:19)
08:48 3810 zo Noordwijkerhout (09:00)
08:54 1025 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:06) Delft (09:15) Schiedam Centrum (09:25) Rotterdam Centraal (09:31)
08:58 1030 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:20) Amsterdam Centraal (09:37)
09:10 1034 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:32) Amsterdam Centraal (09:49)
09:18 1038 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:40) Amsterdam Centraal (09:57)
09:23 14 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (09:47)
09:24 1029 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:36) Delft (09:45) Schiedam Centrum (09:55) Rotterdam Centraal (10:01)
09:24 3814 ma di wo do vr za zo Haarlem (09:58)
09:30 3811 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:44)
09:35 3714 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (09:53) Nieuwveen (10:22) Uithoorn (10:36) Amsterdam Haarlemmermeer (11:15)
09:39 1031 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (09:51) Delft (10:00) Rotterdam Centraal (10:14)
09:40 1044 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:02) Amsterdam Centraal (10:19)
09:54 1035 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:06) Delft (10:15) Schiedam Centrum (10:25) Rotterdam Centraal (10:31)
09:55 1048 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:17) Amsterdam Centraal (10:34)
10:05 437 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:20) Rotterdam Centraal (10:45) Dordrecht (11:15) Lage Zwaluwe (11:37) Roosendaal (12:01)
10:10 1050 ma di wo do vr za zo Haarlem (10:32) Amsterdam Centraal (10:49)
10:24 1039 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:36) Delft (10:45) Schiedam Centrum (10:55) Rotterdam Centraal (11:01)
10:27 3820 ma di wo do vr za zo Noordwijkerhout (10:39)
10:28 3815 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:43)
10:39 1041 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (10:51) Delft (11:02) Schiedam Centrum (11:14) Rotterdam Centraal (11:20)
10:40 1054 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:02) Amsterdam Centraal (11:19)
10:50 6 ma di wo do vr za Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
10:54 1045 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:06) Delft (11:15) Schiedam Centrum (11:25) Rotterdam Centraal (11:31)
11:10 1058 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:32) Amsterdam Centraal (11:49)
11:18 3824 ma di wo do vr za zo Haarlem (11:52)
11:23 1051 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (11:42)
11:27 575 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (11:43) Woerden (12:07) Utrecht Centraal (12:24)
11:34 3819 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (11:49) Delft (12:00)
11:40 1060 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:02) Amsterdam Centraal (12:19)
11:54 1055 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:06) Delft (12:15) Schiedam Centrum (12:25) Rotterdam Centraal (12:31)
12:10 1064 ma di wo do vr za zo Haarlem (12:32) Amsterdam Centraal (12:49)
12:21 3387 vr za Alphen aan den Rijn (12:49) Woerden (13:23) Utrecht Centraal (13:44)
12:24 1059 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:36) Delft (12:45) Schiedam Centrum (12:55) Rotterdam Centraal (13:01)
12:32 3830 ma di wo do vr za zo Noordwijkerhout (12:44) Haarlem (13:12)
12:39 1061 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (12:51)
12:40 1068 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:02) Amsterdam Centraal (13:19)
12:45 3720 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (13:04) Nieuwveen (13:46) Uithoorn (14:06) Amsterdam Haarlemmermeer (14:43)
12:54 1065 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:06) Delft (13:15) Schiedam Centrum (13:25) Rotterdam Centraal (13:31)
12:54 1070 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:16) Amsterdam Centraal (13:33)
13:10 1074 ma di wo do vr za zo Haarlem (13:32) Amsterdam Centraal (13:49)
13:18 3821 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:33) Delft (13:44) Schiedam Centrum (13:55) Rotterdam Centraal (14:01)
13:24 1078 za Haarlem (13:49) Amsterdam Centraal (14:07)
13:24 1069 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:36) Delft (13:45) Schiedam Centrum (13:56) Rotterdam Centraal (14:01)
13:29 21 za Den Haag HS (13:45) Rotterdam Centraal (14:12) Dordrecht (14:43) Roosendaal (15:25) Goes (16:21) Vlissingen (16:51)
13:34 3389 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (13:49) Woerden (14:21) Utrecht Centraal (16:23)
13:40 1084 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:02) Amsterdam Centraal (14:19)
13:42 11 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (13:57) Rotterdam Centraal (14:27) Rotterdam Blaak (14:40) Dordrecht (15:06) Lage Zwaluwe (15:29) Roosendaal (15:52)
13:54 1071 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:06) Delft (14:15) Schiedam Centrum (14:25) Rotterdam Centraal (14:31)
14:00 408 ma di wo do vr za zo Haarlem (14:24) Amsterdam Centraal (14:44)
14:06 1075 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:20) Delft (14:29) Schiedam Centrum (14:39) Rotterdam Centraal (14:45)
14:24 1079 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:36) Delft (14:45) Schiedam Centrum (14:55) Rotterdam Centraal (15:01)
14:39 3825 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (14:54) Delft (15:05)
14:40 1090 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:02) Amsterdam Centraal (15:19)
14:54 1081 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:06) Delft (15:15) Schiedam Centrum (15:25) Rotterdam Centraal (15:31)
15:03 1085 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:16) Delft (15:25) Schiedam Centrum (15:36) Rotterdam Centraal (15:42)
15:10 1094 ma di wo do vr za zo Haarlem (15:32) Amsterdam Centraal (15:49)
15:24 1089 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (15:36) Delft (15:45) Schiedam Centrum (15:55) Rotterdam Centraal (16:01)
15:25 1098 ma di wo do vr za Haarlem (15:49) Amsterdam Centraal (16:06)
15:40 1104 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:02) Amsterdam Centraal (16:19)
15:54 1095 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:06) Delft (16:15) Schiedam Centrum (16:25) Rotterdam Centraal (16:31)
16:10 1108 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:32) Amsterdam Centraal (16:49)
16:14 3393 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (16:36) Woerden (17:08) Utrecht Centraal (17:41)
16:14 3835 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:27) Rotterdam Centraal (16:53)
16:22 3840 ma di wo do vr za zo Haarlem (16:57)
16:24 1099 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:36) Delft (16:45) Schiedam Centrum (16:55) Rotterdam Centraal (17:01)
16:40 1118 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:02) Amsterdam Centraal (17:19)
16:41 191 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (16:55) Delft (17:08) Rotterdam Centraal (17:25) Rotterdam Blaak (17:38) Dordrecht (18:04) Lage Zwaluwe (18:27) Breda (18:46) Tilburg (19:14) Boxtel (19:37) Eindhoven (20:03)
16:50 18 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
16:53 1101 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:06) Delft (17:15) Schiedam Centrum (17:25) Rotterdam Centraal (18:01)
17:10 1120 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:32) Amsterdam Centraal (17:49)
17:13 3839 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:28) Delft (17:36)
17:22 1124 ma di wo do vr za zo Haarlem (17:44) Amsterdam Centraal (18:01)
17:24 1111 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:36) Delft (17:45) Schiedam Centrum (17:55) Rotterdam Centraal (18:01)
17:39 1115 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (17:51) Delft (18:00) Schiedam Centrum (18:10) Rotterdam Centraal (18:16)
17:40 1128 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:02) Amsterdam Centraal (18:19)
17:45 577 ma di wo do vr za Alphen aan den Rijn (18:02) Woerden (18:30) Utrecht Centraal (18:51)
17:49 3844 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:23)
17:54 1119 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:06) Delft (18:15) Schiedam Centrum (18:25) Rotterdam Centraal (18:31)
18:10 1130 ma di wo do vr za zo Haarlem (18:32) Amsterdam Centraal (18:49)
18:24 1121 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:36) Delft (18:45) Schiedam Centrum (18:55) Rotterdam Centraal (19:01)
18:29 3841 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:44) Delft (19:00)
18:40 1138 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:02) Amsterdam Centraal (19:19)
18:45 1123 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (18:57) Delft (19:06) Schiedam Centrum (19:16) Rotterdam Centraal (19:22)
18:50 3848 ma di wo do vr za zo Haarlem (19:23)
18:54 1129 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:06) Delft (19:15) Schiedam Centrum (19:25) Rotterdam Centraal (19:31)
19:10 1140 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:02) Amsterdam Centraal (20:19)
19:15 3845 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:30)
19:24 1135 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (19:36) Delft (19:45) Schiedam Centrum (19:55) Rotterdam Centraal (20:01)
19:40 1144 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:02) Amsterdam Centraal (20:19)
19:54 1139 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:06) Delft (20:15) Schiedam Centrum (20:25) Rotterdam Centraal (20:31)
19:54 3850 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:28)
20:10 1148 ma di wo do vr za zo Haarlem (20:32) Amsterdam Centraal (20:49)
20:24 1141 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (20:36) Delft (20:45) Schiedam Centrum (20:55) Rotterdam Centraal (21:01)
20:32 3395 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (20:52) Woerden (21:30) Utrecht Centraal (22:16)
20:40 1154 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:02) Amsterdam Centraal (21:19)
20:46 3849 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:01)
20:54 1145 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:06) Delft (21:15) Schiedam Centrum (21:25) Rotterdam Centraal (21:31)
21:09 1149 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:21) Rotterdam Centraal (21:42)
21:10 1158 ma di wo do vr za zo Haarlem (21:32) Amsterdam Centraal (21:49)
21:24 1151 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (21:36) Delft (21:45) Schiedam Centrum (21:55) Rotterdam Centraal (22:01)
21:40 1160 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:02) Amsterdam Centraal (22:19)
21:54 1155 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:06) Delft (22:15) Schiedam Centrum (22:27) Rotterdam Centraal (22:33)
21:55 436 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:20) Amsterdam Centraal (22:41)
22:09 1159 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:21) Delft (22:30) Rotterdam Centraal (22:44)
22:10 1170 zo Haarlem (22:32) Amsterdam Centraal (22:49)
22:24 1161 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:36) Delft (22:45) Schiedam Centrum (22:55) Rotterdam Centraal (23:01)
22:29 34 ma di wo do vr za zo Haarlem (22:53) Amsterdam Centraal (23:13)
22:40 3851 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (22:55)
22:40 1178 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:02) Amsterdam Centraal (23:19)
22:53 1180 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:15) Amsterdam Centraal (23:33)
22:54 1165 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:06) Delft (23:15) Schiedam Centrum (23:25) Rotterdam Centraal (23:31)
22:58 3399 ma di wo do vr za zo Alphen aan den Rijn (23:19) Woerden (23:48) Utrecht Centraal (00:09)
23:10 1184 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:32) Amsterdam Centraal (23:49)
23:21 3854 ma di wo do vr za zo Haarlem (23:55)
23:28 1175 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (23:40) Delft (23:50) Schiedam Centrum (00:00) Rotterdam Centraal (00:06)
23:39 1179 zo Den Haag HS (23:51) Delft (00:00) Schiedam Centrum (00:10) Rotterdam Centraal (00:16)
23:42 1188 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:04) Amsterdam Centraal (00:21)
00:01 1181 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:13) Delft (00:22) Schiedam Centrum (00:32) Rotterdam Centraal (00:38)
00:13 1190 ma di wo do vr za zo Haarlem (00:35) Amsterdam Centraal (00:52)
00:26 1189 ma di wo do vr za zo Den Haag HS (00:38) Delft (00:47) Schiedam Centrum (00:57) Rotterdam Centraal (01:03)