of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Breda in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Breda in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:00 1617 ma di wo do vr za zo Tilburg (05:26) 's Hertogenbosch (06:08) Nijmegen (07:42) Arnhem (08:46) Dieren (09:15) Zutphen (09:36) Deventer (10:05) Zwolle (11:15)
05:40 3005 ma di wo do vr za zo Roosendaal (06:22)
06:46 1200 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (07:10) Dordrecht (07:37) Rotterdam Blaak (08:06) Rotterdam Centraal (08:14)
06:49 302 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:16) 's Hertogenbosch (07:41) Geldermalsen (08:15) Utrecht Centraal (08:51) Nieuwersluis- Loenen (09:17) Amsterdam Centraal (09:53)
06:50 1614 ma di wo do vr za zo Roosendaal (07:28)
07:23 1207 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:49) Boxtel (08:14) Eindhoven (08:38)
07:35 183 ma di wo do vr za zo Tilburg (07:56) Boxtel (08:16) Eindhoven (08:39)
07:56 1623 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:22)
08:16 182 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (08:32) Dordrecht (08:54) Rotterdam Blaak (09:23) Rotterdam Centraal (09:32) Den Haag HS (10:03) Haarlem (10:45) Amsterdam Centraal (11:06)
08:35 1242 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (08:57)
08:55 1209 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:22) Boxtel (09:45) Eindhoven (10:08)
09:02 405 ma di wo do vr za Roosendaal (09:24) Goes (10:33) Vlissingen (11:03)
09:09 304 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:33) 's Hertogenbosch (09:57) Geldermalsen (10:28) Utrecht Centraal (10:58) Nieuwersluis- Loenen (11:19) Amsterdam Centraal (11:54)
09:26 184 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (09:41) Dordrecht (10:04) Rotterdam Blaak (10:31) Rotterdam Centraal (10:39) Delft (11:00) Den Haag HS (11:12)
09:51 1632 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:29)
10:18 615 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:38) 's Hertogenbosch (10:59) Nijmegen (11:45) Arnhem (12:07) Dieren (12:37) Zutphen (12:57) Deventer (13:23) Zwolle (14:11)
10:29 303 ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:51) Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
10:39 185 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:59) Boxtel (11:23) Eindhoven (11:44) Roermond (12:41) Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
10:41 1634 zo Roosendaal (11:17)
10:46 1631 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:11) 's Hertogenbosch (11:56)
11:03 1210 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (11:24)
11:48 619 ma di wo do vr za zo Tilburg (12:14) 's Hertogenbosch (12:39) Nijmegen (13:53) Arnhem (14:20) Dieren (14:45) Zutphen (15:00) Deventer (15:19) Zwolle (15:47)
12:15 186 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (12:29) Dordrecht (12:49) Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
12:22 305 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:44)
13:11 1641 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:37) 's Hertogenbosch (14:31)
13:22 1213 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:50) Boxtel (14:16)
13:54 1644 ma di wo do vr za Roosendaal (14:32) Bergen op Zoom (15:12)
14:02 1214 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (14:24) Dordrecht (14:57) Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
14:22 187 ma di wo do vr za zo Tilburg (14:42) Boxtel (15:08) Eindhoven (15:29)
15:10 310 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:34) 's Hertogenbosch (15:57) Geldermalsen (16:32) Utrecht Centraal (17:03)
15:25 458 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:57) Rotterdam Blaak (16:24) Rotterdam Centraal (16:32)
15:30 307 ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:53)
16:09 188 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (16:23) Dordrecht (16:46) Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
16:24 1218 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (16:48)
16:27 1257 ma di wo do vr za zo Tilburg (16:56) Boxtel (17:21) Eindhoven (17:50) Venlo (19:09)
16:38 1668 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:26)
17:09 314 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:30) 's Hertogenbosch (17:53) Geldermalsen (18:28) Utrecht Centraal (19:00)
17:15 309 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:37)
17:23 7166 ma di wo do vr za zo Roosendaal (17:57)
17:35 189 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:55) Boxtel (18:13) Eindhoven (18:34)
18:00 1220 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (18:22) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:22)
18:19 210 ma di wo do vr za zo Roosendaal (18:59)
18:40 1677 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
18:49 191 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:14) Boxtel (19:37) Eindhoven (20:03)
18:58 460 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:29) Rotterdam Blaak (19:55) Rotterdam Centraal (20:03)
19:23 190 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (19:38) Dordrecht (20:01) Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
19:46 311 ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:11)
20:13 D108 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:47) Eindhoven (21:18) Venlo (22:04)
20:43 418 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:07) 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
20:57 193 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:16) Boxtel (21:34) Eindhoven (21:55)
21:53 220 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:15)
22:04 194 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (22:18) Dordrecht (22:39) Rotterdam Blaak (23:07) Rotterdam Centraal (23:14) Delft (23:33) Den Haag HS (23:45)
22:08 1690 ma di wo do vr za zo Roosendaal (22:48)
23:10 1237 ma di wo do vr za zo Tilburg (23:36) Boxtel (00:00) Eindhoven (00:45)