of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Utrecht Centraal in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Utrecht Centraal in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:18 3380 ma di wo do vr za Woerden (05:35) Alphen aan den Rijn (06:08) Leiden Centraal (06:29)
05:22 1304 ma di wo do vr za Nieuwersluis- Loenen (05:48) Amsterdam Weesperpoort (06:25)
05:41 3701 ma di wo do vr za Bilthoven (05:51) Den Dolder (05:56) Baarn Buurtstation (06:19)
05:54 1519 ma di wo do vr za zo Bilthoven (06:05) Den Dolder (06:13) Amersfoort (06:30) Nijkerk (06:52) Nunspeet (07:43) Hattemerbroek (08:15) Zwolle (08:25) Meppel (10:10) Heerenveen (11:13) Leeuwarden (11:49)
06:01 1715 ma di wo do vr za Geldermalsen (06:42) 's Hertogenbosch (07:30)
06:18 3751 ma di wo do vr za Driebergen- Zeist (06:39) Maarsbergen (07:01)
06:30 3382 ma di wo do vr za Woerden (06:55) Alphen aan den Rijn (07:44) Leiden Centraal (08:14)
06:40 2812 ma di wo do vr za Hilversum (07:07)
06:48 3310 ma di wo do vr za Woerden (07:02) Rotterdam Maas (07:52)
07:03 1308 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (07:26) Amsterdam Centraal (08:14)
07:13 83 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:05) Boxtel (08:22) Eindhoven (08:46) Roermond (09:42) Sittard (10:08) Maastricht (10:35) Eijsden (10:53)
07:13 101 ma di wo do vr za Amersfoort (07:33) Zwolle (08:42) Meppel (09:11) Assen (10:00) Groningen (10:27)
07:14 241 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (07:25) Ede- Wageningen (07:55) Arnhem (08:13)
07:16 1519 zo Bilthoven (07:29) Den Dolder (07:36) Amersfoort (07:53) Nijkerk (08:25) Nunspeet (09:14) Hattemerbroek (09:43) Zwolle (09:52)
07:38 3316 ma di wo do vr za zo Woerden (08:04) Gouda (08:34)
07:55 504 ma di wo do vr za Nieuwersluis- Loenen (08:16) Amsterdam Centraal (08:41)
07:57 243 zo Driebergen- Zeist (08:09) Ede- Wageningen (08:38) Arnhem (08:58)
07:58 155 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:18) Apeldoorn (09:08) Deventer (09:25) Almelo (10:26) Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
08:12 506 ma di wo do vr za Nieuwersluis- Loenen (08:27) Amsterdam Weesperpoort (08:47)
08:18 1717 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (08:52) 's Hertogenbosch (09:31) Boxtel (10:09) Eindhoven (10:43) Roermond (12:16)
08:23 540 ma di wo do vr za Gouda (08:51) Rotterdam Maas (09:13)
08:26 103 ma di wo do vr za Amersfoort (08:48) Zwolle (09:52) Meppel (10:20) Assen (11:04) Groningen (11:30)
08:27 1314 zo Amsterdam Centraal (09:18)
08:31 D271 ma di wo do vr za zo Arnhem (09:20) Zevenaar (09:36)
08:38 3384 ma di wo do vr za zo Woerden (09:04) Alphen aan den Rijn (09:51) Leiden Centraal (10:16)
08:47 240 ma di wo do vr za zo Amsterdam Weesperpoort (09:17)
08:51 303 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:39) Tilburg (10:02) Breda (10:27) Roosendaal (10:51) Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
08:55 1311 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (09:10) Ede- Wageningen (09:50) Arnhem (10:13)
08:58 D111 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:16) Hengelo (10:57)
08:58 152 ma di wo do vr za Woerden (09:14) Gouda (09:31) Rotterdam Maas (09:53)
09:01 302 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (09:17) Amsterdam Centraal (09:53)
09:11 1324 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (09:35) Amsterdam Weesperpoort (10:04)
09:21 245 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (09:33) Ede- Wageningen (10:03) Arnhem (10:24) Nijmegen (11:00)
09:26 D174 ma di wo do vr za zo Gouda (09:53) Rotterdam Maas (10:15)
09:30 247 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (09:42) Ede- Wageningen (10:12) Arnhem (10:31) Zevenaar (10:48)
09:32 1719 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (10:06) 's Hertogenbosch (10:54) Boxtel (11:18)
09:41 242 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (09:56) Amsterdam Centraal (10:30)
09:45 154 ma di wo do vr za zo Woerden (10:00) Gouda (10:22) Rotterdam Maas (10:45)
09:56 84 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:41)
10:06 D279 ma di wo do vr za zo Arnhem (10:58) Nijmegen (11:23)
10:10 109 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:29) Zwolle (11:29)
10:18 113 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:37) Zwolle (11:44) Meppel (12:13) Assen (13:01) Groningen (13:27)
10:21 104 ma di wo do vr za Gouda (10:49) Rotterdam Maas (11:12)
10:29 2822 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:51) Naarden- Bussum (11:01)
10:35 305 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (11:04) 's Hertogenbosch (11:32) Tilburg (11:58) Breda (12:19) Roosendaal (12:44)
10:36 D290 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:21)
10:43 290 ma di wo do vr za zo Gouda (11:12) Rotterdam Maas (11:34)
11:04 304 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (11:19) Amsterdam Centraal (11:54)
11:05 249 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (11:40) Arnhem (12:00) Nijmegen (12:35)
11:08 2828 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:28)
11:13 3755 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (11:34) Maarsbergen (11:52)
11:28 3807 ma di wo do vr za zo Bilthoven (11:38) Den Dolder (11:44) Amersfoort (11:58) Nijkerk (12:28) Nunspeet (13:14)
11:48 244 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:27)
11:51 D171 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:10) Apeldoorn (12:56) Deventer (13:12) Almelo (13:47) Hengelo (14:03) Oldenzaal (14:18)
11:54 158 ma di wo do vr za zo Gouda (12:23) Rotterdam Maas (12:45)
12:00 3388 ma di wo do vr za zo Woerden (12:20) Alphen aan den Rijn (13:07) Leiden Centraal (13:34)
12:12 106 ma di wo do vr za zo Woerden (12:27) Gouda (12:44) Rotterdam Maas (13:06)
12:18 D107 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:54)
12:38 1335 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (12:53) Ede- Wageningen (13:37) Arnhem (14:04)
12:39 516 ma di wo do vr za zo
12:40 1731 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (13:17) 's Hertogenbosch (13:53) Boxtel (14:25) Eindhoven (15:05)
12:46 1417 ma di wo do vr za zo Bilthoven (12:56) Den Dolder (13:04) Amersfoort (13:19) Nijkerk (13:34) Nunspeet (14:17) Hattemerbroek (14:46) Zwolle (14:55)
13:07 D286 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (13:46)
13:10 1330 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (13:34) Amsterdam Centraal (14:25)
13:13 D286 ma di wo do vr za zo Gouda (13:41) Rotterdam Maas (14:03)
13:15 1735 za Geldermalsen (13:56)
13:29 307 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:04) Arnhem (14:23) Zevenaar (14:42)
13:29 251 ma di wo do vr za zo Ede- Wageningen (14:04) Arnhem (14:23) Zevenaar (14:42)
13:30 548 ma di wo do vr za zo Gouda (14:00) Rotterdam Maas (14:22)
13:38 307 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (14:07) 's Hertogenbosch (14:40) Tilburg (15:07) Breda (15:26) Roosendaal (15:53)
13:39 3352 ma di wo do vr za zo Woerden (14:03) Gouda (14:32) Rotterdam Maas (15:18)
13:59 662 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (14:15) Amsterdam Centraal (14:52)
14:06 85 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:49) Eindhoven (15:22) Roermond (16:24)
14:17 87 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:00) Boxtel (15:16) Eindhoven (15:37) Roermond (16:32) Sittard (16:56) Maastricht (17:21) Eijsden (17:38)
14:17 119 ma di wo do vr za Amersfoort (14:36) Zwolle (15:47) Meppel (16:19) Assen (17:08) Groningen (17:35)
14:17 3759 ma di wo do vr zo Driebergen- Zeist (14:36) Maarn (oud) (14:46)
14:17 1419 ma di wo do vr za zo Bilthoven (14:27) Den Dolder (14:34) Amersfoort (14:49)
14:28 3759 za Driebergen- Zeist (14:47) Maarn (oud) (14:57)
14:32 246 ma di wo do vr za Nieuwersluis- Loenen (14:47) Amsterdam Centraal (15:20)
14:39 246 ma di wo do vr za Gouda (15:08) Rotterdam Maas (15:30)
14:59 572 ma di wo do vr za zo Woerden (15:14) Alphen aan den Rijn (15:42) Leiden Centraal (16:02)
15:06 1334 ma di wo do vr za zo Woerden (15:30) Gouda (15:57) Rotterdam Maas (16:43)
15:10 D283 ma di wo do vr za zo Arnhem (15:59) Zevenaar (16:16)
15:13 1346 za Nieuwersluis- Loenen (15:34) Amsterdam Weesperpoort (16:03)
15:29 1346 ma di wo do vr zo Nieuwersluis- Loenen (15:51) Amsterdam Weesperpoort (16:20)
15:40 86 za Amsterdam Weesperpoort (16:10)
15:41 309 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (16:28) Tilburg (16:52) Breda (17:13) Roosendaal (17:37)
15:56 248 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:34)
15:57 164 ma di wo do vr za zo Gouda (16:26) Rotterdam Maas (16:48)
16:02 167 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:22)
16:04 248 ma di wo do vr za Rotterdam Maas (16:51)
16:04 257 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (16:17) Ede- Wageningen (16:51) Arnhem (17:15) Zevenaar (17:37)
16:07 663 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (16:36) 's Hertogenbosch (17:08)
16:16 88 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (16:31) Amsterdam Centraal (17:05)
16:18 3761 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (16:37) Maarsbergen (16:52)
16:19 110 ma di wo do vr za Gouda (16:49) Rotterdam Maas (17:11)
16:34 576 ma di wo do vr za zo Woerden (16:57) Alphen aan den Rijn (18:00) Leiden Centraal (18:18)
16:40 D284 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:15)
16:41 D285 ma di wo do vr za zo Arnhem (17:27) Zevenaar (17:47)
16:47 D284 ma di wo do vr za zo Gouda (17:15) Rotterdam Maas (17:37)
16:49 1423 ma di wo do vr za zo Bilthoven (17:00) Den Dolder (17:07) Amersfoort (17:23)
16:50 1356 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (17:12) Amsterdam Weesperpoort (17:41)
16:50 1751 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (17:29) 's Hertogenbosch (18:10) Boxtel (18:46)
17:11 125 ma di wo do vr za zo Amersfoort (17:31) Zwolle (18:35) Assen (19:44) Groningen (20:10)
17:12 252 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (17:28) Amsterdam Centraal (18:06)
17:12 259 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (17:24) Ede- Wageningen (17:54) Arnhem (18:14) Zevenaar (18:35)
17:12 168 ma di wo do vr za zo Woerden (17:29) Gouda (17:47) Rotterdam Maas (18:09)
17:15 3633 ma di wo do vr za zo Bilthoven (17:25) Zeist (17:41)
17:19 2850 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:44)
17:23 1425 ma di wo do vr za Amersfoort (17:43) Nijkerk (18:05) Nunspeet (18:56) Hattemerbroek (19:29) Zwolle (19:38)
17:34 532 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (17:58) Amsterdam Centraal (18:35)
17:59 3733 ma di wo do vr za zo Bilthoven (18:09) Den Dolder (18:14) Baarn Buurtstation (18:36)
17:59 311 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (18:27) 's Hertogenbosch (18:55) Tilburg (19:20) Breda (19:44) Roosendaal (20:11)
18:00 261 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (18:12) Ede- Wageningen (18:46) Arnhem (19:07) Nijmegen (19:41)
18:03 3394 ma di wo do vr za zo Woerden (18:27) Alphen aan den Rijn (19:08) Leiden Centraal (19:34)
18:03 3635 ma di wo do vr za zo Bilthoven (18:13) Zeist (18:29)
18:19 116 ma di wo do vr za Woerden (18:34) Gouda (18:51) Rotterdam Maas (19:13)
18:26 3366 ma di wo do vr za zo Woerden (18:45) Gouda (19:11) Rotterdam Centraal (20:05)
18:28 1360 ma di wo do vr za zo Nieuwersluis- Loenen (18:52) Amsterdam Weesperpoort (19:24)
19:14 3765 ma di wo do vr za zo Driebergen- Zeist (19:33) Maarsbergen (19:49)
19:14 254 ma di wo do vr za zo Gouda (19:47) Rotterdam Maas (20:09)
19:29 129 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:48) Zwolle (20:56) Meppel (21:26) Assen (22:15) Groningen (22:41)
19:43 D108 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:28) Boxtel (20:43)
19:44 120 ma di wo do vr za zo Gouda (20:12) Rotterdam Maas (20:34)
19:58 D280 ma di wo do vr za zo Gouda (20:25) Rotterdam Maas (20:47)
20:04 93 ma di wo do vr za zo Geldermalsen (20:33) 's Hertogenbosch (21:01) Boxtel (21:25) Eindhoven (21:47) Roermond (22:51) Sittard (23:15) Maastricht (23:40)
20:07 1369 ma di wo do vr za Driebergen- Zeist (20:22) Ede- Wageningen (21:02) Arnhem (21:27)
20:13 D172 ma di wo do vr za zo Gouda (20:41) Rotterdam Centraal (21:12)
20:20 1433 ma di wo do vr za zo Bilthoven (20:30) Den Dolder (20:37) Amersfoort (20:52)
20:20 3396 ma di wo do vr za zo Woerden (20:42) Alphen aan den Rijn (21:30) Leiden Centraal (21:58)
20:38 256 ma di wo do vr za zo Woerden (20:51) Gouda (21:08) Rotterdam Maas (21:30)
20:42 D173 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:02) Apeldoorn (21:49) Deventer (22:05) Hengelo (22:55) Oldenzaal (23:24)
20:59 177 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:20) Nijkerk (21:56) Nunspeet (22:45) Hattemerbroek (23:15) Zwolle (23:24)
21:00 D289 ma di wo do vr za zo Arnhem (21:48) Zevenaar (22:04)
21:02 SD1 ma di wo do vr za zo Gouda (21:27) Rotterdam Centraal (21:56)
21:37 586 ma di wo do vr za zo Woerden (21:52) Gouda (22:08) Rotterdam Maas (22:30)
22:02 D112 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:50)
22:07 263 ma di wo do vr za Driebergen- Zeist (22:19) Ede- Wageningen (22:54) Arnhem (23:16) Nijmegen (23:45)
22:10 1757 ma di wo do vr za Geldermalsen (22:49) 's Hertogenbosch (23:29) Boxtel (00:09)
22:10 D272 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (22:59)
22:14 1437 ma di wo do vr za zo Bilthoven (22:24) Amersfoort (22:43)
22:16 D292 ma di wo do vr za zo Den Haag Centraal (23:03)
22:37 578 ma di wo do vr za zo Woerden (23:01) Alphen aan den Rijn (23:45) Leiden Centraal (00:04)
22:51 677 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (23:39) Eindhoven (00:12)
22:52 128 ma di wo do vr za zo Woerden (23:08) Gouda (23:29) Rotterdam Maas (23:51)
22:52 2876 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:19)
22:56 1439 ma di wo do vr za zo Bilthoven (23:06) Amersfoort (23:25)