of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Tilburg in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Tilburg in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:31 3555 ma di wo do vr za Boxtel (05:54)
05:31 1617 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (06:08) Nijmegen (07:42) Arnhem (08:46) Dieren (09:15) Zutphen (09:36) Deventer (10:05) Zwolle (11:15)
05:55 3511 ma di wo do vr za zo Baarle- Nassau grens (06:30)
06:16 1200 ma di wo do vr za Breda (06:41) Lage Zwaluwe (07:10) Dordrecht (07:37) Rotterdam Blaak (08:06) Rotterdam Centraal (08:14)
06:22 1203 ma di wo do vr Boxtel (06:45) Eindhoven (07:18)
07:19 302 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:41) Geldermalsen (08:15) Utrecht Centraal (08:51) Nieuwersluis- Loenen (09:17) Amsterdam Centraal (09:53)
07:35 1242 ma di wo do vr za Breda (08:03) Lage Zwaluwe (08:57)
07:53 182 ma di wo do vr za zo Breda (08:13) Lage Zwaluwe (08:32) Dordrecht (08:54) Rotterdam Blaak (09:23) Rotterdam Centraal (09:32) Den Haag HS (10:03) Haarlem (10:45) Amsterdam Centraal (11:06)
07:54 1207 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:14) Eindhoven (08:38)
07:58 183 ma di wo do vr za zo Boxtel (08:16) Eindhoven (08:39)
08:06 1625 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:45)
08:41 405 ma di wo do vr za Breda (09:00) Roosendaal (09:24) Goes (10:33) Vlissingen (11:03)
08:45 3559 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:06)
08:52 1618 ma di wo do vr za zo Breda (09:16)
09:04 184 ma di wo do vr za zo Breda (09:23) Lage Zwaluwe (09:41) Dordrecht (10:04) Rotterdam Blaak (10:31) Rotterdam Centraal (10:39) Delft (11:00) Den Haag HS (11:12)
09:27 1209 ma di wo do vr za zo Boxtel (09:45) Eindhoven (10:08)
09:36 304 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:57) Geldermalsen (10:28) Utrecht Centraal (10:58) Nieuwersluis- Loenen (11:19) Amsterdam Centraal (11:54)
09:38 3513 ma di wo do vr za zo Baarle- Nassau grens (10:15)
09:38 3561 ma di wo do vr za zo Boxtel (10:00)
10:04 303 ma di wo do vr za zo Breda (10:27) Roosendaal (10:51) Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
10:40 615 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (10:59) Nijmegen (11:45) Arnhem (12:07) Dieren (12:37) Zutphen (12:57) Deventer (13:23) Zwolle (14:11)
10:51 D138 ma di wo do vr za zo Roosendaal (11:28) Vlissingen (12:33)
11:00 1638 ma di wo do vr za zo Breda (11:24)
11:02 185 ma di wo do vr za zo Boxtel (11:23) Eindhoven (11:44) Roermond (12:41) Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
11:15 1631 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:56)
11:51 186 ma di wo do vr za zo Breda (12:13) Lage Zwaluwe (12:29) Dordrecht (12:49) Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
12:00 305 ma di wo do vr za zo Breda (12:19) Roosendaal (12:44)
12:17 619 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:39) Nijmegen (13:53) Arnhem (14:20) Dieren (14:45) Zutphen (15:00) Deventer (15:19) Zwolle (15:47)
12:21 3569 ma di wo do vr za zo Boxtel (12:43)
13:18 1214 ma di wo do vr za Breda (13:44) Lage Zwaluwe (14:24) Dordrecht (14:57) Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
13:26 1644 ma di wo do vr za Breda (13:50) Roosendaal (14:32) Bergen op Zoom (15:12)
13:54 1641 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:31)
13:54 1213 ma di wo do vr za zo Boxtel (14:16)
14:45 187 ma di wo do vr za zo Boxtel (15:08) Eindhoven (15:29)
14:55 1654 ma di wo do vr za zo Breda (15:20)
15:09 307 ma di wo do vr za zo Breda (15:26) Roosendaal (15:53)
15:37 310 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (15:57) Geldermalsen (16:32) Utrecht Centraal (17:03)
15:41 188 ma di wo do vr za zo Breda (16:04) Lage Zwaluwe (16:23) Dordrecht (16:46) Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
15:42 1215 ma di wo do vr za zo Boxtel (16:04) Eindhoven (16:30)
16:26 1614 ma di wo do vr za zo
16:29 7166 ma di wo do vr za zo Breda (16:53) Roosendaal (17:57)
16:34 1663 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:14)
16:54 309 ma di wo do vr za zo Breda (17:13) Roosendaal (17:37)
17:00 3519 ma di wo do vr za Baarle- Nassau grens (17:36)
17:01 1257 ma di wo do vr za zo Boxtel (17:21) Eindhoven (17:50) Venlo (19:09)
17:28 1220 ma di wo do vr za zo Breda (17:55) Lage Zwaluwe (18:22) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:22)
17:32 314 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:53) Geldermalsen (18:28) Utrecht Centraal (19:00)
17:51 210 ma di wo do vr za zo Breda (18:14) Roosendaal (18:59)
17:57 189 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:13) Eindhoven (18:34)
18:05 3575 ma di wo do vr za zo Boxtel (18:27)
18:18 1675 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (18:54)
18:58 190 ma di wo do vr za zo Breda (19:18) Lage Zwaluwe (19:38) Dordrecht (20:01) Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
19:09 1677 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:31)
19:16 191 ma di wo do vr za zo Boxtel (19:37) Eindhoven (20:03)
19:22 311 ma di wo do vr za zo Breda (19:44) Roosendaal (20:11)
19:32 1689 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:09)
20:10 3579 ma di wo do vr za zo Boxtel (20:33)
20:16 D137 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (20:37) Nijmegen (21:17) Arnhem (21:41) Zutphen (22:10) Hengelo (22:52)
21:09 418 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
21:18 193 ma di wo do vr za zo Boxtel (21:34) Eindhoven (21:55)
21:32 220 ma di wo do vr za zo Breda (21:51) Roosendaal (22:15)
21:38 194 ma di wo do vr za zo Breda (22:01) Lage Zwaluwe (22:18) Dordrecht (22:39) Rotterdam Blaak (23:07) Rotterdam Centraal (23:14) Delft (23:33) Den Haag HS (23:45)
23:38 1237 ma di wo do vr za zo Boxtel (00:00) Eindhoven (00:45)
00:37 1692 ma di wo do vr za zo Breda (00:59)