of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Roosendaal in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Roosendaal in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:55 302 ma di wo do vr za zo Breda (06:40) Tilburg (07:16) 's Hertogenbosch (07:41) Geldermalsen (08:15) Utrecht Centraal (08:51) Nieuwersluis- Loenen (09:17) Amsterdam Centraal (09:53)
06:20 3003 wo do vr za zo Bergen op Zoom (06:44)
06:39 3005 ma di wo do vr za Goes (08:04) Vlissingen (08:55)
07:09 4 ma di wo do vr za zo Breda (07:29)
07:12 4 ma Dordrecht (07:51) Rotterdam Blaak (08:17) Rotterdam Centraal (08:25)
07:17 1623 ma di wo do vr za zo Breda (07:54) Tilburg (08:22)
07:33 3022 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (08:03) Dordrecht (08:29) Rotterdam Blaak (09:08) Rotterdam Centraal (09:16)
07:46 3009 zo Goes (09:07) Vlissingen (09:52)
07:56 3011 ma di wo do vr za Bergen op Zoom (08:14)
08:41 6 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (09:02) Dordrecht (09:24) Rotterdam Blaak (09:53) Rotterdam Centraal (10:02) Den Haag HS (10:31) Leiden Centraal (10:48) Haarlem (11:14) Amsterdam Centraal (11:34)
08:45 304 ma di wo do vr za zo Breda (09:07) Tilburg (09:33) 's Hertogenbosch (09:57) Geldermalsen (10:28) Utrecht Centraal (10:58) Nieuwersluis- Loenen (11:19) Amsterdam Centraal (11:54)
09:05 3026 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (09:36)
09:31 1631 ma di wo do vr za zo Breda (10:06) Tilburg (11:11) 's Hertogenbosch (11:56)
09:37 405 ma di wo do vr za Goes (10:33) Vlissingen (11:03)
09:49 3033 di Goes (11:18)
09:55 615 ma di wo do vr za zo Breda (10:16) Tilburg (10:38) 's Hertogenbosch (10:59) Nijmegen (11:45) Arnhem (12:07) Dieren (12:37) Zutphen (12:57) Deventer (13:23) Zwolle (14:11)
09:57 12 ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:35) Rotterdam Centraal (11:05) Den Haag HS (11:34) Amsterdam Centraal (12:29)
10:54 7002 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (11:33) Dordrecht (12:10) Rotterdam Centraal (13:41)
11:01 303 ma di wo do vr za zo Goes (11:52) Vlissingen (12:22)
11:22 619 ma di wo do vr za zo Breda (11:45) Tilburg (12:14) 's Hertogenbosch (12:39) Nijmegen (13:53) Arnhem (14:20) Dieren (14:45) Zutphen (15:00) Deventer (15:19) Zwolle (15:47)
11:26 3036 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (11:55) Dordrecht (12:17) Rotterdam Blaak (12:43) Rotterdam Centraal (12:51)
11:33 D138 ma di wo do vr za zo Vlissingen (12:33)
11:49 D27 ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:27) Rotterdam Centraal (12:59) Den Haag HS (13:32) Amsterdam Centraal (14:27)
12:14 D107 ma di wo do vr za zo Vlissingen (13:14)
12:15 1641 ma di wo do vr za zo Breda (13:04) Tilburg (13:37) 's Hertogenbosch (14:31)
12:53 3035 ma di wo do vr za zo Goes (14:06) Vlissingen (14:47)
13:43 3052 ma di wo do vr za zo Breda (14:09)
13:48 3054 ma di wo do vr za Lage Zwaluwe (14:17)
14:25 3045 ma Goes (15:17) Vlissingen (15:47)
14:39 16 ma za Dordrecht (15:18) Rotterdam Blaak (15:44) Rotterdam Centraal (15:52)
14:47 310 ma di wo do vr za zo Breda (15:08) Tilburg (15:34) 's Hertogenbosch (15:57) Geldermalsen (16:32) Utrecht Centraal (17:03)
14:47 18 ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:25) Rotterdam Blaak (15:52) Rotterdam Centraal (16:00) Den Haag HS (16:31) Leiden Centraal (16:48) Haarlem (17:15) Amsterdam Centraal (17:35)
14:47 D24 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (16:15) Den Haag HS (16:44) Amsterdam Centraal (17:41)
14:48 1644 ma di wo do vr za Bergen op Zoom (15:12)
15:30 21 za Goes (16:21) Vlissingen (16:51)
15:48 188 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (16:19) Dordrecht (16:46) Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
16:03 3049 ma di wo do vr za zo Goes (17:19) Vlissingen (18:01)
16:45 314 ma di wo do vr za zo Breda (17:07) Tilburg (17:30) 's Hertogenbosch (17:53) Geldermalsen (18:28) Utrecht Centraal (19:00)
16:51 3060 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (17:23) Dordrecht (17:45) Rotterdam Blaak (18:14) Rotterdam Centraal (18:22)
17:05 1673 ma di wo do vr za Breda (17:45)
17:42 3063 ma di wo do vr za Goes (18:35) Vlissingen (19:05)
18:14 1677 ma di wo do vr za zo Breda (18:37) Tilburg (19:06) 's Hertogenbosch (19:31)
18:19 434 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (18:48) Dordrecht (19:09) Rotterdam Blaak (19:38) Rotterdam Centraal (19:46)
19:02 D17 ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:39) Rotterdam Blaak (20:04) Rotterdam Centraal (20:12) Den Haag HS (20:41) Haarlem (21:21) Amsterdam Centraal (21:41)
19:05 1687 ma di wo do vr za zo Breda (19:43)
19:32 3069 ma di wo do vr za zo Goes (21:04) Vlissingen (21:56)
19:36 D137 ma di wo do vr za zo Tilburg (20:15) 's Hertogenbosch (20:37) Nijmegen (21:17) Arnhem (21:41) Zutphen (22:10) Hengelo (22:52)
19:37 P57 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:41) Den Haag HS (21:10) Amsterdam Centraal (22:07)
19:51 D108 ma di wo do vr za zo Breda (20:12) Boxtel (20:47) Eindhoven (21:18) Venlo (22:04)
19:56 436 ma di wo do vr za zo Rotterdam Blaak (20:59) Rotterdam Centraal (21:06) Den Haag HS (21:35) Leiden Centraal (21:53) Haarlem (22:20) Amsterdam Centraal (22:41)
20:20 34 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (20:41) Dordrecht (21:02) Rotterdam Blaak (21:29) Rotterdam Centraal (21:37) Delft (21:59) Den Haag HS (22:10) Leiden Centraal (22:27) Haarlem (22:53) Amsterdam Centraal (23:13)
20:20 418 ma di wo do vr za zo Breda (20:41) Tilburg (21:07) 's Hertogenbosch (21:29) Nijmegen (22:19) Arnhem (22:54)
21:37 438 ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:17) Rotterdam Centraal (22:46)
21:41 1699 ma di wo do vr za zo Breda (22:30)
21:43 3078 ma di wo do vr za zo Lage Zwaluwe (22:12)
22:28 15 ma di wo do vr za zo Goes (23:23) Vlissingen (23:53)