of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hoorn in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Hoorn in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
04:55 151 do Wognum- Nibbixwoud (05:13)
05:21 2906 di Kwadijk (05:56)
05:48 153 ma di wo vr za Wognum- Nibbixwoud (06:05)
06:43 2908 ma di wo do vr za Kwadijk (07:11) Zaandam (07:41) Amsterdam Centraal (07:55)
07:00 3705 ma di wo do vr za Wognum- Nibbixwoud (07:08) Medemblik (07:39)
07:19 3752 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:51) Alkmaar (08:03)
07:42 153 zo Wognum- Nibbixwoud (07:58)
08:11 3707 ma di wo do vr za Wognum- Nibbixwoud (08:23) Medemblik (08:59)
08:14 2914 ma di wo do vr za zo Kwadijk (08:43) Zaandam (09:24) Amsterdam Centraal (09:44)
08:15 2921 ma di wo do vr za Enkhuizen (08:54)
08:17 3754 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (08:46) Alkmaar (08:58)
08:59 2921 zo Enkhuizen (09:32)
09:02 3707 zo Wognum- Nibbixwoud (09:15) Medemblik (09:44)
09:08 3758 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (09:39) Alkmaar (09:51)
09:09 353 ma di wo do vr za Enkhuizen (09:26) Stavoren (10:48) Sneek (11:28) Leeuwarden (11:52) Groningen (13:09) Zuidbroek (13:59) Nieuweschans (14:38)
09:11 2918 ma di wo do vr za Zaandam (09:55)
09:12 3711 ma di wo do vr za Wognum- Nibbixwoud (09:22) Medemblik (09:53)
09:50 3760 ma di wo do vr za Heerhugowaard (10:19) Alkmaar (10:31)
10:54 2925 ma di wo do vr za Enkhuizen (11:23)
10:56 352 ma di wo do vr za Zaandam (11:32) Amsterdam Centraal (11:46)
11:01 352 ma di wo do vr za zo Alkmaar (11:23) Uitgeest (11:43) Velsen- IJmuiden Oost (11:59) Haarlem (12:10)
11:04 3713 ma di wo do vr za Wognum- Nibbixwoud (11:16) Medemblik (11:46)
11:04 2924 zo Kwadijk (11:33) Zaandam (12:05) Amsterdam Centraal (12:20)
11:10 3764 zo Heerhugowaard (11:40) Alkmaar (11:52)
11:53 157 zo Wognum- Nibbixwoud (12:09)
12:02 2927 di za Enkhuizen (12:43)
12:43 159 za Wognum- Nibbixwoud (12:59)
12:47 3766 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (13:17) Alkmaar (13:30)
12:50 2930 ma di wo do vr za zo Kwadijk (13:18) Zaandam (13:51) Amsterdam Centraal (14:07)
12:56 3717 ma di wo do vr za zo Wognum- Nibbixwoud (13:12) Medemblik (13:44)
13:00 2933 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (13:38)
13:37 357 ma di wo do vr za Enkhuizen (13:54)
13:43 3770 ma di wo do vr za Heerhugowaard (14:15) Alkmaar (14:27)
13:43 359 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (14:00) Stavoren (15:20) Sneek (15:59) Leeuwarden (16:23) Groningen (17:32) Zuidbroek (18:17) Nieuweschans (18:56)
14:08 2936 ma di wo do vr za Zaandam (14:55)
14:36 3772 ma di wo do vr za Heerhugowaard (15:05) Alkmaar (15:17)
16:01 2942 ma di wo do vr za Kwadijk (16:30) Zaandam (16:58) Amsterdam Centraal (17:13)
16:08 3776 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (16:38) Alkmaar (16:50)
16:11 360 ma di wo do vr za Zaandam (16:47) Amsterdam Centraal (17:02)
16:17 161 zo Wognum- Nibbixwoud (16:33)
16:18 3719 ma di wo do vr za Wognum- Nibbixwoud (16:34) Medemblik (17:05)
16:19 362 ma di wo do vr za Alkmaar (16:44) Uitgeest (17:03) Velsen- IJmuiden Oost (17:22) Haarlem (17:35)
16:21 2943 ma di wo do vr za Enkhuizen (17:00)
16:46 2942 ma di wo do vr za zo Kwadijk (17:18) Zaandam (17:56) Amsterdam Centraal (18:12)
17:05 2947 ma di wo do vr za Enkhuizen (17:34)
18:20 3778 ma di wo do vr za zo Alkmaar (18:58)
18:24 2950 ma di wo do vr za Zaandam (19:14)
18:25 363 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (18:42) Stavoren (20:02) Sneek (20:39) Leeuwarden (21:02)
18:28 3723 ma di wo do vr za zo Wognum- Nibbixwoud (18:43) Medemblik (19:15)
20:22 366 ma di wo do vr za zo Zaandam (20:59) Amsterdam Centraal (21:14)
20:24 2955 ma di wo do vr za Enkhuizen (20:53)
20:27 368 ma di wo do vr za zo Alkmaar (20:50) Uitgeest (21:10) Velsen- IJmuiden Oost (21:27) Haarlem (21:39)
21:25 2960 zo Kwadijk (21:52) Zaandam (22:20) Amsterdam Centraal (22:35)
21:25 2958 ma di wo do vr za Zaandam (22:08)
21:30 2957 ma di wo do vr za zo Enkhuizen (22:05)
21:32 3782 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (22:03) Alkmaar (22:15)
21:33 3725 ma di wo do vr za zo Wognum- Nibbixwoud (21:47) Medemblik (22:20)
22:14 2960 ma di wo do vr za Kwadijk (22:41) Zaandam (23:13) Amsterdam Centraal (23:28)
23:12 2961 ma di wo do vr za Enkhuizen (23:38)
23:15 3727 zo Medemblik (23:47)