of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Deventer in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Deventer in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:33 3805 ma di wo do vr za Raalte (06:21) Ommen (07:03)
05:59 7165 vr Zwolle (06:53)
06:36 2817 ma di wo do vr za zo Almelo (07:38) Hengelo (08:07)
07:03 1628 ma di wo do vr za Zutphen (07:26)
07:10 152 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (07:25) Amersfoort (08:08) Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
07:15 1605 ma di wo do vr za Zwolle (08:02)
07:36 3758 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:03)
07:57 D174 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:47) Hilversum (09:08) Amsterdam Centraal (09:41)
08:03 154 zo Apeldoorn (08:18) Amersfoort (09:00) Amsterdam Centraal (09:47)
08:27 1636 ma di wo do vr za zo Zutphen (08:50) Dieren (09:21) Arnhem (09:48) Nijmegen (10:19)
08:38 1611 ma di wo do vr za Zwolle (09:26)
08:38 151 ma di wo do vr za Almelo (09:17) Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
08:41 3809 ma di wo do vr za zo Raalte (09:16) Ommen (09:53)
09:21 603 ma di wo do vr za zo Zwolle (09:48)
09:24 204 ma di wo do vr za zo Zutphen (09:40) Dieren (09:56) Arnhem (10:17) Nijmegen (10:42) 's Hertogenbosch (11:30) Boxtel (11:55) Eindhoven (12:16)
09:29 155 ma di wo do vr za zo Almelo (10:26) Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
09:47 2820 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:11)
10:18 1650 ma di wo do vr za zo Zutphen (10:41) Dieren (11:09) Arnhem (11:38) Nijmegen (13:06)
10:19 158 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:34) Amersfoort (11:14) Hilversum (11:39) Amsterdam Centraal (12:14)
10:29 1617 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:15)
11:11 613 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:40)
11:12 206 ma di wo do vr za zo Zutphen (11:27) Dieren (11:43) Arnhem (12:02)
11:42 1658 ma di wo do vr za zo Zutphen (12:07) Dieren (12:36) Arnhem (13:03) Nijmegen (13:42) 's Hertogenbosch (14:40)
12:07 2847 ma di wo do vr za zo Almelo (13:02)
12:10 1629 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:57)
12:12 2830 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:39)
12:15 3815 ma di wo do vr za zo Raalte (12:53) Ommen (13:25)
13:14 D171 ma di wo do vr za zo Almelo (13:47) Hengelo (14:03) Oldenzaal (14:18)
13:26 1664 ma di wo do vr za zo Zutphen (13:46)
13:27 615 ma di wo do vr za zo Zwolle (14:11)
13:29 2853 ma di wo do vr za zo Almelo (14:32) Hengelo (15:00) Oldenzaal (15:19)
13:48 3762 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (14:15)
14:08 164 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (14:24) Amersfoort (15:12) Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
14:17 1639 zo Zwolle (14:59)
15:16 210 ma di wo do vr za zo Zutphen (15:31) Dieren (15:51) Arnhem (16:10) Nijmegen (16:32) 's Hertogenbosch (17:18) Tilburg (17:48) Breda (18:14) Roosendaal (18:59)
15:18 168 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:35) Amersfoort (16:24) Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
15:21 619 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:47)
15:54 3562 ma di wo do vr za zo Zutphen (16:15) Dieren (16:38)
16:28 2852 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:55)
16:32 3819 ma di wo do vr za zo Raalte (17:09) Ommen (17:44)
16:33 2873 ma di wo do vr za Almelo (17:39) Hengelo (18:20) Enschede (18:33)
16:53 1647 ma di wo do vr za zo Zwolle (17:40)
17:12 1874 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:36) Amersfoort (18:46)
17:30 1674 ma di wo do vr za zo Zutphen (17:53) Dieren (18:21) Arnhem (18:53)
17:36 167 ma di wo do vr za zo Almelo (18:15) Hengelo (18:38) Oldenzaal (19:11)
17:38 3537 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:15)
18:42 D172 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:57) Amersfoort (19:37) Hilversum (19:55) Amsterdam Centraal (20:26)
18:51 3997 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:33)
18:54 220 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:10) Dieren (19:26) Arnhem (19:45) Nijmegen (20:09) 's Hertogenbosch (21:04) Tilburg (21:29) Breda (21:51) Roosendaal (22:15)
19:25 1686 ma di wo do vr za zo Zutphen (19:47) Dieren (20:20) Arnhem (20:49) Nijmegen (21:31)
19:48 3770 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:12)
19:55 2883 ma di wo do vr za zo Almelo (20:59) Hengelo (21:30) Enschede (21:45)
19:55 1665 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:37)
20:21 229 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:48) Meppel (21:37) Heerenveen (22:21) Leeuwarden (22:48)
20:39 D112 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:27) Amsterdam Centraal (22:13)
20:50 3820 ma di wo do vr za zo Zutphen (21:13)
21:11 178 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:30) Amersfoort (22:15) Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
21:49 3999 ma di wo do vr za zo Zwolle (22:31)
22:07 D173 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:55) Oldenzaal (23:24)
22:32 1698 ma di wo do vr za zo Zutphen (22:55) Dieren (23:22) Arnhem (23:53) Nijmegen (00:35)
22:36 3776 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:03)
22:38 177 ma di wo do vr za zo Almelo (23:17) Hengelo (23:39) Enschede (00:00)
23:22 1683 ma di wo do vr za zo Zwolle (00:05)