of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amersfoort in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Amersfoort in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:20 1808 ma di wo do vr za Hilversum (06:45) Amsterdam Centraal (07:33)
06:33 1400 ma di wo do vr za Den Dolder (06:48) Bilthoven (06:53) Utrecht Centraal (07:07)
06:39 1519 ma di wo do vr za zo Nijkerk (06:52) Nunspeet (07:43) Hattemerbroek (08:15) Zwolle (08:25) Meppel (10:10) Heerenveen (11:13) Leeuwarden (11:49)
06:39 2013 ma di wo do vr za Kesteren (07:28)
06:44 1801 ma di wo do vr za Apeldoorn (07:47) Deventer (08:22)
06:47 1814 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:09) Amsterdam Centraal (07:58)
07:13 1818 ma di wo do vr za Hilversum (07:35) Amsterdam Centraal (08:16)
07:24 1410 ma di wo do vr za Bilthoven (07:37) Utrecht Centraal (07:40)
07:34 2004 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:56) Amsterdam Centraal (08:33)
07:39 151 ma di wo do vr za Apeldoorn (08:17) Deventer (08:35) Almelo (09:17) Hengelo (09:38) Oldenzaal (09:54)
07:43 101 ma di wo do vr za Zwolle (08:42) Meppel (09:11) Assen (10:00) Groningen (10:27)
07:46 1822 zo Hilversum (08:08) Amsterdam Centraal (08:52)
07:47 3804 ma di wo do vr za Den Dolder (08:01) Bilthoven (08:06) Utrecht Buurtstation (08:18)
07:50 1407 ma di wo do vr za zo Nijkerk (08:10) Nunspeet (08:59) Hattemerbroek (09:28) Zwolle (09:37)
08:00 714 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:22) Amsterdam Centraal (08:59)
08:02 1519 zo Nijkerk (08:25) Nunspeet (09:14) Hattemerbroek (09:43) Zwolle (09:52)
08:03 2017 ma di wo do vr za zo Kesteren (08:43)
08:13 152 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
08:21 152 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (08:42) Woerden (09:14) Gouda (09:31) Rotterdam Maas (09:53)
08:28 155 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:08) Deventer (09:25) Almelo (10:26) Hengelo (10:49) Oldenzaal (11:23)
08:35 720 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:57) Amsterdam Centraal (09:33)
08:51 D174 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:08) Amsterdam Centraal (09:41)
08:55 103 ma di wo do vr za Zwolle (09:52) Meppel (10:20) Assen (11:04) Groningen (11:30)
08:58 D174 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:18) Gouda (09:53) Rotterdam Maas (10:15)
09:03 154 zo Amsterdam Centraal (09:47)
09:10 342 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:31) Amsterdam Centraal (10:08)
09:13 154 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:33) Woerden (10:00) Gouda (10:22) Rotterdam Maas (10:45)
09:25 D111 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:57)
09:38 1411 ma di wo do vr za zo Nijkerk (09:50) Nunspeet (10:35) Hattemerbroek (11:06) Zwolle (11:16)
09:53 104 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (10:13) Gouda (10:49) Rotterdam Maas (11:12)
09:59 1420 ma di wo do vr za zo Bilthoven (10:16) Utrecht Centraal (10:28)
10:00 104 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:17) Amsterdam Centraal (10:49)
10:11 343 ma di wo do vr za zo Kesteren (10:46) Ressen- Bemmel (11:08) Nijmegen (11:18) Venlo (12:25) Roermond (12:49) Sittard (13:14) Maastricht (13:40) Eijsden (13:58)
10:13 1830 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:35) Amsterdam Centraal (11:26)
10:32 109 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:29)
10:44 159 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:22) Zutphen (11:44) Goor (12:25) Hengelo (12:48) Enschede (13:01)
10:47 113 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:44) Meppel (12:13) Assen (13:01) Groningen (13:27)
11:18 158 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:39) Amsterdam Centraal (12:14)
11:20 1825 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:20) Deventer (12:54)
11:44 106 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (12:03) Woerden (12:27) Gouda (12:44) Rotterdam Maas (13:06)
11:51 106 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:07) Amsterdam Centraal (12:37)
11:58 1424 ma di wo do vr za zo Den Dolder (12:13) Bilthoven (12:19) Utrecht Centraal (12:31)
12:05 1737 ma di wo do vr za Kesteren (12:47) Ressen- Bemmel (13:24) Nijmegen (13:34) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (14:26) Venlo (15:40) Roermond (16:27) Sittard (17:48) Maastricht (18:29)
12:08 3807 ma di wo do vr za zo Nijkerk (12:28) Nunspeet (13:14)
12:19 D171 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:56) Deventer (13:12) Almelo (13:47) Hengelo (14:03) Oldenzaal (14:18)
12:23 1836 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:45) Amsterdam Centraal (13:34)
13:00 3810 ma di wo do vr za zo Den Dolder (13:13) Bilthoven (13:18) Utrecht Centraal (13:31)
13:04 1842 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:28) Amsterdam Centraal (14:14)
13:22 1417 ma di wo do vr za zo Nijkerk (13:34) Nunspeet (14:17) Hattemerbroek (14:46) Zwolle (14:55)
13:58 161 za Apeldoorn (14:38)
14:00 1916 ma di wo do vr za zo Den Dolder (14:15) Bilthoven (14:21) Utrecht Centraal (14:33)
14:00 344 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:16) Amsterdam Centraal (14:46)
14:18 2041 ma di wo do vr za zo Kesteren (15:00)
14:22 1848 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:46) Amsterdam Centraal (15:32)
14:47 119 ma di wo do vr za Zwolle (15:47) Meppel (16:19) Assen (17:08) Groningen (17:35)
14:51 1915 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:49) Zutphen (16:25) Ruurlo (16:55) Winterswijk (17:26)
15:06 1518 ma di wo do vr za Den Dolder (15:21) Bilthoven (15:27) Utrecht Centraal (15:39)
15:12 1430 zo Den Dolder (15:27) Bilthoven (15:33) Utrecht Centraal (15:45)
15:17 164 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:38) Amsterdam Centraal (16:19)
15:23 164 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:45) Gouda (16:26) Rotterdam Maas (16:48)
15:50 110 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (16:10) Gouda (16:49) Rotterdam Maas (17:11)
15:51 1854 zo Hilversum (16:13) Amsterdam Centraal (16:57)
15:57 110 ma di wo do vr za Hilversum (16:13) Amsterdam Centraal (16:43)
16:19 3817 ma di wo do vr za zo Nijkerk (16:38) Nunspeet (17:23) Hattemerbroek (17:49) Zwolle (17:57)
16:27 2053 ma di wo do vr za zo Kesteren (17:08) Ressen- Bemmel (18:19) Nijmegen (18:33) Groesbeek (18:53)
16:28 168 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
16:37 167 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:15) Deventer (17:34) Almelo (18:15) Hengelo (18:38) Oldenzaal (19:11)
16:38 168 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:59) Woerden (17:29) Gouda (17:47) Rotterdam Maas (18:09)
16:49 2040 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:13) Amsterdam Centraal (18:00)
17:04 3814 ma di wo do vr za zo Den Dolder (17:18) Bilthoven (17:23) Utrecht Buurtstation (17:34)
17:08 347 ma di wo do vr za zo Kesteren (17:34) Nijmegen (17:59) Beugen (Kruispunt) (Hoog) (18:28) Venlo (19:20) Roermond (19:46) Sittard (20:11) Maastricht (20:36)
17:29 756 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:50) Amsterdam Centraal (18:26)
17:38 125 ma di wo do vr za zo Zwolle (18:35) Assen (19:44) Groningen (20:10)
17:51 1425 ma di wo do vr za Nijkerk (18:05) Nunspeet (18:56) Hattemerbroek (19:29) Zwolle (19:38)
17:52 116 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (18:13) Woerden (18:34) Gouda (18:51) Rotterdam Maas (19:13)
17:58 116 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:14) Amsterdam Centraal (18:52)
18:15 2883 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (19:12) Deventer (19:47) Almelo (20:59) Hengelo (21:30) Enschede (21:45)
18:27 2044 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:48) Amsterdam Centraal (19:34)
18:32 2065 ma di wo do vr za zo Kesteren (19:13)
18:35 1528 ma di wo do vr za Den Dolder (18:50) Bilthoven (18:56) Utrecht Centraal (19:08)
19:00 584 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:20)
19:14 120 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:34) Gouda (20:12) Rotterdam Maas (20:34)
19:21 120 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:42) Amsterdam Centraal (20:12)
19:40 D172 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:55) Amsterdam Centraal (20:26)
19:48 D172 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (20:07) Gouda (20:41) Rotterdam Centraal (21:12)
19:51 1880 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:13) Amsterdam Centraal (20:58)
19:56 129 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:56) Meppel (21:26) Assen (22:15) Groningen (22:41)
20:00 1921 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:51) Deventer (21:22)
20:12 348 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:28) Amsterdam Centraal (21:04)
20:15 3818 ma di wo do vr za zo Den Dolder (20:30) Bilthoven (20:35) Utrecht Buurtstation (20:47)
20:25 1884 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:47) Amsterdam Centraal (21:35)
21:02 1928 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:22) Amsterdam Centraal (22:04)
21:04 586 ma di wo do vr za zo Bilthoven (21:17) Utrecht Centraal (21:29) Woerden (21:52) Gouda (22:08) Rotterdam Maas (22:30)
21:11 D173 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:49) Deventer (22:05) Hengelo (22:55) Oldenzaal (23:24)
21:28 349 ma di wo do vr za zo Kesteren (22:07) Ressen- Bemmel (22:32) Nijmegen (22:42)
21:32 D112 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:13)
21:37 177 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (22:15) Deventer (22:35) Almelo (23:17) Hengelo (23:39) Enschede (00:00)
21:37 D112 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:56) Rotterdam Centraal (22:50)
21:41 177 ma di wo do vr za zo Nijkerk (21:56) Nunspeet (22:45) Hattemerbroek (23:15) Zwolle (23:24)
22:18 178 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
22:23 128 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:42) Woerden (23:08) Gouda (23:29) Rotterdam Maas (23:51)
22:30 128 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:51) Amsterdam Centraal (23:35)
22:48 1887 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:44)
23:01 1538 ma di wo do vr za zo Den Dolder (23:16) Bilthoven (23:22) Utrecht Centraal (23:34)
23:03 2058 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:25) Amsterdam Centraal (00:13)