of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Alkmaar in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Alkmaar in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:38 2404 ma di wo do vr za Uitgeest (06:01) Zaandam (06:32) Amsterdam Centraal (06:53)
06:04 2401 do Heerhugowaard (06:16) Schagen (06:41)
06:54 2410 ma di wo do vr za zo Uitgeest (07:18) Zaandam (07:51) Amsterdam Centraal (08:08)
07:01 2403 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:13) Schagen (07:44) Den Helder (08:25)
07:17 3753 ma di wo do vr za Heerhugowaard (07:29) Hoorn (08:02)
07:29 2414 ma di wo do vr za Uitgeest (07:53) Zaandam (08:22) Amsterdam Centraal (08:38)
08:06 3753 zo Heerhugowaard (08:18) Hoorn (08:51)
08:09 930 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (08:45)
08:17 932 zo Zaandam (08:45) Amsterdam Centraal (09:00)
08:25 934 ma di wo do vr za zo Uitgeest (08:41) Velsen- IJmuiden Oost (08:58) Haarlem (09:10)
08:40 353 ma di wo do vr za zo Hoorn (09:03)
08:48 931 ma di wo do vr za Heerhugowaard (08:56) Schagen (09:11) Den Helder (09:37)
09:03 3755 ma di wo do vr za Heerhugowaard (09:14) Hoorn (09:47)
09:10 2424 ma di wo do vr za zo Uitgeest (09:35) Zaandam (10:03) Amsterdam Centraal (10:18)
10:02 2426 ma di wo do vr za zo Uitgeest (10:27) Zaandam (10:56) Amsterdam Centraal (11:14)
10:12 2415 ma di wo do vr za Heerhugowaard (10:20) Schagen (10:43) Den Helder (11:19)
10:17 3759 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (10:26) Hoorn (10:48)
10:25 2417 zo Heerhugowaard (10:34) Schagen (11:00) Den Helder (11:35)
11:08 3761 ma di wo do vr za Hoorn (11:47)
11:28 352 ma di wo do vr za zo Uitgeest (11:43) Velsen- IJmuiden Oost (11:59) Haarlem (12:10)
12:06 3765 ma di wo do vr za zo Hoorn (12:46)
12:26 2434 ma di wo do vr za zo Uitgeest (12:50) Zaandam (13:19) Amsterdam Centraal (13:34)
12:41 7264 do Uitgeest (13:00) Amsterdam Centraal (13:41)
13:18 359 ma di wo do vr za zo Hoorn (13:40) Enkhuizen (14:00) Stavoren (15:20) Sneek (15:59) Leeuwarden (16:23) Groningen (17:32) Zuidbroek (18:17) Nieuweschans (18:56)
13:24 2427 ma di wo do vr za Heerhugowaard (13:33) Schagen (14:01) Den Helder (14:39)
13:44 3767 ma di wo do vr za Hoorn (14:24)
14:03 2442 za Uitgeest (14:26) Amsterdam Centraal (14:52)
14:16 2242 ma di wo do vr za zo Uitgeest (14:33) Velsen- IJmuiden Oost (14:51) Haarlem (15:09)
15:01 2433 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (15:09) Schagen (15:24) Den Helder (15:50)
15:08 3771 ma di wo do vr za Heerhugowaard (15:19) Hoorn (15:52)
15:23 2448 ma di wo do vr za zo Uitgeest (15:47) Zaandam (16:16) Amsterdam Centraal (16:35)
16:20 2450 ma di wo do vr za Uitgeest (16:43) Zaandam (17:11) Amsterdam Centraal (17:26)
16:49 362 ma di wo do vr za Uitgeest (17:03) Velsen- IJmuiden Oost (17:22) Haarlem (17:35)
17:02 2437 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (17:10) Schagen (17:36) Den Helder (18:12)
17:17 3773 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (17:27) Hoorn (17:59)
17:38 939 ma di wo do vr za Schagen (17:58) Den Helder (19:31)
17:41 948 ma di wo do vr za zo Uitgeest (18:01) Zaandam (18:17) Amsterdam Centraal (18:32)
17:54 363 ma di wo do vr za Heerhugowaard (18:02) Hoorn (18:19)
18:11 2458 ma di wo do vr za zo Uitgeest (18:30) Zaandam (18:57) Amsterdam Centraal (19:16)
18:52 2449 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (19:01) Schagen (19:25) Den Helder (20:02)
19:03 2464 ma di wo do vr za zo Uitgeest (19:28) Zaandam (20:00) Amsterdam Centraal (20:15)
19:34 3777 ma di wo do vr za Hoorn (20:13)
19:39 2466 zo Uitgeest (19:55) Zaandam (20:11) Amsterdam Centraal (20:26)
20:34 3779 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (20:45) Hoorn (21:17)
20:38 2468 ma di wo do vr za zo Uitgeest (20:58) Zaandam (21:19) Amsterdam Centraal (21:34)
20:54 368 ma di wo do vr za zo Uitgeest (21:10) Velsen- IJmuiden Oost (21:27) Haarlem (21:39)
22:01 2472 ma di wo do vr za zo Zaandam (22:29) Amsterdam Centraal (22:44)
22:19 945 ma di wo do vr za zo Heerhugowaard (22:27) Schagen (22:47) Den Helder (23:13)
22:19 2459 zo Heerhugowaard (22:31) Schagen (22:58) Den Helder (23:35)
22:28 2476 ma di wo do vr za zo Uitgeest (22:52) Zaandam (23:20) Amsterdam Centraal (23:35)
22:29 3781 zo Heerhugowaard (22:37) Hoorn (23:07)
00:26 949 ma di wo do vr za zo Schagen (00:46) Den Helder (01:10)