of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Enschede in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Enschede in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:44 2801 ma di wo do vr za Glanerbrug (05:53)
05:56 152 ma di wo do vr za zo Hengelo (06:05) Almelo (06:26) Deventer (07:07) Apeldoorn (07:25) Amersfoort (08:08) Hilversum (08:34) Amsterdam Centraal (09:06)
06:38 704 ma di wo do vr za zo Hengelo (06:47) Zutphen (07:33) Dieren (07:54) Arnhem (08:17) Nijmegen (08:40) 's Hertogenbosch (09:25)
06:58 2816 ma di wo do vr za Hengelo (07:07)
07:59 1938 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:08) Goor (08:47) Zutphen (09:29)
08:36 2815 ma di wo do vr za Glanerbrug (08:46)
09:03 3951 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (09:06)
09:04 158 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:13) Almelo (09:37) Deventer (10:15) Apeldoorn (10:34) Amersfoort (11:14) Hilversum (11:39) Amsterdam Centraal (12:14)
09:25 3950 ma di wo do vr za zo Hengelo (09:36) Almelo (10:04) Rijssen (10:22) Hellendoorn (10:41)
10:07 750 ma di wo do vr za Hengelo (10:17) Almelo (10:39) Raalte (11:12) Zwolle (11:31)
10:41 3953 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (10:44)
10:55 3952 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:08)
11:35 1982 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:44) Almelo (12:09) Raalte (12:51) Zwolle (13:22)
11:54 3955 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (11:57)
12:03 3954 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:12) Almelo (12:31) Deventer (13:20)
12:15 2838 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:25)
12:35 1944 ma di wo do vr za zo Hengelo (12:45) Goor (13:07) Zutphen (13:53) Dieren (14:17) Arnhem (14:45) Nijmegen (15:31)
12:45 1981 ma di wo do vr za Oldenzaalschestraat (12:48)
13:04 3956 zo Hengelo (13:15) Delden (13:25)
13:18 2844 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:27) Almelo (13:47)
13:23 3957 zo Oldenzaalschestraat (13:26)
13:34 3958 zo Hengelo (13:45)
13:39 2848 ma di wo do vr za Hengelo (13:49)
13:43 3959 ma di wo do vr za Oldenzaalschestraat (13:46)
13:54 168 ma di wo do vr za Hengelo (14:03) Almelo (14:32) Deventer (15:13) Apeldoorn (15:35) Amersfoort (16:24) Hilversum (16:49) Amsterdam Centraal (17:20)
14:04 3962 zo Hengelo (14:15)
14:08 3963 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (14:11)
14:09 1948 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:18) Goor (14:41) Zutphen (15:24)
14:34 3964 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:45) Almelo (15:09)
14:53 3965 zo Oldenzaalschestraat (14:56)
15:04 3966 zo Hengelo (15:15) Delden (15:25)
15:13 2853 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (15:16)
15:23 3967 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (15:26)
15:26 1986 ma di wo do vr za zo Hengelo (15:35) Almelo (16:48) Raalte (17:31) Zwolle (17:56)
15:34 3968 zo Hengelo (15:45) Delden (15:55)
15:53 3969 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (15:56)
15:54 1952 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:03) Goor (16:27) Zutphen (17:09) Dieren (17:32) Arnhem (17:56)
16:04 3970 zo Hengelo (16:15) Delden (16:25) Enschede (16:30)
16:23 3971 zo Oldenzaalschestraat (16:26)
16:34 3974 ma di wo do vr za zo Hengelo (16:45) Almelo (17:09)
16:53 3973 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (16:56)
17:04 3976 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:15) Almelo (17:37) Deventer (18:30)
17:23 3975 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (17:26)
17:34 1956 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:43) Goor (18:15) Zutphen (18:53)
17:46 3978 zo Hengelo (17:57)
17:52 3977 zo Oldenzaalschestraat (17:55)
18:03 2869 ma di wo do vr za Glanerbrug (18:13)
18:04 3980 zo Hengelo (18:15)
18:08 2874 ma di wo do vr za Hengelo (18:17) Almelo (18:45)
18:23 3981 zo Oldenzaalschestraat (18:26)
18:27 3982 ma di wo do vr za Hengelo (18:36) Zutphen (19:36)
19:00 167 ma di wo do vr za zo Glanerbrug (19:10)
19:04 3986 zo Hengelo (19:15) Delden (19:25)
19:15 1990 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:25) Almelo (19:49)
19:23 3983 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (19:26)
19:34 3988 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:45)
19:45 1960 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:57) Goor (20:19) Zutphen (20:53) Apeldoorn (21:24)
19:53 3987 zo Oldenzaalschestraat (19:56)
19:59 178 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:08) Almelo (20:30) Deventer (21:09) Apeldoorn (21:30) Amersfoort (22:15) Hilversum (22:34) Amsterdam Centraal (23:10)
20:11 3990 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:23) Almelo (20:46) Deventer (21:42)
20:23 3989 ma di wo do vr za zo Oldenzaalschestraat (20:26)
20:34 3992 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:45)
20:39 3991 zo Oldenzaalschestraat (20:42)
20:50 3994 zo Hengelo (21:01) Almelo (21:27) Raalte (22:05) Zwolle (22:29)
21:01 3993 ma di wo do vr za zo Hengeloschestraat (21:02)
21:07 3996 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:18) Almelo (21:50) Zwolle (22:48)
21:33 1964 ma di wo do vr za zo Hengelo (21:42) Goor (22:05) Zutphen (22:49)
21:55 2888 za zo Hengelo (22:05)
22:20 2892 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:30)
23:15 2894 ma di wo do vr za zo Hengelo (23:25) Almelo (23:51)
23:50 2896 za zo Hengelo (23:59)