of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Boxtel in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Boxtel in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:44 1706 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (06:04) Geldermalsen (06:48) Utrecht Centraal (07:39)
05:49 1200 ma di wo do vr za Tilburg (06:13) Breda (06:41) Lage Zwaluwe (07:10) Dordrecht (07:37) Rotterdam Blaak (08:06) Rotterdam Centraal (08:14)
06:01 3677 ma di wo do vr za Beugen (Kruispunt) (Laag) (07:06) Gennep (07:28)
06:03 1709 ma di wo do vr za zo Eindhoven (06:34) Roermond (08:07) Sittard (08:56) Maastricht (09:36)
06:48 1203 ma di wo do vr Eindhoven (07:18)
07:04 1713 ma di wo do vr Eindhoven (07:26)
07:09 1242 ma di wo do vr za Tilburg (07:32) Breda (08:03) Lage Zwaluwe (08:57)
07:15 1710 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:36) Geldermalsen (08:45) Utrecht Centraal (09:29)
08:10 1714 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:31)
08:10 3556 ma di wo do vr za zo Tilburg (08:33)
08:16 1207 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:38)
08:18 183 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:39)
08:27 83 ma di wo do vr za zo Eindhoven (08:46) Roermond (09:42) Sittard (10:08) Maastricht (10:35) Eijsden (10:53)
08:45 184 ma di wo do vr za zo Tilburg (09:02) Breda (09:23) Lage Zwaluwe (09:41) Dordrecht (10:04) Rotterdam Blaak (10:31) Rotterdam Centraal (10:39) Delft (11:00) Den Haag HS (11:12)
08:52 84 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:04) Geldermalsen (09:27) Utrecht Centraal (09:53) Amsterdam Centraal (10:41)
09:12 3681 ma di wo do vr za zo Beugen (Kruispunt) (Laag) (10:24) Gennep (10:46)
09:32 1627 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (09:53) Nijmegen (11:09) Arnhem (11:41)
09:47 1209 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:08)
10:13 1717 ma di wo do vr za zo Eindhoven (10:43) Roermond (12:16)
10:31 3562 ma di wo do vr za zo Tilburg (10:54)
11:14 D107 ma di wo do vr za zo Roosendaal (12:07) Vlissingen (13:14)
11:20 D107 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:32) Utrecht Centraal (12:15) Amsterdam Centraal (12:54)
11:25 185 ma di wo do vr za zo Eindhoven (11:44) Roermond (12:41) Sittard (13:07) Heerlen (13:48)
11:28 186 ma di wo do vr za zo Tilburg (11:49) Breda (12:13) Lage Zwaluwe (12:29) Dordrecht (12:49) Rotterdam Blaak (13:14) Rotterdam Centraal (13:22)
11:57 204 ma di wo do vr za zo Eindhoven (12:16)
12:16 662 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (12:35) Geldermalsen (13:14) Utrecht Centraal (13:48) Nieuwersluis- Loenen (14:15) Amsterdam Centraal (14:52)
12:50 1214 ma di wo do vr za Tilburg (13:14) Breda (13:44) Lage Zwaluwe (14:24) Dordrecht (14:57) Rotterdam Blaak (15:28) Rotterdam Centraal (15:36)
13:02 1726 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (13:23) Geldermalsen (14:06) Utrecht Centraal (15:00)
13:11 1725 ma di wo do vr za zo Eindhoven (13:39)
13:13 3568 ma di wo do vr za zo Tilburg (13:36)
14:05 1728 za 's Hertogenbosch (14:25)
14:11 88 ma di wo do vr za zo Eindhoven (14:46) Boxtel (15:09) 's Hertogenbosch (15:23) Utrecht Centraal (16:11) Nieuwersluis- Loenen (16:31) Amsterdam Centraal (17:05)
14:32 1732 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:54)
14:34 1731 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:05)
14:40 3572 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:03)
15:09 187 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:29)
15:18 87 ma di wo do vr za zo Eindhoven (15:37) Roermond (16:32) Sittard (16:56) Maastricht (17:21) Eijsden (17:38)
15:20 188 ma di wo do vr za zo Tilburg (15:39) Breda (16:04) Lage Zwaluwe (16:23) Dordrecht (16:46) Rotterdam Centraal (17:14) Delft (17:33) Den Haag HS (17:45)
15:35 3691 ma di wo do vr za Beugen (Kruispunt) (Laag) (16:54) Gennep (17:25)
16:08 1215 ma di wo do vr za zo Eindhoven (16:30)
17:01 1220 ma di wo do vr za zo Tilburg (17:24) Breda (17:55) Lage Zwaluwe (18:22) Dordrecht (18:52) Rotterdam Centraal (19:22)
17:05 1738 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:27) Geldermalsen (18:16) Utrecht Centraal (19:23)
17:23 1257 ma di wo do vr za zo Eindhoven (17:50) Venlo (19:09)
17:37 229 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:49) Nijmegen (18:45) Arnhem (19:17) Dieren (19:42) Zutphen (20:00) Deventer (20:19) Zwolle (20:48) Meppel (21:37) Heerenveen (22:21) Leeuwarden (22:48)
17:45 1747 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:11) Sittard (21:01) Maastricht (21:45)
18:15 189 ma di wo do vr za zo Eindhoven (18:34)
18:37 190 ma di wo do vr za zo Tilburg (18:55) Breda (19:18) Lage Zwaluwe (19:38) Dordrecht (20:01) Rotterdam Centraal (20:33) Delft (20:52) Den Haag HS (21:04) Leiden Centraal (21:21)
18:41 1740 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (19:00)
18:53 1744 zo 's Hertogenbosch (19:12)
18:55 3580 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:17)
19:07 1222 ma di wo do vr za zo Tilburg (19:30)
19:20 671 ma di wo do vr za zo Eindhoven (19:48)
19:22 1746 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (19:41) Geldermalsen (20:34) Utrecht Centraal (21:12)
19:40 191 ma di wo do vr za zo Eindhoven (20:03)
19:41 3695 ma di wo do vr za Beugen (Kruispunt) (Laag) (20:47) Gennep (21:05)
20:59 D108 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:18) Venlo (22:04)
21:00 94 ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:12) Utrecht Centraal (21:59)
21:07 194 ma di wo do vr za zo Tilburg (21:27) Breda (22:01) Lage Zwaluwe (22:18) Dordrecht (22:39) Rotterdam Blaak (23:07) Rotterdam Centraal (23:14) Delft (23:33) Den Haag HS (23:45)
21:27 93 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:47) Roermond (22:51) Sittard (23:15) Maastricht (23:40)
21:36 193 ma di wo do vr za zo Eindhoven (21:55)
21:37 3697 ma di wo do vr za zo Beugen (Kruispunt) (Laag) (22:40) Gennep (23:01)
21:41 3588 ma di wo do vr za zo Tilburg (22:04)
22:48 7021 ma di wo do vr za 's Hertogenbosch (23:03)
00:20 1237 ma di wo do vr za zo Eindhoven (00:45)