of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Oldenzaalschestraat in de Zomerdienstregeling 1929 Vertrekstaat station Oldenzaalschestraat in de Zomerdienstregeling 1929

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1929

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:50 2801 ma di wo do vr za Glanerbrug (05:53)
06:52 2816 ma di wo do vr za Enschede (06:55) Hengelo (07:07)
09:19 3950 ma di wo do vr za zo Enschede (09:24) Hengelo (09:36) Almelo (10:04) Rijssen (10:22) Hellendoorn (10:41)
10:49 3952 ma di wo do vr za zo Enschede (10:54) Hengelo (11:08)
11:59 3954 ma di wo do vr za zo Enschede (12:02) Hengelo (12:12) Almelo (12:31) Deventer (13:20)
12:59 3956 zo Enschede (13:03) Hengelo (13:15) Delden (13:25)
13:29 3958 zo Enschede (13:33) Hengelo (13:45)
13:59 3962 zo Enschede (14:03) Hengelo (14:15)
14:29 3964 ma di wo do vr za zo Enschede (14:33) Hengelo (14:45) Almelo (15:09)
14:59 3966 zo Enschede (15:03) Hengelo (15:15) Delden (15:25)
15:29 3968 zo Enschede (15:33) Hengelo (15:45) Delden (15:55)
15:59 3970 zo Hengelo (16:15) Delden (16:25) Enschede (16:30)
16:29 3974 ma di wo do vr za zo Enschede (16:33) Hengelo (16:45) Almelo (17:09)
16:59 3976 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:15) Almelo (17:37) Deventer (18:30)
17:41 3978 zo Hengelo (17:57)
17:59 3980 zo Hengelo (18:15)
18:05 2869 ma di wo do vr za Glanerbrug (18:13)
18:59 3986 zo Hengelo (19:15) Delden (19:25)
19:29 3988 ma di wo do vr za zo Hengelo (19:45)
20:06 3990 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:23) Almelo (20:46) Deventer (21:42)
20:29 3992 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:45)
20:45 3994 zo Hengelo (21:01) Almelo (21:27) Raalte (22:05) Zwolle (22:29)