of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Lage Zwaluwe in de Zomerdienstregeling 1891 Vertrekstaat station Lage Zwaluwe in de Zomerdienstregeling 1891

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:16 trein ma di wo do vr za zo Roosendaal (06:49)
06:19 trein ma di wo do vr za zo Breda (06:41) Tilburg (07:09) Boxtel (07:34) Eindhoven (08:04) Helmond (08:25) Venlo (09:20) Roermond (10:03) Maastricht (11:15)
06:23 trein ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (07:25)
06:32 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (06:55) Rotterdam Centraal (07:44)
07:02 stoptrein ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (08:53)
07:32 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (07:55) Rotterdam Centraal (08:44)
07:55 Goederentr ma di wo do vr za zo Breda (08:40)
08:28 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (08:51) Rotterdam Centraal (09:41)
09:04 sneltrein ma di wo do vr za zo Breda (09:21) Tilburg (09:43) Boxtel (10:05) Eindhoven (10:30) Helmond (10:47) Venlo (11:31) Roermond (12:02) Maastricht (12:47)
09:08 trein ma di wo do vr za zo Moerdijk SS (09:16)
09:40 stoptrein ma di wo do vr za zo Dordrecht (09:58) Rotterdam Centraal (10:39)
09:43 trein ma di wo do vr za zo Breda (10:04)
09:45 trein ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (11:03)
09:47 trein ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:20)
10:10 sneltrein ma di wo do vr za zo Roosendaal (10:32)
10:16 sneltrein ma di wo do vr za zo Dordrecht (10:31) Rotterdam Centraal (11:05)
11:15 trein ma di wo do vr za zo Breda (11:32) Tilburg (11:58) Boxtel (12:20) Eindhoven (12:45) Helmond (13:02) Venlo (13:50) Roermond (14:28) Maastricht (15:44)
11:53 sneltrein ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:11) Rotterdam Centraal (12:42)
12:00 stoptrein ma di wo do vr za zo Moerdijk SS (12:10)
12:31 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (12:54) Rotterdam Centraal (13:40)
12:51 trein ma di wo do vr za zo Roosendaal (13:24)
12:54 stoptrein ma di wo do vr za zo Breda (13:14) Tilburg (13:42) Boxtel (14:06) Eindhoven (14:38) Helmond (15:00) Venlo (15:55)
13:01 trein ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (14:15)
14:05 sneltrein ma di wo do vr za zo Roosendaal (14:38)
14:08 trein ma di wo do vr za zo Breda (14:25)
14:53 trein ma di wo do vr za zo
15:19 sneltrein ma di wo do vr za zo Roosendaal (15:41)
15:20 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (15:42) Rotterdam Centraal (16:28)
15:23 stoptrein ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (17:06)
16:17 trein ma di wo do vr za zo Roosendaal (16:50)
16:20 stoptrein ma di wo do vr za zo Breda (16:42) Tilburg (17:10) Boxtel (17:34) Eindhoven (18:04) Helmond (18:21) Venlo (19:10)
17:22 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:45) Rotterdam Centraal (18:32)
17:32 trein ma di wo do vr za zo Dordrecht (17:55) Rotterdam Centraal (18:42)
18:28 sneltrein ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:00)
18:43 trein ma di wo do vr za zo Breda (19:02) Tilburg (19:28) Boxtel (19:53) Eindhoven (20:23) Helmond (20:44) Venlo (21:39)
18:46 sneltrein ma di wo do vr za zo Roosendaal (19:19)
19:19 40 ma di wo do vr za zo Rotterdam Centraal (20:10) Den Haag HS (20:42) Leiden Centraal (21:02) Haarlem (21:31) Amsterdam Centraal (21:54)
19:28 stoptrein ma di wo do vr za zo Dordrecht (19:48) Rotterdam Centraal (20:21)
19:35 stoptrein ma di wo do vr za zo Moerdijk SS (19:45)
20:15 sneltrein ma di wo do vr za zo Roosendaal (20:37)
20:18 trein ma di wo do vr za zo 's Hertogenbosch (21:24)
21:17 trein ma di wo do vr za zo Breda (21:39) Tilburg (22:07) Boxtel (22:34) Eindhoven (23:33)
21:20 trein ma di wo do vr za zo Roosendaal (21:53)
21:26 trein ma di wo do vr za zo Moerdijk SS (21:34)
22:17 sneltrein ma di wo do vr za zo Dordrecht (22:38) Rotterdam Centraal (23:11)