of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Hilversum in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Hilversum in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:48 843 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (06:45)
06:25 908 ma di wo do vr za zo Amersfoort (06:45) Apeldoorn (08:30) Zutphen (09:17) Winterswijk (10:29)
06:26 1846 ma di wo do vr za Lunetten (07:04)
07:03 24 ma di wo do vr za zo Amersfoort (07:16)
07:08 847 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (07:53)
07:38 851 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:19)
07:56 848 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:17) Kesteren (09:10) Vork (09:42) Nijmegen (10:03)
08:00 207 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:19) Utrecht Centraal (11:57) Arnhem (13:40) Zevenaar (14:05)
08:00 8482 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (08:24)
08:15 1850 ma di wo do vr za Lunetten (08:56)
08:17 205 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:54)
08:31 72 ma di wo do vr za zo Amersfoort (08:46) Apeldoorn (09:30) Deventer (09:47) Almelo (10:20) Hengelo (10:35) Oldenzaal (10:47)
08:32 859 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:05)
08:45 209 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:14) Gouda (13:12) Den Haag Centraal (14:01)
08:51 211 ma di wo do vr za Amsterdam Centraal (09:24)
08:55 210 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:14) Apeldoorn (10:00) Zutphen (10:30) Ruurlo (10:57) Winterswijk (11:27)
08:57 202 ma di wo do vr za zo Lunetten (09:28)
09:01 863 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (09:43)
09:08 292 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:22) Kesteren (09:50) Vork (10:09) Nijmegen (10:22) Groesbeek (10:47)
09:34 854 zo Amersfoort (09:53)
09:34 214 ma di wo do vr za zo Amersfoort (09:53) Kesteren (10:50)
09:44 215 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:18)
10:01 221 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:29) Haarlem (10:58) Zandvoort (11:15)
10:16 856 ma di wo do vr za zo Amersfoort (10:36)
10:20 8562 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:01)
10:28 61 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (10:54)
10:35 907 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:16)
10:47 914 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:06) Apeldoorn (12:38) Zutphen (13:13) Ruurlo (13:55) Winterswijk (14:30)
10:50 1864 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:52)
10:55 217 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (11:22) Haarlem (11:59) Zandvoort (12:16)
10:59 212 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:13) Apeldoorn (11:54) Deventer (12:13) Almelo (12:49) Hengelo (13:05) Oldenzaal (13:19)
11:15 858 ma di wo do vr za zo Baarn (11:23)
11:24 228 ma di wo do vr za zo Amersfoort (11:38) Kesteren (12:16) Vork (12:37) Nijmegen (12:49)
11:28 225 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:02)
11:56 218 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:16)
12:09 871 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (12:50)
12:34 866 ma di wo do vr za zo Amersfoort (12:55) Kesteren (13:49) Vork (14:18) Nijmegen (14:30) Groesbeek (15:03)
12:37 8662 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (13:01)
12:41 911 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:49) Amsterdam Centraal (13:27)
13:28 220 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (13:48)
13:37 233 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:04)
13:54 918 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:15) Apeldoorn (15:21) Zutphen (15:51) Ruurlo (16:21) Winterswijk (16:55)
13:57 1868 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (14:29)
14:06 913 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (14:54)
14:26 226 ma di wo do vr za zo Amersfoort (14:37)
14:53 224 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:07)
15:01 249 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:29)
15:15 915 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (15:59)
15:38 870 ma di wo do vr za zo Amersfoort (15:59) Kesteren (17:01) Vork (17:29) Nijmegen (17:49) Groesbeek (18:08)
15:42 1872 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:32)
15:48 277 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:23) Haarlem (16:57) Zandvoort (17:13)
15:53 250 ma di wo do vr za zo Amersfoort (16:07) Kesteren (16:38) Nijmegen (17:06)
15:55 877 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (16:38)
16:26 230 ma di wo do vr za Amersfoort (16:45)
16:29 2302 ma di wo do vr za Utrecht Maliebaan (16:48)
16:35 241 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:02)
16:48 235 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (17:25)
17:00 885 zo Amsterdam Centraal (17:50)
17:06 876 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (17:27)
17:21 232 ma di wo do vr za Amersfoort (17:40)
17:36 234 ma di wo do vr za Utrecht Maliebaan (18:00)
17:37 237 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:10) Haarlem (18:44) Zandvoort (19:00)
17:46 236 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:04) Apeldoorn (18:54) Zutphen (19:19)
17:51 889 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:36)
17:59 216 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:18) Kesteren (18:52) Vork (19:10) Nijmegen (19:22) Groesbeek (19:45)
18:15 246 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (18:42)
18:21 227 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (18:50) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:41)
18:33 884 ma di wo do vr za zo Amersfoort (18:53)
18:34 239 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:11)
18:55 921 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (19:41)
19:10 244 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:30)
19:11 2522 ma di wo do vr za zo Lunetten (19:35)
19:13 2442 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:52)
19:34 238 ma di wo do vr za zo Amersfoort (19:48) Apeldoorn (20:24) Zutphen (21:09) Ruurlo (21:42) Winterswijk (22:15)
19:45 255 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:18)
20:01 245 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (20:30)
20:40 887 zo Amsterdam Centraal (21:16)
20:41 888 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (21:14)
20:59 293 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (21:39)
21:08 252 ma di wo do vr za zo Amersfoort (21:27)
21:28 71 zo Amsterdam Centraal (21:55)
21:49 229 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:22)
21:59 928 ma di wo do vr za zo Amersfoort (22:17) Apeldoorn (23:23) Zutphen (23:51)
22:02 9282 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:51)
22:07 231 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:40)
22:37 253 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:14)
23:08 894 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (23:29)
23:11 254 ma di wo do vr za zo Amersfoort (23:30)
23:13 927 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (23:56)
23:56 248 ma di wo do vr za zo Utrecht Maliebaan (00:16)
00:51 896 ma di wo do vr za zo Amersfoort (01:05)