of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Zutphen in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Zutphen in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:40 801 vr Deventer (06:10) Zwolle (07:17)
06:29 236 ma di wo do vr za zo Dieren (06:50) Arnhem (07:20)
07:02 209 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (07:24) Amersfoort (08:14) Hilversum (08:42) Amsterdam Centraal (09:14) Gouda (13:12) Den Haag Centraal (14:01)
07:16 902 ma di wo do vr za zo Ruurlo (07:47) Winterswijk (08:23)
07:16 235 ma di wo do vr za zo Hengelo (08:15) Enschede (08:35)
07:16 450 ma di wo do vr za zo Dieren (07:34) Arnhem (08:00) Elst (09:26) Nijmegen (09:37) 's Hertogenbosch (10:52)
07:25 449 ma di wo do vr za zo Deventer (07:47) Zwolle (08:37)
07:43 58 ma di wo do vr za zo Arnhem (08:13)
07:56 803 ma di wo do vr za zo Deventer (08:26)
08:27 221 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:51) Amersfoort (09:39) Hilversum (09:59) Amsterdam Centraal (10:29) Haarlem (10:58) Zandvoort (11:15)
08:34 822 ma di wo do vr za zo Dieren (09:01) Arnhem (09:40)
09:26 908 ma di wo do vr za zo Winterswijk (10:29)
09:28 203 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:33)
09:35 445 ma di wo do vr za zo Deventer (09:57) Zwolle (10:42)
10:00 44 ma di wo do vr za zo Dieren (10:16) Arnhem (10:38) Utrecht Centraal (11:45) Amsterdam Weesperpoort (12:27) Amsterdam Centraal (12:44)
10:05 165 ma di wo do vr za zo Deventer (10:22) Zwolle (10:55) Meppel (11:30) Heerenveen (12:18) Leeuwarden (12:50)
10:10 165 ma di wo do vr za zo Hengelo (10:55) Enschede (11:10)
10:11 164 ma di wo do vr za zo Dieren (10:26) Arnhem (10:46)
10:32 210 ma di wo do vr za zo Ruurlo (10:57) Winterswijk (11:27)
10:48 41 ma di wo do vr za zo Hengelo (11:33) Enschede (11:51)
10:52 805 ma di wo do vr za zo Deventer (11:22) Zwolle (12:30)
11:02 911 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:28) Amersfoort (12:25) Hilversum (12:49) Amsterdam Centraal (13:27)
11:04 452 ma di wo do vr za zo Dieren (11:23) Arnhem (11:47) Elst (12:08) Nijmegen (12:20) 's Hertogenbosch (13:38) Tilburg (14:36)
11:39 824 ma di wo do vr za zo Dieren (12:06) Arnhem (12:45)
11:50 173 ma di wo do vr za Deventer (12:07) Zwolle (12:40) Meppel (13:30) Heerenveen (14:20) Leeuwarden (14:53)
12:25 54 ma di wo do vr za zo Arnhem (12:55)
12:30 55 ma di wo do vr za zo Hengelo (13:20) Enschede (13:35)
13:04 172 ma di wo do vr za Arnhem (13:34)
13:19 210 ma di wo do vr za zo Dieren (13:38) Arnhem (14:05) Utrecht Centraal (16:03) Amsterdam Weesperpoort (17:13) Amsterdam Centraal (17:30)
13:21 237 ma di wo do vr za zo Hengelo (14:25) Enschede (14:52)
13:22 917 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (13:44) Amersfoort (14:39)
13:24 914 ma di wo do vr za zo Ruurlo (13:55) Winterswijk (14:30)
13:30 807 ma di wo do vr za zo Deventer (14:00)
13:59 453 ma di wo do vr za zo Deventer (14:16) Zwolle (15:02)
14:19 454 ma di wo do vr za zo Dieren (14:34) Arnhem (14:54) Elst (15:51) Nijmegen (16:07) 's Hertogenbosch (17:22) Tilburg (18:01)
15:05 241 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:27) Amersfoort (16:19) Hilversum (16:34) Amsterdam Centraal (17:02)
15:42 48 ma di wo do vr za zo Dieren (15:57) Arnhem (16:17) Utrecht Centraal (17:21) Amsterdam Weesperpoort (18:01) Amsterdam Centraal (18:16)
15:42 455 ma di wo do vr za zo Deventer (15:59) Zwolle (16:48)
15:54 918 ma di wo do vr za zo Ruurlo (16:21) Winterswijk (16:55)
16:11 170 ma di wo do vr za zo Arnhem (16:41)
16:16 45 ma di wo do vr za zo Hengelo (17:19) Enschede (17:34)
16:18 214 ma di wo do vr za zo Dieren (16:39) Arnhem (17:06)
16:57 921 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (17:23) Amersfoort (18:21) Hilversum (18:51) Amsterdam Centraal (19:41)
17:00 809 ma di wo do vr za zo Deventer (17:30)
17:00 456 ma di wo do vr za zo Dieren (17:19) Arnhem (17:47) Elst (18:08) Nijmegen (18:26) 's Hertogenbosch (19:43) Boxtel (20:19)
17:51 828 ma di wo do vr za zo Dieren (18:18) Arnhem (19:01)
17:56 47 ma di wo do vr za zo Hengelo (18:50) Enschede (19:05)
18:24 457 ma di wo do vr za zo Deventer (18:47) Zwolle (19:38)
18:25 216 ma di wo do vr za zo Dieren (18:47) Arnhem (19:15) Utrecht Centraal (20:46) Amsterdam Weesperpoort (21:58)
18:29 245 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:48) Amersfoort (19:33) Hilversum (19:59) Amsterdam Centraal (20:30)
18:45 811 ma di wo do vr za zo Deventer (19:15)
19:15 168 ma di wo do vr za zo Dieren (19:29) Arnhem (19:48)
19:50 167 ma di wo do vr za zo Deventer (20:06) Zwolle (20:38)
19:52 925 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:21)
19:54 241 ma di wo do vr za zo Hengelo (20:57) Enschede (21:10)
20:41 52 ma di wo do vr za zo Dieren (21:00) Arnhem (21:29) Utrecht Centraal (22:50) Amsterdam Weesperpoort (23:35) Amsterdam Centraal (23:47)
21:09 927 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (21:37) Amersfoort (22:38) Hilversum (23:09) Amsterdam Centraal (23:56)
21:11 238 ma di wo do vr za zo Ruurlo (21:42) Winterswijk (22:15)
21:14 49 ma di wo do vr za zo Hengelo (22:15) Enschede (22:45)
21:15 830 ma di wo do vr za zo Dieren (21:42) Arnhem (22:25)
21:34 459 ma di wo do vr za zo Deventer (21:54) Zwolle (22:42)
22:27 460 ma di wo do vr za zo Dieren (22:49) Arnhem (23:19)
00:04 51 ma di wo do vr za zo Deventer (00:20)