of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Amersfoort in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Amersfoort in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Winterdienstregeling 1868/1869
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
05:30 801 ma di wo do vr za zo Nunspeet (06:42)
05:40 802 ma di wo do vr za Utrecht Buurtstation (06:17)
06:42 847 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:04) Amsterdam Centraal (07:53)
06:56 61 ma di wo do vr za zo Kesteren (07:22) Nijmegen (07:46)
06:57 543 ma di wo do vr za zo Zwolle (08:30) Meppel (09:26) Heerenveen (10:40) Leeuwarden (11:28)
07:14 538 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (07:44)
07:15 851 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:36) Amsterdam Centraal (08:19)
07:30 908 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (08:30) Zutphen (09:17) Winterswijk (10:29)
07:38 207 ma di wo do vr za zo Hilversum (07:58) Amsterdam Centraal (08:19) Utrecht Centraal (11:57) Arnhem (13:40) Zevenaar (14:05)
07:55 29 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (08:14) Rotterdam Maas (09:08)
07:57 29 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (08:37)
08:08 803 ma di wo do vr za zo Harderwijk (08:59)
08:08 859 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:29) Amsterdam Centraal (09:05)
08:19 540 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (08:40)
08:22 209 ma di wo do vr za zo Hilversum (08:42) Amsterdam Centraal (09:14) Gouda (13:12) Den Haag Centraal (14:01)
08:25 848 ma di wo do vr za zo Kesteren (09:10) Vork (09:42) Nijmegen (10:03)
08:30 804 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (09:07)
08:38 823 ma di wo do vr za zo Nijkerk (08:51)
08:54 72 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (09:30) Deventer (09:47) Almelo (10:20) Hengelo (10:35) Oldenzaal (10:47)
09:17 210 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (10:00) Zutphen (10:30) Ruurlo (10:57) Winterswijk (11:27)
09:19 800 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (09:52)
09:20 545 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:50)
09:21 215 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:40) Amsterdam Centraal (10:18)
09:24 292 ma di wo do vr za zo Kesteren (09:50) Vork (10:09) Nijmegen (10:22) Groesbeek (10:47)
09:44 221 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:03)
09:45 221 ma di wo do vr za zo Hilversum (09:59) Amsterdam Centraal (10:29) Haarlem (10:58) Zandvoort (11:15)
10:00 145 ma di wo do vr za zo Zwolle (11:00) Meppel (11:44) Heerenveen (12:30) Leeuwarden (13:01)
10:08 907 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:29) Amsterdam Centraal (11:16)
10:08 214 ma di wo do vr za zo Kesteren (10:50)
10:13 61 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:26) Amsterdam Centraal (10:54)
10:33 142 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (10:54) Gouda (11:37) Rotterdam Maas (11:59)
10:34 217 ma di wo do vr za zo Hilversum (10:52)
10:45 806 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (11:22)
10:53 805 ma di wo do vr za zo Nunspeet (12:05)
11:06 225 ma di wo do vr za zo Hilversum (11:26) Amsterdam Centraal (12:02)
11:16 212 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (11:54) Deventer (12:13) Almelo (12:49) Hengelo (13:05) Oldenzaal (13:19)
11:29 542 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (11:54)
11:42 141 ma di wo do vr za Zwolle (12:43) Meppel (13:20) Assen (14:25) Groningen (14:56)
11:44 228 ma di wo do vr za zo Kesteren (12:16) Vork (12:37) Nijmegen (12:49)
11:45 871 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:05)
11:47 914 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (12:38) Zutphen (13:13) Ruurlo (13:55) Winterswijk (14:30)
11:49 547 ma di wo do vr za zo Zwolle (13:28) Meppel (14:30) Heerenveen (15:38) Leeuwarden (16:27)
12:29 911 ma di wo do vr za zo Hilversum (12:49) Amsterdam Centraal (13:27)
12:50 911 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (13:15) Woerden (13:39) Gouda (13:58) Rotterdam Maas (14:29)
13:04 866 ma di wo do vr za zo Kesteren (13:49) Vork (14:18) Nijmegen (14:30) Groesbeek (15:03)
13:05 807 ma di wo do vr za zo Nunspeet (14:17)
13:08 140 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (13:28) Gouda (14:12) Rotterdam Maas (14:34)
13:14 233 ma di wo do vr za zo Hilversum (13:33) Amsterdam Centraal (14:04)
13:27 808 zo Utrecht Buurtstation (13:56)
13:35 8082 ma di wo do vr za Utrecht Centraal (14:04)
13:42 913 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:03) Amsterdam Centraal (14:54)
14:05 810 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (14:39)
14:23 918 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (15:21) Zutphen (15:51) Ruurlo (16:21) Winterswijk (16:55)
14:45 249 ma di wo do vr za zo Hilversum (14:59) Amsterdam Centraal (15:29)
14:45 147 ma di wo do vr za zo Zwolle (15:45) Meppel (16:25) Heerenveen (17:16) Leeuwarden (17:49)
14:47 544 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (15:12)
14:50 915 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:11) Amsterdam Centraal (15:59)
15:15 549 ma di wo do vr za zo Zwolle (16:55) Meppel (18:05) Heerenveen (19:14) Leeuwarden (20:15)
15:30 877 ma di wo do vr za zo Hilversum (15:51) Amsterdam Centraal (16:38)
15:44 812 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (16:21)
16:11 250 ma di wo do vr za zo Kesteren (16:38) Nijmegen (17:06)
16:17 242 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (16:53) Zutphen (17:29)
16:20 241 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:34) Amsterdam Centraal (17:02)
16:21 144 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (16:42) Amsterdam Weesperpoort (17:31) Amsterdam Centraal (17:46)
16:23 870 ma di wo do vr za zo Kesteren (17:01) Vork (17:29) Nijmegen (17:49) Groesbeek (18:08)
16:25 235 ma di wo do vr za zo Hilversum (16:44) Amsterdam Centraal (17:25)
16:48 811 ma di wo do vr za zo Nunspeet (18:00)
17:24 546 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (17:49)
17:25 889 ma di wo do vr za zo Hilversum (17:47) Amsterdam Centraal (18:36)
18:00 227 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:19) Amsterdam Centraal (18:50) Haarlem (19:25) Zandvoort (19:41)
18:07 236 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (18:54) Zutphen (19:19)
18:10 814 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (18:45)
18:10 551 ma di wo do vr za zo Zwolle (19:48) Meppel (21:39) Heerenveen (22:51) Leeuwarden (23:40)
18:20 216 ma di wo do vr za zo Kesteren (18:52) Vork (19:10) Nijmegen (19:22) Groesbeek (19:45)
18:30 921 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (18:53) Harmelen (19:14) Woerden (19:21) Gouda (19:39) Rotterdam Maas (20:05)
18:30 921 ma di wo do vr za zo Hilversum (18:51) Amsterdam Centraal (19:41)
19:22 816 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (19:54)
19:34 149 ma di wo do vr za zo Zwolle (20:34) Meppel (21:20) Heerenveen (22:05) Leeuwarden (22:37)
19:38 245 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (19:59) Rotterdam Maas (20:52)
19:40 815 ma di wo do vr za zo Nunspeet (20:58)
19:40 245 ma di wo do vr za zo Hilversum (19:59) Amsterdam Centraal (20:30)
19:53 238 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (20:24) Zutphen (21:09) Ruurlo (21:42) Winterswijk (22:15)
19:56 238 ma di wo do vr za zo Kesteren (20:22) Vork (20:38) Nijmegen (20:50)
20:35 293 ma di wo do vr za zo Hilversum (20:55) Amsterdam Centraal (21:39)
20:38 548 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:06)
21:07 71 zo Hilversum (21:25) Amsterdam Centraal (21:55)
21:18 73 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (21:27) Rotterdam Maas (22:31) Schiedam Centrum (22:54) Hoek van Holland haven (23:18)
21:21 73 ma di wo do vr za zo Amsterdam Centraal (22:00) Haarlem (22:28) Den Haag HS (23:06) Rotterdam Centraal (23:30)
21:26 229 ma di wo do vr za zo Hilversum (21:45) Amsterdam Centraal (22:22)
21:27 818 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (22:04)
21:44 231 ma di wo do vr za zo Hilversum (22:04) Amsterdam Centraal (22:40)
22:12 146 ma di wo do vr za zo Utrecht Centraal (22:33) Amsterdam Weesperpoort (23:20) Amsterdam Centraal (23:35)
22:22 928 ma di wo do vr za zo Kesteren (23:05) Nijmegen (23:36)
22:23 553 ma di wo do vr za zo Zwolle (23:56)
22:25 820 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (23:02)
22:26 928 ma di wo do vr za zo Apeldoorn (23:23) Zutphen (23:51)
22:47 927 ma di wo do vr za zo Hilversum (23:09) Amsterdam Centraal (23:56)
23:32 822 ma di wo do vr za zo Utrecht Buurtstation (00:01)