of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Sauwerd in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Sauwerd in de Zomerdienstregeling 1911

Aankomststaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1957
Vertrekstaat Dienstregeling 1971/1972

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:11 861 ma di wo do vr za zo Groningen (06:31)
06:23 881 ma di wo do vr za zo Groningen (06:45)
07:19 862 ma di wo do vr za zo Delfzijl (08:13)
07:32 882 ma di wo do vr za zo Roodeschool (08:26)
08:03 897 di Groningen (08:25)
08:17 863 ma di wo do vr za zo Groningen (08:38)
08:30 883 ma di wo do vr za zo Groningen (08:52)
09:53 864 ma di wo do vr za zo Delfzijl (10:47)
10:05 884 ma di wo do vr za zo Roodeschool (10:58)
10:36 865 ma di wo do vr za zo Groningen (10:56)
10:48 885 ma di wo do vr za zo Groningen (11:10)
12:14 893 ma di wo do vr za zo Groningen (12:34)
12:17 876 ma di wo do vr za Delfzijl (13:13)
12:38 873 ma di wo do vr za Groningen (13:00)
12:39 896 ma di wo do vr za Roodeschool (13:33)
13:04 867 ma di wo do vr za Groningen (13:24)
13:24 887 zo Groningen (13:45)
13:50 886 ma di wo do vr za zo Roodeschool (14:44)
14:19 866 ma di wo do vr za zo Delfzijl (15:13)
16:44 894 ma di wo do vr za Roodeschool (17:36)
16:49 869 ma di wo do vr za zo Groningen (17:09)
17:00 874 ma di wo do vr za Delfzijl (17:54)
17:01 889 ma di wo do vr za zo Groningen (17:23)
18:34 888 ma di wo do vr za zo Roodeschool (19:33)
18:45 868 ma di wo do vr za zo Delfzijl (19:39)
19:29 875 ma di wo do vr za Groningen (19:49)
19:42 895 ma di wo do vr za Groningen (20:03)
21:11 871 ma di wo do vr za zo Groningen (21:30)
21:15 890 ma di wo do vr za zo Roodeschool (22:09)
21:34 870 ma di wo do vr za zo Delfzijl (22:27)
21:35 891 ma di wo do vr za zo Groningen (21:56)
23:12 872 ma di wo do vr za zo Delfzijl (00:05)
23:25 892 ma di wo do vr za zo Roodeschool (00:18)