of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Vertrekstaat Jellum- Boxum in de Zomerdienstregeling 1911 Vertrekstaat station Jellum- Boxum in de Zomerdienstregeling 1911

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1891
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
VertrekTreinIn de richting
06:07 1759 di Sneek (06:40)
06:34 766 ma di wo do vr za zo Sneek (07:07) Stavoren (08:07)
06:58 1755 vr Leeuwarden (07:07)
08:06 767 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (08:13)
08:58 768 ma di wo do vr za zo Sneek (09:30)
09:20 1771 ma di wo do vr za Leeuwarden (09:28)
09:43 1772 di Sneek (10:16)
11:06 775 di zo Leeuwarden (11:13)
12:30 780 ma di wo do vr za zo Sneek (13:03) Stavoren (14:05) Enkhuizen (15:31) Hoorn (16:21) Zaandam (17:24) Amsterdam Centraal (17:45)
12:31 757 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (12:38)
14:36 1779 di Leeuwarden (14:44)
15:09 1783 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (15:16)
15:32 786 ma di wo do vr za zo Sneek (15:55) Stavoren (16:55) Enkhuizen (18:12) Hoorn (19:00) Zaandam (20:04) Amsterdam Centraal (20:22)
16:24 788 ma di do vr Bozum (16:46)
17:30 1792 ma di wo do vr za zo Sneek (18:04) Stavoren (19:12)
17:54 785 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (18:02)
20:09 777 ma di wo do vr za zo Leeuwarden (20:16)
21:07 796 ma di wo do vr za zo Sneek (21:40) Stavoren (22:39)