of:
home
zoeken
spoorkaart
spoorlijnen
tijdlijn
typen stations
reisplanner
nieuws
agenda
te koop
bronnen
links
literatuur
FAQ
contact
gastenboek
inloggen
overig
© disclaimer
Aankomststaat Stadskanaal Hoofdstation in de Zomerdienstregeling 1929 Aankomststaat station Stadskanaal Hoofdstation in de Zomerdienstregeling 1929

Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1929
Vertrekstaat Zomerdienstregeling 1911
Vertrekstaat Oorlogsdienstregeling 19 October 1940

Orden deze dienstregeling naar richting
AankomstTreinUit de richting
06:35 3902 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (05:58)
06:36 3903 di Ter Apel (06:01)
07:21 3904 ma di wo do vr za Zuidbroek (06:42)
07:51 3655 ma di wo do vr za Coevorden (06:23) Gasselternijveen (07:40)
08:50 3707 ma di wo do vr za Assen (08:04) Gasselternijveen (08:41)
08:53 3655 zo Coevorden (07:28) Gasselternijveen (08:44)
09:02 3906 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (08:22)
09:04 3907 ma di wo do vr za zo Ter Apel (08:29)
10:06 3657 ma di wo do vr za Zwolle (06:43) Ommen (07:25) Mariënberg (07:44) Coevorden (08:40) Gasselternijveen (09:57)
10:48 3910 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (10:06)
10:49 3709 ma di wo do vr za zo Assen (10:07) Gasselternijveen (10:40)
10:59 3911 ma di wo do vr za Ter Apel (10:24)
11:54 3711 ma di wo do vr za Assen (11:09) Gasselternijveen (11:45)
11:57 3912 ma di wo do vr za Zuidbroek (11:19)
12:56 3917 ma di wo do vr za zo Ter Apel (12:21)
13:56 3916 ma di wo do vr za Zuidbroek (13:19)
14:04 3661 ma di wo do vr za zo Zwolle (10:26) Ommen (11:02) Mariënberg (11:18) Coevorden (12:31) Gasselternijveen (13:54)
14:19 3715 ma di wo do vr za zo Assen (13:31) Gasselternijveen (14:08)
14:50 3918 ma di wo do vr za Groningen (12:50) Zuidbroek (14:09)
14:53 3921 ma di wo do vr za zo Ter Apel (14:16)
15:51 3920 ma di wo do vr za Zuidbroek (15:11)
16:14 3665 ma di wo do vr za zo Zwolle (12:51) Ommen (13:33) Mariënberg (13:53) Coevorden (14:46) Gasselternijveen (16:04)
16:48 3922 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (16:05)
17:18 3719 ma di wo do vr za zo Assen (16:30) Gasselternijveen (17:09)
17:32 3927 ma di wo do vr za zo Ter Apel (16:56)
18:04 3924 ma di wo do vr za Zuidbroek (17:20)
18:08 3669 ma di wo do vr za Zwolle (15:04) Ommen (15:35) Mariënberg (15:50) Coevorden (16:35) Gasselternijveen (17:58)
18:23 3723 ma di wo do vr za Assen (17:36) Gasselternijveen (18:12)
19:06 3926 ma di wo do vr za zo Groningen (18:00) Zuidbroek (18:30)
19:07 3669 zo Coevorden (17:42) Gasselternijveen (18:58)
19:08 3929 ma di wo do vr za zo Ter Apel (18:33)
20:51 3727 ma di wo do vr za zo Assen (20:05) Gasselternijveen (20:42)
20:53 3930 zo Zuidbroek (20:16)
21:03 3673 ma di wo do vr za Zwolle (17:10) Ommen (17:49) Mariënberg (18:08) Coevorden (19:36) Gasselternijveen (20:52)
21:14 3935 ma di wo do vr za zo Ter Apel (20:39)
21:18 3673 zo Zwolle (18:13) Ommen (18:50) Mariënberg (19:08) Coevorden (19:52) Gasselternijveen (21:07)
23:03 3731 ma di wo do vr za zo Assen (22:22) Gasselternijveen (22:54)
23:04 3934 ma di wo do vr za Zuidbroek (22:24)
00:15 3938 ma di wo do vr za zo Zuidbroek (23:38)